Složení

Originální dálkový ovladač Xiaomi Bluetooth s hlasovým vyhledáváním pro set-top boxy Xiaomi s operačním systémem Android.#xA;#xA;Aby dálkový ovladač fungoval, je nutné jej spárovat se set-top boxem, což vyžaduje:#xA;#xA;1. Instalace baterií do dálkového ovládání.#xA;2. Zapnutí televizoru se systémem Android.#xA;3. Stojíte před konzolí ve vzdálenosti maximálně 5 metrů a současně stisknete tlačítko „MENU“ #x2B; „O „#xA;#xA; Seznam podporovaného hardwaru: #xA;#xA; konzole Android Mi Box S 4K#xA; konzole Android Mi Box MDZ-22-AB#xA; konzole Android Mi TV Stick#xA; konzole Android Mi TV MDZ-24-AA#xA; a další

Obecné specifikace

Model

Další informace

Země výroby

Sada

Mi Box MDZ-22-AB, Mi TV MDZ-24-AA, Mi TV Stick,; Dálkové ovládání pro set-top boxy Xiaomi: Mi Box S 4K,; Dálkové ovládání pro Xiaomi XMRM-006 (LIVE)
Čína
dálkové ovládání

Informace o specifikacích, dodací sadě, zemi výroby a vzhledu výrobku jsou pouze orientační a vycházejí z nejnovějších dostupných informací od prodejce

Xiaomi Mi Remote

Mi Remote je ve výchozím nastavení nainstalován v telefonech Xiaomi a nachází se v části Nástroje. Zobrazuje se jako bílý dálkový ovladač na modrém pozadí. Pokud je váš smartphone nižší než MIUI 9, aplikace nemusí být k dispozici. Stáhněte si ji z Play Marketu, nemusíte se přihlašovat k účtu Mi. Název aplikace může být v ruštině i čínštině. Po instalaci budou mít obě verze nastavení v ruštině.

Přidání dálkového ovládání do aplikace

 • Zapněte elektronické zařízení, pro které vytváříte dálkové ovládání.
 • Spuštění Mi Remote.
 • Na hlavní obrazovce aplikace klepněte na nápis nebo na ikonu Přidat vzdálený ovladač. Tato možnost závisí na rozhraní Mi Remote.
 • Zobrazí se seznam zařízení. Vyberte požadovaný spotřebič. Pokud je seznam malý, připojte se k internetu a stáhněte aktualizace.
 • Po definování gadgetu, např. televizního set-top boxu, zadejte v následujícím okně výrobní společnost a model zařízení.
 • Zkontrolujte, zda zařízení funguje. Stiskněte a podržte tlačítko na obrazovce telefonu, které vypadá jako znak napájení.
 • Smartphone začne skenovat zařízení. Pokud zařízení reaguje, uvolněte tlačítko. Například zapnutý televizor lze vypnout.
 • Název a uložení. V případě potřeby vytvořte na ploše zástupce.
READ  Zapomenuté heslo k Apple ID a jeho obnovení

Слетел лаунчер? Ставим по умолчанию на телевизор Xiaomi

Zobrazí se virtuální konzola s tlačítky. Kliknutím na ně můžete zkontrolovat správnost provedení příkazů.

dálkový, ovladač, xiaomi

Jak funguje dálkové ovládání

Prvním zařízením s infračerveným portem byl televizor GRUNDIG z roku 1974. Přenos příkazů se uskutečňuje modulací elektromagnetických vln v infračerveném pásmu.

Po stisknutí se spustí generátor ovládacího signálu. Generuje impulsy, jejichž počet a typ závisí na použitém tlačítku. Dokončený příkaz je pak zachycen infračervenou LED diodou, která pracuje v pásmu 30-50 kHz. Převádí signály na světlo, které přijímá infračervený senzor zařízení. Optická sekvence impulsů je dekódována zpět do elektrické podoby.

Každá společnost si vytvoří vlastní soubor kodexů. Proto nemusí ovládací konzola jednoho zařízení fungovat s jiným. Použití chytrého telefonu vám umožní vyřešit problém, protože jeho databáze obsahuje informace o mnoha výrobcích. Je možné vytvořit několik dálkových ovladačů pro různé miniaplikace a uložit je do paměti telefonu.

Kategorie připojení dálkového ovládání

Nabídka výběru obsahuje následující miniaplikace:

Пульт от ТЕЛЕВИЗОРА ксиоми(сяоми) XIAOMI проблемы

 • Televizory a chytré set-top boxy Xiaomi Mi TV / Mi Box;
 • Televizory od jiných společností;
 • Box nebo přílohy třetích stran;
 • klimatizace;
 • fanoušky;
 • Střídavá zvuková zařízení;
 • A/V zesilovače, přijímače;
 • projektory;
 • fotoaparáty;
 • Přehrávače DVD;
 • Satelitní přijímače, tunery.

Existuje široký výběr výrobních společností. Na začátku seznamu jsou populární značky, poté jsou společnosti seřazeny abecedně.

Jak nastavit tlačítka dálkového ovládání televizoru se systémem Android prostřednictvím aplikace?

Jaké je tajemství nastavení dálkového ovládání Smart TV Boxu se systémem Android?? Je to vlastně docela jednoduché.

Ve výchozím nastavení je každému tlačítku na dálkovém ovladači televizoru přiřazena jedna akce. Všichni ale víme, že existují také gesta, jako je dlouhé stisknutí nebo dvojité stisknutí. A nejběžnější dálkový ovladač z populárního Xiaomi Mi Box je umí přečíst, stačí je jen naprogramovat.

READ  Nastavení kanálu Xiaomi TV

K tomu je třeba stáhnout a nainstalovat aplikaci Button Mapper. Je zdarma a volně dostupná v obchodě Google Play.

Po instalaci se ji nepokoušejte hned spustit, protože jí nejprve musíte udělit oprávnění k ovládání systému Android TV. Chcete-li to provést, spusťte nabídku nastavení konzoly

Zde se posuňte až na konec seznamu a zadejte Mapovač tlačítek

zapnout aplikaci posunutím virtuálního posuvníku do aktivního stavu

Popis Originální dálkový ovladač Xiaomi pro Mi TV 4A/4S XMRM-007

Originální dálkové ovládání pro Xiaomi Mi TV 4A/4S a další televizory.

Pouze originální dálkové ovladače mají na zadní straně označení, které uvádí model a současné certifikační značky, a každý originální dálkový ovladač má své vlastní sériové číslo, které se shoduje na obou nálepkách.(Kopie dálkových ovladačů nemají na zadní straně žádné označení ani sériové číslo.)

Aby dálkový ovladač Mi XMRM-007 fungoval, je třeba jej připojit k televizoru:

Vložte baterie do dálkového ovládání.(Používejte pouze nové kvalitní alkalické baterie.)

Zapněte televizor tlačítkem napájení.(nachází se na televizoru pod logem Mi).

Postavte se před televizor do vzdálenosti maximálně 5 metrů a stiskněte současně tlačítka „Mi“ „O“ na několik sekund. Na obrazovce televizoru se zobrazí zpráva, že je dálkový ovladač připojen, a zazní signální tón, po kterém se dokončí registrace nového dálkového ovladače!

Restartujte televizor a zkuste znovu zaregistrovat dálkový ovladač (pokud máte starý dálkový ovladač, nejprve z něj vyjměte baterie a poté restartujte televizor a zaregistrujte nový dálkový ovladač).

Dálkový ovladač Xiaomi Mi XMRM-007 s hlasovou volbou je vhodný pro následující modely zařízení: Xiaomi Mi TV 4 75 TV Xiaomi Mi TV 4A 32 TV Xiaomi Mi TV 4A 40 TV Xiaomi Mi TV 4A 43 TV Xiaomi Mi TV 4A 49 TV Xiaomi Mi TV 4A 55 TV Xiaomi Mi TV 4A 58 TV Xiaomi Mi TV 4A 65 TV Xiaomi Mi TV 4A 70 TV Xiaomi Mi TV 4A SE 43 TV Xiaomi Mi TV 4A SE 50 TV Xiaomi Mi TV 4C 32 TV Xiaomi Mi TV 4C 40 TV Xiaomi Mi TV 4C 43 TV Xiaomi Mi TV 4C 50 TV Xiaomi Mi TV 4C 55 Sports Edition TV Xiaomi Mi TV 4C 55 TV Xiaomi Mi TV 4C PRO 32 TV Xiaomi Mi TV 4C SE 40 TV Xiaomi Mi TV 4S 32 TV Xiaomi Mi TV 4S 43 TV Xiaomi Mi TV 4S 50 TV Xiaomi Mi TV 4S 55 TV Xiaomi Mi TV 4S 58 TV Xiaomi Mi TV 4S 65 TV Xiaomi Mi TV 4S 70 TV Xiaomi Mi TV 4S 75 TV Xiaomi Mi TV 4S Pro 65 TV Xiaomi Mi TV 4S Surface 55 Curved TV Xiaomi Mi L32M5-5ARU TV Xiaomi Mi L43M5-5ARU TV Xiaomi Mi L50M5-5ARU TV Xiaomi Mi L55M5-5ARU

READ  Jak restartovat počítač prostřednictvím příkazového řádku

Všechny dálkové ovladače jsou nové a originální, fotografie na webových stránkách odpovídá skutečnosti.

Vlastnosti zařízení Xiaomi

Výrobek od tohoto výrobce svým majitelům výrazně usnadňuje život. Dálkové ovládání pro televizory Xiaomi se vyznačuje dodržováním vysokých standardů kvality:

 • vynikající ergonomické vlastnosti;
 • moderní design jednotky, který snadno zapadne do designu místnosti;
 • Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního plastu;
 • Velké množství tlačítek podporujících řadu moderních funkcí.

Zařízení se snadno drží v ruce, je dokonale vyvážené. Čísla a symboly na tlačítkách nelze vymazat, t.к. kvalitně malované. Dálkový ovladač je odolný proti prasklinám a odštěpkům na povrchu krytu.

Убираем тормоза XIAOMI MI BOX после сна, Чистка памяти, внешняя память. РЕШЕНИЕ ПРОБЛЕМ АНДРОИД ТВ 8


| Denial of responsibility | Contacts |RSS