Recenze Huawei P Smart Z. Cítit smartphone v všech podrobnostech

V loňském roce jsme pozorovali tendenci dokončit zmizení rámce kolem obrazovky. S příchodem „Bangs“ na iPhone X se celý trh přesunul z rámečků na řezy na obrazovkách, které se pak staly stále menší velikostí.

Společnost Xiaomi je jedním z prvních zahájených experimentů s umístěním kamer a dalších senzorů v jeho mixové linii. Něco bylo skryto pod obrazovkou a něco v zatahovacích mechanismech.

Abychom udrželi krok s módními trendy, vydala Huawei také svou verzi negramického středně rozpočtového smartphonu-huawei p inteligentního z, jehož motorizované samosprávy je skryté uvnitř pouzdra zařízení.

Ne bez triků. ne všechny senzory byly umístěny do jemného rámce, takže někteří z nich jednoduše odmítli. Ale o všem dále.

O funkci Huawei „Face Onlock“

Odemknutí tváře na Huawei a Honor je užitečná možnost dostupná pro nejnovější mobilní modely. Tato metoda odstranění zámku je pohodlná a rychlá. Funkce se používá na několika modelech a pracuje v testovacím režimu. Vývojáři implementovali možnost, která uživatelům usnadní život. Při nákupu smartphonu se zeptejte v obchodě, zda je služba k dispozici.

Huawei p inteligentní odemknutí obličeje

Žaludek Vladimir, ahoj! Omlouváme se za zpoždění odpovědi.

Litujeme obtíží, které vznikly. Abychom zvážili vaši situaci, uveďte následující údaje o vašem zařízení v osobních zprávách skupiny: 1. Číslo montáže. Tyto informace najdete přesunutím do „Nastavení“ na telefonu “.2. IMEI. Tyto informace najdete tak, že přejdete na „Nastavení“ na telefonu “nebo zadáním #06 #.3. Připojte obrázky obrazovky s umístěním ikon, které zmizí později.4. Jak dlouho a po kterém se to začalo stát.5. Za jakých podmínek se situace opakuje.

Služba zákaznické podpory Huawei.

Huawei, děkuji za odpověď!Ještě jedna otázka. Nabídka pro vývojáře má možnost vybrat zvukové kódy Bluetooth v T.H. Aptxhd. To znamená, že smartphone také podporuje APTXHD?

Ivanov Alexey, ahoj! Tento problém nasměrujeme, abychom objasnili. Jakmile k nám informace přijde, řekneme vám.Služba zákaznické podpory Huawei.

Huawei, děkuji za odpověď! Také si přeji zlepšit provoz zařízení. Problém je funkce „Aktivace obrazovky dvojitým stisknutím“. Pokud tuto funkci povolíte, ale aktivujte obrazovku pomocí tlačítka napájení a poté odemkněte telefon, řekněme, pak odemčený telefon neodpoví na první stisknutí na obrazovce. Pokud vypnete funkci dvojitého lisování, pak takový problém není.

Huawei Mobile, v P Smart Chips jako gesto pro střelbu a multitasking, to jsou části EMUI 8 nebo tyto jsou jedinečné rysy P Smart ? (Na stejné počest 9 lite budou podporovány?) Stejné aktualizace režimu portrétu, jedinečnost pouze pro P Smart?

Alexey, litujeme, že při používání zařízení vzniká určitá nepříjemnost. Abychom mohli odvolání převést na odpovídající oddělení, napište nám prosím v osobních zprávách skupiny a zkontrolujte následující údaje o vašem zařízení: 1. Číslo montáže. Tyto informace najdete přesunutím do „Nastavení“ na telefonu “. 2. IMEI. Tyto informace najdete tak, že přejdete na „Nastavení“ na telefonu “nebo zadáním #06 #. Služba zákaznické podpory Huawei.

Solovyov Daniil, ahoj! V tuto chvíli dochází k posunu pro střelbu pouze na modelech P Smart and Honor 9 Lite. Pokud máte na mysli multitasking oddělení obrazovky do dvou oken, pak je tato příležitost ve všech našich zařízeních s verzí Android 7.0 a 8.0.

READ  Jak zapnout mobilní internet v zařízení Samsung Galaxy. Mobilní internet

Mohli byste podrobněji objasnit otázku aktualizací režimu portrétu.

Služba zákaznické podpory Huawei.

Dobrý den, řekněte mi, jak vyřešit můj problém: Chci se ujistit, že aplikace jsou nainstalovány okamžitě na SD kartu pomocí modelu Chatz telefonu Huawei Y3 2017

huawei, inteligentní, odemknutí, obličeje

Dobrý večer!Objednal si telefon Honor 9 Lite 18. Února. Doručení jako na webu je napsáno 2-4 dny v Petrohradě. Zítra je již 3. Března a stále čekám na svou objednávku. Dodávka provádí SPSR Express. V Petrohradě, objednávku od 20. Února, ale nemohou to udělat v poslanci. Každý den volám, říkají, zítra. Zítra volám, říkají, že zde je převeden na kurýr počkat, čekám na zboží. Zavolám znovu další den, totéž. Rozhodl jsem se přečíst recenze o této společnosti (SPSR Express). Neexistuje jediná pozitivní recenze. Jak pracujete s takovou společností. Zítra 3. Března chtěl dát mé matce telefon a UPS. Neexistuje žádný telefon. Všechny nervy se zkazily, nikdy v životě kontaktujte SPSR Express. Zde 5. Března v pondělí opět slíbili, že přímo posílený beton, dobře, musí počkat. Nemyslel jsem si, že by Huawei mohl do té míry přivést svého klienta.

Ahoj! Používám jej již druhý týden, všechno je v pořádku v telefonu, s výjimkou jeho autonomie, a to, když je internet zapnutý, nezáleží na telefonu jen lži nebo aktivní, baterie se roztaví před naší oči. Chtěl bych slyšet názor ostatních uživatelů jako vy? Pokud nezapínáte internet, bude telefon trvat pár dní.

Romka, baterie se roztaví před našimi očima, protože například na pozadí prohlížeč Yandex, i když jste ji v procesech zavřeli a odstranili, stále zůstává a spotřebovává kapacitu baterie v režimu úspory a naznačuje, které aplikace se zastaví na Všechno při vypnutí obrazovky

Vhodné chytré telefony

Nyní je funkce odemknutí obličeje podporována všemi aktuálními chytrými telefony Huawei (a také čest), dokonce i rozpočet. Jedná se o modely, které vstoupily na trh v roce 2018 a na konci roku 2017. Y5 2018 stále čeká na aktualizaci, která by měla „létat“ v polovině august. Jinak na Y6 2018, Y6 Prime 2018, přístroj středního segmentu (P Smart, Mate 10 Lite), vlajková loď P20 tří modelů, loňská vlajková loď P10, P10 Plus a Mate 10 Face Onlock. Bylo to buď z krabice, nebo přidáno prostřednictvím příslušných aktualizací.

Odemčení tváře. Vliv osvětlení a dalších faktorů

Skenery tisku se již dlouho staly známým prostředkem k odemknutí. Stačí připojit prst. Ale pokud jsou ruce mokré nebo v rukavicích, pak skener nebude fungovat. Je nepohodlné používat smartphone se skenerem v zádech v autě, pokud je zařízení v držáku. Odemčení tváře v tomto ohledu je pohodlnější. Stačí stisknout klávesu pro inkluzi nebo dvakrát proklouznout na obrazovku, abyste zapnuli podsvícení, pokud je taková funkce podporována. Ještě pohodlnější s vlajkovými loděmi P20 a. Vědí, jak aktivovat, když zařízení vyzvednete.

Odemčení obličeje funguje o něco pomaleji než obvyklé skenování otisků prstů, ale ne tolik, že poskytuje nepohodlí. Huawei uvádí, že při rozpoznání se shromažďují údaje o 1000 bodech na obličeji a identifikace trvá 0,8 sekundy. Pokud smartphone pracuje na procesoru Kirin, pak je „portrét“ uživatele uložen ve speciální oblasti zabezpečeného procesoru (odpaliště (odpaliště. Důvěryhodné prostředí provádění).

READ  Jak připojit sluchátka Huawei k iPhonu. Specifikace

Při použití skeneru otisků prstů je hlavní věc. Čisté a suché ruce a práce odemknutí obličeje závisí na osvětlení. Při počáteční registraci je důležité si vybrat místo z normálního osvětlení, ale je důležité vyhnout se referenčnímu světlu nebo přímému světlému osvětlení.

Se skutečným použitím je hlavním omezovačem podmínky nedostatečného osvětlení. V naprosté temnotě se ani vlajková loď Huawei P20 Pro nerovná s uznáním. Pokud zařízení přiblížíte k obličeji, zejména pokud je nainstalován spořič světelné obrazovky, pak je jas, aby se obličej a rozpoznávání rozsvítil, ale je mnohem snazší použít tiskový skener.

Ve skutečných podmínkách, pokud jdete normálně osvětlená světla a znaky noční ulice, Face Onlock Works. Pokud jdete podél temné uličky, kde je Luna jediným zdrojem světla a „Toto okno ve třetím patře“. Ne.

Odemčení obličeje nefunguje dobře, pokud máte tmavé brýle na spaní

Existuje také ochrana. Pokud telefon přinesete uživateli se zavřenýma očima (například když spíte), nebude to odemčeno. Odemčení také s největší pravděpodobností nebude fungovat s neprůhlednými slunečními brýlemi. Co s y-serií, že s vlajkovou lodí to fungovalo pouze ve 20-30% případů. Pokud nosíte brýle s dioptrií s průhlednými čočkami, nebudou tam žádné problémy. Shay a klobouky téměř neovlivňují míru rozpoznávání. Poruchy dojde pouze v případě, že „skrýváte“ ústa a nos.

Rychlost odemknutí za 0,8 sekundy je primárně rozpočtové modely. Speciální modul NPU NPU NPU je zapojen do vlajkové lodi v rozpoznávání obličeje, což vám umožní rychle rozpoznat obrázek, a na jiných modelech klesá na hlavní procesor, takže rychlost operace závisí na produktivitě „žehlička“. Při přímém srovnání jsou výhody nejvyššího aparátu zřejmé, ale se skutečným porovnáním podruhé, které je zapotřebí k trénování tváře odemknutí rozpočtu Y6 Prime 2018 není nepříjemné.

Vše, co lze nakonec říci. Odemčení rozpoznáváním obličeje je v praxi velmi pohodlné. Paras s obvyklým skenerem otisků prstů vám umožňuje téměř zapomenout na zadání hlavního hesla nebo PIN kódu, který většina uživatelů tak nerad nedělá. Je dvojnásobné, aby společnosti přidaly nejen vlajkové lodě, ale také k nejdostupnějším modelům, které umožňují moderní technologii k dispozici mnoha uživatelům.

Poprvé se v Samsung Galaxy Nexus objevila obrazovka odemknutí obrazovky pomocí obrázků pořízených na přední straně inteligentního pozadí. Přesněji, dokonce ani v smartphonu, ale v operačním systému Android 4.0.

Takže Xiaomi a Apple nejsou průkopníky. Ale Cupertians stanovil standard budoucnosti. Bude autormarighter ze Středního krále přinejmenším přinese jeho výsledek?

huawei, inteligentní, odemknutí, obličeje

Bude bezpečné uznání?

K dnešnímu dni není odemknutí obličeje nejbezpečnější metodou pro odemknutí Huawei P Smart. V závislosti na značce a verzi vašeho smartphonu budou některé z nich považovány za vadné. Výrobci telefonů pracují na vylepšení této technologie odblokování, což je velmi jednoduché a velmi pohodlné. ID Face, která je technologií Apple, bude bezpečnější jednoduše proto, že používá proces 3D rozpoznávání ve srovnání s 2D pro Android.

Smart Huawei P můžete odemknout pomocí obličeje. Tím se vyhýbá zadání hesla nebo dokonce šablony do vašeho zařízení Android. Odemčení obličejů bude odemknutí odemykacího režimu, který používá biometrická data, jako je odemknutí duhové skořepiny oka nebo dokonce odstranění otisků prstů

Jak zkontrolovat odemknutí Huawei P Smart do obličeje

 • Přejděte do nabídky Smart Nastavení Huawei P
 • Poté vyberte biometrická data a bezpečnost nebo bezpečnost.
 • Poté klikněte na režim odemknutí, který bude často ve spodní části nabídky.
 • Poté aktivujte rozpoznávání obličeje nebo dokonce obličej: budete vyzváni, abyste zadali aktuální heslo nebo šablonu, abyste mohli pokračovat
 • Přečtěte si kroky
 • Vyfoťte si obličej
 • Klikněte na OK, zpravidla bude požadována druhá fotografie vaší tváře.
READ  Jak odstranit rušení ze sluchátek v počítači. Odstranění šumu a syčení po nahrávání

Bude bezpečné uznání?

Odemknutí tváře není nejbezpečnější způsob, jak odemknout Huawei P40 Lite dnes. V závislosti na značce a verzi vašeho telefonu existují čísla, která jsou považována za vadné. Výrobci telefonů pracují na zlepšení této jednoduché a velmi pohodlné metody odemknutí

Můžete odemknout Huawei P40 Lite na obličeji. Tím se vyhýbá vstupu do hesla nebo dokonce šablony uvnitř smartphonu Android. Odemčení obličejů bude odemknutí odemykacího režimu, který používá biometrické informace, jako je odemknutí duhové skořápky oka nebo odstranění otisků prstů. Před dokončením konfigurace biometrických informací budete vyzváni, abyste uložili režim obecného odemknutí, jako je heslo, grafický klíč nebo dokonce kód PIN.

Kroky ke kontrole odemknutí vašeho Huawei P40 Lite na tváři

 • Otevřete nastavení Huawei P40 Lite.
 • Poté stiskněte biometrická data a bezpečnost nebo bezpečnost.
 • Poté klikněte na režim odemknutí, který bude často v dolní části nabídky.
 • Poté vyberte rozpoznávání obličeje nebo dokonce obličej: budete vyzváni, abyste zadali aktuální heslo nebo šablonu, abyste mohli pokračovat
 • Podívejte, co dělat
 • Vyfoťte si obličej
 • Klikněte na OK, obvykle jste požádáni, abyste pořídili druhou fotografii tváře.

Uznání osob je bezpečné?

K dnešnímu dni není odemknutí obličeje nejbezpečnějším řešením pro odemknutí Huawei P40 Pro. V závislosti na značce a verzi vašeho smartphonu jsou některé z nich považovány za vadné. Výrobci mobilních telefonů pracují na zlepšení této metody odemknutí, což je velmi jednoduché a velmi užitečné. ID obličeje, což je metoda Apple, je bezpečnější, protože používá techniku ​​3D rozpoznávání ve srovnání s 2D pro Android.

Můžete odemknout svůj Huawei P40 Pro pomocí obličeje. To eliminuje potřebu zadat jakoukoli zprávu s heslem nebo šablonou do vašeho Android. Odemčení tváří osob. Toto je režim odemknutí, který používá biometrická data, jako je odemknutí duhové skořápky oka nebo otisku prstu. Před dokončením nastavení biometrických dat budete vyzváni, abyste uložili obvyklý odemykací režim, jako je například zpráva hesla, šablona nebo PIN kód.

huawei, inteligentní, odemknutí, obličeje

Kroky, které musíte kliknout na odemčení Huawei P40 Pro pomocí obličeje

 • Přejděte na nastavení Huawei P40 Pro
 • A vyberte biometrická data a bezpečnost nebo bezpečnost.
 • A klikněte na režim odemknutí, který je často v dolní části nabídky.
 • A aktivovat rozpoznávání nebo obličej obličeje: budete vyzváni, abyste zadali aktuální heslo nebo šablonu, abyste mohli pokračovat
 • Přečtěte si proces
 • Vyfoťte si obličej
 • Klikněte na OK, zpravidla bude požadována druhá fotografie vaší tváře.

Jak najít skryté aplikace na Honor a Huawei

Další funkcí, o které ne každý ví, je příležitost skrýt software v uzavřeném úložišti. To se děje z různých důvodů: aby ostatní lidé neměli přístup a nic nevidí. Můžete se skrýt v různých aplikacích, nejčastěji se to provádí prostřednictvím spuštění.

Také skrytý software je uložen ve vodiči. Tam musíte zkontrolovat kontrolní bod „Zobrazit skryté soubory“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS