užitečných čipů Samsung Galaxy Watch a Gear Sport

Asi jste si už všimli, že v poslední době dostávám věci na chytré hodinky, krokoměry, fitness náramky a fitness trackery. Poté, co jsem začal chodit do fitness klubu, se ukázalo, že trénink bez speciálního zařízení není pro sportovního začátečníka příliš vhodný: stále je třeba pochopit úroveň námahy alespoň podle spálených kalorií, stejně jako sledovat srdeční frekvenci během kardio tréninku. Myslím, že existuje mnoho lidí, kteří jsou k tomuto přístupu skeptičtí: můžete zhubnout, získat břišní svaly a budovat kardio svalstvo bez jakýchkoli pomůcek. Na druhou stranu se řídím doporučeními lékaře, takže se během tréninku snažím mít o svém snažení přehled alespoň pomocí gadgetu. Je to přinejmenším zajímavé a nanejvýš užitečné.

Dnes budu hovořit o několika funkcích chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch a Gear Sport. Myslím, že jsou to jedny z nejlepších zařízení, pokud jde o to, že jsou plné funkcí a užitečných triků.

Bavte se s mechanickým rámečkem

Než se dostaneme k chladným částem obou modelů, řeknu toto: Galaxy Watch vypadají extrémně primitivně, což platí téměř pro každý prvek pouzdra zařízení. Nevím, na co se designéři dívali, ale museli se hodně snažit, aby zničili vzhled předchozích, oku docela lahodících hodinek Gear S3. Ne však dostatečně na to, aby se zavděčil všem.

Galaxy Watch 4 все настройки, фишки и секреты/плюсы и минусы

funkce, hodinek, galaxy, watch

A sportovní verze mě oslovila kvůli celočerné barvě pouzdra, kompaktnějším rozměrům. Hodinky Galaxy Watch díky tomu vypadají jako kus kovového pouzdra.

A nyní to nejdůležitější. „božský“ rámeček. Ti, kteří ji alespoň jednou vyzkoušeli, pravděpodobně nezapomenou na příjemný pocit a zvuk při otáčení kulatého rámečku! Pro ty, kteří nevědí proč, otáčení ve směru nebo proti směru hodinových ručiček uvnitř hodinek přepíná různá menu a každý krok rámečku je jiné menu. Například po provedení 4 „kliknutí“ ve směru hodinových ručiček se dostanete k widgetu s počasím (mám ho nastavený takto). Takže se ani nemusíte dívat na obrazovku, abyste se dostali na správnou pozici.

Jsem si jistý, že designéři společnosti Samsung si lámali hlavu nad úkolem vyrobit mechanický rámeček tak, aby byl pružný, snadno se posouval, byl měkký a zároveň vydával mechanický zvuk „cinkání“.

Mimochodem, použil jsem digitální korunku na hodinkách Apple Watch. je to v pohodě, ale ne tak působivé jako „twist“ v gadgets od společnosti Samsung.

Podívejte se do obrazovky

V přehledu zařízení si můžete přečíst přesné charakteristiky obrazovek zařízení, zde uvádím svůj pohled na základě svých zkušeností. Co se týče rozlišení, displeje mě příliš neoslovují: například displeje Huawei/Honor jsou ve srovnání s hodinkami Watch/Sport o něco jasnější. Možná jde o subjektivní dojem. Nelíbilo se mi ani tlusté sklo na zařízeních Samsung Smart: obraz je bohužel vnímán jako umístěný někde uvnitř hodinek.

Na druhou stranu rozhraní Samsung obsahuje mnohem více informací než rozhraní Huawei/Honor.

Ale kontrast na hodinkách Watch/Sport je prostě „zvonivý“, zejména při maximálním jasu. Obraz je viditelný za všech podmínek použití. V domácích/kancelářských podmínkách bych zpravidla volil hodnotu v rozmezí 3-5. Pouze za jasného slunce jsem ho nastavoval na maximum. Jas můžete nastavit na automatickou regulaci a zcela zapomenout na ruční nastavení.

