An essential functionality today in a mobile phone or tablet is the possibility of taking screenshots, that is to say to record in an image what appears on the screen at that precise moment on your Samsung Galaxy A50.

There are applications that can perform this functionality, but fortunately you do not need to install any additional app as it is included in the Android 9.0 (Pie) operating system.

When you make a screenshot, you can send that WhatsApp conversation, Tinder, Instagram story, photo or video frame in the memory of your Samsung device.

Naopak, pokud chcete nahrát video toho, co se zobrazuje na obrazovce telefonu Samsung Galaxy A50, například nahrát videohovor, příběh nebo webovou stránku či kousek internetového videa, můžete postupovat podle následujícího návodu: Nahrávání obrazovky z telefonu Samsung Galaxy A50

If you want to make a screenshot to your Samsung Galaxy A50 you have to follow these simple steps:

First we go to the screen to which you want to make the screenshot of your Samsung Galaxy A50, be it a web page, chat or application.

There are two methods: using the Android native method by simultaneously pressing the power key and the volume key down or through Samsung’s own system: it consists of sliding the side of the palm of the hand across the screen from the right side to the left (or vice versa) of our Galaxy A50 to that we see a flash that indicates that the capture has been made. This method may not be available, depending on the version of the software you have. To take the screenshot with this gesture you must first activate it from the settings, go to the settings, click on „Advanced functions“ and activate the option „Move palm to capture“.

Pořízený snímek se automaticky uloží do galerie mobilního telefonu Samsung SM-A505FN, SM-A505G, SM-A505F, SM-A505GN, SM-A505G, SM-A505FM, SM-A505YN, SM-A505W, SM-A505X, SM-A505U, SM-A505GT, SM-A505U1, SM-A505G, SM-A505N, SM-A505GT/DS.

Click on the capture that you just made on your Galaxy A50, and you will be able to edit it, trim it or send it to your contacts or through your preferred social network.

How to take screenshot in Galaxy A50 and Galaxy A70

Users rating on capture screen in Samsung Galaxy A50

Second method to make a screenshot in Galaxy A50:

1- Go to the screen or application you want to capture the screen on your Samsung.

2- Open the notification bar of your Samsung Galaxy A50 by sliding your finger from the top of the screen down and pressing the „Screenshot“ icon.

READ  Jak povolit zrcadlení obrazovky v televizoru LG. Přes iPhone

3- The captured image is automatically saved in the gallery of your phone or tablet Samsung.

Samsung Galaxy A50 a size of 158.5 x 74.7 x 7.7 mm (6.24 x 2.94 x 0.30 in), a weight of 166 grams, a screen size of 6.4 inches, 100.5 cm2 (

84.9% screen-to-body ratio) and a screen resolution of 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (

It has a processor Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 4×1.7 GHz Cortex-A53), grafickou kartou Mali-G72 MP3, pamětí RAM 4 GB / 6 GB a interní pamětí 64/128 GB, 4/6 GB RAM.

Samsung Galaxy A50 přichází z výroby s operačním systémem Android 9.0 (koláč)

Samsung Galaxy A50: How to take a screenshot/capture? (works also for A50s)

Co si myslíte o tomto výukovém programu? Podívejte se na další nástroje, které se můžete dozvědět o Samsung Galaxy A50, abyste jej mohli využít na maximum, například jak nahrávat video z obrazovky, nastavit e-mail, najít ztracený nebo odcizený Galaxy A50, resetovat Galaxy A50, odstranit účet Google ze Samsung Galaxy A50, nainstalovat WhatsApp, získat IMEI kód ze Samsung Galaxy A50, jak uskutečnit videohovory v Samsung Galaxy A50 pomocí WhatsApp, Skype, Zoom nebo jiné aplikace nebo další často kladené otázky.

Samsung A50 je dodáván s předinstalovanou funkcí ekvalizéru, kterou můžete nastavit v příslušné nabídce v části nastavení. K dispozici jsou standardní úrovně specifické pro jeden hudební žánr i samočinné nastavení zvuku.Hlavní nastavení ekvalizéru: basy a výšky, barva hlasu, nástroje. Úpravy ekvalizéru jsou zobrazeny ve formě kruhů, což vám umožňuje jemné a rychlé nastavení.

V nabídce nastavení možností Dolby Atmos můžete povolit efekty simulace koncertního sálu a lampového zesilovače.

Jak uzamknout kartu SIM v zařízení Samsung Galaxy A50?

Jak aktivovat ochranu zámku SIM v telefonu Samsung Galaxy A50? Jak nastavit zámek SIM karty v zařízení Samsung Galaxy A50? Jak používat ochranu kódem PIN v zařízení Samsung Galaxy A50? Jak změnit kód PIN na kartě SIM v zařízení Samsung Galaxy A50? Jak zakázat ochranu kódem PIN pro Samsung Galaxy A50? Víte, jak užitečná je ochrana PIN v zařízení Samsung Galaxy A50?? V níže uvedených pokynech vám ukážeme, jak snadno nastavit zámek SIM karty v zařízení Samsung Galaxy A50. Pokud chcete v zařízení Samsung Galaxy A50 používat ochranu PIN, sledujte, jak pomocí nastavení aktivovat ochranu zámku SIM karty v zařízení Samsung Galaxy A50. Postupujte podle našeho průvodce a kartu SIM snadno zamkněte.

 • Nejprve odemkněte zařízení Samsung Galaxy A50 a vstupte do Nastavení.
 • Ve druhém kroku vyberte možnost Zabezpečení a soukromí.
 • Pak přejděte na Další nastavení a získejte přístup k dalším možnostem.
 • Nyní vyberte možnost Šifrování a pověření.
 • Je čas stisknout tlačítko Nastavit zámek SIM karty 1.
 • Poté aktivujte přepínač Zámek karty SIM.
 • V poslední části zadejte kód PIN SIM karty.
 • Skvělá práce! Kód PIN SIM byl aktivován.

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízeních Samsung A50 a A30

Pořizování snímků obrazovky je užitečný nástroj pro komunikaci s přáteli a vytváření příspěvků na sociálních sítích. Moderní telefony Samsung mají jednoduché a praktické funkce, které umožňují nejen rychle pořídit snímek obrazovky, ale také jej upravit. V našem článku vám prozradíme, jak můžete pořídit snímek obrazovky na smartphonu Samsung na modelech A30 a A50. Vyjmenujme si také způsoby, které nám v tom pomohou.

Způsob pořízení snímku obrazovky prostřednictvím panelu oznámení

Tato metoda by byla nejlepším řešením situace, kdy z nějakého důvodu nefungují tlačítka smartphonu a není vytvořen žádný snímek obrazovky. Alternativně se navrhují následující kroky:

 • Odemknutí smartphonu.
 • Přejděte do části nabídky, kde chcete pořídit snímek obrazovky.
 • Přejetí po oznamovací cloně dolů.
 • Klepněte na ikonu „Snímek obrazovky“ nebo „Snímek obrazovky“.
READ  Jak připojit tiskárnu k síti prostřednictvím směrovače. Nastavení sdílení tiskárny

Stejně jako v případě snímku obrazovky pomocí klávesových zkratek se na smartphonu se systémem Android okamžitě zobrazí oznámení o pořízení snímku obrazovky. Výsledný snímek obrazovky můžete otevřít nebo pořídit další z této nebo jiné nabídky.

Procházíte stránku za stránkou ve svém zařízení Samsung Galaxy A50 a najednou narazíte na stránku nebo obrázek, který chcete uložit, ale nemůžete.

Našli jsme pro vás řešení: pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy A50, také nazývaný „screenshot“. Pořizování snímků obrazovky se stalo velmi praktickým, když máte chytrý telefon, tablet nebo počítač.

V tomto článku vám nejprve poskytneme definici toho, co je to snímek obrazovky. Za druhé vám ukážeme nejčastěji používaný způsob pořizování snímku obrazovky. Nakonec vám vysvětlíme, že „snímek obrazovky“ můžete pořídit pomocí aplikací třetích stran.

Co je snímek obrazovky?

Než si vysvětlíme, jak pořídit snímek obrazovky nebo „screenshot“ na zařízení Samsung Galaxy A50, vysvětlíme si, co je to snímek obrazovky. Snímek obrazovky. je pořízení snímku obrazovky obrázku, který si prohlížíte na svém Samsung Galaxy A50, tabletu nebo počítači.

Můžete pořídit snímek obrazovky webové stránky, obrázku nebo dokonce videa. Tento obrázek se poté uloží do zařízení Samsung Galaxy A50. Pokud chcete, můžete ji poslat svým přátelům nebo ji použít k jiným účelům.

Tento snímek obrazovky se stane obrázkem mezi ostatními obrázky v zařízení Samsung Galaxy A50.

Mohly by vám pomoci naše další stránky o Samsung Galaxy A50.

Pořízení snímku obrazovky pomocí tlačítek na zařízení Samsung Galaxy A50

Začneme vysvětlením nejoblíbenějšího způsobu pořízení snímku obrazovky. Když procházíte svůj Samsung Galaxy A50 a narazíte na webovou stránku nebo obrázek, který chcete uložit, měli byste nejprve provést následující operaci.

Začněte současným podržením tlačítek snížení hlasitosti a napájení po dobu několika sekund.

Pokud jste postupovali správně, měl by se na obrazovce objevit blesk a ozvat se zvuk fotoaparátu. Po pořízení snímku obrazovky jej najdete v aplikaci Galerie zařízení Samsung Galaxy A50.

Pořízení snímku obrazovky pomocí aplikace třetí strany

Z nějakého důvodu se vám nemusí podařit pořídit snímek obrazovky metodou popsanou v předchozím odstavci. Máme pro vás řešení: Stáhněte si aplikaci pro pořizování snímků obrazovky do telefonu Samsung Galaxy A50. Začněte tím, že přejdete do Obchodu Play pro svůj Samsung Galaxy A50 a do vyhledávacího řádku zadáte „Screenshot“. Mezi všemi výsledky najdete širokou škálu aplikací, které splní vaše očekávání.

Pečlivě si přečtěte hodnocení a recenze uživatelů, abyste si vybrali co nejlépe. Varování! Mezi všemi těmito výsledky najdete bezplatné i placené aplikace.

Dobře si proto rozmyslete, zda si chcete aplikaci koupit.

Závěr: snímek obrazovky šikovného nástroje pro ukládání fotografií

V tomto průvodci jsme vám ukázali dva způsoby vytváření snímku obrazovky v zařízení Samsung Galaxy A50. Všimněte si, že „snímky obrazovky“ mohou být velmi užitečné, pokud potřebujete obrázek okamžitě a nemáte možnost uložit obrázek nebo text na webovou stránku. Doufáme, že vám tento průvodce co nejvíce pomohl.

Pokud máte pochybnosti, požádejte o pomoc s tímto velmi jednoduchým postupem důvěryhodného přítele.

Potřebujete další pomoc nebo více informací?? neváhejte kontaktovat náš tým odborníků prostřednictvím kontaktního formuláře nebo si přečtěte naše další články o modelu Samsung Galaxy A50.

Mohou vám pomoci i naše další články o telefonu Samsung Galaxy A50. Také spousta odborníků pro vás, pokud potřebujete. A nakonec, pokud nic nefunguje, neváhejte využít záruku na svůj Samsung Galaxy A50.

Jak odstranit staré snímky obrazovky ze smartphonu Samsung

Mnoho lidí již ocenilo velmi praktickou funkci snímání obrazovky v chytrých telefonech. snímek obrazovky). Mezi jeho přednosti patří snadné pořízení snímku obrazovky jedním pohybem, vysoká kvalita snímků a možnost pořídit „dlouhý“ snímek obrazovky, kdy je zachycena celá obrazovka v její „délce“.

READ  Jak nainstalovat Smart TV do televizoru Samsung. Instalace na Samsung j

Nyní si můžete uložit jakoukoli stránku webu (např. recept) jako snímek do chytrého telefonu, který budete mít vždy u sebe. Hodí se zejména tehdy, když v kuchyni připravujete něco slavnostního a neobvyklého, například hummus nebo pekingský lilek.

O tom, jak pořídit snímek obrazovky, jsme již psali v našem článku. klikněte zde pro přístup k němu.

Nevyužitá paměť smartphonu se však každým týdnem ztenčuje. Pravidelná rutinní práce na smartphonu by se proto měla řídit heslem: „Vše, co je zbytečné, vyhoďte do koše!“

Jedním z kandidátů na odstranění zastaralých informací, které se hromadí v paměti telefonu, jsou soubory snímků obrazovky. Zajímavé recepty z kulinářských webových stránek jsme diskutovali v messengerech a již jsme je vyzkoušeli „podle chuti“ v kuchyni. Proto lze snímky obrazovky staré několik měsíců bezpečně zařadit do kategorie zastaralých informací, které by měly být poslány do koše „k roztavení“.

Galaxy A50 / A50s : How to Take a Screenshot (2 Ways)

Co dělat, když dojde k chybě správy a šifrování?

Pokud váš smartphone zobrazí nešťastnou zprávu „Denied by administrator, encryption policy or credential store“, nepanikařte: s trochou znalostí a dovedností lze každou chybu vyřešit.

Nejdříve můžete samozřejmě vymazat pověření. Tato akce nepřinese do zařízení žádné globální změny, ale zbaví se nastavení, která jste předem zanechali.

Uživatelé, kteří se setkají s chybou při správě nebo šifrování, často potřebují pouze obnovit zásady zabezpečení na výchozí hodnoty.

Pokud to nepřinese požadované výsledky, zkuste odstranit všechny certifikáty v systému Android. Je to poměrně snadné, protože nejsou chráněny proti smazání. Po vymazání je vhodné zařízení restartovat, aby mohlo znovu naplnit certifikáty.

Odstranění pověření

Pokud se setkáte s problémem, kdy správce zakázal grafickou klávesu v systému Android 5, a rozhodnete se vymazat přihlašovací údaje, musíte provést několik konkrétních kroků.

Postup odstranění netrvá dlouho, pokud se budete řídit pokyny. Nyní:

 • Přejděte do nastavení smartphonu.
 • Najděte část „Zabezpečení“ a přejděte na.
 • V poskytnutém adresáři najděte položku „Credentials Store.
 • Jednou poklepejte, zobrazí se nabídka „Odebrat pověření.

Zařízení byste měli být schopni opět používat bez omezení.

Odstranění certifikátů v systému Android

Nemůžete odstranit heslo pro systém Android a zařízení i po vymazání přihlašovacích údajů hlásí „Zakázáno správcem“? Zkuste odinstalovat certifikáty. Je to ještě jednodušší než smazat účet.

Znovu přejdete do sekce Zabezpečení, najdete nabídku Vymazat pověření, jednou klepnete a odsouhlasíte vymazání.

Tím odstraníte všechny certifikáty kromě systémových. Odstranění certifikátů třetích stran neovlivní celkový výkon vašeho smartphonu nebo tabletu, protože potřebná data se po restartu systému znovu stáhnou ze serverů vývojářů, ale bez chyb.

Přejetím dolonu pořídíte snímek obrazovky na zařízeních Samsung A50 a A30

Telefony Samsung A30 a A50 podporují praktickou technologii swipe dolone, která umožňuje pořídit snímek obrazovky přejetím prstu po displeji telefonu. Chcete-li ji aktivovat, přejděte do Nastavení Ruce a gesta navíc a aktivujte možnost snímání obrazovky.

Aktivujte možnost, kterou jsme zmínili

Snímek displeje na zařízeních Samsung A50 a A30 můžete nyní pořídit přejetím prstem po displeji telefonu zleva doprava. Pořízený snímek obrazovky najdete ve složce DCIM.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS