hlavní způsoby restartování telefonu Samsung

Chytré telefony Samsung používají operační systém Android. Je známý svou velkou oblibou a snadným používáním. Ale také se stává, že telefon stojí za prd, nereaguje na stisknutí displeje, tlačítek, pomalu přepíná karty, otevírá novou aplikaci nebo úplně přestane fungovat Po takovém nejčastěji dochází k „zádrhelu“, jak pak restartovat telefon Samsung.

S tímto problémem se potýkají téměř všichni uživatelé. Je to přirozené. po několika letech se chytré telefony, notebooky a dokonce i počítače začnou zpomalovat.

Samsung Galaxy S7 visí. co dělat a co dělat?

Žádná sofistikovaná technologie není imunní vůči selhání, a to ani ta nejpokročilejší. Dokonce i výkonný vlajkový smartphone Samsung Galaxy S7 může viset, ale ke cti jeho tvůrců je třeba říci, že se to obvykle neděje jejich vinou, ale vinou nainstalovaných a spuštěných aplikací. Pokud se Galaxy S7 zavěsí, přestane reagovat na příkazy a dotýkat se obrazovky. Co tedy v takovém případě dělat??

Restart by měl vyřešit všechny problémy. Je tu ovšem jedna záludnost: pokud jste zamrzli uprostřed ničeho, váš smartphone nereaguje na tlačítka V takovém případě vám pravděpodobně pomůže jeden z doporučených způsobů, které doporučuje technická podpora společnosti Samsung.

 • První metoda: Podržte tlačítko napájení deset až dvacet sekund a pak jej podržte. Smartphone se s největší pravděpodobností jen tiše restartuje, aniž by se vytvořila další dialogová okna.
 • Druhý způsob: Otevřete zadní stranu smartphonu a vyjměte baterii. Po odpojení baterie se chytrý telefon vypne a my jej musíme pouze vrátit na místo a zapnout zařízení. Bohužel tato metoda nebude fungovat u Galaxy S7, protože má nevyměnitelnou baterii 🙂
 • Třetí možnost: Podržte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti po dobu sedmi sekund. Výsledek bude stejný Smartphone se restartuje.

Dobře, takže teď jsme se zabývali tím, co dělat, když se Galaxy S7 zavěsí. Odstranili jsme však pouze příčinu, nikoli důsledek, a pokud se problém opakuje více či méně pravidelně, stojí za to zvážit, co jej způsobilo. Nejprve je třeba zkontrolovat paměť smartphonu, zda neobsahuje viry. Pokud ne, zamyslete se nad tím, jaké pochybné aplikace jste v poslední době nainstalovali a po jakých akcích Galaxy S7 visí? Pokud se vám po instalaci nějaké nové hry začaly pravidelně objevovat problémy, může to být způsobeno tím.

Navíc aplikace může být zcela normální a oficiálně stažená z Google Play, nemůže zabránit konfliktu s některými jinými procesy, které probíhají v křemíkové paměti vašeho věrného smartphonu. Zkuste podezřelou aplikaci odinstalovat, restartovat Galaxy S7 a sledovat, jak se bude chovat. A pokud vše selže, můžete zkusit obnovit tovární nastavení telefonu, čímž zachováte veškerá cenná data, která jste předtím uložili. Pokud ani to nepomůže a smartphone bude nadále přerušovaně viset, zbývá nám jediná cesta do servisního střediska Samsung.

13 komentářů

Telefon galaaxy s7 edge.vložte telefon do nabíječky.Odemknutí obrazovky stisknutím tlačítka po jedné hodině nabíjení.- Žádná odezva Sundal jsem ji z nabíječky, kontrolka nabíječky stále svítí, protože byla zapnutá.Použil jsem vaši metodu pomohl, běžel.telefon chvíli fungoval a pak se sám restartoval.znovu a znovu.Telefon se nezapne, okamžitě se restartuje. co to je? a jak s ní bojovat?

ze všech telefonů, které jsem měl, ale hodně z nich, ale ne firma samsung se rozhodla koupit telefon této firmy, a to samsung s 7 a já jsem velmi litoval takového špatného telefonu, který jsem ještě neměl.Telefon neustále visí, i když na něm nejsou nainstalovány žádné aplikace a hry, nemluvě o tom, že se také zahřívá a tento odpad stojí hodně peněz, vrátím ho a vezmu si peníze a nikdy si nekoupím další telefon firmy Samsung a přátelé mi neporadí Pracoval jsem ve velké společnosti prodávající technologie šéf reklamačního servisu, takže jak získat peníze zpět za tento výrobek, máte nápad za peníze koupí nový smartphone lepší a za méně peněz.

READ  Jak zapnout mobilní internet v zařízení Samsung Galaxy. Mobilní internet

Přečtěte si předchozí komentáře a rozhodl se napsat. Tohle všechno jsou nesmysly. S7 jsem si koupil v prosinci 2016. Za celou dobu mi telefon nikdy nepřestal fungovat, i když ho používám velmi intenzivně. Neustále připojená náhlavní souprava Bluetooth a WI-FI. Hodně mluvím, stahuji soubory z internetu. Při stahování souborů také často hraji různé hry. Tento telefon používám již 7 měsíců a je dobrý. A tyto komentáře jako závady nebo zamrznutí píší buď ti, kteří nemají takový smartphone, nebo ti, jejichž ruce jsou na špatném místě.

Nevím, přesně jeden rok po nákupu, a tady máte to závady a restartuje každý den téměř. Teď je to zmrazené a žádné metody mohou restartovat, a co dělat, zítra půjdu do služby v MTS, Nevím, jestli záruka bude fungovat.

Na internetovém prostoru je pozoruhodné, že odvážlivci jako vy mohou bez obav přejít k urážkám. jako bych neměl ruce na správném místě. Koupil jsem si S7 edqe v Koreji hned, jak vyšel, a byl jsem s ním velmi spokojený. V Rusku jsem koupil stejný smartphone pro svého otce jako dárek a také bez problémů. Tatínek je šťastný po čínské)))) Ale bohužel jsem se rozbil můj 7 a koupil stejný znovu v Koreji Ukázalo se, že třetí nebyl v pořádku. Snímač vlhkosti mini usb má závady, nyní obrazovka visí. Takže váš komentář je blbost a blbost. Pokud budete mít štěstí a bude to fungovat, nedejte na to ))))

Můj Galaxy s7 je týden starý, druhý den se tak zahřál, že jsem myslel, že vybuchne, a taky zamrzl a nereagoval na stisky tlačítek, odnesl jsem ho do prodejny, řekli, že jste telefon neaktualizovali a bylo to v pořádku, aktualizováno, druhý den opět to samé svinstvo, ale nezahřál se a jen se zavěsil, musel se restartovat, a třetí den, opět ten nesmysl zavěšený a všechno, opět restart, aby pomohl!! Opravdu jsem litoval, že jsem tento telefon dostal, nahradím ho

Katenko, S7 byl zakoupen v roce 2018! (vymazáno) a provokace! Dva roky starý telefon funguje jako hodinky! Ve své době to byla vlajková loď. Žádné stížnosti.

Dnes došlo k první havárii za poslední 2 roky.Odemknuto podle výše uvedených pokynů.Musím počkat, co bude dál.Za 2 roky jsem neměl žádné další stížnosti.

Koupeno v roce 2016 za 50k (v té době právě vyšel),po 2 letech začal strašně blbnout a restartovat se,a žádné špatné ruce to je skutečný problém telefonu. Opravna řekla, že by to mohlo být ošetřeno přepájením desky plošných spojů Vzdal jsem se a koupil iPhone a nemám žádné problémy, teď už si nekoupím Samsung a nikomu nebudu radit

Podobné situace se zamrzáním telefonu a opravdu bez důvodu. Žije si vlastním životem, čímž zasahuje do mého plánovaného života.Příště bohužel rozhodně ne telefon Samsung (smazáno). Drahé a bezcenné

galaxy, visí

Koupil jsem ho v roce 2016 za 60 tisíc, po 2 letech začal po aktualizacích trochu blbnout. 100krát spadl, odolný jako nevím kdo.

Děkuji, pomohl. Rok a půl žádné stížnosti, ale od poslední globální aktualizace se podruhé zavěsil. Poprvé se mu podařilo zavěsit, ale teď jsem musel jít na internet.

Musíte současně stisknout tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko napájení. Stiskněte současně jednu klávesu na levé a jednu na pravé straně telefonu. U některých modelů je třeba místo stisknutí tlačítka snížení hlasitosti stisknout tlačítko zvýšení hlasitosti nebo obě tato tlačítka současně s tlačítkem napájení telefonu.

Internet je plný tipů, jak resetovat Samsung Galaxy, ale většina z nich se týká starších modelů. Dávalo by smysl, že výše uvedené kombinace budou fungovat i pro Samsung Galaxy S7. Společnost Samsung však z nějakého důvodu změnila kombinaci kláves pro Galaxy S7.

Galaxy S7 si získal dostatečnou oblibu mezi uživateli, zařízení kombinuje skvělé funkce s atraktivním designem. Většina uživatelů dokázala ocenit, že telefon představil.

Tato technologie však zpravidla neposkytuje záruku bezproblémového provozu. Časem se mohou u majitelů objevit problémy nebo závady systému Android. Pokud ano, jedním z řešení je resetování zařízení.

READ  Jak obnovit tovární nastavení televizoru Samsung. Resetování televizoru se systémem Android

Samsung jak resetovat S7, pokud zamrzne? Účinné způsoby, jak toho dosáhnout:

БУКОВЕЛЬ vs ЗАКОРДОН. Порівняння цін сезон 2022 / Буковель 2022

Zařízení vůbec nereaguje? Proveďte úplný reset:

 • Stiskněte tři tlačítka. Vypnout Ztlumit Domů (dotykové tlačítko na spodním panelu).
 • Pomocí bočních ovladačů hlasitosti vyberte možnost „Wipe data/factory reset“.
 • Akci potvrďte stisknutím tlačítka Power.

Telefon se restartuje, vymaže se paměť a obnoví se výchozí nastavení.

Jak resetovat Samsung Galaxy S7?

Máte problém s telefonem Samsung? Jste bezradní, nevíte, co dělat? Uklidněte se, nyní se dozvíte, jak restartovat telefon Samsung Galaxy S7.

Tento nucený restart je navíc vhodný i pro tablety a další smartphony se systémem Android.

Mnoho uživatelů si na tyto problémy stěžuje, zejména když je otevřená aplikace nebo hra.

Někteří lidé tvrdí, že se jejich Galaxy S7 bez zjevného důvodu zasekne nebo se to stane po nabití (obrazovka se nezapne).

Může se také stát, že můžete přijímat hovory, i když obrazovka nefunguje. Objevují se také stížnosti, že se zařízení zahřálo natolik, že je doslova připraveno k výbuchu.

Jak resetovat smartphone je předmětem dnešního článku.

Co dělá většina uživatelů?

Když telefon zamrzne a přestane reagovat na každou akci, mnoho lidí obvykle čeká, až se baterie zcela vybije. Ale představte si, že máte plně nabitou baterii.

To je dlouhá doba čekání! Navíc není stoprocentně zaručeno, že smartphone začne normálně fungovat.

Pokud je váš smartphone nebo tablet se systémem Android vybaven obvodem baterie, můžete zkusit baterii vyjmout a po několika minutách ji opět vložit.

Ne všechna zařízení však mají vyměnitelnou baterii.

Doporučujeme provést nucený reset a už se nebudete muset starat o to, jak resetovat svůj Samsung Galaxy s7.

To se provádí jednoduše stisknutím/podržením určitých tlačítek na systému Android. Po zavěšení smartphonu jej můžete restartovat následujícím způsobem:

 • Stiskněte a podržte současně tlačítka hlasitosti a napájení po dobu 10 sekund.
 • Pro ty, kteří nerozumí, vysvětlím podrobněji. podržte tlačítka ovládání hlasitosti „-“ a „“ a tlačítko „zapnout/zamknout“.
 • Po tomto jednoduchém úkonu se zařízení restartuje a začne opět pracovat v normálním režimu.
 • Pokud to napoprvé nefunguje, zkuste to znovu. Možná jste tlačítka nedrželi dlouho nebo je nestiskli současně.

Proč může smartphone nebo podobné zařízení zamrznout?

Tuto otázku často kladou uživatelé na fórech. Ve skutečnosti existuje mnoho důvodů.

Hlavním důvodem je, že telefon nemá dostatečnou paměť RAM pro provádění otevřených úloh. Pokud například spouštíte výkonnou hru nebo více aplikací najednou.

Není neobvyklé, že se chyby objevují často, když je operační systém spuštěn, a je třeba zařízení pravidelně restartovat, abyste je mohli opravit.

Pokud chcete vědět, jaký je rozdíl mezi resetováním tabletu a smartphonu, odpovím vám takto. tato metoda je vhodná v obou případech.

Doufám, že vám můj článek pomohl vyřešit problém a dostat vaše zařízení ze zamrznutí.

Budu rád, když řeknete svým přátelům o tom, jak restartovat Samsung Galaxy S7, a budete s nimi sdílet odkaz na článek.

Pokud máte nějaké užitečné tipy, doporučení, zanechte své komentáře, podělte se o své znalosti s ostatními uživateli.

Jak resetovat zařízení Samsung Galaxy, pokud se zasekne

Co dělat, když smartphone nebo tablet Samsung Galaxy visí, tj. nereaguje na akce uživatele? Nejdříve je třeba nepanikařit, proces nuceného restartu je velmi jednoduchý. Existuje několik způsobů, jak restartovat mobilní zařízení, a právě se o nich dozvíte.

Jak násilně restartovat telefon Samsung Galaxy, pokud má nevyměnitelnou baterii? Mnoho moderních telefonů, včetně tabletů, nemá vyměnitelné baterie, a když zařízení zamrzne, nemůžete ho jen tak vyjmout a vložit zpět. Pokud se nacházíte v této situaci, postupujte podle pokynů:

 • Současné stisknutí tlačítek snížení hlasitosti, napájení a Domů.
 • Podržte jej stisknutý, dokud obrazovka nezhasne

  Vložte prst do speciálního výřezu v zadním panelu pro nehet

To se obvykle stává u levnějších modelů, jako jsou Galaxy J3, Galaxy J5, Galaxy J7, Galaxy A3 a Galaxy A5. Majitelé vlajkových zařízení, jako jsou Samsung Galaxy S6 (Galaxy S6 Edge), Galaxy Note 5 a Galaxy S7 (Galaxy S7 Edge), však bohužel nejsou těchto potíží ušetřeni.

galaxy, visí

Co ale způsobuje zamrzání?? Nejprve doporučujeme zkontrolovat, zda máte v paměti svého miniaplikačního zařízení dostatek volného místa. Stabilní operační systém vyžaduje alespoň 1 GB volného místa na interním disku. Pokud tomu tak není, bude možná nutné provést úplný reset. Pokyny jsou k dispozici na našich webových stránkách, takže se nemusíte bát.

READ  Samsung Galaxy Fit E se nezapne

Závažnější je, když váš oblíbený gadget zcela nereaguje na tlačítko napájení. Neexistuje žádné univerzální doporučení. Zástupci výrobce a servisní střediska doporučují vyzkoušet jeden z následujících způsobů záchrany zavěšeného telefonu:

 • Příchozí hovor. stojí za to požádat někoho, aby zavolal na problémový smartphone. Pokud se na displeji zobrazí příchozí hovor, měli byste rychle vyvolat nabídku resetování stisknutím tlačítka napájení.
 • Pokud tlačítko napájení nefunguje, počkejte, dokud se miniaplikace nevyčerpá. Úplné odpojení napájení v tomto případě přeruší procesy, které způsobily poruchu. Problém můžete zkontrolovat krátkým nabitím telefonu a jeho zapnutím.
 • Některé smartphony jsou vybaveny tlačítkem Reset, které po stisknutí aktivuje okamžitý restart. Nachází se zejména u některých modelů Sony a HTC a je umístěn vedle zásuvky USB (nezaměňovat s otvorem pro mikrofon) nebo v místě slotu pro kartu SIM. Jemně ji přitlačte pomocí tenké jehly nebo párátka.

Актуален ли еще Samsung Galaxy S7?

Pokud se vám podaří zařízení oživit, doporučujeme ručně zkontrolovat seznam posledního softwaru a odstranit veškerý nežádoucí software. Vyplatí se také spustit interní antivirový program a dodržovat doporučení operačního systému. Neustálé zamrzání, můžete zkusit obnovit tovární nastavení nebo se obrátit na servisní středisko.

Ještě závažnější je, když váš oblíbený gadget vůbec nereaguje na tlačítko napájení. Pro tento případ neexistuje žádné univerzální doporučení. Zástupci výrobce a servisní střediska doporučují vyzkoušet jeden z následujících způsobů záchrany zavěšeného telefonu:

 • Příchozí hovor. stojí za to požádat někoho, aby zavolal na problémový smartphone. Pokud se na displeji zobrazí příchozí hovor, měli byste rychle vyvolat nabídku resetování stisknutím tlačítka napájení.
 • Pokud tlačítko napájení nefunguje, počkejte, dokud se miniaplikace nevyčerpá. Úplné odpojení napájení v tomto případě přeruší procesy, které způsobily poruchu. Zkontrolujte, zda je problém vyřešen, krátkým nabitím sluchátka a jeho zapnutím.
 • Některé smartphony jsou vybaveny tlačítkem Reset, které aktivuje okamžitý restart ihned po stisknutí. Nachází se zejména u některých modelů Sony a HTC a je umístěn vedle zásuvky USB (nezaměňovat s otvorem pro mikrofon) nebo v místě pro instalaci slotu pro kartu SIM. Jemně ji přitlačte pomocí tenké jehly nebo párátka.

Pokud se vám podaří zařízení oživit, doporučujeme ručně zkontrolovat seznam nedávno nainstalovaného softwaru a odstranit podezřelý software. Vyplatí se také spustit interní antivirový program a dodržovat doporučení operačního systému. Pokud se opakovaně zasekává, můžete zkusit obnovit tovární nastavení nebo se obrátit na servisní středisko.

Jak restartovat počítač Samsung Galaxy S7, pokud visí a nevypíná se?

Existují 2 hlavní způsoby, jak restartovat telefon Samsung Galaxy S7, pokud se zavěsí. Obě jsou si velmi podobné, ale co nejpřístupnější. V prvním případě budou muset uživatelé dlouho mačkat tlačítko reset. Stiskněte tlačítko a podržte je alespoň 20-30 sekund, někdy až minutu. Pokud výše uvedené kroky nepomohou vypnout a restartovat zařízení, doporučujeme přejít k druhému postupu. To znamená

 • Současné stisknutí tlačítek vypnutí a zvýšení hlasitosti;
 • a na obrazovce systému Android by se měla objevit nabídka s několika možnostmi;
 • Poté budete vyzváni, abyste zvolili restartování a znovu zprovoznili zařízení.

Alternativním řešením by bylo vyjmout baterii ze smartphonu, ale moderní zařízení se systémem Android obsahují vestavěné baterie, takže to není možné.

SAMSUNG GALAXY S7 С ALIEXPRESS ЗА 8500!


| Denial of responsibility | Contacts |RSS