Práce s rychlým rozhraním

Uživatelé hodinek Huawei Watch GT a Honor Watch Magic dobře znají způsob, jakým funguje uživatelské rozhraní těchto hodinek: občasné prodlevy, zpomalení, dojem, že je snímková frekvence uživatelského rozhraní snížena na minimum 10-20 snímků za sekundu. Nemohu říci, že je to stresující, ale rozhodně není příjemné používat tyto hodinky.

„Přepnutím“ na hodinky Samsung Galaxy Watch nebo Gear Sport vás rozhodně přestanou rozptylovat brzdy, protože systém je velmi plynulý. Přepínání mezi nabídkami, widgety a dalšími prvky uživatelského rozhraní probíhá pomocí pěkné „plynulé“ animace. A ještě jednou, upevnění prvků rozhraní probíhá současně se zvukem otáčení rámečku „chic“. Pokud jste ještě nevyzkoušeli hodinky Samsung v akci, určitě zajděte do nějakého obchodu Galaxy Store.

Přizpůsobení uživatelského rozhraní

Pokud jste hodinky Samsung Smartwatch ještě nepoužívali, připravte se na to, že vám bude trvat několik dní, než prozkoumáte nekonečné nabídky nastavení a operačního systému hodinek. Na jedné straně vás to na první pohled nutí přemýšlet, zda takové chytré hodinky stojí za to? Na druhou stranu si můžete zařízení zcela přizpůsobit svým potřebám.

Jeden. stovky ciferníků a aplikací. Číselníků v obchodě s aplikacemi Samsung je opravdu hodně a jsou rozděleny do kategorií: digitální, analogové, sportovní/zdravotní, interaktivní atd. Existují placené i bezplatné návrhy hodinek. Jsou přítomny velmi pěkné animované ciferníky. Zkrátka, určitě si najdete něco, co vám bude vyhovovat.

S aplikacemi je to upřímně řečeno trochu složitější: jsou jako Schrödingerův experiment. tak trochu přítomné a tak trochu nepřítomné. Myslím tím, že většina programů má buď omezené funkce, nebo nějak funguje. To znamená, že na rozdíl od číselníků je velmi obtížné najít něco užitečného.

READ  Nastavení zařízení Galaxy Watch Active 2

Za druhé, widgety a nabídky. Widgetů je tu spousta: počasí, trénink, zkratky aplikací a jednotlivé dílčí widgety (kofein, kalorie, voda, srdeční tep atd.д.), groupware a. Můžete jej přesunout do libovolné polohy. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je aplikace v chytrém telefonu. Mimochodem, pro spuštění hodin v telefonu bude nutné nainstalovat tři programy z Google Play.

Nabídek a podnabídek je nespočet. Ale každý z nich má na konci nápovědu pro případ, že byste něco podobného hledali v programu. Například v nabídce „Screen“ je na konci napsáno „You may have searched“. „Hodiny jsou stále zapnuté“, ačkoli poslední položka se nachází v jiné nabídce.

Poslech hudby přímo z hodinek

Nemohu říci, že by šlo o jedinečnou funkci, nicméně po stažení hudby do hodinek ji můžete poslouchat i bez smartphonu. Například stejné hodinky Huawei/Honor takovou možnost nemají. Hudbu lze snadno ovládat i během cvičení: posunutím rámečku se dostanete do samostatné nabídky s hudbou.

Odpovědět na zprávy

Jednou z věcí, které jsem potřeboval, byla plná funkčnost oznámení. Opět příklad Huawei/Honor: tam zprávy pouze přijímáte, ale nemůžete na ně nijak odpovědět. Přestože je možné hovor „odpojit“.

S hodinkami Samsung můžete snadno přijímat a odesílat zprávy. Zpráva se zobrazí v samostatné nabídce („cyc“ proti směru hodinových ručiček) a pod ní jsou k dispozici upravitelné šablony, emotikony, hlasové zadávání (nezaměňovat se zvukovými zprávami) a dokonce i zadávání znaků pomocí T9.

Často dostávám zprávy, na které musím odpovědět krátce: „Ano“, „Ne“, „Dobře“, palec nahoru (smajlík), úsměv (smajlík) atd. п. Jakmile si na tuto funkci zvyknete, téměř přestanete smartphone používat (samozřejmě trochu přeháním, ale myslím, že chápete, o co mi jde). Bohužel není možné odesílat zvukové zprávy, což by bylo velmi vhodné.

Samostatně nemůžete posílat SMS, pouze SMS.

Mluvte na hodinách

Další skvělá funkce, kterou mnoho velkých výrobců opustilo. Například Eldar Murtazin tuto funkci často používá při nahrávání našich videí, protože obvykle není čas se rozptylovat telefonními hovory: přijal hovor, pochopil jeho podstatu, zavěsil přímo na hodinkách a pokračoval v psaní videa.

Musím mluvit méně často, obvykle jen ve fitness klubu: telefon je někde daleko a vy jste na běžeckém pásu a tiše mluvíte na hodinách.

Další příklad: dcera si občas hraje na mém telefonu a může ho kdekoli nechat. Při příchozích hovorech nemusím hledat polohu telefonu podle zvuku. hodinky okamžitě přijmou příchozí hovor. Pohodlné? Naprosto.

Kontrola činnosti

Asi jste si všimli, že věnuji velkou pozornost výpočtu tepové frekvence. Dělám to proto, že si myslím, že je důležité mít k dispozici údaje o tepové frekvenci nejen během tréninku, ale i v běžných časech. Monitorování srdečního svalu nikdy neuškodí. Pochopitelně si můžete koupit profesionální řešení, ale ta nebývají chytrými gadgety.

Pokud jde o přesnost výpočtu tepové frekvence, hodinky Samsung Galaxy Watch a Gear Sport tuto funkci plní bezchybně. Existuje však poměrně velká nevýhoda: gadget může během 1-10 minut přehlédnout vaši tepovou frekvenci. V průběhu hodiny dojde až k 10 takovým zmeškaným pokusům. Místo plynulé křivky na grafu srdečního tepu se nakonec zobrazí tečky a čárky.

Z této situace existuje východisko (téměř): hodinky si musíte správně připevnit na zápěstí podle návodu. Ano, je to nepohodlné, ale běží to mnohem méně naprázdno.

Cvičení

Jak jste již pochopili, hodinky Samsung jsou vybaveny nejrůznějšími funkcemi. Zda je potřebujete, nebo ne, je jiná otázka.

Pro přesné měření různých parametrů jsou hodinky vybaveny téměř všemi možnými typy tréninků: běh, chůze, jízda na kole, turistika, plavání, eliptický trenažér (já ho prostě dělám), rotoped, stepper, běžecký pás, výpady, výkruty, dřepy, hvězdicové skoky, Burpee test, pilates, jóga a tak dále. Obecně pro ty, kterým to vadí.

Já mám nainstalované jen dva widgety. elipsu a další cvičení. to mě netrápí 🙂

Vyberte si

Po dlouhém používání hodinek Samsung jsem dospěl k závěru, že bych se měl přece jen spokojit s hodinkami Galaxy Watch. Ne proto, že mohou zvonit, ne proto, že vydrží o něco déle, ale proto, že interakce s hodinkami je co nejpříjemnější: chladné zvuky příchozích zpráv, silné vibrace, přiměřenější provoz systému. Gear Sport je v tomto ohledu slabší: gadget nevydává žádné zvuky, vibrace jsou slabé (v mých smyslech konkrétně u tohoto testovacího vzorku), občas se odpojil od telefonu, některé zprávy nedorazily.

Pokud vás nezajímá, jak se na hodinkách mluví, stojí za to se na hodinky Gear Sport podívat blíže. A ušetříte spoustu peněz.

Samsung brzy představí nové chytré fitness hodinky bez rámečku. To si nemyslím, a proto se Gear Sport bude u potenciálních kupců těšit přízni.

Navrhuji, abyste se v komentářích podělili o svůj scénář používání chytrých hodinek nebo fitness náramku.

Zpravodajský brífink Flipboard

Flipboard News briefing je jednou z nejlepších aplikací pro ty, kteří chtějí mít vždy přehled o nejnovějších zprávách. Ne každý rád čte zprávy na malé obrazovce hodinek, ale je to dobrý způsob, jak zůstat v obraze. Zpravodajský briefing shromažďuje nejnovější zprávy z odběru sociálních médií a zpravodajských zdrojů. V této aplikaci můžete nejen číst, ale také sdílet zajímavé příspěvky, videa nebo fotografie.

Nové funkce hodinek Samsung Galaxy Watch Active2 pomohou při sportu a komunikaci

Společnost Samsung Electronics vydala aktualizaci softwaru pro chytré náramkové hodinky Galaxy Watch Active2: aktualizace přináší řadu funkcí, které majitelům umožní zvýšit efektivitu cvičení a usnadnit komunikaci.

Konkrétně nástroj Analýza běhu je implementován tak, aby vám pomohl zlepšit techniku běhu a předejít zraněním. Systém sleduje mnoho tréninkových parametrů, jako je asymetrie, plynulost, tuhost, švihový pohyb a doba kontaktu se zemí.

READ  Nastavení Mi TV 4s

Pomocí VO2 Max můžete změřit maximální množství kyslíku, které můžete spotřebovat během intenzivního tréninku. Jedná se o jeden z indikátorů kondice, který vám pomůže sledovat váš tréninkový pokrok a chytře zvyšovat zátěž.

Pro zvýšení bezpečnosti detekuje detekce pádu v okamžiku, kdy dojde k pádu. Tím se odešlou příslušná oznámení na předem definované kontakty.

Komunikace je ještě jednodušší díky systému Smart Reply, který vám nabízí možnosti, jak odpovídat na přijaté zprávy nebo obrázky. Na displeji hodinek Smartwatch se nyní zobrazuje nejen příchozí zpráva, ale také historie chatu.

Plynulé přepínání mezi různými zařízeními při poslechu hudby ze smartphonu do sluchátek Galaxy Buds nebo nositelného zařízení.

Funkce Scroll Capture umožňuje odesílat snímky obrazovky hodinek do chytrého telefonu: může jít o řetězec zpráv, informace o tréninku atd.

Ergonomie a ovládání hodinek Samsung Galaxy Watch 3

Funkce hodinek Samsung Galaxy Watch 3 jsou velké a rozmanité a vývojáři bohužel nedokázali poskytnout pohodlný a logický přístup ke všem funkcím. Ovládací prvky vypadají složitě a zmateně, a pokud jsou to vaše první chytré hodinky Samsung, strávíte spoustu času tím, že si budete snažit zapamatovat, co máte otočit a stisknout. Proto se důrazně doporučuje prostudovat oficiální příručku k hodinkám Samsung Galaxy Watch 3.

Interakce s hodinkami probíhá prostřednictvím rámečku, dvou tlačítek na boku pouzdra a dotykového displeje. Otáčením proti směru hodinových ručiček se zobrazí oznámení a po směru hodinových ručiček se zobrazí výběr widgetů. Tlačítka mají standardní funkce „Zpět“ a „Domů“. Dlouhým stisknutím tlačítka Zpět se aktivuje služba Samsung Pay. Tlačítko Domů lze rozšířit o funkce z nabídky, které se spustí dvojitým nebo dlouhým stisknutím.

Přímo na obrazovce lze změnit design ciferníku spuštěním galerie stylů dotykem na střed obrazovky.

Panel zkratek je přístupný přejetím prstem z horní části obrazovky, stejně jako na chytrých telefonech. Rámeček lze přizpůsobit a tlačítka menu lze podle potřeby přidat, odebrat nebo přesunout.

Hodinky mimo jiné nabízejí experimentální funkci. ovládání gesty. Otáčením zápěstí ztlumíte budíky a oznámení a sevřením pěsti hovor opět aktivujete. Ten druhý vypadá obzvlášť zábavně.

Recenze hodinek Samsung Galaxy Watch: více výkonu, výdrže baterie a funkcí

Korejská společnost, lídr na trhu s gadgety, spolu s vlajkovou lodí smartphonu Galaxy Note 9 představila světu chytré hodinky Samsung Galaxy Watch. Novinka má téměř všechny potřebné funkce a nabízí také jednu z nejlepších navigací v operačním systému.

Toto zařízení však není bez nedostatků: asistent Bixby nechává mnoho požadovaného, Samsung Pay pro nás nikdy nefunguje a samotný gadget často poskytuje spoustu dat, aniž by řekl, co s nimi dělat. Pozitiva hodinek Galaxy Watch však převažují nad negativy. Snažil jsem se zjistit všechny klady a zápory těchto chytrých hodinek a zde je můj názor.

Recenze hodinek Samsung Galaxy Watch4: nový operační systém, nové funkce

Čtvrtá generace chytrých hodinek má nový snímač BioActive a nový procesor, displej s vyšším rozlišením, jedinečné funkce. Navíc běží na systému Wear OS, ne na Tizenu. Podívejme se na všechny novinky v praxi.

Chytré hodinky. na současném trhu mají výrazně odlišnou sadu funkcí. Modely Samsung byly vždy na špičce: nabízejí něco, co mnozí jiní výrobci teprve vyvíjejí. Hodinky Samsung Galaxy Watch4 nejsou výjimkou: mají mnoho zajímavých funkcí.

Все о Galaxy Watch 3 (2020): Полный обзор и опыт использования умных часов Samsung

Zobrazení a ovládání

Hodinky Galaxy Watch jsou vybaveny kruhovým 1,3palcovým dotykovým displejem Super AMOLED s rozlišením 360360 bodů, který je krytý ochranným sklem Corning Gorilla DX. Barvy jsou pro tento typ matrice tradičně pestré a jas je nastavitelný v 10 stupních, ale venku na přímém slunci je automaticky zesílen světelným senzorem, takže obrazovka zůstává čitelná. Celkově je s tímto displejem radost pracovat, je dostatečně velký, má vynikající pozorovací úhly a je dobře čitelný na jasném světle.

K používání zařízení Galaxy Watch můžete používat dotykový displej i navigační kroužek kolem něj. Ta umožňuje vyhnout se překrývání informací a pěkně se posouvat. Kromě toho jsou na pravé straně hodinek dvě mechanická tlačítka, horní je zodpovědné za krok zpět a při dlouhém stisknutí vyvolá Samsung Pay, zatímco spodní otevře nabídku aplikací a vrátí se na hlavní obrazovku s ciferníkem. Mezitím mu můžete přiřadit rychlou akci dvojitým klepnutím, například spuštění tréninku nebo vytvoření připomenutí.

Stejně jako zařízení Gear S3 Frontier mají hodinky Galaxy Watch pohodlné a hlavně intuitivní ovládání, na které si rychle zvyknete.

Recenze chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch4 a Watch4 Classic, měření krevního tlaku, EKG a složení těla

Stejně jako v předchozích letech i letos v srpnu představila společnost Samsung novou generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch. Základní varianty, tentokrát označené číslem 4, jsou dvě (Regular a Classic) a jedná se o skutečně vlajkové lodě, které nabízejí nejvíce pro Samsung v oblasti nositelné elektroniky. Nejzajímavější však je, že jihokorejský výrobce poprvé od roku 2014 neuvolňuje hodinky na svém operačním systému Tizen, ale na Google Wear. Je však vybaven pláštěm Samsung a má dokonce vlastní aplikaci pro chytré telefony a není kompatibilní se systémem iOS. Zmatený? Pojďme tomu přijít na kloub.

Podívejme se nejprve blíže na varianty. Hlavním rozdílem mezi hodinkami Watch4 Classic a běžnými hodinkami Watch4 je přítomnost otočného rámečku. Ano, hodinky Samsung Galaxy Watch4 ho nemají, pouze tlačítka. Toto rozhodnutí je přinejmenším zvláštní, protože tento prvek je charakteristickým rysem vlajkové řady chytrých hodinek Samsung již několik let a je skutečně velmi praktický. Výrobce navíc překvapivě změnil samotnou interpretaci modelu Classic. Klasická verze Galaxy Watch3 měla konzervativnější vzhled a kožený řemínek. Hodinky Watch4 Classic se však prodávají s běžným silikonovým řemínkem, což znamená, že veškerá klasika je pouze v rámečku.

READ  Samsung Galaxy najít telefon

Pokazili také rozměry. Hodinky Watch4 a Watch4 Classic se dodávají ve dvou variantách: 44 mm a 40 mm u prvního a 46 mm a 42 mm u druhého. Velikost displeje je však u obou hodinek stejná: 44 mm a 46 mm a 40 mm a 42 mm. A podobně je to i s kapacitou baterie. Jednoduše řečeno, pokud chcete klasický model, můžete si vybrat větší nebo menší. Pokud chcete běžné hodinky Watch4, je to stejné. Nemyslete si však, že hodinky Watch4 Classic budou mít větší displej než Watch4, i když je pouzdro větší.

A nejzajímavější je cena. Jsou překvapivě pěkné: od 20 tisíc za Watch4 40 mm do 30 tisíc za Watch4 Classic 46 mm. Ve všech případech dostanete jako dárek také bezdrátovou nabíječku EP-P4300, která na webu Samsungu stojí 5 tisíc (u prodejců ji však seženete levněji). Celkově se ukáže, že i nejdražší model vlajkové lodi chytrých hodinek Samsung bude levnější než nejlevnější verze Apple Watch Series 6. Mimochodem, mezi současnými modely Samsungu zůstává Galaxy Watch Active2 také za 20 tisíc, ale bez dárku.

Podívejme se na podrobné specifikace zařízení a porovnejme nové produkty s hodinkami Galaxy Watch3 a Galaxy Watch Active2 a také s hodinkami Apple Watch Series 6.

Samsung Galaxy Watch4 Samsung Galaxy Watch3 Samsung Galaxy Watch Active2 Apple Watch Series 6 Obrazovka

Ochrana

Materiál skříně

Řemínek

SoC (CPU)

Komunikace

Senzory

Vestavěná úložná kapacita

Kompatibilita

Operační systém

Kapacita baterie (mA)·ч)

Rozměry (mm)

Hmotnost (g)

Kulatý, plochý, Super AMOLED, ∅1,2″, 396×396 / ∅1,4″, 450×450 Kulatý, plochý, Super AMOLED, ∅1,2″ / ∅1,4″, 360×360 Kulatý, plochý, Super AMOLED, ∅1,2″ / ∅1,4″, 360×360 Obdélníkový, plochý, AMOLED, 1,57″, 324×394 (325 ppi) / 1,78″, 368×448 (326 ppi)
Voděodolnost (5 ATM) IP68 / MIL-STD-810G Voděodolnost (5 atm) IP68 Voděodolnost (5 atm) IP68 Odolnost proti vodě (5 atm) IP68
Hliník / nerezová ocel nerezová ocel Hliník / nerezová ocel Nerezová ocel, titan, keramika (všechny nejsou v Rusku dostupné), recyklovaný hliník
odnímatelný, silikonový odnímatelný, kožený Odnímatelný, kůže, silikon odnímatelný, kůže / silikon / kov / nylon
Exynos W920 (2 jádra @1,18 GHz) Exynos 9110 (2 jádra @1,15GHz) Exynos 9110 (2 jádra @1,15GHz) Apple S5, 2 jádra
LTE, Bluetooth 5.0, Wi-Fi, NFC, GPS/Glonass/Beidou/Galileo LTE (v Rusku není k dispozici), Bluetooth 5.0, Wi-Fi, NFC, A-GPS/GLONASS/Beidou/Galileo Bluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS/Glonass/Beidou/Galileo LTE (v Rusku není k dispozici), Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS/Galileo/QZSS
Barometr, akcelerometr, gyroskop, senzor srdečního tepu, senzor EKG, senzor okolního světla, hallův senzor, bioimpedanční senzor barometr, akcelerometr, gyroskop, senzor srdečního tepu, senzor EKG, senzor okolního osvětlení Barometr, akcelerometr, gyroskop, senzor srdeční činnosti, senzor EKG, senzor okolního světla Barometrický výškoměr, akcelerometr, gyroskop, elektrický snímač srdečního tepu, optický snímač srdečního tepu, snímač okolního světla
16 GB 8 GB 4 GB 16 GB
Zařízení Samsung se systémem Android, ostatní zařízení se systémem Android se službami Google (pouze částečná funkčnost) Zařízení Samsung se systémem Android, ostatní zařízení se systémem Android, iPhone Zařízení Samsung se systémem Android, ostatní zařízení se systémem Android, iPhone Zařízení se systémem iOS 8.3 a novější
Systém Wear OS s pouzdrem Samsung One UI Watch 3 Tizen 5.5 Tizen 4 (k dispozici upgrade na Tizen 5).5) watchOS 6.0 (aktualizace na 7 bude k dispozici na podzim).0)
246 / 361 247 / 340 247 / 340 nebylo nahlášeno
42×42×11,2 / 46×46×11 41×43×11,3 / 45×46×11,1 40×40×10,9 / 44×44×10,9 40×34×10,7 / 44×38×10,7
47 / 52 48,2 / 53,8 37 / 44 (nerezová ocel), 26 / 30 (hliník) 40 / 48 (hliník)

Rozlišení je tedy ještě vyšší, hustota bodů také, přičemž Samsung Galaxy Watch4 vedou, pokud jde o počet senzorů a úroveň ochrany. A kapacita úložiště je stejná jako u Apple Watch Series 6. Opakujeme však to, co říkáme neustále: nositelné zařízení nelze posuzovat pouze podle jeho funkcí. Přejděme tedy k testování.

Sada

Vzhled balení obou verzí (Classic a Regular) bílý podlouhlý penál.

Správa

K aktivaci chytrých hodinek budete potřebovat aplikaci Galaxy Wearable. V chytrých telefonech Samsung je obvykle nastavena jako výchozí. Pro chytré telefony se systémem Android lze aplikaci stáhnout z Play Marketu

Hodinky jsme testovali hlavně ve spojení s telefonem Samsung Galaxy S10e. Po zapnutí hodinek Galaxy Watch Active 2 je můj smartphone okamžitě rozpoznal a začal instalovat.

Prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable můžete přiřadit, které aplikace mohou posílat oznámení do hodinek, a můžete také změnit nastavení. Například ovládání elektronického rámečku. Chcete-li to provést, přejděte do části „Pokročilé“ a povolte možnost „Ring Touch“. Zpočátku je vypnutá. Tím získáte dvě možnosti přepínání mezi obrazovkami: pravolevé a kruhové.

Přejetím prstem shora dolů se dostanete do rychlých nastavení, jako je jas obrazovky, ochrana proti vodě a další. Ikony lze vyměnit nebo zcela odstranit podržením jedné z nich.

Samsung Galaxy Watch 3. ОБЗОР СПУСТЯ МЕСЯЦ!

Stejným způsobem můžete změnit domovskou obrazovku a všechny následující.

Ovládání gesty: zvednutím ruky pro zobrazení času na hodinách se obrazovka zapne; zavřením obrazovky dlaní se vypne.

K zapnutí obrazovky slouží také jedno ze dvou mechanických tlačítek. Ten dole vás přenese na domovskou obrazovku, ať už jste kdekoli. A pokud jste již na domovské obrazovce. do seznamu aplikací. Horní tlačítko posílá o krok zpět.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS