iPHONE 11 VS iPHONE XS! КАКОЙ КУПИТЬ?!

iPhone 11 nebo iPhone XS. co je lepší?

alt=“iphone11-review-510×0″/ Vybrat si mezi dvěma telefony není nikdy snadné, zejména pokud jde o dva iPhony. Dnes vám nabídneme poněkud neobvyklé srovnání. vlajkové lodi iPhone XS z roku 2018 a levného modelu iPhone 11 z roku 2019. Na co si dát pozor, co si nakonec vybrat a nakonec iPhone 11 nebo iPhone XS. co je lepší?

Začněme designem, už v tomto bodě se oba modely výrazně liší. iPhone XS vypadá jako „klasický iPhone. stylový, nenápadný, ale bohužel ne příliš moderní. iPhone 11 má výraznou čtvercovou platformu, na které je umístěn fotoaparát a mikrofon, což se ne každému bude líbit. Logo iPhonu 11 se také přesunulo do středu zadního panelu, což může být v závislosti na osobních preferencích uživatele potěšující i otravné. Pevnost pouzdra je zhruba srovnatelná, iPhone XS má ocelový rám, zatímco iPhone 11 má jednoduchý hliníkový rám, ale sklo zadního panelu je pevnější. Novější model má více barevných variant, včetně nejjasnější žluté a zelené. iPhone XS se může pochlubit pouze standardní sadou, která je již poněkud únavná. stříbrný, zlatý a šedý prostor. Pokud jde o hmotnost, iPhone 11 je o něco těžší než jeho předchůdce, 194 gramů oproti 177 gramům.

Přejděme k technickým specifikacím. Začněme kapacitou úložiště. iPhone XS zde má modifikaci, kterou iPhone 11 nemá, a to 64GB, 256GB a 512GB úložiště. Maximální kapacita iPhonu 11 je 256 GB. Ačkoli, abychom byli spravedliví, vzhledem k úsporné velikosti aplikací pro iOS je jen málo uživatelů, kteří skutečně najdou něco, co by obsadilo 512 GB!

Jaká je situace na obrazovce? iPhone 11 v tomto ohledu potvrzuje svůj relativní rozpočet. obrazovka IPS s rozlišením 1792 x 828 pixelů a úhlopříčkou 6,5 mm.1 palec. Čísla iPhonu XS znějí působivěji. s menší úhlopříčkou 5.8palcový smartphone má displej OLED s rozlišením 2436 × 1125 pixelů. Rozdíl je patrný hlavně při sledování videí ve vysoké kvalitě. iPhone XS má znatelně lepší kontrast. Ale ani displej iPhonu 11 nelze označit za špatný.

Kapacita baterie. možná ne nejdůležitější parametr, ale velmi důležitý, pokud se ocitnete na místě, kde nemůžete smartphone nabít. V tomto ohledu vydrží iPhone 11 znatelně déle než vlajková loď z roku 2018 (a to nejen díky kapacitě baterie, 3 110 mAh oproti 2 568 mAh, ale také díky výše zmíněné jednodušší obrazovce). A rozdíl je citelný: například na iPhonu 11 můžete sledovat videa v nepřetržitém režimu o 7 hodin déle. iPhone XS je však dodáván s adaptérem pro rychlé nabíjení a nabíjí se rychleji kvůli baterii s nižší kapacitou.

vybrat, iphone, nebo

Pokud jde o výkon, náskok si jednoznačně udržuje levný iPhone 11. Navzdory skromné obrazovce je vybaven novým procesorem A13 Bionic a předstihuje loňskou vlajkovou loď. To není překvapivé, vzhledem k tomu, že oba mají stejné množství paměti RAM. 4 gb.

READ  Jak zjistit, zda byl váš iPhone opraven. Jaký je rozdíl mezi renovovaným a repasovaným iPhonem

Důležitým faktorem je odolnost proti vodě. Oba modely jsou špičkově chráněny podle nejnovějšího standardu A68 (možnost ponoření do vody až na půl hodiny do hloubky 2 metrů).

Jedním z hlavních parametrů, které ovlivňují výběr uživatele, jsou pravděpodobně kamery. V obou případech jsou více než slušné a poskytují dobrý obraz. Hlavní fotoaparát má v obou případech 12 megapixelů a optickou stabilizaci. Příplatky se však od sebe liší. iPhone 11 nabízí možnost využít širokoúhlý modul, zatímco iPhone XS nabízí stejně zajímavou funkci. 2x optický zoom. Obecně má iPhone 11 výhodu. pokud selže osvětlení, podává lepší výsledky, jinak je kvalita srovnatelná.

Věnujme pozornost mimo jiné také cenovému faktoru. Zde je iPhone 11 díky svému rozpočtovému statusu výrazně levnější než iPhone XS.

Shrnutí. iPhone 11 zdaleka překonává konkurenci, pokud jde o výkon, výdrž baterie, kvalitu obrazu ve většině režimů a samozřejmě cenu. Na straně iPhonu XS jsou výhody, jako je bezchybný displej OLED a možnost fotografovat s 2× optickým zoomem. Doufáme, že vám náš článek pomohl vyřešit otázku „iPhone 11 nebo iPhone XS“. co je nejlepší?“. co je lepší. A pokud máte jiné důvody, proč přijít do našeho servisního střediska, nebo potřebujete opravit iPhone, jsme tu pro vás!

Peníze a pragmatický přístup, kdy můžeme více ztratit!

V nabídce Applu dnes není iPhone X ani XS, ale stále si je můžete koupit, zásoby v obchodě ještě nevyschly. Snižují ceny loňských novinek. Pokud jste si však koupili iPhone X v roce 2017 a iPhone XS v roce 2018, je to pro vás také mínus. Přesto má baterie určitou životnost a za pár let se její kapacita pravděpodobně sníží.

Technika Apple byla vždy oblíbená b pro to, že její cena klesá mnohem méně než u smartphonů jiných značek, např. iPhone, iPda a Mac mohou být na sekundárním trhu velmi lukrativní.

Ale podívejte se, co se děje dnes: můžete získat nový iPhone X za přibližně 55 tisíc v minimální ceně, což není špatné pro smartphone před loňským rokem, ale s ohledem na startovací cenu 90-100 tisíc poklesu je velký. Stejně tak XS s cenovkou kolem 60 tisíc na Yandexu.Trh, a to je teprve minulý rok.

Ale pokud jde o iPhone XR, který je stále v nabídce společnosti Apple, zde cena klesla, ale ne o 40 procent. Pokud byste tedy loni vzali iPhone XR a letos ho chtěli prodat, prodělali byste méně než s XS. Takže iPhony nejvyšší třídy ztrácejí hodnotu mnohem rychleji. Procentuální pokles je navíc stejný jako u smartphonů se systémem Android.

iPhone SE 2. pro fanoušky klasiky

Je těžké tvrdit, že iPhone SE 2 byl nejočekávanějším smartphonem společnosti Apple, na který se čekalo více než tři roky. Mnozí tento model kritizují pro jeho staromódní design, ale je určen pro specifickou cílovou skupinu, která chce tento design, stabilní iOS a žádný patos.

Trik SE 2 spočívá v nízké ceně a výkonném hardwaru, stejném jako u jedenáctých iPhonů, ale v osmičkovém balení. Je to perfektní telefon se špičkovým čipem, snímačem bezkontaktních plateb NFC, 3 GB RAM a poměrně dobrým 12Mpx fotoaparátem.

Jak se iPhone SE 2020 liší od iPhonu 11?

No, za prvé, cena. iPhone 11 je o 4k dražší, a to je jeho hlavní nevýhoda. Výhody jsou však větší: bezrámečkový design, úhlopříčka displeje 6,1“ místo 4,7“, o něco lepší fotoaparát.

Pokud jste si koupili iPhone SE 2, pravděpodobně víte, proč chcete tento telefon a neplánujete v dohledné době přejít na vlajkovou loď. Takže další 4 roky používejte smartphone a počkejte si na další generaci SE (pokud samozřejmě bude) nebo až se sníží cena vlajkových iPhonů.

READ  sdílení obrazovky LG jak připojit telefon se systémem Android. Streamování obsahu z chytrého telefonu do televizoru LG Smart TV

Apple iPhone XS в 2021 году. iPhone 11 vs iPhone XS. Какой Айфон выбрать в 2021?

iPhone 11

iPhone 11. je to vylepšená verze iPhonu XR. Jedenáctý iPhone má nový výkonný procesor, extra širokoúhlý fotoaparát s nočním režimem a profesionální zvuk Dolby Atmos. Nová generace procesoru zajišťuje telefonu nižší spotřebu energie a lepší výdrž baterie!

Které modely iPhonu byste si neměli kupovat

Zvažte možnosti, které jsou stále použitelné, ale ty, které výrazně omezí vaše možnosti.

Od uvedení iPhonu 7 na trh uběhla už nějaká doba, takže novou verzi v obchodech nenajdete. Můžete si však koupit aktivovaný iPhone 7. 12megapixelový hlavní fotoaparát vytváří video v rozlišení 4K. Hlasité stereofonní reproduktory s prostorovým zvukem, které vám umožní vychutnat si oblíbený zvuk a sledovat filmy. 3D Touch funguje na základě prodlouženého dotyku, který umožňuje manipulovat s různými funkcemi. Hliníkový kryt je odolný a ochrana proti prachu a kapalinám je až IP68.

iPhone 8 je v dnešní době velmi cenově dostupný model se skleněným tělem, které vypadá velmi atraktivně. Nejde však jen o stylový design, ale také o možnost bezdrátového nabíjení.

Zařízení vypadá atraktivně i mezi modernějšími zařízeními. Uvnitř je čip 11. generace, který podporuje umělou inteligenci. To zaručuje dobrý multitasking. Duální fotoaparát nabízí portrétní režim a optický zoom.

Výroční verze iPhonu X, která kombinuje sklo a ocel v těle. Kolem displeje je malý rámeček a nahoře poněkud velká pro současnost „hříva“. Pod ním moduly pro Face ID a přední kameru. Oleofobní povlak chrání gadget, ale zároveň je kluzký, takže se musíte bát, že vám vypadne z rukou.

Obrazovka Retina HD není tak ostrá jako u řady 12 nebo 13. Zábavná je technologie True Tone, která přizpůsobuje teplotu barev. Ačkoli iPhone X není dost špatný, jeho výkon nestačí na provádění moderních úkolů a používání vysokokapacitních aplikací.

iPhone XS/XS Max. Staré dobré kousky, které se těžko shánějí

Tato řada se již dávno nevyrábí, ale pokud se budete snažit, můžete najít použité smartphony v dobrém stavu nebo aktivovaná zařízení.

XS je zkrátka lepší než Anniversary X, ale o něco horší než XR. Model Max byl svého času velmi žádaný. Pokud máte rádi velké gadgety, bude se vám hodit tento.

Zmenšené rámečky díky použití matice OLED

iPhone 11 vs XS в 2021 году. какой выбрать

Procesor A12 Bionic se 4 GB paměti. Tento druh zásob vydrží několik let

Odolnost proti vodě IP68. To znamená, že jej lze ponořit do vody až do hloubky 2 metrů.

Kompaktní tělo, které se pohodlně drží v ruce

Nevýhodou zařízení je výdrž baterie a 64 gigabajtů paměti v základní verzi.

Fotoaparát je zde duální a s podporou Smart HDR. Můžete tak pořizovat jasné a syté snímky při slabém osvětlení.

Nejprodávanější verze roku 2018, o kterou je stále zájem. Důvodem, proč si lidé stále kupují toto zařízení, jsou slušné specifikace a příznivá cena. XR je samozřejmě ve všech ohledech slabší než iPhone 11. Jeho procesor (A11 Bionic) už není tak výkonný a rámečky jsou jasně viditelné kvůli zastaralé technologii displeje IPS. Zařízení nebude spokojeno s velkým množstvím paměti RAM, protože je k dispozici pouze 3 gigabajty. Tento údaj je samozřejmě pro dnešní potřeby příliš malý. Stupeň ochrany proti vlhkosti je standardní IP67. Zařízení lze tedy ponořit pouze do hloubky jeden a půl metru.

K dispozici je pouze jeden hlavní fotoaparát, což také nestačí. V režimu na výšku zachycuje pouze osoby a nedokáže rozpoznat objekty. Chybějící noční režim také dává známky, protože moderní uživatelé jsou již dlouho zvyklí vytvářet vysoce kvalitní záběry bez ohledu na stupeň osvětlení. Na takové výhody si člověk rychle zvykne, takže je nelze odmítnout. Totéž platí pro výkon. Základní konfigurace obsahuje pouze 64 GB paměti. Kriticky nízká kapacita a výkonné aplikace.

iPhone XR v roce 2022 bude vyhovovat těm, kteří ocení matrici IPS nebo neradi pořizují kvalitní snímky pro sebe a své sociální sítě. Pouze pokud vám nezáleží na výdrži baterie, fotoaparátu a dalších moderních vychytávkách a potřebujete telefon čistě na volání, pak si můžete koupit XR.

Který iPhone si koupit v roce 2020: iPhone 11, iPhone XS nebo iPhone XR?

Přeplněný trh s chytrými telefony nutí uživatele seznamovat se každý měsíc s novými modely a pro běžného člověka je často obtížné vyznat se v rozdílech mezi nimi. Například společnost Xiaomi aktualizuje své řady gadgetů čtvrtletně, takže ve srovnání s ní zůstává Apple poměrně konzervativní. Jednou ročně Cupertinci představují nový iPhone, který se stává předmětem touhy mnoha lidí, takže si musíte vybrat podle svého rozpočtu. Nedávno však oficiální prodejci, mezi nimi i KTS, zaznamenali pokles ceny iPhonu XS. Díky tomu se na trhu vytvořila situace, kdy až tři současné modely. Nejnovější iPhone 11, loňská vlajková loď iPhone XS a „rozpočtový“ iPhone XR se pohybují ve stejné cenové relaci. Který z nich koupit v roce 2020, zjistíte v tomto článku.

READ  Jak změnit účet iPhone

Polohování

Pojmenování bylo prvním překvapením. Řada levných smartphonů Apple navazuje na iPhone XR modelem iPhone 11. Pozoruhodné je, že nový produkt soutěží o zákazníky se svým předchůdcem, který zůstává na trhu, zatímco ukončený iPhone XS byl nahrazen vlajkovou lodí iPhone 11 Pro. Nejdražší model nové řady je určen pro příznivce velkých displejů. Společnost Apple jej nazvala iPhone 11 Pro Max, což v ruskojazyčné komunitě vyvolalo mnoho vtipů. Uživatelé označili tento gadget za chybu a neodolali kritice společnosti Apple. Vlajková loď nepřinesla revoluci v oboru. Jeho funkčnost je široká, i když je. Ale ne velkolepé. Většinou se jednalo o drobné změny, které se daly očekávat.

Obrazovka

iPhone 11 iPhone XS Zobrazení názvu

Popis zobrazení

Rozlišení obrazovky, pixely

Pixely na palec

Kontrast

Maximální jas, cd/m²

Liquid Retina HD Super Retina HD
Vícedotykový displej LCD na celém předním panelu. Úhlopříčka 6,1 palce a technologie IPS. Celoplošný přední displej OLED Multi Touch. Úhlopříčka 5,8 palce
8281792 11252436
326 458
1400 1000000
625.0 625.0

Co lze říci na základě údajů v tabulce? Dospěli jsme k závěru, že iPhone XS vypadá lépe na těchto parametrech, které získal. Zatímco iPhone 11 nemohl z hlediska parametrů displeje konkurovat5.

Co je lepší: iPhone 11, iPhone XR nebo iPhone XS koupit na splátky v roce 2020

Zatímco Apple nevydal novou vlajkovou loď, každý si může koupit iPhone 11, iPhone XR a iPhone XS Max na splátky za stejných plus minus 20 tisíc UAH.

To je pro společnost poměrně unikátní situace vzhledem k tomu, že loňský model neměl ve srovnání s modelem XC Max žádné skutečně smysluplné funkce pro uživatele. Model XR, který byl v roce 2018 uveden na trh jako „levná“ verze modelu XS Max, se zase těší nečekané oblibě zákazníků. iPhone XC si můžete koupit na splátky zde: https://yellow.ua/Apple/iPhone/iPhone-XS/ a zároveň porovnat jeho specifikace s iPhonem 11 a XR a zde vám řekneme více o rozdílech.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS