Apple přidal do svých vlajkových sluchátek Airpods Pro a Airpods Max novou funkci: nyní je lze rychle najít pomocí iPhonu

Společnost Apple vydala aktualizaci pro svá vlajková bezdrátová sluchátka, která do sluchátek Airpods Pro a Airpods Max přidává funkci vyhledávání. Kompatibilní sluchátka Airpods získávají v rámci funkce Find My nové funkce včetně přesné polohy, nového vlastního rozhraní pro vyhledávání v okolí, režimu zmizení a možnosti přijímat oznámení.

Abyste mohli tuto funkci využít, je třeba nejprve aktualizovat Airpods na nový firmware. Nová funkce znamená, že se Airpods Pro a Airpods Max zapojují do sítě Find My a posílají nepřetržité zprávy přes Bluetooth. Pokud jsou v blízkosti jiná zařízení Apple, mohou detekovat signál a nahlásit ho do sítě Find My a zobrazit polohu na mapě uživatele. Je to podobné, jako když AirTags fungují na velké vzdálenosti.

Uživatelé nyní mohou získat vizuální informaci o své poloze, když se nacházejí v blízkosti svých Airpodů. Směrovou šipku bohužel nevidíte, protože Airpods nemají čip U1.

Uživatelé iPhonu, kteří ztratí sluchátka Airpods, mohou nyní v režimu pohřešování zanechat zprávu a kontaktní telefonní číslo. Pokud Airpods najde někdo jiný a spáruje je se zařízením iOS, zobrazí se zpráva o ztrátě a nálezu, která umožní vrátit příslušenství majiteli.

Nové funkce jsou kompatibilní pouze s Airpods Pro a Airpods Max. Standardní Airpody tyto funkce nepodporují, ale předpokládá se, že nadcházející třetí generace Airpodů bude.

Airpods na mapě

Chcete-li sluchátka Airpods zobrazit na mapě, přihlaste se do služby iCloud.com nebo použijte aplikaci Najít iPhone. Najít iPhone zobrazuje polohu zařízení Apple se stejným Apple ID a sluchátek Airpods. Pokud se sluchátka nepřipojí, zobrazí se čas a místo, kdy byla naposledy online.

 • Přejděte na stránku iCloud.přejít na.
 • Přihlášení pomocí Apple ID.
 • Otevření funkce Najít iPhone.
 • Klikněte na „Všechna zařízení“ a vyberte Airpods.

How To Find Lost AirPods! (2020)

hledání, sluchátek, airpods, přes, iphone

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch:

Vedle každého zařízení se zobrazí barevná tečka, která představuje stav zařízení.

hledání, sluchátek, airpods, přes, iphone

Modrá tečka ukazuje zařízení, které používáte k nalezení ztracených sluchátek Airpods.

Zelená tečka ukazuje, že jsou sluchátka Airpods online. V tomto případě na nich můžete přehrávat zvuky nebo k nim vytyčit trasu.

Šedá tečka znamená, že jsou sluchátka Airpods odpojená, vybitá, v pouzdře nebo mimo dosah. Může být uvedeno poslední známé místo.

Pokud se dva Airpody nacházejí na různých místech, mapa zobrazí pouze jedno místo. Najděte sluchátka AirPods, která vidíte na mapě, a vložte je do pouzdra. Pak aktualizujte mapu a budete moci najít druhé sluchátko.

Jak najít sluchátka AirPods

Vzhledem ke statistikám ztracených Airpodů museli Cupertinští vymyslet nějaký způsob, jak je najít. A přišla v iOS 10.3 (proto potřebujete iPhone s iOS verze 10 nebo vyšší, abyste našli náhlavní soupravu.3). Takže se nemusíte cítit špatně, pokud nevíte, kam se vaše oblíbené Airpody poděly. K nalezení sluchátek použijte jednu z níže popsaných metod.

READ  přenos dat z telefonu do iPhonu. Jak přenést data ze starého iPhonu do iPhonu 13 pomocí iCloudu?

A abyste měli jistotu, že ztracené Airpody najdete, zvažte tyto body:

ℹ️ Nesedí vám Apple sluchátka? Nevadí!

 • Šance na nalezení sluchátek AirPods se zvyšuje, pokud jste je nechali mimo pouzdro. Pak budou moci vydávat zvuky, aby je bylo možné najít.
 • Aby sluchátka vydávala zvuk, musí být iPhone v dosahu Bluetooth do 10 metrů.
 • Sluchátka jsou slyšet v interiéru, ale venku jsou příliš tichá a v rušném prostředí je špatně slyšet.
 • Sluchátka se na mapě objevují spíše orientačně. iPhone vám neřekne přesné souřadnice sluchátek, takže se budete muset orientovat podle zvuku.

Jak najít sluchátka Airpods přes iPhone

K nalezení náhlavní soupravy prostřednictvím iPhonu budete potřebovat aplikaci Locator. Musí být nainstalována v telefonu. Lokátor zobrazuje všechny tvé gadgety Apple včetně Airpodů. Chcete-li zjistit, kde jste sluchátka nechali, můžete v aplikaci klepnout na řádek Airpods a aplikace vám ukáže polohu sluchátek. Airpods v iPhonu vyhledáte podle následujících kroků:

 • Otevření lokátoru.
 • Přihlášení pomocí Apple ID a hesla.
 • Vyhledejte sluchátka Airpods a klepněte na ně.
 • Sluchátka Airpods se nyní zobrazují na mapě.

Někdy software lokátoru nevidí sluchátka Airpods. To může být způsobeno tím, že sluchátka jsou v pouzdře nebo nejsou připojena k žádnému zařízení. Tato situace je způsobena také tím, že jste předem nenastavili funkci vyhledávání.

Zde jsou indikační nápovědy, které vám napoví, zda Airpods najdete:

 • Zelená. sluchátka jsou aktivní, můžete je vyhledat a ozve se zvukový signál.
 • Modrá. označuje, který gadget je zapojen do vyhledávání.
 • Šedá. sluchátka jsou neaktivní a nelze je vyhledávat.

Pokud v aplikaci vidíte, že jsou sluchátka poblíž, stiskněte tlačítko „Přehrát zvuk“. Kapky začnou pípat, abyste je mohli vyhledat. Zvuk se postupně zesiluje po dobu dvou minut.

Přes Siri

Pokud nevíte, jak Airpods najít přes Siri, použijte náš tip. Požádejte hlasovou asistentku Siri, aby otevřela aplikaci Locator a provedla výše uvedené kroky. Siri si bohužel nepamatuje, kde jste sluchátka nechali.

Podle sériového čísla

A jak najít sluchátka Airpods bez lokátoru? Možná jste plánovali použít sériové číslo pro tento účel? Airpody bohužel nelze vyhledat podle sériového čísla. Výrobce ani vývojáři třetích stran tuto možnost neposkytují.

Jak najít pouzdro Airpods

Pokud pouzdro Airpods/Airpods Pro ztratíte, bude bohužel obtížné je najít: pouzdro nemá žádné možnosti připojení a nemůže vydávat zvukový signál. Můžete se spolehnout pouze na své štěstí a paměť.

Můžete také využít užitečný tip přejmenovat Airpods na své telefonní číslo. To pomůže, když někdo najde tvoje sluchátka Airpods a bude je chtít zpátky.

Jak přejmenovat sluchátka Airpods:1. Přejít na nastavení 2. Vyberte možnost Bluetooth 3. Hledání sluchátek AirPods4. Vyberte možnost Změnit název 5. Do pole pro zadání jména zadejte své telefonní číslo.

Pokud pouzdro nenajdete, můžete si vždy koupit nové pro Airpods/Airpods Pro a vyjde vás to levněji než nákup nových sluchátek. Pro Airpods Pro/Airpods si můžete zakoupit také samostatná levá nebo pravá sluchátka.

Jak najít sluchátka Airpods

Společnost Apple již dávno přidala do svého softwaru možnost snadno lokalizovat ztracená zařízení pomocí služby „Locator“. K tomu potřebujete zařízení s iOS verze 10 nebo vyšší.3. Nastavte službu lokátoru.

Jak nastavit službu Locator

Přejděte do nastavení, vyberte své jméno, přejděte na „Locator“ = „Find iPhone“ a ujistěte se, že jsou povoleny položky „Locator Network“ a „Last Geo-Location“.

Poté se vaše zařízení zobrazí na mapě v aplikaci. Latitude bude vysílat polohu všech zařízení Apple, která jsou přihlášena pod stejným Apple ID.

Jak najít bezdrátová sluchátka Apple pomocí iPhonu

Nejjednodušší způsob, jak najít ztracená sluchátka Airpods, je použít aplikaci Locator.

Zobrazí se okno, ve kterém můžete přehrát zvuk ve sluchátkách a zobrazit jeho polohu.

Jak najít bezdrátová sluchátka Apple v počítači

Airpods lze najít také pomocí počítače:

Otevře se okno s vaší polohou na mapě a funkcí „Přehrát zvuk“.

READ  Jak připojit mikrofon iPhonu k počítači?

Jak najít sluchátka Airpods

Pokud se pravé a levé sluchátko nenachází na stejném místě. na mapě se zobrazí pouze jeden z nich. Chcete-li najít druhý, musíte najít první a umístit jej do pouzdra. Poté můžete snadno najít druhý z nich obnovením mapy.

Pokud jste ztratili sluchátko na ulici a není k němu přístup a poslední pozice na mapě se neobjevila. Na našich webových stránkách si můžete objednat pravá nebo levá sluchátka Airpods nebo Airpods Pro.

Jak najít ztracené sluchátka Airpods, když jsou mimo dosah

Když je sluchátko nefunkční nebo nedostupné. Mapa zobrazuje stav „Nenalezeno“ a poslední souřadnice, na které lze navigovat. Přehrávání zvuku není k dispozici.

Uvedli jsme dvě jednoduché metody, jak najít sluchátka. Další užitečné články a recenze najdete na našem blogu a na našem webu si můžete koupit nová sluchátka za dobrou cenu, pokud Airpods nenajdete.

V internetovém obchodě SKAY.UA pouze férové ceny za techniku, skvělé záruční a dodací podmínky.

Jak najít ztracené Airpody pomocí aplikace Locator v iPhonu

Před několika lety Apple oficiálně představil novou funkci Find My Airpods, která usnadňuje nalezení ztracených sluchátek pomocí aplikace Locator na iPhonu, iPadu a Macu. Podobně jako Find My iPhone, ale v jednodušší verzi. Zároveň se může hodit, pokud ztratíte sluchátka Airpods, Airpods Pro nebo Airpods Max. V tomto článku se podíváme, jak funguje a zda ji lze skutečně použít k nalezení ztracených Airpodů.

Pokud ztratíš sluchátka Airpods, můžeš je najít pomocí iOS

Především je třeba poznamenat, že funkce „Najít Airpods“ není ve skutečnosti tak užitečná jako funkce „Najít iPhone“. Aby bylo možné zjistit polohu sluchátek v reálném čase s přesností na sto metrů, musí být Airpods připojeny k iPhonu přes Bluetooth. Pokud nejsou sluchátka připojena, aplikace jednoduše ukáže, kde byla naposledy použita. Hodí se také v případě, že si nepamatujete, jestli jste sluchátka nechali doma nebo v práci.

Vezmeš iPhone a otevřeš vyhledávač

Aplikace zobrazí všechna zařízení Apple včetně Airpodů. Přejděte do sekce Airpods a podívejte se, kde se vaše sluchátka nacházejí. To vám pomůže zjistit, kde jste ztracené zařízení nechali: doma nebo jinde.

Vyskytly se případy, kdy lidé ztratili levé nebo pravé sluchátko u přátel doma, v kavárně nebo v autě.

Pokud vidíte, že jsou sluchátka blízko vás, měli byste vytvořit co největší ticho a stisknutím tlačítka přehrávání vybrat ztracené pravé nebo levé sluchátko. Vydá charakteristický zvuk, který vám pomůže ji najít.

Mimochodem, ztracené sluchátko bude pípat, dokud zvuk nezastavíte.

Co mám dělat, když mi Airpods někdo ukradne??

Druhý případ je nepříjemnější než první. Omlouváme se, ale sluchátka Airpods nejsou uzamčena pomocí iCloudu. Narušitel musí pouze vložit obě sluchátka do pouzdra a stisknout resetovací tlačítko na zadní straně pouzdra. Tím se lusky odpojí od vašeho zařízení a připraví se k připojení na novém zařízení.

How to Pair Airpods with iPhone 7. Bluetooth

Ukradené sluchátka Airpods můžete také zkusit najít pomocí aplikace Poloha, jak jsme již zmínili. Zobrazí se umístění kufříku. Obzvláště užitečné, pokud je okruh vyhledávání zúžen na velikost školy, vysoké školy nebo úřadu.

Pokud jsou sluchátka prázdná, Latitude zobrazí poslední umístění pouzdra.

Zamykání odcizených sluchátek Airpods?

Airpods bohužel žádnou takovou funkci nemají. Na rozdíl od iPhonu, iPadu nebo MacBooku nelze pouzdro zamknout, aby ho nemohla používat jiná osoba. Proto jsou sluchátka Apple žádanou kořistí zlodějů.

Mohu si koupit Airpody pro praváky nebo leváky??

Pokud vám stále chybí, můžete si koupit buď pravé, nebo levé sluchátko Airpods. Totéž platí pro ztracené pouzdro Airpods. Zde jsou uvedeny průměrné náklady:

Nová levá sluchátka Airpods 2. generace 1500 USD

Nové Airpods 2. generace pravé sluchátko 1700 UAH

Při nákupu dbejte na kompatibilitu modelu, jinak vaše pouzdro nebo sluchátka nebudou akceptovat novinku.

Můžete se také uchýlit k nákupu použitých sluchátek nebo pouzdra. Majitel ztraceného předmětu může prodat druhý předmět za přijatelnou cenu. Pokud ano, budou levé nebo pravé Airpody stát řádově méně než nové.

READ  iPhone 7 se zavěsí na jablko

Přesto doporučujeme, abyste Airpody neztráceli, ale pokud možno s nimi zacházeli opatrně a pozorně. Neupouštějte pouzdro, očistěte sluchátka od ušního mazu, který se v reproduktoru za dobu používání nahromadí. Pečlivé a šetrné používání má zásadní význam pro dlouhou životnost přístroje!

Jak najít ztracená sluchátka Airpods

Aplikace Locator umožňuje mapovat sluchátka Airpods na mapě a následně je přehrát, abyste je mohli snáze najít.

Hledání ztracených sluchátek Airpods pomocí aplikace Locator. Pokud je v zařízení, které používáte s Airpods, již nainstalována služba iPhone Locator, bude automaticky aktivní i ve sluchátkách. Pokud ztratíte sluchátka Airpods, pokud nejsou v pouzdře a jsou někde poblíž, můžete je najít pomocí aplikace Latitude. Pokud jsou vaše sluchátka Airpods mimo dosah všech vašich zařízení, dochází jim energie nebo leží v pouzdře Airpods, může vám aplikace Locator pomoci pouze tím, že zobrazí čas a místo jejich posledního kontaktu.

Zobrazení zařízení Airpods na mapě

Chcete-li zobrazit své sluchátka Airpods na mapě, přihlaste se do služby iCloud.com nebo použijte aplikaci Locator. Aplikace Locator zobrazuje polohu zařízení Apple, která jsou přihlášena pod stejným Apple ID a Airpods. Nebo, pokud není spojení se sluchátky, čas a místo jejich posledního připojení.

V počítači

 • Přejděte na stránku iCloud.com.
 • Přihlášení pomocí Apple ID.
 • Otevření aplikace Najít iPhone.
 • Klikněte na možnost Všechna zařízení a vyberte možnost Airpods.

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

Pod každým zařízením se zobrazí zpráva o poloze nebo o tom, že nebyla nalezena žádná zeměpisná poloha.

Pokud se obě zařízení Airpods nenacházejí na stejném místě, zobrazí se na mapě pouze jedno místo. Vyhledejte sluchátka AirPods, která vidíte na mapě, a vložte je do pouzdra. Poté obnovte mapu a měli byste najít druhé sluchátko.

Přehrát zvuk

Pokud jsou Airpody poblíž některého ze zařízení Apple. a jsou připojené přes Bluetooth. můžete si jejich hledání zjednodušit přehráváním zvuku z iCloudu.com nebo v aplikaci Locator. Pípání na sluchátkách Airpods se postupně zvyšuje po dobu dvou minut, pokud ho předtím nevypnete.

 • Otevřete aplikaci Locator.
 • Otevřete kartu Zařízení.
 • V seznamu sluchátek vyberte Airpods.
 • Klepněte na možnost Přehrát zvuk.

Před přehráváním zvuku z Airpodů si je nezapomeňte vyjmout z uší.

Pokud sluchátka Airpods nejsou k dispozici

Pokud jste před ztrátou sluchátek Airpods nepovolili funkci Najít iPhone, je možné, že je pomocí této služby nenajdete. Pokud se u sluchátek Airpods nezobrazuje žádný zvuk, nelze je přehrát, ale můžete je nasměrovat do místa, kde byly naposledy připojeny. Pokud se sluchátka Airpods vrátí do režimu online, zobrazí se na spárovaném iPhonu, iPadu nebo iPodu touch oznámení.

Latitude je jediný způsob, jak sledovat a najít ztracené zařízení. Žádná jiná služba Apple vám nepomůže najít, sledovat nebo označit polohu zařízení.

Můžeš zamknout ukradené (ztracené) Airpody?

Na většině zařízení Apple, jako jsou iPhony, iPady nebo počítače Mac, je můžete při ztrátě zamknout pomocí aplikace Locator. To zabrání tomu, aby kdokoli, kdo najde vaše zařízení, jej nastavil a používal jako své vlastní.

V kombinaci s aktivačním zámkem je to skvělý způsob, jak odradit případné zloděje, protože používání ukradených zařízení Apple je neuvěřitelně obtížné.

Bohužel žádná z těchto funkcí není pro Airpods k dispozici.

Chybějící Airpody nelze uzamknout ani nijak zabránit novému majiteli, aby je připojil k iPhonu. V kombinaci s vysokou cenou zařízení a jeho nízkou hmotností a kompaktními rozměry se tak Airpody stávají atraktivním cílem pro případné zloděje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS