Skrytí přední kamery

Samsung letos představil vlajkové lodě v novém designu Infinity-O. Aby se zmenšil rámeček kolem displeje, přistoupili inženýři k závažnému kroku a umístili objektiv přední kamery do displeje, konkrétně do pravého horního rohu.

funkce, samsung

Kamera je nápadná pouze na světlém pozadí a v některých aplikacích může překážet. Pokud patříte k lidem, kteří nechtějí vidět díru na obrazovce, skryjte ji. Výrobce poskytl speciální funkci, která umožňuje maskovat objektiv.

Na otázku, jak skrýt černou díru v displeji, jsme již odpověděli, takže si budete muset přečíst materiál na našem webu.

Spolu s Androidem 9 Pie dostaly smartphony nové ovládání gesty. Společnost Samsung se však rozhodla implementovat vlastní navigační systém.

Zpočátku je vypnutá, takže je třeba ji najít v nastavení a aktivovat. Ovládání navigačního panelu se nachází v bloku nastavení obrazovky (Nastavení). Zobrazit. Navigační panel nebo „Nastavení. „Zobrazit“. „Navigační panel“).

Gesta na celé obrazovce umožňují vyvolat seznam spuštěných aplikací, vrátit se o krok zpět nebo přejít na domovskou obrazovku pouhým posunutím prstu po spodní části obrazovky. V nastavení je možnost vypnout výzvy na obrazovce, abyste si rozšířili pracovní plochu a měli k dispozici celou plochu displeje.

Pokud se vám ovládání gesty nelíbí, můžete se vždy vrátit do této nabídky a přepnout na klasické mapování tlačítek.

Záznam videa všemi třemi kamerami

Pokud nastavíte rozlišení záznamu videa na zadní kameře na 1920 x 1080, můžete používat tři kamery najednou. Hlavní fotoaparát je jediný, který dokáže snímat rychlostí 60 snímků za sekundu. Všechny ostatní kamery zaznamenávají pouze 30 snímků za sekundu. Takže se projeví pouze tehdy, když je vybráno rozlišení 1080p 30 snímků za sekundu.

Spuštění aplikace fotoaparátu. Přejděte do nastavení v levém horním rohu. Klepněte na položku Velikost videa (hlavní fotoaparát). Tiskové rozlišení. Změňte nastavení na Full HD 30 snímků za sekundu.

Nyní můžete fotografovat třemi fotoaparáty najednou.

Chcete-li nezmeškat žádný záběr, použijte funkci Live Photos. Můžete zachytit pohyblivý obrázek a pořídit z něj požadovaný snímek, který uložíte do galerie.

Spuštění aplikace fotoaparátu. Přejděte do nastavení v levém horním rohu. Vyberte možnost Live Photos a povolte toto nastavení.

Poté můžete přejít do galerie a přehrát pořízený snímek. Snímky si můžete prohlížet jeden po druhém, pak se zastavit u požadovaného, klepnout na tlačítko Nahrát v pravém horním rohu a snímek uložit.

TOP 15 SAMSUNG GALAXY S10, S10 PLUS & S10e TIPS. HIDDEN & „ADVANCED FEATURES“

Rozpoznávání potravin a počtu kalorií

Pomocí aplikace Bixby Vision nasměrujte kameru na potraviny, například ovoce a zeleninu. Fotoaparát Galaxy S10 vám ukáže, kolik má kalorií.

Jak nastavit režim Děti na domovské obrazovce ve smartphonech Samsung

Vestavěný skener dokumentů

Pokud chcete naskenovat text, dokument nebo nápis na tabuli, namiřte fotoaparát na text a zobrazí se výzva ke skenování. Zařízení pak vytvoří vysoce kvalitní obraz tohoto textu.

Spusťte aplikaci fotoaparátu. Přejděte do nastavení v levém horním rohu. Optimalizátor otevřené scény. Vyberte možnost Skenovat dokumenty.

Duplikovat závěrku fotoaparátu

Gestem tlačítka spouště vytvoříte druhý snímek. Pak ji můžete přetáhnout zpět, aby zmizela.

Použití fotoaparátu v jiných aplikacích.

Můžete pracovat s různými aplikacemi a přitom pořizovat fotografie nebo videa.

Spusťte aplikaci fotoaparátu. Přejít na seznam posledních aplikací. Klikněte na ikonu fotoaparátu. Stisknutím spustíte zobrazení okna.

Na obrazovce se zobrazí malé okno kamery. Velikost okna můžete změnit. Poté můžete okno minimalizovat.

Pro snímky GIF můžete podržet tlačítko spouště. Fotoaparát pak pořídí 100 snímků najednou. Jsou zkombinovány a lze je upravit tak, aby vznikl soubor s animací.

Soubor GIF vytvoříte stisknutím tří teček v pravém horním rohu. Soubor můžete přehrávat v normálním nebo obráceném směru nebo jej přehrávat v cyklech. Odstranění nechtěných snímků, pokud chcete, přidání dalších. Nastavení rychlosti přehrávání a poměru stran.

Funkce „Style“ byla poprvé představena v telefonu Galaxy S10. Je založen na. Hluboké strojové učení a algoritmy neuronových sítí.

Umožňuje analyzovat fotografie a použít na ně umělecké efekty, například kreslení barevnými tužkami, pastely nebo akvarelem, nebo je stylizovat do podoby komiksových stripů. Použitím funkce „Styl“ na fotografie můžete dosáhnout velmi originálních efektů.

„Styl“ se stal součástí aplikace Galerie Galaxy S10. Snadno tak budete moci aplikovat nové efekty na své fotografie a nebudete muset instalovat nic navíc.

Chcete-li tuto novou funkci využít, vyberte v nabídce „Rozšířené možnosti“ v pravém horním rohu obrazovky smartphonu možnost „Styl“. Neuronová síť určí, který efekt nejlépe odpovídá vašemu obrázku, a použije ho.

Funkce Samsung s10 plus

Platforma Android se stala volbou milionů uživatelů po celém světě díky svým flexibilním možnostem přizpůsobení. Každý majitel chytrého telefonu s tímto operačním systémem si může zařízení snadno přizpůsobit podle vlastních preferencí.

READ  Samsung Galaxy tab 2 se velmi zpomaluje

Jak nakonfigurovat Samsung Galaxy S10, jeden z nejvyspělejších smartphonů se systémem Android, aby byl ještě užitečnější a příjemnější?? Poradí vám, jak ze svého zařízení vytěžit maximum v závislosti na tom, zda je vaší prioritou výdrž baterie, použitelnost, zabezpečení informací nebo rekordní výkon.

Parádní triky se smartphony Samsung Galaxy S10, Note 10 a dalšími smartphony Galaxy

Každý chytrý telefon obsahuje kromě dobré obrazovky, výkonného procesoru a kvalitního fotoaparátu také velké množství softwarových funkcí, jejichž cena je již zahrnuta v ceně zařízení.

Bylo by nerozumné nepoužívat něco, za co jste zaplatili, ale je škoda si neuvědomit, že se v telefonu skrývá tolik skvělých funkcí!

Tento obsah je určen nejen pro uživatele nejnovějších vlajkových lodí společnosti Samsung, jako je Galaxy S10 nebo Galaxy Note 10, ale také pro majitele předchozích modelů. Mnoho funkcí bude k dispozici také ve středněrozpočtových smartphonech Samsung řady A!

Trik 1. Zrychlení smartphonu Galaxy

Rozhraní smartphonu není třeba fyzicky zrychlovat. I v zařízeních střední třídy fungují všechny systémové operace (přepínání mezi aplikacemi, návrat na plochu, otevření seznamu aplikací) hladce a velmi rychle, a vlajkové lodě a nic neříkají.

V rozhraní One UI (proprietární shell od společnosti Samsung) je však doslova každá akce doprovázena mírnou animací. Kdybychom všechny tyto animace zrychlili na dvojnásobek, smartphone by byl mnohem rychlejší.

Přesně to se chystáme udělat a začneme tím nejzřetelnějším bodem:

Zjednodušení animací

Chcete-li snížit intenzitu animací při otevírání nebo zavírání aplikace, postupujte takto

 • Přejděte do nastavení smartphonu
 • Přejít na Pokročilé funkce
 • Přejděte dolů na položku Zjednodušit animace a zapněte ji

Pokud k odemykání smartphonu používáte snímač otisků prstů na obrazovce nebo rozpoznávání obličeje, postupujte následovně

Vypnutí efektu přechodu obrazovky

Při odemykání se na smartphonu zobrazí malý přechodový efekt, po jehož vypnutí se odemknutí zdá být okamžité. To můžete provést následujícím způsobem:

 • Otevření nastavení smartphonu
 • Přístup do nabídky Biometrie a zabezpečení
 • Zde otevřete biometrické nastavení
 • Zakázat efekt přechodu obrazovky

Nyní zkuste odemknout smartphone? Všimněte si rozdílu?

Zrychlení systémových animací o faktor 2

Pro někoho to může znít trochu nebezpečně, ale není se čeho obávat. Pomocí skrytých nastavení pro vývojáře zrychlíme všechny systémové animace 2krát.

 • Otevření nastavení smartphonu
 • Přejděte na poslední bod Informace o telefonu
 • Zde klikněte na Souhrn softwaru
 • Najděte číslo sestavení a klepněte na něj sedmkrát za sebou
 • Nyní se vraťte do nastavení smartphonu
 • Znovu sjeďte dolů na konec seznamu a všimněte si, že v nabídce je nová položka Nastavení pro vývojáře
 • Přejděte na tuto položku nabídky
 • Procházejte dlouhý seznam, dokud nenajdete Okna animace, Přechodová animace a Doba trvání animace
 • Klikněte na každou z těchto položek a vyberte možnost Animace 0,5 x (měla by vypadat jako na obrázku níže):

Zkuste nyní přejít na domovskou obrazovku nebo přepínat mezi aplikacemi. Po provedení všech kroků bude váš smartphone Galaxy nyní působit jako ještě rychlejší zařízení!

Bod 2. Využijte panel Edge naplno

Všechny vlajkové lodě společnosti Samsung mají takzvaný panel Edge, který se vyvolá jednoduchým přejetím prstem vlevo od okraje obrazovky:

Problémem tohoto panelu je, že mnoho lidí v něm nevidí smysl, protože ikony aplikací, stejně jako mnoho widgetů, lze jednoduše umístit na plochu.

Pokud patříte mezi ty, kteří panel Edge nepoužívají nebo by jej chtěli používat efektivněji, postupujte následovně:

 • Přejděte do nastavení smartphonu
 • Otevřený displej
 • Zde vyberte možnost Zakřivená obrazovka a zkontrolujte, zda jsou povoleny okrajové panely
 • Nyní klikněte na položku Panely na okrajích a přejděte do nabídky nastavení této funkce

Zde můžeme vybrat počet a pořadí panelů Edge, ale výchozí panely nás zatím nezajímají. Musíme přidat nový:

 • Otevřete nabídku (tři tečky) v pravém rohu
 • Vyberte obchod Galaxy Store
 • Najděte panel s názvem SoftKey Edge a nainstalujte jej
 • Tento panel vyberte v nastavení smartphonu, aby byl přístupný z jakékoli obrazovky

Nyní máme k dispozici velmi užitečný panel, zejména pro smartphony Galaxy Note 10, jejichž tlačítko napájení se přesunulo doleva. Jednoduchým přejetím prstem po libovolné obrazovce se zobrazí panel s ovládacími tlačítky:

 • Nejnovější seznam běžeckých programů
 • Domů se vrátí na domovskou obrazovku
 • Standardní tlačítko Zpět
 • Tlačítko Screen Capture pro pořízení snímku obrazovky
 • Zamknout tlačítko napájení pro vypnutí obrazovky

díky tomuto panelu můžete snadno pořizovat snímky obrazovky, vypnout obrazovku smartphonu bez použití fyzických tlačítek a vůbec nepoužívat tlačítka pro navigaci (nebo gesta), to vše je k dispozici v našem novém postranním panelu.

Trik 3. Ovládání kurzoru na klávesnici Samsung

Standardní klávesnice smartphonů Samsung je jednou z nejpohodlnějších a nejfunkčnějších, ale potřebuje trochu přizpůsobit, aby se projevil její potenciál.

Jednou z nejpohodlnějších funkcí je ovládání kurzoru. Někdy se při psaní dopouštíme chyb, které vyžadují velmi přesné umístění kurzoru vedle znaku, který chceme opravit. Můžete samozřejmě jen šťourat prstem do obrazovky, ale existuje jednodušší a elegantnější způsob!

Celá klávesnice nebo jen její část může sloužit jako velký trackpad pro ovládání kurzoru. Chcete-li tuto možnost povolit, přejděte do nastavení klávesnice Samsung, které se nachází na následující adrese: Nastavení smartphonu. Obecná nastavení. Jazyk a vstupy. Klávesnice na obrazovce. Klávesnice Samsung

Zde otevřeme položku Conducted., Dotkni se a jdi. komunikace:

A aktivujte ovládání kurzoru buď na celé klávesnici: Ovládací prvky. Ovládání kurzoru na klávesnici nebo pouze mezerník: Klepněte a podržte ovládání kurzoru.

READ  Tovární nastavení Samsung Galaxy j3

Pokud vyberete první možnost, stačí přejet prstem po klávesnici a přesunout kurzor na požadované místo. Pokud je vybrána druhá možnost, je nutné stisknout klávesu Space, načež se celá klávesnice změní na velký trackpad, podobně jako u chytrých telefonů iPhone:

Pokud si přejete, můžete nechat ovládání kurzoru pouze na klávese Space, zatímco přejetí po klávesnici je velmi pohodlný způsob psaní, jehož podstatou je spojování písmen do slov, aniž byste museli sundat prst z klávesnice.

Trik 4. Pohodlný fotoaparát

Někdy není pohodlné držet smartphone v jedné ruce a prstem sahat na bílé kulaté tlačítko spouště, abyste pořídili snímek:

Věděli jste, že tlačítko můžete přetáhnout na libovolnou jinou pozici?? Jednoduše jej přitáhněte k hledáčku, ale nedržte prst příliš dlouho, protože fotoaparát spustí sériové snímání. Musíte rychle přejet prstem:

A nyní máme další tlačítko pro pořizování fotografií a videí, které lze umístit kamkoli na obrazovku:

Galaxy S10 Plus в 2021 Году Стоит ли Покупать ?

A pokud ho už nepotřebujete, stačí ho přetáhnout zpět na místo, kde je standardní tlačítko.

Подробный обзор Samsung Galaxy S10 Plus / Samsung смогли?

Čip 5. Připevnění oken

O této funkci ví jen málo uživatelů smartphonů Samsung!

Představte si, že dáte svůj smartphone dítěti, aby se dívalo na kreslený film na YouTube. Existuje však vysoká pravděpodobnost, že se YouTube v tomto okamžiku nezastaví a může omylem otevřít jinou aplikaci nebo provést něco velmi nežádoucího.

Nebo vás někdo známý požádá o telefon, abyste si mohli zavolat/hrát hru/sedět na internetu. Vzhledem k tomu, že dnešní chytrý telefon je velmi osobní zařízení, které může obsahovat údaje, jež nejsou určeny pro zvědavé oči, není jeho předání jiné osobě dobrý nápad.

Co dělat v těchto situacích? Řešení je velmi jednoduché, připněte okno požadované aplikace tak, abyste se z něj nemohli dostat!

Nejprve musíte ve smartphonu aktivovat funkci připnutí okna:

 • Otevření nastavení smartphonu
 • Přejít na Biometrické údaje a zabezpečení
 • Přejděte na Další nastavení zabezpečení
 • Přejděte na konec seznamu a aktivujte možnost Připojit okna

Nyní je velmi snadné připojit jakékoli okno. Zpět k našemu příkladu. Váš přítel si chce jen prohlížet internet? V seznamu spuštěných aplikací najdeme například prohlížeč Chrome, klikneme na jeho ikonu a vybereme položku nabídky Připojit aplikaci:

To je vše! Nyní se z něj můžete dostat pouze jediným způsobem, a to stisknutím dvou tlačítek současně:

Poté smartphone požádá o otisk prstu nebo začne skenovat váš obličej, v závislosti na způsobu zamykání nastaveném v systému.

Trik 6. Přizpůsobení uzamčené obrazovky

Už vás nebaví neustále hledat novou tapetu na zamykací obrazovce? Pak tento úkol přenechte svému smartphonu!

Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy S10 mají skvělou funkci s názvem Animovaná zamykací obrazovka (správněji Dynamická zamykací obrazovka). Stačí vybrat motiv, který vás zajímá, a při každém zapnutí smartphonu se automaticky změní obrázek zamykací obrazovky. Databáze těchto obrázků se navíc každé 2 týdny doplňuje!

 • Přejděte do nastavení smartphonu
 • Otevření zamykací obrazovky
 • Najděte položku Animovaná zamykací obrazovka a povolte ji
 • Nyní zadejte Animovaná zamykací obrazovka a vyberte jedno z navrhovaných témat.

Nyní se při každém zapnutí obrazovky zobrazí nejlepší tapeta vybraná společností Samsung:

Pokud vám to nestačí a chcete něco neobvyklého, můžete si na zamykací obrazovce nastavit libovolné video! Zachytili jste své oblíbené zvíře fotoaparátem smartphonu a chcete ho vidět přímo na zamykací obrazovce? Skvělé:

 • Přístup k aplikaci Galerie
 • Vybereme požadovaný klip a otevřeme nabídku v pravém horním rohu (tři tečky)
 • Stiskněte položku nabídky Nastavit jako tapetu
 • Pokud je video příliš dlouhé, smartphone ho automaticky zkrátí na 15 sekund a nastaví jako tapetu zamčené obrazovky

Čip 7. Vyzváněcí tóny zamčené obrazovky

Už se vám někdy stalo, že jste hráli hru na smartphonu a pak vám někdo zavolal?! Stačí stisknout tlačítko Odpovědět a telefon okamžitě otevře celou obrazovku, čímž přeruší vše, co jste na smartphonu Samsung Galaxy dělali nebo sledovali před hovorem.

Musíte zvednout sluchátko, přepnout na hlasitý odposlech a pak rychle minimalizovat aplikaci Telefon, abyste se vrátili do předchozího režimu.

Ukazuje se, že náprava této situace je snadná:

 • Otevření aplikace Telefon
 • Stiskněte nabídku v pravém horním rohu (tři tečky) a vyberte možnost Nastavení
 • Zde aktivujeme režim „Volání ve vyskakovacím okně“

Nyní porovnejte, jak vypadá příchozí hovor během hry bez zapnuté možnosti (vlevo) a s hovorem ve vyskakovacím okně (vpravo):

Finesse 8. Zlepšení ergonomie smartphonu

Nemusíte se natahovat k horní části displeje, abyste stáhli závěs s oznámeními. Jednoduše přejeďte prstem dolů kdekoli na obrazovce! Pouze je třeba tuto možnost nejprve povolit:

 • Proveďte gesto štípnutí na ploše (nebo prostě stiskněte prst na prázdnou oblast domovské obrazovky a počkejte 1-2 sekundy)
 • V nabídce, která se zobrazí v dolní části, vyberte možnost Nastavení obrazovky
 • Povolte možnost Náhled. dolů na oznamovací lištu

Mimochodem, zde můžete také povolit možnost přepnutí domovské obrazovky a seznamu aplikací do režimu na šířku při otočení smartphonu.

Pokud se v části Nastavení obrazovky zdržíme déle a přejdeme až na samý konec, uvidíme velmi užitečnou možnost Skrýt aplikace:

V každém smartphonu jsou aplikace, které nelze odinstalovat, ale které ve skutečnosti nepotřebujete. Neustále se zobrazují v seznamu aplikací, rozptylují vás a zabírají cenné místo na obrazovce.

To lze snadno opravit, stačí je skrýt v zadané položce nabídky a nikde jinde se nezobrazí. A pokud je některá ze skrytých aplikací stále potřebná, vraťte se do této nabídky a odstraňte ji z tohoto seznamu.

READ  Jak šetřit baterii iPhonu. Výchozí prohlížeč

Nápověda 9. Zvuková signalizace zmeškaných oznámení

LED dioda zmeškaných oznámení je velmi užitečná věc, která bohužel na vlajkových lodích Samsungu chybí.

Místo toho můžete samozřejmě použít displej AOD (speciální režim, který při vypnutém displeji neustále zobrazuje čas a zmeškaná oznámení). editor), ale mnoha lidem se toto řešení nelíbí.

Věděli jste, že chytré telefony Samsung Galaxy mají zvukové připomenutí upozornění?? Funguje na stejném principu jako LED dioda, jen místo pravidelného blikání světla bude smartphone pravidelně vydávat zvuk.

Chcete-li tento režim nakonfigurovat, musíte provést následující kroky

 • Otevřete nastavení smartphonu
 • Přejít na Speciální funkce
 • Zde přejdeme do Pokročilých nastavení
 • Zapnutí připomenutí oznámení
 • Nyní klikněte na stejnou položku (Připomenutí oznámení) a nastavte režim: které události chcete připomínat (pouze zmeškané hovory a zprávy nebo oznámení z jiných aplikací), používat pouze zvukové nebo vibrační alarmy, zvolit frekvenci zvukových připomenutí

Mimochodem, pokud jste si všimli, vedle funkce připomenutí oznámení je k dispozici také možnost použít blesk jako indikátor zmeškaných oznámení!

Trik 10. Odstranění hlavní nevýhody zakřivených obrazovek

Pokud používáte smartphone Samsung se zakřiveným displejem (Galaxy Note 10, Galaxy S10, Galaxy S9 atd.), pravděpodobně jste se již setkali s takovým problémem, jako je náhodný dotyk obrazovky.

Když takový smartphone držíte v ruce bez pouzdra, někdy si plete náhodné dotyky dlaně s dotyky na displeji. Ukázalo se, že společnost Samsung má pro tento problém řešení!

Spusťte obchod Galaxy Store ve svém smartphonu, vyhledejte aplikaci Samsung EdgeTouch a nainstalujte ji:

Nyní spusťte nainstalovaný program, vyberte třetí čtvereček Insensitive Zone a klepnutím na ozubené kolečko v rohu tohoto čtverečku upravte zóny citlivosti obrazovky:

Dále můžete klepnutím na kulatou bílou ikonu a jejím tažením do strany nastavit šířku oranžové oblasti, ve které smartphone nebude nijak reagovat na dotyk:

Poté klikněte dole na tlačítko Další a stejným způsobem nastavte zelenou oblast, tzv. pinch zónu. Pokud smartphone zaznamená dotyk ruky, oblast předběžně analyzuje, zda se jednalo o dotyk prstem, nebo jen o stisk dlaně:

Znovu klikněte na tlačítko Další a nastavte stejné zóny, pouze pro režim na šířku. Poté se vás aplikace zeptá, jak chcete vytvořený profil pojmenovat (můžete ponechat výchozí název), a uloží všechna nastavení.

Zavřete aplikaci (ale neodinstalovávejte ji) a užívejte si obrazovku bez náhodných dotyků!

Místo závěru

Bohužel je prostě nemožné popsat všechny skryté funkce smartphonů Samsung v jediném článku. Proto budeme i nadále čas od času vydávat nový obsah této série!

Pokud jste předchozí tip přehlédli, najdete ho zde.

To je důležité zejména pro obyvatele velkých měst, kteří během dne tráví hodně času telefonováním a surfováním na internetu. A pokud nemáte čas hledat energii a místa pro dobíjení.

Nejprve je třeba nastavit režim napájení smartphonu. K tomu je třeba provést následující kroky:

 • Vstupte do nabídky „Rychlá nastavení“ (aktivuje se posunutím prstu dolů po obrazovce);
 • Zvolte „Režim napájení“, možnost „Střední úspora“ nebo ještě lépe „Maximální úspora“.
 • Lze také zapnout „režim optimalizované spotřeby“. přístroj si sám zvolí výkon, přičemž hlavním cílem je úspora energie.

Dalším způsobem úspory energie je použití nočního režimu. V tomto případě se sníží jas obrazu. V důsledku toho bude k zobrazení na displeji Galaxy S10 potřeba méně energie.

3 nejlepších tipů a triků pro Samsung Galaxy S10 Plus 2022

Samsung Galaxy S10 / S10 Plus s trojitým fotoaparátem, nádherným displejem a ultrazvukovou čtečkou otisků prstů. je budoucnost! Samsung na rozdíl od předchozích verzí zvýšil laťku, pokud jde o uživatelské rozhraní One UI a celkový design Galaxy S10.

Zkušení uživatelé vědí, že první věc, kterou by měli po vyjmutí telefonu udělat. vyladit. Pokud jste si nedávno koupili Samsung Galaxy S10 nebo Galaxy S10 Plus, přinášíme vám několik tipů a triků, které vám pomohou získat z něj co nejvíce.

Obrazovka

Popsat uživatelské prostředí nové vlajkové lodi předního výrobce v neinzerovaném článku je, dalo by se říci, nevděčný úkol. Dostanete špičkové zařízení s nejlepšími specifikacemi na trhu, takže recenze je „odsouzena“ k pozitivnímu tónu.

Ukrajinské zastoupení společnosti Samsung vybavilo Galaxy S10 EP 6 GB RAM a 128 GB vestavěné paměti.

Velikost obrazovky zařízení je 6,1 palce. Přitahuje pohled zvláštním efektem hloubky. Tento efekt je pravděpodobně způsoben výchozím vysokým rozlišením 2280×1080, FullHD, a značnou hustotou pixelů 550 PPI.

Pro snížení spotřeby energie lze snížit rozlišení na HD, 1520×720, a pokud smartphone používáte například v náhlavní soupravě pro virtuální realitu, lze rozlišení zvýšit na WQHD, 3040×1440.

Díky úzkým rámečkům obrazovky, zejména po stranách, a absenci „okrajů“ reproduktoru a fotoaparátu je snazší soustředit se na obsah. Přední fotoaparát pro selfie je zabudován do displeje v pravém horním rohu, ale v praxi téměř neruší.

Společnost Samsung je známá jako největší světový dodavatel obrazovek pro chytré telefony. Zejména Korejci dodávají obrazovky pro iPhone.

V Galaxy S10 výrobce dodal nejnovější generaci obrazovky, která je vyrobena technologií Dynamic AMOLED. Tato technologie se vyznačuje nejvyšším jasem a kontrastem na trhu. Displej se dobře choval na přímém slunečním světle.

Nelze obejít ultrazvukovou čtečku otisků prstů přemístěnou ze zadní plochy pod displej. Snímač snímá 3D model otisku prstu pomocí ultrazvukových impulsů. Přes veškerý futurismus technologie během testování ani jednou nezklamala.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS