Co dělat, když jsem našel iPhone

Apple věnuje zvláštní pozornost bezpečnosti svých zařízení. To platí nejen pro data uložená na smartphonu, ale také na samotný gadget. K tomu se používá několik typů blokování. S jejich pomocí odemknutí zařízení někoho jiného nebude fungovat.

Nejprve je tam blokování samotného telefonu. Zde se používají různé metody v závislosti na verzi zařízení.

Skener otisků prstů

Ve starších modelech se používá skener otisků prstů. Smartphone skenuje vzor prstu a udržuje jej v šifrované formě. Přístup k těmto informacím je docela obtížné.

Ale moderní skenery nejsou dostatečně dokonalé. Otisek prst lze získat různými způsoby. Nejjednodušší bude vysoce kvalitní obrázek dlaně. Tento skener na smartphonech navíc často nefunguje. Obzvláště pokud jsou na prstech škrábance, které zkreslují kresbu nebo jsou ruce mokré.

Faceid

V nových modelech, které nahradí skener otisků prstů, přišla technologie FaceId. Je mnohem bezpečnější dotek z několika důvodů. Princip provozu této technologie je vytvoření modelu 3D uživatele obličeje. To je možné díky speciálnímu projektoru, který nasměruje 30 tisíc bodů na obličej a infračervená kamera je opravuje. Je vytvořena zvláštní mapa.

Během odemknutí zařízení porovnává tvář uživatele s tím, co je uloženo v paměti. V případě náhody bude telefon odemčen. Všechna data o obrázku jsou uložena v šifrované formě na samotném zařízení a kopání jablek není přenášeno. Útočníci proto nebudou moci tyto informace získat. Kromě toho nebude fungovat ani odemknout smartphone z fotografie. Protože systém odlišuje 3D obraz od obyčejného.

Pin-kód nebo heslo

Kromě výše uvedených technologií nastaví uživatel jiný typ zámku, pin nebo hesla. Toto je bezpečnostní opatření v případech, kdy není naskenován otisk prstu nebo obličeje. Uživatel má další možnost odemknout. Stačí zadat sadu čísel nebo dříve nainstalovaných hesel pro odemknutí zařízení a získat přístup ke všem informacím.

V některých případech může uživatel zapomenout na heslo z jeho telefonu nebo zadat velké množství nesprávných kombinací. Pak bude zařízení blokováno. To však neznamená, že smartphone již nelze použít. Aby se uživatel odemkl, musí zadat informace Apple ID. Pošta se zobrazí na obrazovce, na kterou by mělo být heslo uvedeno. Poté bude přístup k gadgetu obnoven.

Technologie „najít iPhone“

Aby bylo zajištěno zabezpečení všech dat uložených v zařízení, Apple zavedl technologii „najít iPhone“. S jeho pomocí může uživatel, který ztratil své zařízení. Nebude možné tuto ochranu obejít stávajícími prostředky.

Jakmile uživatel označí, že byl telefon ztracen, je zařízení automaticky zablokováno. Pro odemknutí je nutné zadávat data AppleID, což ví pouze majitel. Zároveň může uživatel vzdáleně vymazat všechny informace, které jsou na gadgetu, a zobrazit na mapě, kde je smartphone v současné době lokalizován. Funkce funguje, i když je zařízení vypnuto.

S takovým blokováním, blikání situaci nezmění. Po úplném restartu bude systém stále požadovat heslo z Apple ID. Proto nikdo nemůže používat telefon, aniž by tyto informace znal. Abychom se chránili podobným způsobem, musí být tato technologie aktivována předem.

Nákup zařízení „ruční“ může vést k tomu, že uživatel zakoupí blokovaný smartphone. Gadgety jsou často nakonfigurovány pro konkrétního operátora. V tomto případě nebude fungovat pro vložení vaší karty a používání telefonu, dokud smlouva s mobilní komunikační operátor skončí. V tomto případě může být zařízení zcela uzamčeno.

READ  Jak přenášet hudbu do iPhonu přes Bluetooth. Jak odeslat soubor z iPhonu do počítače?

Najděte moji aplikaci pro heslo iPhone 5 a 5S bez počítače

Většina dostupných metod obvykle vyžaduje, aby počítač resetoval nastavení iPhone a smazal jeho heslo. Pokud nemáte počítač, ale stále chcete odemknout iPhony, můžete se spolehnout na nalezení mého iPhone, aby obešel heslo pro zámek zámku iPhone iPhone. Tato metoda vyžaduje další zařízení iOS, jako je iPhone nebo iPad.

Krok 1 na jiném zařízení iOS Přejděte do obchodu s aplikacemi a nainstalujte najděte svou aplikaci zdarma. Pokud je již nainstalován, můžete jít do obchodu s aplikacemi a kliknout na Open.

Krok 2 Otevřete tuto aplikaci a zadejte systém pomocí vašeho Apple ID a hesla. Zařízení klepněte a poté můžete snadno vidět všechna vaše zařízení iOS připojená k jednomu účtu Apple na mapě.

Krok 3 V seznamu zařízení vyberte svůj iPhone 5 nebo iPhone 5s, jehož přístupový kód chcete obejít. Přejděte dolů a najděte tuto možnost zařízení, klikněte na něj. Nyní si umýt nápovědu iPhone. Kliknutím na tlačítko Pokračovat přesuňte. Poté můžete zadat své telefonní číslo a postupujte podle pokynů pro potvrzení operace.

Po mytí se můžete vrátit do svého iPhone 5 nebo iPhone 5s a nakonfigurovat jej jako nové zařízení. Můžete k němu získat přímý přístup a použít jej bez hesla.

Pokud nic nepomohlo

Когда ни один из расссмотренных способов не помог, можно в už р р р р р р р р разлл д už р разлл д už р р iphone. Metody by se však měly přistupovat pečlivě, pečlivě zkontrolovat zdroje a pochopit, že většina z nich může dokonce ještě více poškodit mobilní zařízení.

Nejoblíbenějším nástrojem pro odemknutí iPhone je 4UKE. Program pomáhá, pokud majitel telefonu zapomněl heslo. Více podrobností v

Pokud jste si koupili nový iPhone, máte všechny potvrzující dokumenty, je lepší kontaktovat autorizované Apple Center nebo napsat dopis výrobci přímo výrobci.

Jak odemknout obrazovku iPhone 13/12 přes iTunes

Pokud nevíte, co dělat, pokud je iPhone 12 zablokován, přijdete na pomoc, která je vám známá, a s největší pravděpodobností, obsluha iTunes, která je již nainstalována na vašem PC. Jedná se o multifunkční program kromě funkcí výměny souborů, získávání mediálního obsahu, aktualizace verze iOS, vytváření a obnovení rezervních kopií zařízení také nabízí velmi užitečnou a nezbytnou, v tomto konkrétním případě funkci obnovení nastavení továrny telefonu. Chcete.li tedy odemknout iPhone 12 bez hesla pomocí iTunes.

 • Připojte uzamčený iPhone 12 k počítači pomocí původního kabelu USB. Otevřete program iTunes na PC.
 • Klikněte na iPhone a poté rychle uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti. Dále klikněte podobně a poté rychle uvolněte tlačítko Redukce hlasitosti. Nakonec stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se neobjeví obrazovka obnovy iPhone.

Po přenesení zařízení do režimu obnovy jej program iTunes automaticky detekuje a vydá vhodné oznámení. V žádosti o aktualizaci nebo obnovení zařízení vyberte možnost „Obnovit“.

Poznámka: 1. Všechna uživatelská data a nastavení budou smazána z vašeho iPhone 13. 2. Metoda bude fungovat pouze tehdy, pokud jste nedávno synchronizovali svůj iPhone s iTunes. Jinak bude program vyžadovat zadávání hesla a nebude schopen zrušit nastavení telefonu. 3. Ujistěte se, že váš iPhone má dostatečný nabíjení baterie.

Typy zámku iPhone

Před popisem, jak odemknout iPhone 4s, pochopíme terminologii. Existují dva typy blokování iPhone: heslo pro vstup do telefonu a blokování pro konkrétního poskytovatele mobilních služeb.

Blokování hesla

Zpravidla, když se zeptají, jak odemknout iPhone 4, zahrnují standardní blokování obrazovky pomocí hesla. Přístupový kód je nastaven v nastavení telefonu a skládá se ze čtyř nebo šesti znaků. Jen majitelé na něj zapomínají. V tomto případě Apple poskytuje příležitost odemknout iPhone 4 S prostřednictvím iTunes a iCloud Service.

READ  Nahrávání hovorů na telefonu Samsung s9

Zámek operátora

V Americe a evropských zemích je praxe propojení telefonů s konkrétním mobilním operátorem běžná. V tomto případě bude smartphone stát majitele mnohem levnější. Iphone však bude pracovat pouze se SIM kartou poskytovatele, se kterým je smlouva uzavřena. Taková zařízení spadají do Ruska podle schémat „Grey“ pro následné další prodej. Takový zámek je odstraněn buď samotným operátorem, nebo zvláštními technickými prostředky a v článku se nebere v úvahu.

Jak se chránit před hackováním telefonu

Abyste se vyhnuli hackování a snížili možné poškození, musíte dodržovat taková pravidla:

 • Doporučuje se nastavit kód na telefon.
 • V nastavení musíte zakázat operaci SIRI v režimu zámku obrazovky. Chcete-li to provést, v nastavení vyberte část „Touch ID a kód-Parol“ a poté se během blokování obrazovky přesuňte do přístupu k nastavení.
 • Operační systém musíte včas aktualizovat. Pokud je nainstalována nejnovější verze, bude použit nejnovější vývoj, aby se zajistila bezpečnost telefonu.
 • Přechody musí být zabráněny pochybnými odkazy. Pokud dopisy přicházejí s podivnými investicemi, nemusí být otevřeny.
 • Musíte pravidelně ukládat kopie iPhone a chránit je heslem. V případě problémů můžete jednu z nich použít k obnovení.
 • Někteří se snaží získat na svém telefonu práva root. To vede k oslabení ochrany smartphonu před útočníky.

Implementace těchto pravidel pomůže výrazně snížit riziko hackování ochrany iPhone u outsiderů.

Pokud je iPhone blokován, pak pro majitele je to nepříjemné informace. Na jedné straně je schopnost odemknout pomocí nestandardní metody chyba smartphonu. Na druhou stranu to může majiteli pomoci v obtížné situaci.

Často kladené otázky o tom, jak odemknout odpojený iPhone

Jak odemknout odpojený iPhone bez iTunes?

Icloud. Toto je další způsob, jak odemknout odpojený iPhone bez iTunes. Samozřejmě můžete také vyzkoušet fonelab ios unlocker. Nástroj pro odstraňování hesla pro iPhone pro třetí stránku s jedním kliknutím myši.

Je možné odemknout odpojený iPhone bez počítače?

Ano. Vaše funkce „Najít iPhone“ by však měla být zapnutá dříve. Pak můžete zadat svůj účet iCloud a vzdáleně smazat heslo.

Iphone je deaktivován pro připojení k iTunes, jak odemknout?

Pokud se vaše zařízení nemůže připojit k iTunes, můžete vyzkoušet fonelab ios unlocker. To vám pomůže snadno odemknout iPhone.

Jedná se o to, jak odemknout odpojený iPhone bez iTunes, iCloud nebo Computer. Jsme si jisti, že bude existovat ten, který vyhoví vašemu požadavku. Proč si ne stahovat a zkusit hned teď!

Fonelab vám umožňuje překládat iPhone / iPad / iPod z režimu DFU, režimu obnovy, loga Apple, sluchátka atd. D. V normálním stavu bez ztráty dat.

Jak odstranit heslo z iPhone 11 bez iTunes. 4UKEY Utility

Pro ty, kteří nevědí, co dělat, když jste zapomněli na kód-Paralle na iPhone a použití iTunes z nějakého důvodu je nemožné nebo nežádoucí, připravili jsme zvláštní návrh. Nástroj Tenorshare 4ukey byl vytvořen účelně pro odemknutí iPhone a odstranění Apple ID C iPhone/iPad. Vývojáři kvalitativně přistoupili k řešení problému zapomenutého hesla na iPhone 11 a vytvořili vynikající nástroj pro resetování jakéhokoli typu blokování. Nástroj má mnoho užitečných vlastností, které dobývají každého uživatele. Nejprve vám nabízíme, abyste se seznámili s funkční recenzí programu.

 • Odstraňte 4 / 6místné heslo, dotkněte se ID ID Face ID pomocí iPhone / iPad / iPod Touch
 • Zkoumání resetování hesla na sekundu
 • Projděte profil MDM smazat obrazovku MDM
 • Smazat Apple ID pomocí iPhone / iPad / iPod bez hesla
 • Opravte odpojený iPhone / iPad / iPod Touch bez iTunes nebo iCloud
 • Úplně kompatibilní s nejnovějšími verzemi iOS/iPados iOS 15 beta, iPhone 13 a dalších

Chcete.li použít nástroj k odemknutí iPhone 11, postupujte podle níže uvedených pokynů. Dříve se ujistěte, že vaše zařízení má dostatečný nabíjení baterie. Kromě toho si uvědomte, že v procesu telefonu bude telefon smazán, proto se velmi doporučuje mít záložní kopii dat, která může následně obnovit na iPhone.

READ  Nastavení telefonu Samsung Galaxy note 10

Krok 1 Stáhněte si program z oficiálních webových stránek vývojáře a nainstalujte jej do počítače. Poté spusťte nástroj na PC. Pomocí kabelu USB připojte iPhone k počítači.

Krok 2 Poté, co program automaticky najde vaše zařízení, v okně programu se otevřelo na tlačítku Start. Pokud program nemohl najít váš telefon, vložte iPhone do režimu obnovy podle náznaků navržených samotným programem.

Krok 3 v novém okně programu Vyberte možnost „Stáhnout“ a stáhnout nejnovější verzi firmwaru. Zde můžete ručně označit cestu ukládání stažených souborů v počítači nebo ponechat zadané ve výchozím nastavení. Pokud váš počítač již má firmware, můžete jej stáhnout do programu přímo z počítače stisknutím tlačítka „Vyberte“. K dispozici je také možnost stažení tohoto souboru prostřednictvím prohlížeče: K tomu budete muset vybrat tlačítko „Kopírovat“.

Krok 4 Po dokončení načítání souborů v počítači Klikněte na tlačítko „Start odemknout“. Během tohoto procesu nevypněte zařízení z počítače a neprovádějte s ním žádné operace. Celý proces bude trvat jen několik minut.

Krok 5 Po úspěšném resetování zámku obrazovky iPhone můžete svůj iPhone nakonfigurovat jako nová nebo obnovit data ze zálohy vytvořené dříve. A samozřejmě nainstalujte nové heslo.

Tato metoda je vhodná pro všechny uživatele bez výjimky: rychlost programu, dosažení požadovaného výsledku, snadné použití, bezpečnost pro zařízení zaručuje úspěšné zbavení problémů, které vás úzkosti. Pár kliknutí myší, pár minut čekání a nyní již držíte odemčený iPhone ve svých rukou. Na webových stránkách vývojáře se můžete také seznámit s recenzemi uživatelů, kteří již tento obslužný program používali.

Jak odstranit zámek z iPhone 11 přes iCloud

Existuje také třetí efektivní způsob, jak odstranit zámek telefonu. Zapomenuté heslo na iPhone 11 lze odstranit pomocí funkce „Find iPhone“. Chcete.li to provést, můžete použít libovolné zařízení: počítač, telefon nebo samotný tablet. podle vašeho výběru, ale předpokladem je připojení tohoto zařízení s internetem. Chcete.li zjistit, jak odstranit heslo z iPhone pomocí služby iCloud, proveďte níže uvedené kroky.

iphone

Otevřete prohlížeč na internetovém zařízení připojeném k internetu a přejděte na oficiální stránku služby iCloud. Zadejte své Apple ID a heslo z toho do prázdného řádku.

V novém okně vyberte možnost „Najít iPhone“. V horní části obrazovky klikněte na klávesu „Všechna zařízení“. Rozbalte seznam Drop.down seznamu stávajících zařízení (pokud jich je několik) a vyberte iPhone, ze kterého musíte heslo odstranit.

Po výběru správného zařízení vyberte možnost „Vymazat“ pro spuštění procesu odstranění dat, včetně zapomenutého blokovacího hesla.

Po dokončení procesu můžete, stejně jako v předchozích případech, buď nakonfigurovat telefon jako nový, nebo pokud jsou k dispozici rezervní kopie zařízení vytvořeného předem, obnovte iPhone od jednoho z nich. Tato metoda je nesmírně pohodlná v tom, že můžete zlikvidovat umístění zámku zařízení, aniž byste měli samotný iPhone v ruce! Bude však nutné znát název účtu a heslo z něj (které je často komplikovanější než heslo blokování telefonu). Ať už je to jakkoli, měla by tato možnost také mít na paměti.

Otázka, jak obejít heslo na iPhone, stačí pro jeho majitele, protože není tak snadné si ji vzpomenout, a také hádat správnou kombinaci a počet pokusů je zároveň omezený omezený. V tomto článku jsme shromáždili 3 nejlepší způsoby, jak resetovat blokování telefonu, z nichž každá je dobrá svým způsobem. Zaměření na vaše priority a příležitosti Vyberte si některou z popsaných metod nebo zkuste vše. Čekáme na vaše recenze o výsledcích!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS