Aplikace Adobe Premiere Rush je k dispozici pro telefony Samsung. Seznam podporovaných modelů telefonů Samsung naleznete v části Systémové požadavky.

Placené předplatné aplikace Premiere Rush nepotřebujete, pokud jste si již zakoupili placené předplatné, které zahrnuje aplikaci Premiere Pro (například předplatné aplikace Premiere Pro nebo předplatné všech aplikací Creative Cloud).

V aplikaci Premiere Rush klikněte na ikonu Nastavení.

Ikona Nastavení v aplikaci Premiere Rush

V nabídce Nastavení vyberte možnost Aktualizovat Rush.

Nabídka Nastavení v aplikaci Premiere Rush

Stiskněte tlačítko Obnovit. Otevře se aplikace Samsung Galaxy Store, kde se můžete přihlásit k odběru.

Přihlášení k účtu Samsung. Vaše platební údaje jsou uloženy v tomto účtu.

Přihlášení do obchodu Samsung Galaxy Store

Zkontrolujte informace o předplatném a platbě a klikněte na tlačítko Koupit. Zakoupení předplatného Premiere Rush.

Zakoupení předplatného Premiere Rush v obchodě Samsung Galaxy Store

Instalace a používání aplikace HiCare

Ve smartphonech a tabletech s EMUI vyšší verze 8.0 HiCare je předinstalován. Můžete ji používat, jakmile zapnete telefon.

Pro starší chytré telefony lze aplikaci stáhnout a nainstalovat:

 • Vstup na trh Play.
 • Zadejte HiCare do vyhledávacího pole.
 • Klikněte na „Stáhnout“
 • Počkejte na instalaci.
 • Spuštění aplikace.

obchod, galaxy, telefonu, samsung

U zařízení řady Mate 30, která nemají služby Google, je pořadí instalace softwaru mírně odlišné.

Chcete-li nainstalovat software bez možnosti používat služby Google, musí uživatel:

 • Otevřete v telefonu aplikaci „AppGallery“.
 • Do vyhledávacího pole zadejte název služby HiCare.
 • Otevření aplikace.
 • V dolní části obrazovky se zobrazí řádek „Instalovat“ (na obrázku „Otevřít“, protože aplikace je již nainstalována).
 • Počkejte na instalaci a otevřete aplikaci.

Po instalaci můžete aplikaci používat. Předtím musíte přijmout licenční podmínky a přihlásit se ke svému účtu Huawei, aby se zobrazily všechny miniaplikace.

Značkový online obchod s aplikacemi a další obsah. V tomto obchodě si můžete stáhnout vše, co rodina Galaxy potřebuje.

 • Galaxy Store spojuje funkce Galaxy Apps a Galaxy Themes.
 • Obchod má designové motivy, exkluzivní aplikace.
 • K dispozici jsou nejen motivy a písma, ale můžete si Galaxy Store přizpůsobit podle svého vkusu. Nastavení probíhá v části obchodu My Galaxy.
 • Obchod také umožňuje stahovat nové filtry fotoaparátu, samolepky, razítka a případně další fotografické efekty. Fotografii si můžete přizpůsobit podle vlastního vkusu.
 • Obchod nabízí nejen jednoduché aplikace, ale také aplikace pro hodinky Galaxy Watch a Samsung Gear, například přizpůsobené ciferníky (možná existují i témata ciferníků).

Zde je mini závěr: Galaxy Store je program, kde si můžete stáhnout aplikace, hry, motivy a speciální obsah pro zařízení samsung.

Společnost Google začala bránit otevření obchodu Samsung Galaxy Store

Společnost Google použila antikonkurenční metody ve snaze zabránit otevření obchodu s aplikacemi Galaxy Store společnosti Samsung, aby se nestal konkurentem obchodu Play. Tyto informace jsou obsaženy v antimonopolní žalobě podané generálními prokurátory tří desítek amerických států. Již dříve obvinili společnost Google, že se snaží nezákonně kontrolovat distribuci aplikací pro systém Android.

Společnost Google již dříve opakovaně tvrdila, že na rozdíl od pravidel společnosti Apple pro systém iOS umožňuje systém Android jak konkurenční obchody, tak přímé stahování aplikací. Žaloba však ve skutečnosti tvrdí, že tato otevřenost je pouze zdánlivá, protože postupy společnosti Google zabránily vzniku životaschopného konkurenta jejího obchodu s aplikacemi.

READ  Zkontrolujte geolokaci předplatitele podle telefonního čísla

„Google se cítil vážně ohrožen, když Samsung začal modernizovat svůj vlastní obchod s aplikacemi Samsung Galaxy Store,“ uvádí se v dokumentu, který přístup technologického giganta ke konkurenčnímu obchodu popisuje jako „hrozbu, kterou je třeba preventivně potlačit“.

Žaloba popisuje řadu taktik, které společnost Google údajně použila, aby zabránila obchodu Samsung stát se životaschopným konkurentem. Tvrdí, že společnost Google uzavřela s výrobci telefonů se systémem Android dohody o sdílení příjmů, které „kategoricky zakazují“ předinstalaci některých dalších obchodů s aplikacemi, a že se „přímo pokusila zaplatit společnosti Samsung za ukončení vztahů s předními vývojáři“.

Generální prokurátoři tvrdí, že Google také spolupracoval s vývojáři, aby je povzbuzoval k tomu, aby své aplikace nešířili mimo Obchod Play. Za tímto účelem byl použit systém odměn i omezení distribuce. V části dokumentu se tvrdí, že většina těchto kroků byla „přímým důsledkem“ sporu se společností Epic Games, když se studio rozhodlo distribuovat Fortnite mimo obchod Google Play. „Pro společnost Google je konkurence v distribuci aplikací. je virus, který je třeba zničit,“ uvádí se v žalobě.

V prohlášení vydaném krátce po podání žaloby ji Wilson White, vrchní ředitel společnosti Google pro veřejnou politiku, označil za „bezdůvodnou žalobu, která ignoruje otevřenost systému Android“.

„Pokud hledanou aplikaci nenajdete v Google Play, můžete si ji stáhnout z konkurenčního obchodu s aplikacemi nebo přímo z webových stránek vývojáře. Neukládáme stejná omezení jako jiné mobilní operační systémy,“ říká White. Dodává, že výrobci a operátoři mají možnost předinstalovat další obchody s aplikacemi a že „většina“ zařízení se systémem Android je vybavena „dvěma nebo více“ takovými obchody.

Samotná společnost Epic Games již dříve vznesla podobná obvinění vůči společnosti Google, že se snaží přepsat distribuční metody konkurenčních aplikací. V žalobě se uvádí, že společnost Google donutila OnePlus nedodržet dohodu o předinstalování speciálního launcheru Fortnite do svých telefonů a zabránila společnosti LG předinstalovat do zařízení aplikaci Epic Games.

V USA mezitím probíhá legislativní debata o pravidlech obchodů s aplikacemi společností Apple a Google. Američtí zákonodárci již dříve při diskusi o situaci označili příjmy společností z provizí pro developery za „nájemné“.

V prosinci loňského roku obvinilo 38 států společnost Google z monopolizace trhu s reklamou ve vyhledávání. Společnost v reakci uvedla, že cílem žaloby je ve skutečnosti manipulovat s politikou korporace v oblasti vývoje produktů a služeb.

Přizpůsobení a doporučení na základě umělé inteligence

S cílem poskytnout co nejpohodlnější a nejrychlejší způsob vyhledávání nových aplikací a obsahu byl obchod kompletně přepracován. Například obchod Galaxy Store podporuje téma, které uživatele seznamuje s novým obsahem, který by je mohl zajímat. Obsahuje video, které poskytuje podrobnější informace o určitém tématu. Uživatelé mohou také vytvářet seznamy a témata z prvků, aby snadno našli oblíbený nebo doporučený obsah v kategoriích, jako jsou fotografie, zprávy nebo cestování.

Přepracovaný obchod Galaxy Store vylepšil funkci doporučování tím, že k inteligenci zaměřené na uživatele přidal nástroj pro analýzu založený na umělé inteligenci. Proto se vám při vstupu do obchodu zobrazí personalizovaná stránka, která vám doporučí obsah na základě vašich předchozích stažení a preferencí. Uživatelům, kteří mají rádi hry, se například zobrazí nejnovější zprávy z oblasti mobilních her. A pro ty, kteří se aktivně starají o své zdraví, najdete doporučení na fitness a wellness aplikace. Kromě toho Galaxy Store poskytuje doporučení podle ročních období, svátků a událostí v průběhu roku.

Co je Galaxy store v telefonu Samsung

Spustili jsme mobilní aplikaci galaxystore, která vám ještě více usnadní nákup elektroniky a sledování nejnovějších inovací od společnosti Samsung.

READ  Jak povolit bezdrátové nabíjení v telefonu Samsung s8

Aplikace galaxystore představuje kompletní sortiment mobilní elektroniky Samsung, horké novinky a oblíbené vlajkové lodě smartphonů Samsung Galaxy S, Galaxy Note a Galaxy Z, rozsáhlou rodinu smartphonů Samsung Galaxy A a tabletů Samsung Galaxy Tab, sluchátka Galaxy Buds a Galaxy Watch, reproduktory, externí paměťová zařízení a baterie. to vše máte po ruce v aplikaci Galaxystore.

Chcete-li si koupit nový gadget, nezasáhne do kapsy, přímo v aplikaci si můžete sjednat splátku od Sberbank.

S aplikací galaxystore budete moci:

Buďte první, kdo se dozví o slevách, propagačních akcích a předobjednávkách;

Rychle vyhledejte správné produkty podle názvu nebo kategorie;

Vyberte si spotřebiče a příslušenství z praktického katalogu s podrobnými popisy výrobků a barevnými fotografiemi;

Seřaďte produkty podle oblíbenosti, ceny nebo slevy;

Prohlédněte si podobné produkty a přečtěte si doporučení;

Как ВКЛЮЧИТЬ ЗАПИСЬ ЗВОНКОВ на Samsung Android 10 и 9 | НА ЛЮБОМ САМСУНГ

Uložte si položky do oblíbených, abyste je později nemuseli znovu hledat;

Обзор Samsung Galaxy S Duos (S7562) (review)

Sdílejte produkty v jakékoli aplikaci. od e-mailu po messengery a sociální sítě;

Expresní doručení až k vám domů nebo právě včas;

Zaplaťte za zboží uplatněním slev, akcí s dárkovými a propagačními kódy;

Sbírejte body na své odměnové kartě a vždy vězte, kolik jste jich nasbírali;

Přečtěte si recenze nových produktů, tipy na nejlepší zařízení a technické tipy od našich odborníků;

Držte krok s nejnovějšími inovacemi společnosti Samsung.

Pro ty, kteří si zboží před nákupem rádi osahají, je v aplikaci mapa značkových obchodů Samsung. Potřebujete si pamatovat, kdy, co a za co jste koupili? Podívejte se na historii objednávek. Není jasné, jak funguje každodenní doručování? Všechny podrobnosti najdete v aplikaci.

Stáhněte si aplikaci galaxystore a zlepšete si život se společností Samsung ještě snadněji!

Samsung Galaxystore recenze

Připraveni zanechat recenze v obchodě Galaxy Store téměř všude. Zde jsem narazil na opravdu dobrý záruční servis. Co se dá dělat, Samsung má také chyby. Telefon byl zkontrolován a vyzvednut na prodejně, nebyl žádný hon na servis, nakonec také opraven za 6 dní, vše s úsměvem a zdvořilostí, a ne jak se někdy stává v jiných obchodech, když přijdete na záruku.

Hrozný obchod, dítě objednalo sluchátka z dětské karty, dal je na třetí datum. Vzhledem k naléhavosti objednávky jsme požádali, aby se objednávka na 31 pro naléhavé dodání, operátor Nadezhda řekl, že vše zařídíme a vše dorazí včas. Nic nepřišlo, nikdy jsme neobdrželi informace, znovu vydán na páté. A do třetice dostáváme zprávu, že za námi přijede kurýr. Pak jsme znovu zavolali a nechali si ho vydat na čtvrté odpoledne. Žádné potvrzení o doručení. Zavolali jsme kurýrovi. Říká, že „v této oblasti nepracuje“. Pátého zavolal do společnosti. Bylo nám řečeno, že peníze vrátili BEZ NAŠEHO PŘÍJMU. A karta dítěte byla zablokována a peníze jí samozřejmě nepřišly! S opakovanými omluvami nám poslali kolek, abychom je zaplatili prostřednictvím banky, protože nám způsobili potíže. Poprvé jsem si objednal něco z tohoto obchodu a naposledy. Příšerná společnost, nic si tam neobjednávejte!

Objednal tablet pro mé dítě na Silvestra zaplatil 100% najednou a rychlé dodání! Uvedl. Do jednoho dne vám ji doručíme! (A bylo to tak napsáno ve smlouvě!) Výsledkem je, že dítě nedostalo dárek, ale už týden mě nudí různí manažeři, pak nemají kurýra, tablet je mimo město, barva není vhodná, model je špatný, pak musím zaplatit za náhradu, peníze se vrátí za 5-7dní! A každý další manažer si není vědom slibů toho předchozího! Již slíbil slevu a naléhavé dodání a sluchátka jako dárek! Začal nahrávat rozhovory a vyzvedávat e-maily od nich, chystá se žalovat! JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM. Nepoužívejte online obchod! Hlupáci a nikdo není za nic zodpovědný! A nikdo nemůže najít pomoc. Takže teď budeme iniciovat právní kroky a stěžovat si na všechny možné orgány, dobré. dovolená, dostatek času.

READ  Jak hodit aplikaci do jiného telefonu

Potenciálně nebezpečné aplikace nalezené v online obchodě Galaxy Store společnosti Samsung

Společnost Android Police odhalila, že obchod s aplikacemi Galaxy Store společnosti Samsung, který je předinstalován v chytrých telefonech jihokorejské společnosti, zřejmě obsahuje potenciálně škodlivé aplikace pro streamování videa.

Podle mobilního bezpečnostního analytika linuxct nemusí být několik klonů již neexistující aplikace pro streamování videa Showbox v obchodě Galaxy Store samo o sobě škodlivé, ale zřejmě obsahují technologii, která umožňuje stažení a spuštění malwaru.

Max Weinbach, který píše pro server Android Police na volné noze, zjistil po obdržení bezpečnostních upozornění od služby Google Play Protect, že nejméně pět klonů služby Showbox může být škodlivých, což ho přimělo k prošetření.

Analýza služby Virustotal, která se zabývá online skenováním virů a malwaru, odhalila, že aplikace obsahují něco rozhodně podezřelého. Některé z nich také požadují nadměrný počet oprávnění, včetně oprávnění k přístupu k protokolům hovorů.

Dalším problémem je, že aplikace Showbox měla pověst pirátského nástroje a je nepravděpodobné, že by její klony v obchodě Galaxy Store neporušovaly autorská práva. Alespoň žádná z nich není v obchodě Google Play.

Obchod Galaxy Store nesleduje instalace aplikací, takže je obtížné zjistit, kolikrát byla daná aplikace stažena. Nicméně v některých recenzích uživatelů se objevují varování před malwarem.

Распаковка SAMSUNG GALAXY S10. ��БОСС среди всех АНДРОИД!�� Сравнение с iPhone XS.

Samsung se ke zjištěním Android Police zatím nevyjádřil. Uživatelům smartphonů Samsung přesto doporučujeme stahovat aplikace pouze z obchodu Google Play.

Oznámení z obchodu Galaxy Store: jak je úplně zakázat

Je třeba říci, že neustálá upozornění na Galaxy Store s nějakou reklamou poměrně kvalitně posilují přesvědčení, že dva obchody s aplikacemi v jednom smartphonu najednou jsou zjevně trochu moc.

Ale jak víme, Google Play je potřeba, protože je potřeba, a bez značkového obchodu Galaxy Store dnes nelze aktualizovat ani některé základní aplikace a služby Galaxy, takže je také potřeba.

Přesto jsou pravidelná oznámení z aplikace Galaxy Store, z nichž většina jsou obvyklé a charakteristicky otravné reklamy, rozhodně otravná.

Možná ne hned, ale časem zaručeně. A v této souvislosti stručně o.

jak zakázat oznámení obchodu Galaxy Store

Postup je velmi jednoduchý, ale musíte vědět, kde a co zakázat.

 • spusťte aplikaci Galaxy Store (na domovské obrazovce nebo na panelu aplikací);
 • Otevřete nabídku (tlačítko v pravém horním rohu obrazovky);
 • v nabídce klepněte na položku Nastavení;
 • na obrazovce nastavení aplikace Galaxy Store zrušte zaškrtnutí možnosti nastavení, zda chcete nebo nechcete dostávat marketingové materiály (marketingové materiály jsou podle popisu možnosti určeny k upozorňování na speciální nabídky a propagační akce společnosti Samsung):
 • Poté na obrazovce Nastavení klepněte na možnost Oznámení, čímž se automaticky otevře stránka nastavení systému Android pro aplikaci Galaxy Store;
 • deaktivovat možnost Propagační akce:

Pokud jsou reklamní oznámení vypnuta v nastavení samotné aplikace, není možné je vypínat samostatně, ale takové dodatečné pojištění v tomto případě určitě nebude zbytečné.

Když jsou zakázány reklamy i propagační akce, přestanou se zobrazovat oznámení z obchodu GalaxyStore (tak nějak).

A pokud nastavíte funkci automatické aktualizace i pro hlavní služby Galaxy, nebude vám aplikace Galaxy Store vůbec na obtíž

| Denial of responsibility | Contacts |RSS