Hlasové vyhledávání v Xiaomi TV nefunguje

Hlavní funkcí TV-top boxů s předinstalovaným systémem Android TV oproti běžným zařízením Anroid je možnost hlasového vyhledávání v aplikacích, které umožňuje vyhledávat filmy, seriály, pohádky a další informace nejen na YouTube, ale i v dalších aplikacích nainstalovaných v systému. Jak povolit hlasové vyhledávání v zařízení Mi TV Stick a rychle najít, co potřebujete, bez dlouhého psaní na numerické klávesnici?

Nejdříve bychom chtěli upozornit na tlačítko hlasového vyhledávání. Na dálkových ovladačích televizorů Xiaomi a jejich set-top boxů je ve stejném stylu a nachází se v horní části pouzdra pod tlačítkem napájení. Pro vyhledávání stačí stisknout tlačítko a vyslovit požadovaný text, který se následně zobrazí v dolní části obrazovky.

Po stisknutí tlačítka by měla být před vyslovením slova ponechána krátká pauza. V některých případech může systém nereagovat nebo fungovat chybně, v takovém případě byste měli stisknout tlačítko Zpět a zkusit to znovu.

Systém je zpočátku naprogramován na vyhledávání na YouTube, ale seznam lze výrazně rozšířit instalací dalších aplikací (např. HD VideoBox, KinoPub a další). Pokud chcete vyhledat aplikace, které lze vyhledávat hlasovým dotazem (bez nutnosti zadávat samotnou aplikaci), musíte nejprve upravit nastavení zařízení.

Za tímto účelem se pomocí joysticku na dálkovém ovladači přesuňte do pravého horního rohu obrazovky a stiskněte tlačítko Settings (Nastavení).

Poté přejděte do sekce Nastavení asistenta Google Vyhledávání v aplikacích a pomocí přepínače aplikací vyberte aplikace, které chcete vyhledávat. Programy, u kterých není vyhledávání vyžadováno, nejsou zaškrtnuty nebo jsou zakázány, pokud je povoleno.

Je třeba poznamenat, že čím více aplikací pro vyhledávání vyberete, tím déle bude systému trvat vyhledávání informací, protože se vše provádí postupně a načtení výsledku může nějakou dobu trvat.

(4 cíl., 4,50)

Xiaomi Mi Box S: instalace aplikací, řešení problémů se zamrznutím, sítí Wi-Fi, hlasovým vyhledáváním a dálkovým ovládáním

Po úspěšném nastavení set-top boxu Xiaomi Mi Box S TV se někdy objeví problémy. Zařízení nevidí síť Wi-Fi, nefunguje hlasové vyhledávání, video se zpožďuje nebo má jiné problémy. Jejich řešením se budeme zabývat v tomto článku. Podíváme se také na různé způsoby instalace aplikací, které vám pomohou rozšířit možnosti chytrého set-top boxu. Pokud jste zařízení ještě nenastavili, podívejte se nejprve na pokyny k instalaci Mi Box S.

Digitální asistent Google se dokáže přizpůsobit osobním preferencím uživatele a výrazně urychlit vyhledávání potřebných informací. Příjemným bonusem je schopnost porozumět nejen čínštině a angličtině, ale také ruštině.

Chcete-li aktivovat hlasového asistenta Xiaomi, můžete použít speciální tlačítko na dálkovém ovladači nebo vybrat příslušnou ikonu na ploše Android TV.

Pak přiložte dálkový ovladač k ústům a zřetelně vyslovte požadavek, přičemž se zaměřte na horní část ovladače. Poté asistent začne zpracovávat přijatá data a následně provede příkaz. Požadavek je zpracován velmi rychle, během několika sekund.

READ  Aktualizace televizoru Samsung Smart TV

Hlasový asistent Xiaomi umožňuje zjistit aktuální teplotu, směnné kurzy atd.

Jak zakázat hlasového asistenta na Xiaomi TV: odstranění asistenta několika kliknutími

Hlasový asistent v moderních televizorech pomáhá lidem se zdravotním postižením. Funkce je hlasem aktivovaná duplikace všeho, co se děje na televizoru. Všechny činnosti se opakují ženským hlasem. Doprovod vám proto pomůže orientovat se v nabídce televizoru podle sluchu.

Například osoba přešla do nastavení a najela dálkovým ovladačem na položku. Televizor vydá doprovodný zvuk. Hlas vysloví název položky, na které bylo zvýraznění nalezeno.

Asistent je k dispozici ve všech moderních zařízeních Smart TV s operačními systémy Tizen (Samsung), webOS (LG) a Android TV (Xiaomi, Sony, Philips atd.). Podívejme se, jak zakázat hlasové pokyny v televizoru Xiaomi TV. Vzhledem k tomu, že televizor je založen na operačním systému Android TV, bude návod platný i pro ostatní televizory s tímto systémem.

Příčiny

Nejčastější okolnosti, proč hlasové vyhledávání v zařízení Mi Box nefunguje:

МОШЕННИКИ НЕ ХОТЯТ ЧТОБЫ ВЫ ЗНАЛИ ОБ ЭТОМ! Мало кто знает про эту настройку на смартфоне xiaomi!

hlasové, vyhledávání, xiaomi, nefunguje
  • Vnitřní mechanická porucha způsobená prudkým nárazem nebo pádem zařízení;
  • systémová chyba;
  • Nedostatek internetu;
  • nastavení asistenta nesprávně;
  • nedostatek aktualizací.

Proč nefunguje hlasové vyhledávání v zařízení Mi Box S/4/3: důvody, co dělat?

Android TV. praktická konzole pro sledování video obsahu na internetu z televizoru. Nové produkty Xiaomi jsou na světovém trhu oblíbené, a proto je krabička optimalizovaná pro oblíbený operační systém. Po vybalení krabičky a připojení k televizoru se běžný uživatel může divit, proč v Mi Boxu nefunguje hlasové vyhledávání.

Musíte provést reset v aplikaci YouTube, přejděte přímo do nastavení.obnovte nastavení a je to

Dovolte mi začít tím, že jsem vyřešil problém. Další kompletní sada akcí, co jsem udělal: 1. Verze softwaru, u které byl problém zjištěn. 05.05.55 Pokus o aktualizaci verze softwaru bezvýsledný. 2. Obnovení továrního nastavení, jak radí někteří další uživatelé. Musel jsem se zapotit s obnovou a nastavením kanálů, ale v zásadě je to intuitivní a trvá to asi 10 minut. Nepomohlo. Napsal tuto položku pro případ, že to nefunguje pro někoho jiného bez tohoto kroku. 3. Byla vznesena připomínka, že s verzí softwaru 05.05.90. tento problém je vyřešen. 4. Šel na https://www.LG.com/en/support/software-firmware n5. Vybrané Stáhnout software a firmware jednotky.Zadejte číslo modelu 42LB675V. Vpravo v okně s červeným obrysem je můj model s odkazem na stránku se všemi užitečnými informacemi. 6. https://www.LG.com/en/su/support-product/LG-4 2LB675 Na této stránce se hned pod ní nachází řádek s ukazateli: Uživatelské příručky Dokumenty / Často kladené otázky / Videonávody 7. Z nějakého důvodu není k dispozici odkaz ke stažení verze firmwaru mého televizoru ((. 8. Upravený požadavek na vyhledávání na nejbližší model 42LB680V. Postupujte stejně jako v bodě 5;6 nebo prostě přejděte na stránku pro stažení. 9. Na této stránce https://www.LG.com/en/su/support-product/LG-4 2LB680V si můžete stáhnout verzi softwaru 05.05.70 10. Poté si připravte flash disk a nahrajte na něj stažený soubor. Připravte USB disk pomocí videonávodu https://www.LG.com/ru/support/video-tutorials/CT20 206007-20150166671747-others 11. Vložte flash disk, zapněte televizor, inicializace je dokončena a je navržena aktualizace softwaru, klikněte na tlačítko aktualizovat. software aktualizován na verzi 05 za 5 minut.05.70 12. Zkontroloval software pro hlasové vyhledávání a našel vše, pouze YouTube navrhl nainstalovat a aktivovat, protože byl odstraněn kvůli obnovení továrního nastavení v kroku 2.

READ  Xiaomi redmi note 8 white recenze

webos-05.10.10.-obnovit tovární nastavení a ovládání funguje

Děkuji za odpověď. V pátek jsem se pokusil obnovit vše do továrního nastavení. Ihned poté, co toto hledání nefungovalo. O víkendu se netestovalo. Dnes jsem zkontroloval verzi softwaru a je to 05.05.70 (mám povolenou automatickou aktualizaci) a vyhledávání funguje. Nevím proč, ale teď to funguje.

12.12.2019 koupil LG 65sm9010pla v obchodě rychle nastavit, přinesl ho domů. Ukázalo se, že hlasové příkazy nefungují. Hledal jsem na internetu 4 hodiny. Nepodařilo se mi nastavit polohu. Obnovení továrního nastavení. Začněte nastavovat podle pokynů na obrazovce. Země-Rusko, Země vysílání-Rusko, Moje poloha. Musíte vybrat navrhovaný region (regiony) a poté vybrat navrhované město (vložte své město). A všechny hlasové příkazy fungují.Může být někdo může pomoci můj tip.

Android BOX Xiaomi MI TV stick a instalace O2 TV

Řešení problému s hlasovým vyhledáváním v systému Android TV 8 v zařízení Xiaomi Mi Box 3.

Dobrý den,! Jako 2 dny ikona mikrofonu zmizela, dítě nemůže nic najít, pláč))))) co to může být? Pomozte mi prosím!

Mikrofon nijak nereaguje na hlas v blízkém ani vzdáleném okolí. Nulové emoce. To vše po upgradu na 8Q a po příchodu aktualizace. Z mého telefonu to funguje, jak mohu zkontrolovat, zda je mikrofon naživu nebo ne.

Buble, co si myslíte o problému, že konzola se nezapne po přenocování, pokaždé jsem odpojil, jinak není možné zapnout, pokud je krátká přestávka, není problém zapnout.Předem děkuji.

A opět nic. Stejně jako u instalačního souboru softwaru

Po vypnutí set-top boxu ve večerních hodinách se druhý den nezapne dálkovým ovladačem, našel někdo řešení problému.

Xiaomi TV Box 3 Pro does not work voice search Order: 504067863951544

Mám konzoli vorke z6, koupil jsem si dálkový ovladač s hlasovým ovládáním zvlášť, stisknu toto tlačítko, stisknu a dlouho podržím (mluvím dál, pustím ho) vyskočí vyhledávání google, v pořádku, polovina potíží, otevřu google, jednou stisknu tlačítko na dálkovém ovladači, podruhé ho podržím (mluvím) opět vyhledávání google, také spousta nesmyslů

Jaký set-top box si dnes pořídit?? Hlavním úkolem je sledování YouTube a filmů na starém Smart TV. Takříkajíc oživit.

Prosím, poraďte mi, moje hlasové vyhledávání vůbec nefunguje.Stisknete tlačítko na dálkovém ovladači, objeví se okno s rozpoznáváním, na několik sekund se zavěsí a zmizí.

nefunguje! a pokud to funguje, tak vůbec ne.

Lidi, tady je opravdu FUNGUJÍCÍ způsob, jak vyřešit problém s hlasovým vyhledáváním. Stáhněte si aplikaci pro dálkové ovládání televizoru se systémem Android ve svém smartphonu. Funguje bez závad a poruch. Hlasové vyhledávání na něm v celé své kráse funguje jako hodinky. Vyzkoušejte to a podejte zprávu!

Ahoj lidi po aktualizaci se dálkové ovládání již nepřipojuje?Kdo tento problém vyřešil??

Díky chlape, zachránil jsi mou konzoli před odpadky

Hlavním problémem je, že po vypnutí dálkového ovládání je velmi obtížné jej znovu spustit. Pokud jej nemohu spustit dálkovým ovladačem, musím jej restartovat. V čem je problém, kdo ví??

Řekněte mi, kde si mohu koupit levný set-top box?

Vyhledávač pracuje na 70 % jednoduchých slov a vět, ale pokud je věta slovo v ruštině a angličtině ve směsi, pak vyhledávání produkuje nesmysly a bez ohledu na to, jak daleko od vzdáleného mluvit. Můj tablet je Samsung tab e 9.6 hlasové vyhledávání funguje perfektně a rozhodl jsem se připojit ji jako dálkové ovládání k boxu (v obchodě Play aplikace pro tablet se nazývá Android TV REMOTE CONTROL) a testovat. Protože dálkový ovladač mého boxu je pouze mikrofon a hlas je zpracováván boxem televizoru, myslel jsem si, že je jedno, které zařízení bude použito pro příjem hlasu. Výsledek mě potěšil, s vyhledáváním tablet funguje perfektně, rozpozná vše najednou, ještě lepší, než to bylo s dálkovým ovládáním na 6 androidu. Musím počkat na aktualizaci firmwaru a zatím není třeba se vracet na 6 android, takže pokud chcete používat hlasové vyhledávání, použijte svůj smartphone. Chtěl bych požádat autora kanálu, aby otestoval další konzole Bluetooth, možná s některými z nich bude zařízení souhlasit s vyhledáváním správně. Děkujeme vám všem za vaši laskavou pozornost!

READ  Google Play nefunguje na Huawei

Dálkové ovládání v noci padá a občas se skříňka sama zapne.

Dobrý den Dobrý den, jak odinstalujete aplikaci Netflix?? Po aktualizaci 8.0

Myslel jsem, že mě Číňané schválili. Zkusím to doma!

Z 20 pokusů se mi ani jednou nepodařilo uhodnout na jakoukoli vzdálenost a není možné se vrátit zpět.

BUĎME UPŘÍMNÍ. Je to zkurvený bordel, nefunguje to. Už jsem si zničil dálkový ovladač na koleni. Vývojáři Xiaomi Zabiju vaše příbuzné.

O to u mě nejde Po aktualizaci na 8 dálkový ovladač vůbec nefungoval, ani na blízko, ani na dálku, dokud jsem neaktualizoval aplikaci Google v playmarktu, to je vše

Jak nyní přepínáte/vypínáte otevřené aplikace??

díky. ale přesto bych se rád vrátil na 7. hry zmizely v nějakém kreténovi, musím je hledat. dvojí stisknutí tlačítka domů je pryč. a rozhraní je v háji, obrazovka je posunuta v poli ND.

Ahoj, díky za recenzi a za vyzkoušení pro sebe) Co tento problém, v posledním videu jste zmínil problém instalace aplikací z neznámých zdrojů? stále se to nevyřešilo. je to velmi důležité

Jak nainstalovat aplikaci APK na Android TV z flash disku z neznámých zdrojů?

Jak víte, ne všechny potřebné aplikace najdete v oficiálním obchodě Google Store. Stahuji a instaluji vše ručně z odborných fór. Jak nainstalujeme aplikaci staženou ze zdroje třetí strany?

Není to nic složitého. Potřebujeme stáhnout soubor s příponou APK, což je instalační soubor pro programy pro Android. Můžete si ji stáhnout přímo do televizoru pomocí prohlížeče Android TV. Pro někoho může být jednodušší uložit ji nejprve do počítače nebo notebooku. V tomto případě máme několik možností, jak přenést soubor aplikace z počítače do televizoru nebo set-top boxu. Nejvhodnější jsou následující:

  • Přesuňte jej na USB disk, který můžete připojit k televizoru a spustit pomocí správce souborů
  • Pomocí aplikace TV File Commander jej můžete přenést přímo přes místní síť prostřednictvím serveru FTP
  • Nahrání do cloudové služby na internetu (Cloud. Yandex Drive, Google Drive) a přistupovat k němu z televizoru

Používám poslední dvě, protože nevyžadují žádná speciální gesta. Stačí jen přenést soubor aplikace z počítače do televizoru.

Dále je třeba v systému Android TV povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů do televizoru. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení Zabezpečení a omezení

A aktivujeme přepínač v aplikaci správce souborů, kterou používáte k procházení složek v televizoru.

Nyní můžeme znovu otevřít složku, ve které se nachází soubor aplikace, a spustit instalaci na samotném televizoru

| Denial of responsibility | Contacts |RSS