Soubory Samsung Galaxy S10 s košem

V případě Samsungu Galaxy S10 jsou v aplikaci galerie koše na odpadky. Náhodné odstranění dat / souborů / kontaktních zpráv / videí / hudby / záznamů hovorů / aplikace WhatsApp / zvuku / galerie ze zařízení Samsung Galaxy S10. Odstraněná data / fotografie / obrázky / zprávy / zvuk / hudba / WhatsApp / protokoly hovorů jsou skutečně přesunuty do koše, nikoli odstraněny. Velká krabice. Proto je třeba smazané fotografie před použitím nového překryvu dat změnit. Proto je lepší předtím pořídit nové fotografie nebo videa na mobilní telefon. Pokud chcete co nejrychleji obnovit smazaná data, postupujte podle následujících kroků.

Odemkněte svůj Samsung Galaxy S10 a otevřete v telefonu naši aplikaci pro fotografování.

Otevřete „koš“ v levém horním menu a všechny smazané fotografie se pečlivě zobrazí.

Po výběru fotografií k obnovení klikněte na tlačítko „obnovit“, aby se smazané fotografie vrátily do galerie.

Odstraněné fotografie se obnoví a znovu otevřou v aplikaci galerie.

Nahrávání hovoru v zařízeních Samsung lze provádět dvěma způsoby: pomocí doplňků třetích stran nebo vestavěných zařízení. Jejich přítomnost navíc závisí na modelu a verzi firmwaru.

Metoda 1: Externí doplněk

Doplňky záznamníku mají oproti systémovým zařízením řadu výhod, především. nezvratnost. Fungují například na většině zařízení, která podporují nahrávání hlasu. Jeden z nejužitečnějších programů svého druhu. Záznamník hovorů od Appliqato. Zde vám ukážeme, jak nahrávat zprávy pomocí doplňků třetích stran.

  Po stažení a nainstalování nástroje Záznamník hovorů je třeba nejprve nainstalovat doplněk. Spusťte ji z nabídky nebo z plochy.

Program funguje dobře, nevyžaduje přístup ROOT, ale může uložit pouze 100 snímků obrazovky, když je volný. Jednou z nevýhod je nahrávání na mikrofon. Ani verze Pro softwaru neumožňuje nahrávat hovory přímo z linky. K dispozici jsou i další doplňky pro nahrávání hovorů. Některé z nich mají výkonnější funkce než Appliqato Call Recorder.

Metoda 2: Řešení problémů

Funkce nahrávání hovorů je v systému Android přítomna hned po vybalení. Smartphony Samsung prodávané v zemích SNS mají tuto funkci softwarově zablokovanou. Existuje však způsob, jak tuto funkci odblokovat, ale vyžaduje přítomnost roota a alespoň minimální znalosti práce se systémovými soubory. Pokud si tedy nejste jisti svými schopnostmi. neriskujte.

Způsob získání rootu závisí na konkrétním zařízení a firmwaru, ale hlavní z nich jsou popsány v následujícím článku.

Měli bychom také poznamenat, že práva Root lze na zařízeních Samsung nejsnáze získat pomocí upraveného firmwaru, zejména TWRP. Kromě toho můžete pomocí novějších verzí programu Odin nainstalovat CF-Auto-Root, což je nejlepší volba pro běžného uživatele.

galaxy, nahrává, hovory

Povolit vestavěnou funkci nahrávání řeči Vzhledem k tomu, že tato možnost je softwarově zakázána, je třeba upravit jeden ze systémových souborů, abyste tuto možnost aktivovali. Takto to funguje.

  Stáhněte si a nainstalujte do telefonu správce souborů s přístupem ROOT. např. Root Explorer. Otevřete ji a přejděte na adresu:

Nad řádky vložte následující možnost:

Dávejte pozor! Nastavením této možnosti již nebude možné vytvářet konferenční hovory!

Nahrávání komunikace pomocí systémových nástrojů Otevřete aplikaci Samsung Dock Dialer a zavolejte. Zobrazí se tlačítko s ikonou nové kazety. Stisknutím tohoto tlačítka spustíte hlasový záznam. To se provádí automaticky. Získané záznamy se ukládají do vnitřní paměti v adresářích „Call“ nebo „Voices“.

Tato metoda je pro běžného uživatele poměrně složitá, proto ji doporučujeme používat pouze v krajních případech.

Shrneme-li to, poznamenáváme, že celý záznam dat na zařízeních od společnosti Samsung se v podobném postupu na jiných smartphonech se systémem Android zásadně neliší.

Jak povolit nahrávání hovorů v telefonu Samsung Galaxy Note 10.

Má obří 6,3palcový displej a váží 168 gramů. Jedná se o telefon se skleněným předním/zadním panelem, který mu dodává estetičtější vzhled, a kvůli nekonečnému a zakřivenému displeji má sklo Corning Gorilla Glass 6, které se po stranách ohýbá. Původně dodávaný se systémem Android 9, nyní aktualizovaný na Android 11 (One UI 3).1). Je poháněn čipovou sadou Exynos 9825, ale se dvěma procesory namísto jednoho! Oba procesory mají osmijádro a 2 Gpu. Co se týče fotoaparátu, Note 10 je překvapivě vysoký s trojitým fotoaparátem (12MP, 12MP, 16MP) a dokáže nahrávat až 4k 60fps.

Nahrávání hovorů znamená nahrávání příchozích nebo odchozích videohovorů z telefonů se systémem Android. Tato funkce je součástí většiny telefonů se systémem Android, což znamená, že k nahrávání hovorů nepotřebujete aplikaci třetí strany. Je to docela užitečná funkce, protože lidé chtějí mít soukromí, ale pozor, protože někteří lidé nahrávají hovory se zlým úmyslem. Někteří lidé rádi ukládají své telefonní hovory / videohovory z právních důvodů a z řady dalších bezpečnostních důvodů. Doporučuji vám, abyste si ověřili zákony vaší provincie/státu týkající se nahrávání rozhovorů, protože některé provincie to zakázaly a mohli byste dostat pokutu nebo dokonce vězení!

Ještě že si nemusíte stahovat nějakou pochybnou aplikaci, která bude vaše hovory ukládat do cloudu. Note 10 má vestavěnou funkci nahrávání hovorů, kterou lze podle potřeby zapnout nebo vypnout.

V zařízeních se systémem iOS není možné nahrávat hovory

Přehled hlasového záznamníku Samsung

Hlasový záznamník Samsung. je výchozím diktafonem a hlasovými poznámkami v zařízeních Samsung. Nabízí 3 různé režimy nahrávání a několik chytrých widgetů, které umožňují získat správný zvukový soubor zařízení Samsung.

READ  Samsung Galaxy Fit E se nezapne

Režim STANDARD Samsung Voice Recorder: Jedná se o jednoduchý režim záznamu zvuku pro zařízení Samsung, který je vhodný pro záznam zvuku ve většině běžných scénářů.

INTERVIEW Režim diktafonu Samsung: dva mikrofony v horní a spodní části telefonu Samsung pro záznam vašeho hlasu a hlasu volajícího. Zobrazuje také dvojitý průběh.

Nahrávání hlasu Režim Samsung Voice Recorder: podobný aplikaci hlasových poznámek pro iPhone, která dokáže zaznamenat váš hlas a převést jej na text na obrazovce, známý také jako STT.

 • Odmítnutí příchozího hovoru při nahrávání zvuku v aplikaci Samsung.
 • Přidejte záložku k bodům, které chcete označit pro záznam.
 • Nahrávání pozadí pouhým stisknutím tlačítka Domů.
 • Ovládání médií pro přeskakování zvuku, rychlost přehrávání, opakování a další funkce.
 • Ze seznamu nahrávek lze spustit minipřehrávač i plný přehrávač.

Jak nahrávat telefonní hovor na smartphonu se systémem Android: nahrávání hovorů na telefonech Samsung, Xiaomi, Huawei a Honor

Uložená nahrávka telefonického rozhovoru může být užitečná v různých situacích: například když potřebujete potvrdit, co říkala osoba, se kterou hovoříte, nebo když si slyšené informace nemůžete zaznamenat a nepamatujete si je. V obou případech budete potřebovat aplikaci pro nahrávání hovorů. Většina chytrých telefonů takovou aplikaci nemá, ale někteří výrobci vyvinuli vlastní řešení a přidali ji do svého firmwaru (například MIUI od Xiaomi). V tomto návodu si řekneme, jaká zařízení jsou ve výchozím nastavení k dispozici pro nahrávání hovorů, jak se to dělá a co mají dělat uživatelé, jejichž telefony tuto funkci nemají.

�� ONE UI 4.0. Обзор ИЗМЕНЕНИЙ и Новых ФИШЕК! Android 12 на Samsung

Které chytré telefony mohou nahrávat hovory

V základním systému Android (pod verzí 6) je implementováno rozhraní API (hotový kód, který programátorům usnadňuje vývoj softwaru), jehož prostřednictvím mohou speciální aplikace přistupovat k záznamům o telefonu. Společnost Google neintegrovala funkci pro nahrávání hovorů do systému Android, ale poskytla výrobcům zařízení a vývojářům třetích stran nástroj, pomocí kterého by to mohli udělat sami.

V systému Android 6.0 Marshmallow společnost odstranila oficiální API, ale někteří výrobci představili vlastní řešení. Přinejmenším Samsung, Huawei, Xiaomi a OnePlus tak učinily. Na smartphonech Xiaomi můžete nahrávat hovory ihned po vybalení z krabice, na Huawei. po instalaci speciální aplikace, na OnePlus. po provedení jediného příkazu ADB a na Samsungu (ne na všech). po změně uživatelské oblasti.

Proč je to tak složité? Skutečnost, že právní předpisy v mnoha zemích zakazují nahrávání telefonních hovorů. Proto většina výrobců tuto funkci buď vůbec neimplementuje, nebo ji ve výchozím nastavení znepřístupní, takže uživatelé musí provést ne zrovna nejjednodušší kroky k její aktivaci (zejména u smartphonů Samsung a OnePlus).

galaxy, nahrává, hovory

Naštěstí se lze obejít bez oficiálního rozhraní Google API, takže svá řešení představili nejen výrobci mobilních zařízení, ale i nezávislí vývojáři. Díky tomu je Google Play doplněn desítkami programů pro nahrávání hovorů, včetně notoricky známého Cube ACR, Call Recorder od Appliqato a BoldBeast Call Recorder. Pomocí těchto aplikací je možné nahrávat telefonní hovor na většině moderních zařízení bez získání práv roota a bez provádění složitých operací. Pokyny pro použití prvních dvou aplikací najdete dále v článku.

Po vydání systému Android 9.0 Pie se změnil k horšímu: V této verzi operačního systému Google zablokoval aplikace třetích stran pro nahrávání hovorů. Politika společnosti v této věci je jasná: Google dbá na soukromí svých uživatelů, respektuje zákony všech zemí a nechce mít problémy s jejich úřady. Pokud jde o provoz aplikací: Mnoho z nich lze používat v systému Android 9, ale budete potřebovat práva roota.

Shrneme-li výše uvedené, můžeme konstatovat, že nahrávání telefonních hovorů je nejjednodušší na smartphonech Xiaomi. Majitelé zařízení se systémem Android mladším než verze 9 také nebudou mít žádný problém. stačí nainstalovat jednu z našich navrhovaných aplikací. Uživatelé, kteří mají v telefonech systém Android 9.0 a vyšší jsou méně šťastné. K aktivaci vestavěné funkce budou muset získat práva roota nebo provést dostatečně složitou manipulaci (platí pro majitele mobilních zařízení Samsung, OnePlus a v menší míře Huawei a Honor).

Záznamové aplikace

Kostka ACR

Jedna z nejznámějších aplikací svého druhu určená k nahrávání nejen telefonních hovorů, ale i hovorů na Skype, Viber a WhatsApp. Po instalaci aplikace Cube ACR z Google Play ji spusťte a přijměte licenční ujednání. Poté povolte přístup do paměti zařízení a ke kontaktům a povolte aplikaci nahrávat zvuk a uskutečňovat hovory.

Také Cube ACR potřebuje oprávnění k zobrazení nad ostatními aplikacemi. Klikněte na tlačítko „Povolit“ a aktivujte přepínač v otevřeném okně.

Poté je třeba aktivovat aplikaci Cube ACR App Connector v části „Special. funkce“, aby aplikace měla přístup k protokolu hovorů. Klikněte na tlačítko „Enable App Connector“, vyberte „Cube ACR App Connector“, aktivujte přepínač a klikněte na „OK“.

Také Cube ACR bude muset vypnout optimalizaci baterie. Klikněte na tlačítko „OK, vidím“, otevřete celý seznam aplikací, klikněte na „Cube ACR“ a vyberte možnost „Neukládat“.

Geotagging je k dispozici, ale pro správnou funkci aplikace není nutný. Je na vás, zda ji povolíte, nebo ne.

Po provedení výše uvedených akcí je k dispozici nahrávání hovorů. Ve výchozím nastavení se všechny hovory nahrávají automaticky.

Během hovoru se na obrazovce zobrazí panel se dvěma tlačítky. Když se rozsvítí růžově, hovor se nahrává. Chcete-li zastavit nahrávání, klikněte na ikonu mikrofonu. V tomto okamžiku panel zešedne. Pokud chcete pokračovat v nahrávání, klikněte znovu na ikonu mikrofonu.

Chcete-li zabránit nahrávání hovoru od konkrétního uživatele, stiskněte během hovoru s ním druhé tlačítko. Číslo je přidáno do seznamu výjimek.

Polohu panelu na obrazovce můžete změnit i během hovoru. Podržte na něm prst a přesuňte jej do požadované polohy.

Chcete-li si poslechnout nahraný hovor, otevřete aplikaci Cube ACR, klikněte na požadovaný záznam a stiskněte tlačítko „Play“. Můžete přetáčet, přidávat do oblíbených, komentovat (tato funkce je k dispozici v prémiové verzi) a poslouchat sebe i partnera v rozhovoru zvlášť.

Nastavení dostupná v bezplatné verzi aplikace jsou shromážděna na jedné stránce. Chcete-li se k němu dostat, otevřete postranní nabídku a vyberte část „Záznam“.

READ  Samsung Galaxy s9 se rychle vybíjí

Můžete vypnout automatické nahrávání, odstranit a přidat čísla, která chcete nahrávat nebo nenahrávat, vybrat zdroj zvuku a zlepšit srozumitelnost hovoru a nastavit dobu, po které začne automatické nahrávání (výchozí prodleva je 4 sekundy).

Cube ACR můžete používat také jako diktafon. Chcete-li to provést, spusťte aplikaci a klikněte na ikonu mikrofonu v pravém dolním rohu. Začne se nahrávat zvuk a na obrazovce se objeví plovoucí tlačítko. Klikněte na něj, když chcete zastavit nahrávání.

Telefonní hovory se ukládají ve formátu AMR do složky „CubeCallRecorder/All“. Můžete je poslouchat prostřednictvím libovolného hudebního přehrávače.

Záznamník hovorů

Pokud do vyhledávání v Google Play zadáte dotaz „nahrávání hovorů“, aplikace Appliqato Call Recorder bude na prvním místě seznamu. Jedná se o nejoblíbenější aplikaci svého druhu s více než 100 miliony instalací.

Při prvním spuštění aplikace Call Recorder přijměte podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů, povolte aplikaci přístup k mikrofonu, kontaktům a souborům v zařízení a povolte aplikaci uskutečňovat a spravovat hovory.

Po provedení výše uvedených kroků se všechny telefonní hovory automaticky zaznamenají. Chcete-li si některý z nich poslechnout, otevřete záznamník hovorů na kartě „Doručená pošta“, vyberte požadovaný hovor a klikněte na tlačítko „Přehrát“.

Pokud chcete k nahrávce přidat poznámku, klikněte na ikonu tužky a zadejte text do pole „Předmět“.

Nahrávky můžete také přidávat do oblíbených položek. V seznamu možností vyberte „Uložit“, záznam zmizí z karty „Doručená pošta“ a objeví se v sekci „Uloženo“.

Chcete-li si vybrat, které konverzace se budou nahrávat a které ne, přepněte režim nahrávání z manuálního na automatický. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení záznamníku hovorů, otevřete možnost „Režim nahrávání“ a deaktivujte první přepínač. Budete také muset povolit, aby se prvky rozhraní programu zobrazovaly nad jinými okny.

Během hovoru se nyní v levém horním rohu obrazovky zobrazí tlačítko. Kliknutím na něj zahájíte nahrávání, a když jej potřebujete ukončit, rozbalte „oponu“, klikněte na oznámení o záznamníku hovorů a vyberte „Zastavit nahrávání“.

V aplikaci jsou další možnosti. Můžete:

 • Vyberte, kam se mají nahrávky v zařízení ukládat;
 • Nastavení zobrazení oznámení a import souborů do cloudového úložiště;
 • Přizpůsobení rozhraní;
 • Povolte aplikaci běžet na pozadí;
 • Nastavení zpoždění nahrávání;. vyberte zdroj zvuku a formát;
 • Přidání uživatelů, jejichž hovory se mají a nemají automaticky nahrávat;
 • A mnoho dalšího.

Ve výchozím nastavení jsou hovory nahrávány ve formátu AMR a ukládány do interní paměti do složky „CallRecordings“. Můžete si je poslechnout v aplikaci a v audio přehrávači.

Jak nahrávat hovory na smartphonech Xiaomi

Uživatelé Xiaomi mají největší štěstí: Číňané vyvinuli vlastní aplikaci pro nahrávání hovorů a zabudovali ji do MIUI. Během hovoru se na obrazovce zobrazí speciální tlačítko, které spustí a zastaví nahrávání. Tato možnost je k dispozici ve výchozím nastavení, takže nemusíte nic konfigurovat.

Chcete-li spustit nahrávání hovoru, klikněte na stejné tlačítko. Okamžitě zjistíte, že hovor je nahráván díky běžícímu časovači. Chcete-li nahrávání zastavit, klikněte znovu na tlačítko nebo ukončete hovor.

Záznam se uloží do interní paměti do složky „call_rec“ pod cestou „MIUI/sound_recorder“ a v názvu bude obsahovat číslo volajícího a datum a čas hovoru. Chcete-li si poslechnout nahrávku, klikněte na ni a vyberte audio přehrávač.

Nahrávku si můžete poslechnout také pomocí aplikace diktafonu. Spusťte jej, klikněte na „Moje záznamy“, vyberte „Záznamy hovorů“ a stiskněte „Přehrát“.

Můžete také povolit automatické nahrávání všech hovorů. Za tímto účelem přejděte do Nastavení, otevřete „Systémové aplikace“ a vyberte „Telefon“. Otevřete nastavení funkce „Nahrávání hovorů“ a aktivujte přepínač vedle položky „Automaticky nahrávat hovory„. Pokud chcete, aby se na konci záznamu zobrazilo oznámení, aktivujte přepínač vedle první možnosti.

Můžete také vybrat, které hovory se mají nahrávat: všechny nebo jen od určitých volajících. V druhém případě budou zaznamenány všechny hovory z neznámých čísel nebo od účastníků, které přidáte do seznamu.

Jak nahrávat hovor na smartphonu Huawei (Honor)

Na rozdíl od MIUI není v oficiálním firmwaru EMUI předinstalována systémová aplikace pro nahrávání hovorů. Uživatelé si ji nicméně mohou nastavit sami, poté bude funkce dostupná (také v systému Android 9). V číselníku se objeví tlačítko, kterým můžete spustit a zastavit nahrávání.

Nejprve povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů a poté stáhněte.APK soubor prostřednictvím odkazu a nainstalujte jej. Poté smartphone restartujte.

Nyní přejděte do aplikace Telefon, klikněte na tři tečky v pravém horním rohu a otevřete Nastavení. V části Obecné uvidíte novou položku s názvem Automatické nahrávání hovorů. Klikněte na něj.

Tato funkce je ve výchozím nastavení neaktivní. Chcete-li ji aktivovat, aktivujte horní přepínač. Všechny telefonní hovory se pak začnou automaticky nahrávat. Pokud chcete nahrávat pouze hovory od určitých volajících, vyberte v řádku „Nastavení automatického nahrávání“ druhou možnost. „Čísla ze seznamu“. Nyní klikněte na stejné jméno, které se zobrazí, a zaškrtněte požadovaná čísla, kontakty nebo skupiny. Kliknutím na zatržítko v pravém horním rohu potvrďte svou volbu.

Pokud chcete rozhodnout, které hovory se budou nahrávat a které ne, neaktivujte funkci „Automatické nahrávání hovorů“. Jednoduše klikněte na první tlačítko během hovoru. Chcete-li nahrávání ukončit, stiskněte znovu stejné tlačítko nebo ukončete hovor.

V „zácloně“ se objeví oznámení, že hovor byl uložen. Chcete-li získat přístup k archivu nahrávek, klikněte na toto oznámení nebo otevřete aplikaci diktafonu a přejděte do sekce „Hovory“. Kliknutím na tlačítko „Play“ na pravé straně nahrávky si ji poslechnete.

Nahrané hovory se ukládají do cesty „Sounds/CallRecord“ ve vnitřní paměti smartphonu. Každý název souboru obsahuje číslo volajícího a datum a čas hovoru.

Nahrávání hovorů ve smartphonech Samsung

Ve většině telefonů Samsung není vestavěná funkce nahrávání hovorů k dispozici. Funguje na zařízeních prodávaných v zemích, kde je nahrávání telefonů legálně povoleno (např. v Thajsku, Indii a Vietnamu).

Uživatelé proto musí mít thajský, indický, vietnamský nebo jiný regionální firmware, který umožňuje nahrávání hovorů. Budete potřebovat nástroje Odin a RealTerm, ovladače USB, kombinovaný soubor a archiv firmwaru. Kde stáhnout soubory a jak používat výše uvedené programy. viz následující video.

Po provedení kroků uvedených ve videu se v aplikaci Telefon zobrazí tlačítko pro zahájení nahrávání. Budete také moci automaticky nahrávat všechny hovory.

Upozorňujeme, že tato metoda není vhodná pro všechny smartphony Samsung. Rozhodně nejsou podporovány následující modely: Galaxy A10, A20, A40, A60, A6 a A7 (2018).

READ  Platební hodinky Samsung Galaxy watch

Samsung S10 как очистить корзину 2 способа

Jak nahrávat hovory v telefonech OnePlus

Chytré telefony OnePlus jsou vybaveny funkcí nahrávání hovorů, ale abyste ji mohli aktivovat, musíte nejprve spustit speciální příkaz ADB a poté funkci aktivovat pomocí aplikace jOnePlus Tools.

Nejprve nainstalujte nástroj ADB, ovladač USB a Javu. Po aktivaci ladění USB připojte telefon k počítači. Poté v počítači přejděte do složky, kde je uložen nástroj ADB, a při stisknuté klávese Shift klikněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast. Z rozevíracího seznamu možností vyberte možnost „Otevřít příkazové okno“ (nebo „Otevřít okno PowerShellu zde“), pak se spustí příkazový řádek (nebo prostředí Windows PowerShell).

Spusťte následující příkaz ADB: zkopírujte jej, vložte do příkazového řádku a stiskněte klávesu „Enter“. V prostředí Windows PowerShell před příkaz přidejte příkaz./ nebo.\ :

adb shell pm grant net.jroot3d.joneplustools Android.adresa.WRITE_SECURE_SETTINGS

Po dokončení nainstalujte aplikaci jOnePlus Tools a spusťte ji. Přidělte aplikaci potřebná oprávnění a aktivujte přepínač „Povolit nahrávání hovorů“.

Pak otevřete aplikaci Telefon, přejděte do Nastavení a aktivujte novou položku Záznam hovorů. V „číselníku“ se objeví tlačítko a vy budete moci zastavit nebo spustit nahrávání. K dispozici bude také funkce automatického nahrávání.

Více informací najdete v klipu níže.

Další způsoby

První možnost je určena pro uživatele zakořeněných zařízení. Spočívá v použití aplikace Boldbeast Call Recorder, která funguje i bez root přístupu, ale pouze na Androidu 8.1 a nižší. Následující video ukazuje, jak ji používat.

Většina čtenářů bude druhou metodu považovat za zcela zřejmou, ale nezanedbávejte ji. Je vhodný pro každého a nejjednodušší na používání. Pokud potřebujete nahrávat rozhovor, zapněte telefon na hlasitý odposlech a držte v ruce jiné mobilní zařízení se zapnutým diktafonem. Pokud nemáte druhé zařízení, použijte počítač. Nainstalujte si program pro hlasitý odposlech, například Free MP3 Sound Recorder, a umístěte smartphone tak, aby byl reproduktor smartphonu blízko mikrofonu zabudovaného v počítači. Zapnutí hlasitého odposlechu během hovoru a pořízení nahrávky.

Domů / Návody / Jak nahrávat hovory v telefonech Android, Xiaomi, Huawei a Samsung: aplikace pro nahrávání hovorů v telefonu

Záznamník útěku z vězení

V případě použití této metody musíte nejprve provést Jailbreak iPhonu. Poté se v nabídce smartphonu objeví aplikace Cydia (obdoba jailbreaku App Store). V adresáři Cydia najdete a nainstalujete jednu z následujících aplikací v závislosti na modelu zařízení a verzi firmwaru:

 • Záznam zvuku. šikovná rozšiřující aplikace s velmi jednoduchým nastavením. Chcete-li začít používat tuto aplikaci, stačí ji spustit a vybrat jeden z režimů: automatické nahrávání všech konverzací nebo výběr jednotlivých kontaktů k nahrávání.

Rozhraní aplikace je pohyblivé okno, které se objeví během hovoru s tlačítkem „Nahrát/Pozastavit“. Kromě telefonních hovorů dokáže AudioRecorder nahrávat i konverzace přes Skype, FaceTime a Messenger. Po nahrání můžete všechny nahrané konverzace najít v nabídce aplikace a také je přenést do služby Dropbox, Disk Google nebo exportovat do jiného systému.

 • Záznamník hovorů iOS. Další aplikace pro záznam konverzace pro iPhone s podobnými funkcemi jako naše předchozí aplikace. Instalace a spuštění aplikace je jednoduché, stejně jako její používání.

Aplikace se snadno používá. Po instalaci se během každého hovoru na obrazovce objeví speciální posuvník s možností „Nahrát/ukončit“. Můžete nahrávat nejen běžné hovory, ale také hovory z blokovaných nebo skrytých čísel. Kromě toho je možné nahrávat konverzaci pomocí náhlavní soupravy Bluetooth nebo po připojení k automobilu. Po nahrání může uživatel záznam uložit na Disk Google nebo jej exportovat do aplikace WhatsApp, e-mailu nebo SMS.

 • CallRecorder. Rozšiřující aplikace s jednoduchou funkčností. Po instalaci získáte jednoduchý nástroj pro nahrávání hovorů, který je ukládá do složky.mp3.

CallRecorder nevyžaduje žádná další nastavení a lze jej používat ihned po instalaci. Podobně jako u předchozích aplikací je k dispozici možnost exportovat nahrávky do jiných aplikací.

Jak zobrazit protokol hovorů v zařízení Samsung Galaxy S10 plus?

Začneme tím, že vás naučíme používat protokol hovorů telefonu Samsung Galaxy S10 plus. Tento nástroj je velmi užitečný, protože umožňuje sledovat všechny příchozí a odchozí hovory z telefonu. Můžete zkontrolovat svou totožnost nebo telefonní číslo, aniž byste zapomněli na dobu trvání a datum hovoru.

Tento nástroj se používá velmi snadno, stačí přejít do aplikace mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 plus. Posunutím displeje dolů zobrazíte seznam všech uskutečněných a přijatých hovorů v telefonu od nejnovějších po nejstarší. Můžete se snadno spojit s neznámým identifikátorem, který vám volal, když jste byli pryč, nebo zkontrolovat délku hovoru.

Odblokování firmwaru Samsung S10 Plus G975F

Odblokování, flashování, odstranění různých hesel a účtů v telefonu Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975F. Nákup nového nebo b.у. Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975F můžete narazit na řadu problémů:

 • Nefunguje s kartou SIM.
 • Po obnovení telefonu se mě zeptá na účet Google.
 • Samsung Pay nefunguje.
 • Žádné interní nahrávání hovorů.
 • Telefon visí, nepřicházejí žádné aktualizace

Zvonění telefonu na telefonu Samsung Galaxy S10 plus

Někdy můžete chtít zablokovat paměť telefonu nebo v méně kritických případech, například při konfliktu nebo soudním řízení. Ale zda je to povoleno a jaká budou řešení pro nahrávání telefonních hovorů na Samsung Galaxy S10 plus??

Je legální ukládat hovor během hovoru??

Nahrávání hovorů není zákonem zakázáno. Můžete ji použít v případě neshody nebo stížnosti, ale musíte o tom informovat osobu, se kterou mluvíte. Má právo odmítnout, ale také přijmout. Na druhou stranu chce společnost Google tyto záznamy omezit, aniž by příliš respektovala soukromí.

Samsung S10/S10e/S10. В чем отличия и какой лучше купить?

Můžete nahrávat telefonní hovory na Samsung Galaxy S10 plus a je to zdarma?

Na telefonu Samsung Galaxy S10 plus můžete nahrávat telefonní hovory. V závislosti na modelu mobilního telefonu a verzi systému Android to může být obtížné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS