hodinky, galaxy, watch, odpojí

Galaxy Watch Active je komplexní systém s mnoha funkcemi a nastaveními. V tomto článku se budeme věnovat pouze základním otázkám zařízení hodinek, ovládání, připojení hodinek k telefonu přes Bluetootth nebo Wi-Fi a základním nastavením. Pomohou vám plně ovládat hodinky a samostatně prozkoumat ostatní funkce přístroje.

Samsung Galaxy Watch Active

Hledáte pozitivní a negativní recenze hodinek Samsung Galaxy Watch Active?

Sestavili jsme 17 negativních, záporných a kladných recenzí z 11 zdrojů.

Ukážeme vám všechny výhody a nevýhody hodinek Samsung Galaxy Watch Active, které zjistili uživatelé. Nic neskrýváme a zveřejňujeme všechny kladné i záporné upřímné recenze zákazníků hodinek Samsung Galaxy Watch Active, stejně jako alternativních produktů podobných. Měl bych si ji koupit? Je na vás, abyste se rozhodli!

Problémy s buňkami

Pokud vaše chytré hodinky nefungují při hlasových hovorech a zasílání SMS, zkontrolujte následující: zařízení má rádiový modul (podporuje mobilní sítě); v zařízení je vložena SIM karta; jste připojeni k mobilním službám (můžete zkontrolovat u služby podpory svého operátora).

Chcete-li zjistit, zda jsou hodinky vybaveny rádiovým modulem, otevřete Nastavení, poté Komunikace a měla by se objevit možnost Hledat mobilní sítě. Pokud tato možnost chybí, chytré hodinky nemají rádiový modul.

Pokud jsou všechny výše uvedené položky v pořádku, postupujte takto 1) Zkontrolujte sílu signálu. Posuňte ciferník shora dolů a podívejte se, co ukazuje ikona síly mobilního signálu; 2) Povolte cloudovou synchronizaci v mobilní aplikaci Wear OS (neplatí pro uživatele iPhonu). Tato funkce musí být povolena, aby hodinky pracovaly s Wi-Fi a mobilním signálem. V aplikaci Wear OS přejděte do Nastavení, přejděte do Soukromí a osobní údaje, najděte možnost Cloud Sync a aktivujte ji. 3) Restartujte zařízení. Chcete-li resetovat chytré hodinky, podržte několik sekund stisknuté tlačítko napájení. Pokud jsou k dispozici tři tlačítka, stiskněte prostřední. Doporučuje se také restartovat telefon (nikoli v režimu rychlého stahování); 4) Zavolejte svému mobilnímu operátorovi a ujistěte se, že máte připojeny všechny potřebné služby; 5) Znovu připojte chytré hodinky k telefonu. Odstraňte hodinky ze seznamu zařízení Bluetooth a znovu je spárujte; 6) Pokud vše ostatní selže, obnovte tovární nastavení chytrých hodinek. Tímto postupem odstraníte všechny nainstalované aplikace, osobní údaje a uživatelská nastavení. Postup se spouští v systémovém nastavení chytrých hodinek. Poté jej znovu připojte k telefonu.

READ  Jak natočit video na iPhonu s hudbou. Bezplatná online aplikace na iPhone

Někdy se také ruší mobilní připojení, protože chytré hodinky mohou být v konfliktu s Bluetooth v autě. K tomu dochází, protože telefon neví, které zařízení má být použito k vysílání hovorů Bluetooth. V takovém případě je třeba požadované zařízení vybrat ručně v nastavení Bluetooth v telefonu.

Jak odpojím zařízení Galaxy Watch od telefonu??

Reaktivace zámkuVypnout

 • Na domovské obrazovce vyberte možnost Aplikace.
 • Vyberte možnost Nastavení.
 • Vyberte kartu Obecné.
 • Zvolte možnost Zabezpečení.
 • Zrušení zaškrtnutí možnosti Zámek aktivace.
 • Zadejte heslo k účtu Samsung.
 • Vyberte kartu Připomenout heslo nebo Připomenout e-mail.

Jak připojit hodinky Samsung Smartwatch k chytrému telefonu jiné značky

Samsung vyrábí dobré chytré hodinky s mnoha funkcemi, pohodlnou obrazovkou a dobrou baterií. Lze ji dokonce spárovat s Sluchátka Bluetooth obcházení chytrého telefonu. Všechno na těchto hodinkách je dobré, až na jednu věc. jsou uzemněny pro zařízení Samsung. Vývojáři dbají zejména na to, aby smartphone ne jejich ekosystému bylo obtížné připojit a používat ve spojení s hodinkami. Přesto zjistíme, jak synchronizovat hodinky Smartwatch s chytrými telefony jiných značek než Samsung.

A pokud uvažujete o jeho pořízení, pomůžeme vám s rozhodováním. Na našich webových stránkách najdete široký výběr chytré hodinky za nejnižší cenu.

Nevýhody

Obrovská nevýhoda a hlavní důvod mého trápení s těmito hodinkami. Pokud máte k telefonu připojenou bezdrátovou náhlavní soupravu Bluetooth, nemůžete již z hodinek zahájit hovor nebo dát hodinkám příkaz k vytočení čísla, aniž byste museli vytáhnout telefon! Předchozí hodinky GEAR C2 Sport neměly vestavěný reproduktor a zahájení hovoru nebylo problémem. stejné hodinky nutí volbu: „buď budete mluvit přes mě, protože mohu být také sluchátka, nebo vytáhnout telefon, vytočit sami a mluvit přes sluchátka“ velmi doufám, že programátoři přijdou s přepínačem a opravit vše bez dalších stížností!

Nejdůležitější důvod pro koupi. Práce s upozorněními/oznámeními bez nutnosti pokaždé vytahovat telefon z kapsy. A právě v tom jsou tyto hodinky bezkonkurenční. Třídění upozornění podle toho, ze které aplikace přišla, ve více oknech s počítadlem zpráv. Hodinky s okamžitou odezvou a připravenými šablonami rychlých odpovědí, které můžete psát nebo jen diktovat, a ony prostřednictvím mikrofonu převedou řeč na text. VŠECHNY. sbohem telefonní lopata:)) Krokoměr. trochu lže, zkontrolováno pomocí údajů v telefonu. Chodit každý den po stejné trase. telefon ukazuje 5200-5500 kroků. hodinky na druhé straně uzavírá denní bar na 6000. 6200 kroků (GPS. vypnuto pro úsporu baterie) Altimert. Ne vždy počítá patra přesně, bydlím v 9. patře a chodím nahoru, z 9 pater počítá 6-7, někdy 8, pokud aktivně mávám! GPS. Může to fungovat, kolik je přesné. Nezaškrtnuto, mikrofon je neustále vypnutý. citlivý, v autě, ruka na volantu a mohu být slyšet bez problému, Mluvčí. dostatečně hlasitě, aby se nemusel ptát znovu, senzor srdečního tepu. rozptyl s elektronickým tonometrem /. 3-10 BPM STESS MONITOR. VELMI POŽADOVANÁ VĚC Sportovní režimy. sport Jen sním :)) Hodinová mzda. Ano, funguje, od slova VŽDY, jen je třeba jej správně nastavit Budík, počasí, kalendář, hlasové poznámky. Vše funguje tak, jak má! Přepínání hudby, vibrace, pokud jste někde zapomněli telefon. Sleduje pohyblivost, a pokud se jen tak povalujete, nutí vás k pohybu, počítá kalorie, sleduje spotřebu vody a kávy! Podle mého názoru jsou to pro mě jako kancelářského pracovníka nejlepší hodinky z hlediska cena/výkon/funkčnost, které mi nedovolí zmeškat e-mail, hovor nebo zprávu! Kdo má malou ruku. Nejlepší volba navzdory skutečnosti, že drží nabití pouze 2,5 dne, a to za předpokladu, že je pouze sundám z ruky, abych je nabil a rovnou je vrátil na ruku! koupil bych si ho znovu? více ano než ne. Doufám, že tato recenze bude pro někoho užitečná.

READ  Platební hodinky Samsung Galaxy watch

Инструкция Подключение часов Samsung к XiaomiНастройкаПокупка циферблатовКупоны

Automatická aktivace telefonního reproduktoru při přijetí hovoru z hodinek

Systém Android Wear nijak nepomáhá uživateli při přijímání hovorů. Pokud vaše hodinky nemají reproduktor a nemůžete jimi na dálku aktivovat reproduktor telefonu, budete si muset pořídit telefon.

Galaxy Watch c iPhone: Что не будет работать? Стоит ли покупать?

Aplikace Bright Owusu-Amankwaa Wear Speaker umožňuje aktivovat reproduktor telefonu při každém hovoru z hodinek. To se hodí, když má uživatel zaneprázdněné ruce.

Možnost aktivovat reproduktor přímo v dialogu pro příjem hovorů by byla vynikajícím řešením.

Připojení zařízení Samsung Galaxy Watch: Jak postupovat

Zde jsou uvedeny předpoklady pro správné fungování připojení a synchronizaci mezi zařízeními. Postupujte podle následujících kroků a ujistěte se, že máte vše, co potřebujete k dobrému připojení.

 • Zkontrolujte, zda máte v telefonu nebo tabletu internet Wi-Fi nebo mobilní data.
 • Ujistěte se, že máte v každém přístroji akumulátor. Absence baterie šetří energii zařízení, čímž omezuje komunikaci a šetří tak životnost baterie.
 • Pokud používáte Bluetooth, ujistěte se, že jsou v blízkosti zařízení. Dosah Bluetooth je omezený. Zkuste také omezit počet zařízení Bluetooth, abyste omezili rušení.

Pokud jsou tyto předpoklady potvrzeny, podívejme se, co můžete zkontrolovat, abyste vyřešili problémy s připojením hodinek.

Vaše zařízení je třeba aktualizovat

 • Telefon nebo tablet, podle toho, co používáte
 • Aplikaci Galaxy Wearable je třeba aktualizovat

Pokud máte pochybnosti o aktualizaci aplikace pro smartphone se systémem Android, postupujte podle tohoto článku:

Připojení mezi zařízeními je tak snazší. Pokud jsou nástroje zastaralé, může dojít k problémům s kompatibilitou. Sledujte verze, které používáte.

Mnoho chytrých telefonů má totiž tzv. inteligentní režim na pozadí, který reguluje provoz aplikací tak, aby zařízení vydrželo déle na jedno nabití baterie. Někdy však tento užitečný trik funguje až příliš dobře.

READ  tyto uniklé náčrty odhalují tajemný telefon oneplus. fotoaparát oneplus 8t

Часы не подключаются к Смартфону, что делать?

Odstranění hodin z paměti Bluetooth

 • Otevření aplikace Nastavení v telefonu se systémem Android.
 • Přejít na Připojená zařízení Předchozí připojená zařízení.
 • Pokud se v seznamu zobrazí název hodinek, klikněte na něj.
 • Klikněte na ikonu Nastavení Odstranit
| Denial of responsibility | Contacts |RSS