Co dělat s chybou služeb Google na Androidu a jak opravit selhání

Práce téměř každého smartphonu založeného na Androidu je vázána na interakci se službami Google. Patří mezi ně mnoho předem nainstalovaných aplikací, včetně trhu Play, YouTube a Chrome. Někdy při spuštění těchto programů dochází k chybě služby Google v operačním systému Android a není jasné, co udělat, aby se to odstranilo. Chcete.li najít řešení problému, musíte nejprve pochopit důvody jeho výskytu.

Za prvé, stojí za zmínku, že problém má software, nikoli hardware. Proto k odstranění problémů nemusíte kontaktovat servisní středisko, protože všechny potřebné akce lze provést doma. Výběr konkrétního způsobu vyřešení problému přímo závisí na důvodech, které jej způsobili, konkrétně:

 • Špatné datum a čas;
 • Softwarový konflikt;
 • Nesprávná instalace aktualizací Google Play;
 • Zastaralá verze firmwaru;
 • Viry.

Toto jsou pouze hlavní důvody, které způsobují problémy při pokusu o spuštění jedné nebo druhé aplikace Google. I když problém byl způsoben jiným faktorem, můžete chybu opravit podle doporučené instrukce.

O chybě „Appepensix Google

Ve skutečnosti to není tak obtížná chyba a můžete ji opravit standardními metodami bez instalace softwaru a manipulací třetích stran s kořenovými zákony. Uživatelé, kteří již narazili na chybu tohoto druhu, s největší pravděpodobností pochopí algoritmus akcí.

Znovu načtení pomáhá zbavit se mnoha drobných systémových chyb a selhání. Doporučuje se to nejprve udělat, protože existuje vysoká pravděpodobnost, že v systému došlo k některým problémů.

Proces restartování zařízení, spuštění Android, vypadá následovně:

  Stiskněte tlačítko napájení na několik sekund. Měli byste mít speciální menu s výběrem akcí.

Restartování lze provádět pomocí jiných funkcí tabletu nebo smartphonu, ale to by mělo stačit. Když se zařízení zapne, zkontrolujte, zda vyhledávání získalo a další aplikace od společnosti Google.

Podpora ze zdroje třetí strany

Tato metoda se doporučuje v situaci, kdy úložiště aplikací nefunguje na gadgetu. V tomto případě musíte stáhnout služby z jiného zdroje a poté nainstalovat jako běžnou aplikaci.

google, nefunguje, android
 • Stáhněte si program pomocí Google Play.
 • Odstraníme první aktualizace služeb (viz následující metoda).
 • V části „Bezpečnostní“ v nastavení aktivujeme značku, která vám umožňuje nainstalovat z neověřených zdrojů aplikace. Pokud tato položka nenajde, je to v pořádku, systém později umožní toto nastavení jít.

Nestandardní instalace Google Play

Pokud hrací trh po tvrdém resetu není nainstalován na gadgetu, můžete vyzkoušet stahování nestandardním způsobem. Na čínských zařízeních nemusí být služba GAPPS poskytována. V této situaci nebude obvyklá instalace vést k požadovanému výsledku.

READ  Připojené zařízení pro chybu iPhone nefunguje

Jako instalační program byste měli používat správce souborů mobilních go. Sledujeme instrukci:

 • Načteme program na PC.
 • Najdeme na internetu a stáhneme následující soubory: Google Play.APK, GoogleLoginService.APK a GOOGLESERVICEFRAMEWORK.Apk.
 • Na mobilním pomůcky aktivujeme ladění USB.

Hrajte trh po provedení výše uvedených akcí by měl vydělávat na Androidu.

#10 Použijte připojení VPN

Po situaci se zákazem telegramu v Rusku došlo k problémům s připojením k trhu s hraním u velkého počtu uživatelů. Jde o to, že společně s telegramem zablokoval Roskomnadzor velké množství IP adres Google.

K vyřešení problému můžete použít jednu z aplikací, které vám umožní vytvořit připojení VPN.

Jednou z nejpopulárnějších je aplikace Turbo VPN

Spusťte aplikaci a klikněte na tlačítko s mrkví.

Co dělat pro vyřešení problému

Ačkoli problémy na trhu s hraním nejsou kritické a jsou eliminovány změnami nastavení gadgetu, neexistuje žádná univerzální metoda opravy chyb. Současně existuje sada opatření, která by nakonec problém vyřešila.

Výběr konkrétní metody odstranění problémů bude přímo záviset na důvodu, který je způsobil. Pokud byste nemohli stanovit přesný faktor, který ovlivnil chybu, navrhuje se zvážit všechny metody a vyzkoušet každou z nich v praxi.

Opětovné načtení smartphonu

Uživatelé často létají nebo nezačínají trh s hřištěm kvůli selhání systému. Navzdory skutečnosti, že tento druh poruchy je kritický, je často eliminován banálním opětovným načtením gadgetu:

Můžete se také znovu načíst v ručním režimu. Prostřednictvím okna vyskakovacího okna budete muset vybrat možnost „Vypnutí“ a poté znovu zařadit gadget s udržováním tlačítka napájení.

Během restartu z RAM jsou vyloženy zbytečné procesy, což také pozitivně ovlivňuje výkon společnosti Google Play. Pokud toto doporučení nevedlo ke změnám při spuštění úložiště aplikací, zkuste alternativní způsoby řešení problému.

Resetování nastavení programu

Příčina problému nemusí být skrytá v operačním systému, ale v samotném programu, který je zodpovědný za práci v aplikačním úložišti. V tomto případě mluvíme o trhu s obslužným programem Play, jehož ikona můžete vidět na ploše vašeho gadgetu. K vyřešení problému budete potřebovat:

Důležité. Pokud kliknete na tlačítko „Clean Data“, pak, až bude Google Play re.vybuchne, budete muset znovu autorizovat.

Resetování nastavení programu řeší dva problémy najednou. Nejprve se zbavíte další mezipaměti nebo, v jednoduchém jazyce, systémové odpadky. Za druhé, eliminujte problémy související s údaji o čtení s úložištěm aplikací.

Odstranění aktualizací

Pokud váš telefon stále nevstoupí na trh s hraním, měli byste se pokusit znovu nainstalovat aplikaci odpovědnou za její práci. Bohužel to nebude fungovat pro odstranění samotného obchodu. Můžete se však zbavit jeho aktualizací, jejichž nesprávná instalace by mohla způsobit problémy. Jednat podle pokynů:

READ  iPhone nevidí kontakty na kartě SIM. Jak zobrazit kontakty na SIM kartě v systému Android?

S výhradou správného splnění požadavků pokynů z vašeho smartphonu budou smazány nejnovější aktualizace na trhu Google Play.

Resetujte nastavení služeb „Google Play“

Obchod pro aplikaci Play Market je neoddělitelně propojen s jinými službami Google, jejichž aplikace jsou ve výchozím nastavení nainstalovány také na chytrých telefonech Android. Má tedy smysl resetovat služby za účelem odstranění problémů při spuštění obchodu:

To však lze jen stěží nazvat vážnou překážkou, protože nakonec by toto doporučení mělo vést k konečnému řešení problému.

Aktivace správce boot

Trh Google Play je užitečnost, se kterým jsou aplikace stahovány a nainstalovány. Pokud tedy nezaložíte obchod, musíte zkontrolovat aktivaci služby „Stáhnout Dispatch“:

Na poznámku. V seznamu aplikací lze službu „načítání dispečer“ nazvat jinak. Konkrétní název verze závisí na verzi operačního systému a na konkrétním modelu smartphonu.

Po dokončení resetu a opětovny dispečeru násilně zapnete možnost stahování pro hru trhu. V případě správné implementace algoritmu by problémy se spuštěním obchodu měly zmizet. Můžete také volně nainstalovat všechny dostupné programy, pokud máte dostatek místa na vnitřní jednotce.

Odstranění účtu Google

Někteří uživatelé nezapínají trh s autorizací kvůli selhání autorizace. Resetování údajů z obchodu, o kterých jsme hovořili dříve, zpravidla pomáhá eliminovat problémy. Ale někdy musíte jít na vážnější opatření, konkrétně na výstup z účtu Google:

Vezměte prosím na vědomí, že po stisknutí tlačítka „Odstranit účet“ váš účet zmizí pouze z aktuálního zařízení. Zároveň zůstanete autorizovaní na účtu Google na jiných gadgetech a můžete znovu vstoupit do profilu na smartphonu.

Nastavení souboru „hostitelé“

Store Play Play Market Applications jsou často spojeny s dostupností dalších položek v souboru hostitelů. Proto nebude zbytečné upravit jej provedením několika akcí:

Rollback parametrů

Toto je globální metoda pro odstranění chyb, která spočívá v úplném resetování nastavení zařízení do továrny. Metoda pomáhá eliminovat většinu selhání softwaru a systému, ale je považována za příliš radikální. Postup se provádí tímto způsobem:

  Klikněte na blok „Nastavení“ a otevřete katalog „systému“.

Pomocí metod popsaných v tomto článku je zaručeno, že obnoví výkon Google Play. Většina pokynů se provádí ve 2-3 fázích, takže aby bylo možné začít používat produkt od Google, bude stačit strávit jen několik minut času.

Co dělat, pokud Google nepracuje na Androidu

Existuje několik možností pro akce. Standardní opětovné načtení zařízení nebo čištění paměti často pomáhá. Přítomnost dostatečného množství „volné“ operace je významná, proto je nutné provádět pravidelné čištění.

Obnovit zařízení

Pokud v telefonu dojde k selhání, různé aplikace mohou zmrazit nebo odletět, nejen Google. Chcete.li restartovat telefon, musíte vybrat jeden ze způsobů:

 • Klikněte a nenechte tlačítko napájení (obvykle na bočním panelu), na několik sekund stiskněte „restartování“;
 • Extrahujte baterii („tvrdá“ metoda, nedoporučuje se používat neustále);
 • Na některých zařízeních je kombinace klíčů funguje-musíte současně stisknout klávesu napájení a objem (obojí), neuvolte 10-15 sekund, restartování začne automaticky automaticky.
READ  Jak se přihlásit do telefonu bez účtu Google. Jak se přihlásit k účtu Google v systému Android

Poslední metoda je vhodná pro zařízení, na nichž není baterie odstraněna. Uživatel může použít jakoukoli možnost, výsledek se nezmění.

Čištění mezipaměti

Přítomnost paměti je nezbytná pro správný provoz telefonu. Doporučuje se pravidelně čistit paměť zařízení a mezipaměti. Instrukce:

 • Otevřete část „Nastavení“;
 • Přejít na blok „na telefonu“;
 • Klikněte na bod „Storage“;
 • Současné ukazatele se objeví v horní části monitoru;
 • Klikněte na „Čištění mezipaměti“.

.

Aktualizace aplikací

Vývojáři neustále zlepšují vytvořené programy, takže pro jejich správnou práci je nutné nainstalovat aktualizace. Fáze akce:

 • Spusťte práci na trhu Play;
 • Přejděte na blok nastavení (obvykle jsou vlevo tři proužky);
 • Přejděte do sekce „Moje hry a aplikace“;
 • Vyberte kartu „Update“;
 • Najděte nezbytnou možnost „Služby Google“ a zahájte proces.

Podobně můžete aktualizovat každou aplikaci nainstalovanou v zařízení pomocí operačního systému Android.

Resetovat parametry

V některých případech jsou poruchy způsobena nastavením nainstalovaným během používání programu. Chcete.li resetovat charakteristiky na počáteční, musíte provést následující akce:

Pozornost! V některých verzích mohou být jména sekcí odlišná. Závisí to na pokročilé verzi operačního sálu, firmwaru a aktualizacích zařízení.

google, nefunguje, android
 • Stiskněte řádek „Zobrazit všechny aplikace“;
 • Klikněte na tři body vpravo nahoře;
 • Kontextová nabídka sekce se otevře, kde byste měli vybrat „Obnovit nastavení dodatek“.

Postup bude spuštěn a nějakou dobu trvá (obvykle několik sekund). Po dokončení procesu musíte zkontrolovat výkon Google Services.

Vymazání účtu Google

Tato možnost zahrnuje odstranění informací z tabletu nebo telefonu a poté druhé připojení. Instrukce:

 • Otevřete blok „Nastavení“;
 • Najděte pododdíl „Google“ (pokud ne, nejprve musíte přejít na kartu „Účty“);
 • Klikněte na řádek „Nastavení účtu“;
 • Stiskněte položku „Odstranit účet“ (musíte držet několik sekund).

Pak bude nutné potvrdit akci stisknutím „Ano“ na monitoru. Poté musíte násilně restartovat telefon nebo tablet a poté účtu přiložit obvyklým způsobem.

google, nefunguje, android

Resetujte do továrního nastavení

Pokud předchozí možnosti akce spustily aplikaci, můžete vyzkoušet radikální metodu. Instrukce:

 • Otevřete část nastavení zařízení;
 • V dolní části otevřeného seznamu klikněte na položku „Systém“;
 • Vyberte možnost „Resetování nastavení“;
 • Klikněte na položku „Odstranit všechna data“.

Telefon nebo tablet bude restartován, operační sál provede potřebné procesy samostatně.

Pozornost! Tuto metodu používá poslední

Selhání práce Google je problém, který se vyskytuje poměrně často. Je vzácné stanovit počáteční důvod, takže musíte tyto metody použít pro řešení problému, dokud nebude porucha zcela odstraněna.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS