Komunikace

iPhone XS Max. Dual SIM/eSIM, Gigabit LTE, Wi-Fi c MIMO, Bluetooth 5.0,VoLTE, NFS s režimem čtení.

iPhone 11 Pro Max. Dual SIM/eSIM, Gigabit LTE 1,6 GB/s, WI-FI 6, Bluetooth 5.0, VoLTE, NFS v režimu čtení, ultraširokopásmový čip.

iPhone 11 Pro Max udělal obrovský skok v konektivitě. Podporuje vyšší rychlost stahování a novější standard Wi-Fi. Je také vybaven ultraširokopásmovým čipem U1 od společnosti Apple, který ti pomůže lépe se orientovat a sledovat svou polohu.

iPhone 11 Pro Max vs 12 Pro Max: Stojí nový fotoaparát za to?

iphonu, dobré

iPhone 11 Pro Max vlevo, 12 Pro Max vpravo

Měli jsme k dispozici iPhone 11 a 12 Pro Max, šest objektivů, jeden lidar pro odhad vzdálenosti, dva různé stabilizační systémy, neuronové sítě pro následné zpracování a celou řadu různých snímacích podmínek. Ne že by to bylo při testu fotoaparátu nezbytně nutné, ale pokud začnete porovnávat snímky, musíte to brát vážně.

Dobře, vtipy stranou. iPhony se obvykle kupují s ohledem na několik let. Vždy mají obrovskou výkonnostní rezervu. Pro starší modely vychází stále nový software. Například nejnovější iOS 14 je k dispozici na pět let starém iPhonu 6s. A opravdu velké průlomy ve funkčnosti a vzhledu smartphonů Apple se dějí jen jednou za čtyři roky. Ukazuje se tedy, že jediným objektivním důvodem pro výměnu předchozí generace iPhonu za zcela nový je fotoaparát. Subjektivních důvodů může být samozřejmě celá řada: od velikosti displeje až po design.

Pro srovnání, rozdíl mezi výkonem iPhonu 11 Pro Max a 12 Pro Max. zde je snímek obrazovky. Viditelné v číslech, ale ne dramatické, a zejména ne kritické v reálných úlohách. A já fotím každý den a vidím ten rozdíl neustále. Samozřejmě za předpokladu, že nějaký existuje. A právě k tomu se nyní dostaneme.

iPhone 11 Pro Max

Nejvýkonnější mobilní gadget s obrovskou bezrámečkovou obrazovkou představí americká značka Apple na podzim 2019. Zařízení má působivé funkce a specifikace. iPhone 11 Pro Max kombinuje systém tří fotoaparátů, výkonnou čipovou sadu, pokročilou hardwarovou platformu, stylový design, vysokou kvalitu provedení a odolnost. Zařízení snadno zajistí pracovní a domácí úkoly různého stupně složitosti.

Komunikátor je vybaven technologií Dolby Atmos, která umožňuje majitelům slyšet při přehrávání obsahu ten nejsilnější zvuk. Technologie je vybavena slotem pro dvě karty SIM. Druhá SIM karta je k dispozici výhradně pro operátory nabízející předplatitelům bezdrátové služby. Model je vybaven vysokokapacitní lithium-iontovou baterií, která zvládne až dvacet hodin přehrávání videa.

Širokoúhlý displej, společný poslech, Face ID iPhone 11 Pro Max

Američtí specialisté nainstalovali širokoúhlý displej s vynikajícími detaily. 6,5palcový monitor má rozlišení 2688×1242 pixelů. Vestavěná matice OLED poskytuje vysoce kvalitní video obraz. Přístroj je vybaven režimem True Tone, který zaručuje automatické přizpůsobení vyvážení bílé okolnímu osvětlení. Obrazovka smartphonu je dobře chráněna proti otiskům prstů speciálně nanesenou oleofobní vrstvou.

Nejmodernější vlajková loď podporuje rozšířený barevný gamut P3, takže obraz na LCD monitoru je maximálně realistický. Snímač Face ID umožňuje uživatelům rychle odemknout zařízení a přistupovat k aplikacím pouhým pohledem.

Elegantní fotografie, podpora 4G LTE Advanced, barvy zařízení

Komunikátory jsou vybaveny pokročilým trojitým fotoaparátem se 6 možnostmi portrétního osvětlení a nejmodernější technologií Focus Pixels. Pokročilý noční režim s automatickou aktivací zajišťuje spotřebitelům pořízení kvalitních fotografií i v úplné tmě. Fotoaparát nového iPhonu 11 Pro Max je vybaven desetinásobným digitálním zoomem a dvojitou optickou stabilizací obrazu. Vestavěný procesor a algoritmy umělé inteligence dokáží upravovat a vylepšovat fotografie a videa v reálném čase. 12megapixelový přední fotoaparát True Depth dokáže pořizovat detailní snímky a neuvěřitelně bohaté fotografie. Pro zajištění vysoce efektivního roamingu v různých zemích světa je model vybaven technologií 4G LTE Advanced.

Zákazníci si mohou v e-shopu koupit Apple iPhone 11 Pro Max za výhodnou cenu.ua. Komunikátory se vyrábějí v těchto barvách:

Rozsáhlé technické funkce iPhonu 11 Pro Max a ochrana dat

Při výrobě modelu specialisté použili šestijádrový čip A13 Bionic s 64bitovou architekturou. Přístroj je vybaven výkonným grafickým procesorem pro efektivní zpracování různých videí a fotografií. Tyto miniaplikace jsou vybaveny interním úložištěm o kapacitě 64, 256 a 512 gigabajtů, což je dostatečné pro uložení velkého množství multimediálních souborů. Vlajková loď pracuje s výkonným operačním systémem iOS 13. Zařízení je vybaveno 6 GB paměti RAM pro spouštění a přepínání nainstalovaných programů.

Telefon je vybaven technologií šifrování aplikací, 3D her a online služeb. Spotřebitelé obdrží jedinečný kód, který slouží ke spuštění aplikací. Smartphone je vybaven 18wattovým adaptérem, který nabije baterii na 50 % za pouhých třicet minut.

Kolik stojí v Kyjevě?

Má nejmodernější připojení Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, NFC, Gigabit Class LTE. Pro rychlé stahování nejrůznějších multimediálních souborů je nový iPhone 11 Pro Max vybaven Wi-Fi 6. Telefon 11. generace je vyroben s vysokým stupněm krytí IP 68 pro třicetiminutové ponoření do čtyřmetrové hloubky.

iPhone 11 Pro je dobrý, ale vysvětlím, proč chci 11 Pro Max

iPhone 11 Pro je technologický vrchol, dosud nejpohodlnější, nejlépe stavěný a nejpříjemněji použitelný chytrý telefon.

Vím, o čem mluvím, protože ho sám používám.

Ale sotva jsem se vzdal svého smartphonu se systémem Android a vrátil se do starostlivého objetí společnosti Apple, objevil se nový problém.

S iPhonem 11 Pro nejsem spokojený. Chci 11 Pro Max.

iPhone 11 a iPhone 11 Pro Max: recenze nových smartphonů Apple Poznámka redakce

Nové smartphony Apple se v Rusku začnou prodávat 20. září. Produktový manažer vc.Ru strávil několik dní s iPhonem 11 a iPhonem 11 Pro Max a podělil se o své dojmy z aktualizované řady chytrých telefonů společnosti.

Sultan z Jellyfish ve své recenzi iPhonu XS před rokem dospěl k závěru, že se Apple bude muset v roce 2019 více snažit, aby překonal své vlastní modely smartphonů.

Ve skutečnosti se společnost musela zaměřit na dvě věci: odstranit problémy minulých modelů a zlepšit vše, co se zlepšit dalo. Bylo by hezké mít baterii, která vydrží co nejdéle, obrazovku, která zobrazuje obraz jako na profesionálních monitorech, a fotoaparát, který snímá jako drahý fotoaparát.

Přesně to Apple v roce 2019 dělá.

iPhone 11. třetí generace iPhonu s tzv. bezrámečkovým designem. A nedochází v něm k žádným zásadním změnám. Rámečky kolem okrajů, které jsou v roce 2019 již vnímány jako příliš velké, a charakteristický výřez v horní části, podle kterého je iPhone snadno rozpoznatelný mezi ostatními smartphony, byly zachovány.

V designu zařízení jsou samozřejmě drobné aktualizace. A většinou se týkají řešení problémů. Například všechna boční tlačítka na iPhonu 11 Pro Max se posunula níže. abyste na ně lépe dosáhli prsty.

Na zadní straně obálky se společnost zbavila (konečně)!) velkého nápisu iPhone a podpisu „Designed by Apple in California“. Made in China“. Chytré telefony dodávané do Ruska budou bohužel stále opatřeny štítkem CE a přeškrtnutým košem. takový je zákonný požadavek. Nicméně již tak příjemný design pouzdra vypadá ještě úhledněji a čistěji.

Logo bylo zvětšeno a přesunuto do středu. aby vizuálně vyvážilo masivní jednotku fotoaparátu, která je několikanásobně větší než u předchozích generací.

Nová jednotka fotoaparátu v iPhonu 11 se ve skutečnosti zmenšila a zároveň zvětšila. Z pouzdra nevyčnívá tolik jako v minulosti. Takže iPhone 11 Pro Max ležící na stole bez pouzdra se už nechová jako kyvadlo. Můžete kontrolovat sociální sítě a odpovídat na zprávy v Messengeru, aniž byste museli zvedat smartphone ze stolu. Kufr se netřese při každém dotyku. Jedinou výjimkou je levý horní roh obrazovky.

Dalším vylepšením je nahrazení lesklého zadního krycího skla matným. Apple nyní používá pevný kus skla, který byl speciálním způsobem upraven, aby se zvýšila jeho odolnost. Teoreticky iPhone vydrží těžké pády a bez problémů přežije ponoření do vody z výšky 4 metrů po dobu 30 minut.

V praxi se nikdo z novinářů a blogerů neodvážil provést takové experimenty s životností testovacích zařízení, takže první odhady odvážných se pravděpodobně objeví až po zahájení prodeje.

Vizuálně nové sklo připomíná spíše hliník z iPhonu šesté generace. Nemá na sobě tolik znatelných dotykových značek. Příjemný upgrade, i když většina kupujících iPhonu ho bude stále nosit v pouzdře.

Displej iPhonu 11 Pro dostal příliš dlouhý marketingový název Super Retina XDR. Tato zkratka odkazuje na profesionální displeje, které společnost představila v červnu.

READ  Jak upravit jas na iPhonu. Co je špatně?

Stále se jedná o technologii OLED, takže každý pixel má vlastní podsvícení a černá barva na obrázku je skutečně černá díky tomu, že pixely lze jednoduše vypnout.

Spolu s předponou XDR však displej získal dvě maximální úrovně jasu pro různé světelné podmínky a zvýšený kontrastní poměr 2 miliony ku jedné. V kombinaci s přepracovanou funkcí True Tone, která přizpůsobuje vyvážení barev okolnímu světlu, je výsledkem ostřejší a detailnější obraz.

Displej iPhonu 11 Pro lze skutečně označit za nejlepší displej na trhu chytrých telefonů.

Je pravda, že pokud si iPhone 11 Pro vyzvednete až po iPhonu XS, deklarovaná vylepšení jsou sotva viditelná. Mírné rozdíly v obraze jsou patrné pouze tehdy, když položíte oba smartphony vedle sebe a otevřete stejný obrázek. na XS je obraz o něco méně kontrastní a o něco méně detailní.

V nové generaci chytrých telefonů Apple zcela opustil technologii rozpoznávání silného tlaku na obrazovku. 3D Touch. Místo toho společnost nabízí technologii Haptic Touch. Pod hezkým názvem se skrývá jednoduché dlouhé stisknutí obrazovky doprovázené mírnou vibrací.

Z produktového hlediska dává řešení smysl. Na všech mobilních zařízeních společnosti je nyní k dispozici jediný skript: dlouhým stisknutím obrazovky na jakémkoli iPadu nebo iPhonu se vždy zobrazí kontextová nabídka.

A pokud jde o procházení internetu skript je mnohem transparentnější, stále si nejsem jistý, co jsem dělal před otevřením odkazu v nové kartě. dlouhé podržení prstu nebo silněji stiskněte na obrazovce.

Nicméně odmítnutí 3D Touch v nových iPhonech pro mě bylo bolestivé. Zaprvé jsem si zvykl používat ji na klávesnici k rychlému přesouvání kurzoru. klepnete silněji kamkoli a okamžitě přejdete do režimu přetahování kurzoru. Nyní se scénář zkomplikoval. pro vyvolání podobné funkce je třeba podržet prst na mezerníku.

Za druhé, stále si nemohu zvyknout na nový skript pro přetahování ikon. Skutečnost, že pro přepnutí do režimu úprav domovské obrazovky musíte použít mimořádně dlouhý stisk. Prsty nevydrží dvě vteřiny čekání a automaticky se snaží stisknout obrazovku, aby dosáhly požadované funkce. Zřejmě zejména pro lidi, jako jsem já, přidala společnost Apple do kontextové nabídky novou položku.

Nepoužívání technologie 3D Touch má ještě jednu výhodu. Bez speciální vrstvy, která sleduje tvrdé stlačení obrazovky, je uvnitř těla více místa pro baterii. Navíc je samotné pouzdro o 0,4 mm silnější (a o 11 gramů těžší).

Spolu s fyzickým zvětšením baterie v roce 2019 společnost Apple také udělala spoustu práce na zlepšení energetické účinnosti komponentů iPhonu. Obrazovka spotřebovává o 15 % méně energie než XS a speciální řídicí jednotka inteligentně přiděluje zdroje na základě priority.

Během několikadenního testování je obtížné posoudit, jak velký je rozdíl ve výdrži baterie na jedno nabití. Zlepšení však skutečně existují.

Včera jsem strávil den standardními manipulacemi pro psaní tohoto textu. instalací desítek různých aplikací, focením na různé fotoaparáty, natáčením 4K videa, poslechem hudby, jízdou s navigací a ani jednou jsem nezapojil nabíječku.

Večer iPhone 11 Pro ukázal 60 % nabití baterie. To není špatné, když uvážíme, že iPhone XS, který prakticky celý den neprováděl žádné úkoly, se večer již blížil 30 % výdrže baterie.

Fotoaparát v XS nezastaral jen za rok. S vydáním Samsungu Galaxy S10 se širokoúhlým fotoaparátem jsem ho přestal používat k focení. Na cesty s sebou proto vždy nosím dva smartphony: S10 na fotografie a video a iPhone na práci.

Takže recenze aut, které vyšly na vc.ru v minulém roce, téměř všechny natočené na S10. Širokoúhlý fotoaparát ve smartphonu poskytl mnohem zajímavější obraz. Navíc nahrazuje potřebu nosit s sebou kameru GoPro.

Takže jsem nečekal jen vylepšení fotoaparátů iPhonu 11 Pro. Protože Apple v tomto případě nejenže musí dohnat své konkurenty, ale musí se i zintenzivnit. To je úkol, který společnost rozhodně zvládla dobře.

iPhone 11 Pro má tři fotoaparáty. Každý s vlastním objektivem. Hlavní objektiv je obvyklý f/1.8 při ohniskové vzdálenosti 26 mm a snímači s rozlišením 12 MP, ultraširokoúhlý při f/2.4, 13 mm, teleobjektiv při f/2.0, 52 mm.

Drátová část fotoaparátů není tak zajímavá jako algoritmy, které jsou zodpovědné za pořizování snímků. Ještě než uživatel stiskne tlačítko pro pořízení snímku, pořídí iPhone čtyři nezpracované fotografie, které uloží do vyrovnávací paměti. Algoritmus pak rozpozná objekty na snímcích a v případě potřeby použije další detaily z nezpracovaných dat. Vlasy jsou kontrastnější, obloha je hladší, stíny a světla jsou upraveny.

Za méně než sekundu provede iPhone miliony takových výpočtů, aby uložil do paměti jediný snímek.

Jednoduše řečeno, obrázky na novém iPhonu vypadají přesně tak, jak je vidím já. Žádný přehnaný jas a nepřirozené barvy na snímcích.

Algoritmy jsou užitečné zejména při fotografování v nočním režimu. Automaticky se zapne, když není v záběru dostatek světla, a promění nudný tmavý snímek v záběr plný barev.

Noční režim funguje takto. Stiskněte tlačítko pro pořízení snímku a iPhone pořídí sérii fotografií namísto jedné. na obrazovce se zobrazí upozornění, že v daném okamžiku nelze snímek pozastavit. Poté jsou všechny snímky pořízené během několika sekund zpracovány algoritmem a spojeny do konečného výsledku. Ze snímku je odstraněn šum, tmavé oblasti jsou světlejší a světlé oblasti nejsou přeexponované.

V souvislosti s novými fotoaparáty se v iOS 13 změnilo rozhraní pro fotografování. Za prvé, můžete plynule přecházet mezi různými režimy. Za druhé, tlačítko pro pořízení videa nyní funguje stejně jako ve stories na Instagramu. dlouhým stisknutím spustíte nahrávání videa.

Vylepšena byla také přední kamera s širším záběrem, nahráváním videa v rozlišení 4K a zpomaleným pohybem.

Nové iPhony mají rychlejší rozpoznávání obličeje Face ID. Ještě důležitější je, že se zvýšil úhel, pod kterým iPhone rozpoznává obličeje. Na několik dní testování jsem dokonce zapomněl na svůj starý zvyk neustále naklánět hlavu k iPhonu ležícímu na stole, abych si přečetl oznámení.

Hlasitost reproduktoru se zvýšila. Nyní podporují přehrávání ve formátu Dolby. I když si stěží vzpomínám, kdy jsem reproduktory iPhonu používal k přehrávání čehokoli. k čemu jsou tedy bezdrátová sluchátka?

Design iPhonu 11 se oproti XR příliš nezměnil. Stejný hliník a sklo, stejná tloušťka rámečku kolem displeje, který je stále znatelně tlustší než u verze Pro. Jedinou změnou je voděodolnost. iPhone lze ponořit do vody až do hloubky 2 metrů na půl hodiny.

Jediné výrazné změny jsou na zadním krytu. větší fotoaparát, logo umístěné více uprostřed, zmizení nápisu iPhone a lesklé sklo, které vypadá stejně jako u modelu XR.

Displej se také nezměnil. Je to obrazovka LCD, kterou Apple nazývá Liquid Retina. Umí se přizpůsobit okolnímu světlu a podporuje funkci Haptic Touch. haptickou odezvu při delším stisknutí obrazovky. Stručně řečeno, stejné jako u modelu XR.

Samozřejmě se nejedná o OLED, takže ve srovnání s modelem Pro je rozdíl viditelný pouhým okem. Není tu tak dokonalý kontrast a ostrost a černé téma iOS 13 nevypadá tak černě.

Nicméně po otevření stejné fotografie na 11 a 11 Pro bych neřekl, že rozdíl mezi displeji je katastrofální. Obrazovka Liquid Retina dobře zobrazuje barvy, tóny a detaily.

Apple tvrdí, že zlepšil energetickou účinnost smartphonu, takže vydrží o hodinu déle než XR. Pravda, mluvíme o testu, při kterém smartphone přehrával 17 hodin videa v nepřerušovaném režimu namísto předchozích 16 hodin. Vzhledem k tomu, že reálné používání zařízení se výrazně liší od těchto testů, je nepravděpodobné, že by kupující změnu zaznamenal.

Změny na kamerách však budou patrné. iPhone 11 má dva fotoaparáty. Hlavní širokoúhlý objektiv f/1.8. Druhý je ultraširoký s clonou f/2.4. Ve verzi Pro jsou nainstalovány naprosto stejné fotoaparáty a snímače, takže snímky z obou telefonů jsou identické.

Dva fotoaparáty umožnily přidat do iPhonu 11 „pravý“ portrétní režim. Zlepšila se přesnost detekce popředí, ale nedošlo k viditelné změně rozmazání pozadí. stále se provádí programově a má chyby na okrajích objektů.

iPhone 11 se mi zdá, že má nejoptimálnější sadu objektivů. Normální širokoúhlé a ultraširokoúhlé fotoaparáty jsou pro většinu situací dostačující. Například ve své knihovně fotografií jsem za poslední rok zjistil, že jsem se k použití teleobjektivu uchýlil maximálně v 10 % případů. Ne tak se širokoúhlým fotoaparátem, který ve většině případů vytváří zajímavější fotografie.

iPhone 11 Pro nahrazuje iPhone XS. A skutečně vypadá jako nová generace zařízení. nový displej, tělo, fotoaparáty, znatelný skok v energetické účinnosti a rychlonabíječka v ceně.

Díky tomu vypadá iPhone 11 spíše jako mírně vylepšený XR, který dostal pár nových fotoaparátů jako dárek od verze Pro. iPhone 11 má však pro spotřebitele pravděpodobně jednu z nejdůležitějších výhod.

iPhone 11 stojí 60 tisíc. o 5 tisíc levněji než iPhone XR, který se začal prodávat před rokem, a o 30 tisíc levněji než iPhone 11 Pro. Přesto smartphone pořizuje stejně skvělé snímky a je stejně rychlý při řešení úkolů se stejným procesorem A13.

Za rozdíl v ceně získá kupující verze Pro dvě věci: nejlepší obrazovku na trhu a jeden fotoaparát navíc, který pravděpodobně využije jen zřídka.

Зеленый iPhone 11 Pro Max — полный обзор

Pro mě je obrazovka jediným faktorem, který přispívá k pochybnostem při výběru mezi těmito dvěma modely. Po roce stráveném s OLED displejem iPhonu XS je těžké vrátit se k LCD displeji. Předpokládám však, že za 30 tisíc bych si vystačil s obrazovkou bez předpony „nejlepší“ v popisu.

iShave 11 Pro má tři holicí hlavy. Každý s vlastním ostřím.

Základní hlava je normálnější, takže se můžete holit stejně jako dříve, ultraširoká hlava vám oholí polovinu tváře najednou a telehlava se dostane i na těžko přístupná místa, jako je nos nebo ucho.

READ  Dotyk na iPhonu po aktualizaci nefunguje.

Holicí strojek musí poskytovat ochranu proti náhodnému poškrábání. Prosím o informaci, jak dlouho bude iShave 11 Pro dostávat aktualizace zabezpečení?

Holicí strojek musí poskytovat ochranu před náhodným poškrábáním. iShave 11 Pro používá naši nejlepší bezpečnostní síťku Super Bretina XDR.

Hustota síťoviny je dvakrát větší než u dříve používané Bretiny, což zaručuje ochranu před kontaktem kůže s noži.

jak dlouho bude iShave 11 Pro dostávat aktualizace zabezpečení? Naši inženýři bedlivě sledují vznikající štětinky a co nejrychleji na ně reagují.

Od společnosti BriOs budete dostávat pravidelné „vzdušné“ aktualizace.

Můžete také povolit možnost „Odesílat zprávy o místech, kde se holím“ pro _lepší_ přizpůsobení vašeho iShave. Všechna odeslaná data jsou depersonalizována a automaticky analyzována.

Když stisknete tlačítko pro pořízení snímku, iPhone pořídí sérii fotografií namísto jedné. v tu chvíli jste upozorněni, že byste neměli fotografii pozastavovat. Poté jsou všechny snímky zachycené během několika sekund zpracovány algoritmem a shrnuty do konečného výsledku. Ze snímku se odstraní šum, tmavé oblasti se zesvětlí a světlé oblasti se neprosvětlí Ostatní výrobci, zejména společnost Google, provádějí všechny tyto manipulace s hromadou snímků již několik let. V čem spočívá „rozhodně lepší než konkurence“??

Fotoaparát v telefonu XS není jen rok zastaralý.

Normální širokoúhlý fotoaparát Ultraširokoúhlý fotoaparát Jaké jsou tyto super algoritmy, které se vyrovnaly konkurenci?? Pokud oba moduly vytvářejí výrazně odlišné barevné obrazy.

Večer iPhone 11 Pro vykazoval 60 % nabití baterie. To není špatné, když uvážíme, že iPhone XS, který byl pro tento den prakticky bez jakýchkoli úkolů, se večer již blížil 30 % výdrže baterie. Takže XS ležící na stole se snížil ze 100 na 30 %? Zní to jako pohádka.

Nevzpomínám si, že by se některý z recenzentů iphonu11 zmínil o tom, jak hrozně se telefon bez pouzdra houpe na stole. jako kyvadlo. Ale recenze nového modelu okamžitě vytahuje všechny chyby toho předchozího, jako smetí zpod postele

Jen ho vytáhl z pouzdra jen o rok později, aby si fotky, lol

Naprosto souhlasím, není to novinka, všechny moderní digitální fotografie jsou již takto postaveny.

Z příběhu to není jasné. Vyplatí se koupit iPhone, nebo je lepší investovat peníze do podnikání??

Deset důvodů, proč si koupit Apple iPhone 11 Pro/Pro Max

Spolu s vydáním vlajkových lodí se tradičně objevují články, které hodnotí jejich silné a slabé stránky. Tentokrát se podíváme na deset důvodů, které by vás mohly přimět ke koupi vlajkové lodi od společnosti Apple. Vzhledem k tomu, že iPhone 11 Pro a Pro Max jsou stejné zařízení s různými úhlopříčkami obrazovky, má smysl je spojit do jednoho kusu, aby se neopakovala stejná věc dvakrát. Pojďme!

Důvod Je to iPhone, nejdražší chytrý telefon na planetě

Kolem produktů Apple vždy existovala fikce, která skrývala technické detaily, ale tvářila se jako produkt Apple. druh módy, který je podpořen vysokou cenou zařízení, často nejvyšší ve své kategorii a bez přímého ekvivalentu. Proto se v diskusích o produktech Apple již mnoho let objevují chudí lidé, tedy ti, kteří si produkty nemohou dovolit, a proto je pravděpodobně budou kritizovat. Svět v očích fanoušků společnosti lze rozdělit na ty, kteří jablečná zařízení vlastní, usilují o ně, a všechny ostatní, kteří si je prostě nemohou dovolit, a proto odsuzují první dvě skupiny. Přeháníme, ale takhle uvažuje mnoho zákazníků společnosti Apple. Je to jejich status, projev jejich úspěchu, který se promítá do okolního světa. Úspěch má svou cenu.

Hlavním důvodem pro koupi iPhonu je možná úspěch a nejnovější iPhone je v myslích cílové skupiny jistým znamením úspěchu. Nemáte nejnovější iPhone? Něco se pokazilo a zdá se, že máte problém, doufejme, že se vám to podaří napravit a produkt si můžete dovolit. V těchto slovech není ani špetka laskavosti nebo zloby, je to jen vyjádření vnímání produktu. A pokud pro vás racionalita není důležitá, ale demonstrace úspěchu je spojena s věcmi, pak není na výběr, je to jen iPhone. Důležité je, že svět vnímáte tímto způsobem a váš status přímo souvisí s tím, jaký máte telefon.

Důvod pro systém iOS a zvyk jeho používání

Lidé si zvyknou na všechno a naše zvyky nás definují. Pokud jste zvyklí používat systém iOS, jste s ním spokojeni, tak proč se učit něco jiného, zkoušet něco nového? Systém, na který jste zvyklí, se vám bude používat pohodlně, nebude vás dráždit ani odmítat. Pro mnoho lidí je důležitým faktorem použitelnost systému a to, co umí. Zdravý konzervatismus, když se vám nechce dělat něco jiného, protože nemůžete hledat to dobré ve špatném. A to je pravděpodobně druhý hlavní faktor při výběru nových vlajkových lodí společnosti Apple. volba známého, osvědčeného řešení, za které můžete zaplatit příplatek na trhu ve výši 20-30 % v závislosti na zemi. Za pohodlí se platí, a to hodně.

Důvod přepracovaného fotoaparátu iPhonu. Noční snímání, široký úhel záběru

Všechny předchozí iPhony zaostávaly za většinou běžných chytrých telefonů, pokud jde o fotografické schopnosti, například noční fotografie byly v podstatě nedostupné a kvalita fotografií byla velmi špatná. iPhone 11 Pro to napravuje a nyní můžete získat fotografie, které nejsou trapné a nejsou uměleckými objekty s nepochopitelnou směsicí obrázků, a podívejte se, jak zařízení fotí v noci.

Zachovali nedostatek dalších nastavení fotografií, princip je naprosto stejný. zaměř a fotografuj. Když k tomu připočteme skutečnost, že pro iPhone je poprvé k dispozici širokoúhlý fotoaparát, ukazuje se, že právě tato zařízení výrazně rozšiřují možnosti uživatelů produktů Apple. Nyní budou jejich snímky na chvíli odpovídat trhu, což je velké plus. Na stejném Instagramu bude jasně vidět, kdo fotí s novými iPhony a kdo ještě na starých zařízeních. Pro ty, kteří žijí na produktech Apple a záleží jim na kvalitě fotografií, se musíte podívat na iPhone 11 Pro/Pro Max, ve světě Apple prostě není alternativa.

Důvodem větší velikosti baterie a delší provozní doby je to

iPhone 11 Pro / Pro Max se poprvé odchýlil od desetihodinového pravidla všech předchozích iPhonů a přidal větší baterii, aby uživatelům poskytl delší výdrž než jeho předchůdce. Společnost Apple tvrdí, že iPhone 11 Pro vydrží o čtyři hodiny déle než iPhone XS, ale model Max překonává XS Max o pět hodin.

Výdrž baterie je vždy problémem, který uživatele trápí, takže skutečnost, že nové smartphony vydrží déle, je velkým plusem. A v rámci řady zařízení Apple jsou rekordmany bez jakýchkoli slev. Pokud se obáváte doby běhu, vyplatí se zastavit u tohoto bodu. Vůbec poprvé je k těmto modelům přibalena rychlonabíječka, která je také odlišuje od všech iPhonů (18 W).

Důvod Nejlepší existující obrazovky AMOLED na iPhonu

Dalším zásadním rozdílem mezi iPhonem 11 Pro/Pro Max a předchozími iPhony je, že se Apple poprvé rozhodl změnit jas obrazovek a zvýšit jej pro každodenní úkoly. Namísto standardních 625 nitů mohou tyto obrazovky pracovat s 800 nitů, takže je pohodlnější je používat za jasného světla nebo v podobných situacích. Při sledování filmů HDR může jas v některých částech obrazovky dosahovat až 1200 nitů, což se také nikdy nestalo. Je to špičkový jas, nemůže být konstantní. Ve srovnání se všemi předchozími telefony je to již velký úspěch.

Důvod, proč si koupit iPhone se dvěma SIM kartami

Rusko zatím nemá eSIM, ale jednoho dne se tento standard objeví a to znamená, že váš iPhone již bude podporovat druhou virtuální kartu. Pro ty, kteří nejsou zvyklí čekat, je možné zakoupit čínské smartphony, které mají dvě SIM karty a mohou pracovat současně. To je důležitý rozdíl mezi současnou generací iPhonů a tím, čím kdysi byly, a je třeba o něm mluvit, málo uživatelů těchto produktů si to uvědomuje. Dvě SIM karty v jednom smartphonu je dobré a správné, není třeba nosit dvě zařízení.

Důvod Velká obrazovka bez ohledu na model

iPhone 11 Pro má stejnou úhlopříčku jako iPhone X, ale stále je to velká obrazovka, na které dobře uvidíte vše, co byste mohli potřebovat. Předchozí generace iPhonů tíhly k menším obrazovkám, pouzdra byla masivní a úhlopříčka obrazovky byla menší než u vlajkových lodí jiných výrobců stejné velikosti.

Chcete zařízení, které vám padne do ruky, ale má dostatečně velkou obrazovku. pak se podívejte na 11 Pro, chcete maximální velikost obrazovky. Pak je pro vás určen model 11 Pro Max. Úhlopříčka obrazovky 5.8 и 6.5 palců. A pokud někdo tvrdí, že menší obrazovka. Je mnohem lepší, protože to byla strategie společnosti Apple ve všech předchozích letech, nevěříte tomu. Čím větší je obrazovka, tím pohodlnější je její používání. je to jednoduchý zákon života.

Důvod Základní verze s 64GB úložištěm

Pro ty, kteří jsou zvyklí žít v cloudu, neukládají své soubory lokálně nebo nemají vůbec žádné, připravila společnost Apple dárek. iPhone je dnes jedinou vlajkovou lodí s 64GB úložištěm. To je pro ty, kteří používají iPhone jako běžný telefon, nestahují hudbu, neukládají filmy nebo je stahují výhradně z cloudu. Mít takovou základní verzi je o něco menší vstupní poplatek do světa iPhonu, protože kdyby společnost udělala základní 128GB zařízení, jako to dělají ostatní výrobci, zvýšila by náklady pro spotřebitele, nebo by byla nucena vydělat méně peněz. A tak jsou všichni spokojeni, kupující mají možnost vybrat si správnou velikost paměti.

READ  Jak obnovit heslo iPhonu, pokud jsem ho zapomněl. Obnovení hesla iPhone pomocí 4ukey

Důvod Vizuální rozdíl oproti všem předchozím iPhonům

Tak se stalo, že při nákupu nejčastěji iPhone jste si nemohli být jisti, že bude rozpoznatelný ve vašich rukou, byly podobné až zmatené. Aby se tomu Apple v jedenácté generaci vyhnul, záměrně zvětšil jednotku fotoaparátu na takovou velikost, že si jí nelze nevšimnout. Tyto telefony jsou jasně viditelné v rukou lidí, můžete říct, že mají nejnovější generaci iPhone.

V tuto chvíli jsem si vzpomněl na nádherný film Danelia. „Kin-dza-dza a řádek z něj. „Když společnost nemá barevné rozlišení kalhot, nemá to smysl! A když to nemá smysl. neexistuje žádná budoucnost!“. V jistém smyslu doplňuje první důvod, je to zdánlivá nadřazenost nad všemi ostatními. A skutečnost, že fotoaparáty iPhonu jsou tak velké, má zjevně také svůj důvod.

Důvod A potřebujeme důvody?? Pozitivní vibrace

Já to vidím tak, že jsou ti, kteří to chápou, a ti, kteří to nechápou. Je nemožné a zbytečné jim cokoli vysvětlovat. Měli bychom si koupit iPhone 11 Pro a na nic nemyslet. Je to jediný výrobek, který rezonuje s vesmírem a vysílá svému majiteli pozitivní vibrace. Za rok přijde další iPhone a atmosféra bude lepší. Musíte to jen pochopit, na ničem jiném nezáleží.

Krátký závěr

Nová generace iPhone 11 Pro je pro svět Apple jednoznačnou událostí. Jsou zde nové, lepší kamery, lepší doba provozu, zařízení jsou vizuálně lépe odlišitelná od předchozích generací. A hlavně tmavě zelená barva, která se stala šikem této sezóny, každý chce přístroj v této barvě a v žádné jiné. Stručně řečeno, pro znalé je iPhone bezkonkurenční zařízení a žádný ekvivalent ve světě Apple prostě neexistuje. Praví fanoušci Applu tedy nemají na výběr, měli by si koupit model 11 Pro nebo Pro Max, případně oba, pokud mají dvě SIM karty.

Fotoaparáty

Ve skutečnosti se fotoaparát v dnešním smartphonu stal nejdůležitějším detailem: všichni očekáváme neuvěřitelnou kvalitu, ostrost, přesnost, barvy, kouzlo při fotografování v noci a pořizování selfies, které jakoby odrážejí realitu, ale pokud možno neukazují vypouklé vady. Od fotoaparátů zkrátka očekáváme zázraky.

iPhone 11 Pro Max je plný zázraků. Ne každému se líbí design kamerové jednotky, mně vyhovoval. miluji steampunk, staré fotoaparáty si pamatuji dokonale a tři objektivy mi nedělají ostudu, ok, ať je to letos. Jediná věc je, že když používáte zařízení bez pouzdra, sklo se neustále otírá o stůl a jiné povrchy. nevím, jak je to dobré v dlouhodobém horizontu, ale jakmile se originální silikonové a kožené pouzdra dostanou do Ruska, udělám to hned. jak pro odstranění kamer ze stolu, tak pro základní zabezpečení.

Tento snímek byl pořízen za tmy. Myslím, že to žádný jiný smartphone nedokáže.

Tady to máte. Nabídka fotoaparátu je úplně jiná než u iPhonu XS Max a je třeba si na ni zvyknout a mít nervy, zejména první den. Za prvé, šipka na obrazovce u mikrofonu skrývá nebo zobrazuje další funkce jednotlivých funkcí fotografií a videa. to znamená, že u fotografií můžete zapnout/vypnout blesk, aktivovat noční režim (rychlost závěrky, maximálně 28 sekund, zde by bylo lepší umístit iPhone na stativ), zapnout/vypnout Live photo, změnit poměr stran. 4:3, čtverec, 16:9. K dispozici jsou také efekty. Z nabídky nastavení se dostanete šipkou zpět k výběru fotografií, videa, portrétu, panoramatu, zpomaleného záběru a dalších obvyklých věcí. Omlouvám se: na iPhone jsem pořídil pouze jeden časosběrný snímek, když jsme nastupovali v New Yorku.

Během jednoho dne s novým fotoaparátem se zorientujete, v nabídce je logika. Hlavní však je, že si ještě rychleji zvyknete na nový systém tří fotoaparátů: superširokoúhlý, širokoúhlý a teleobjektiv. V běžné mluvě je to „shirik“, pravidelný a zoom. Alespoň tak jim říká většina lidí, které znám. Co dělají v praktickém smyslu?? Podívejte, teď jsem tady v Soči. Vlnolam vycházející na moře. Na začátku mohu vstát, zapnout superširokoúhlý fotoaparát a pořídit neskutečný záběr:

Mohu také získat nejlepší záběr, a to ze stejného místa!

Fotky jsou úžasné a včera jsem se místo koupání hodinu a půl procházel jako dítě a fotil okolí. Velmi zajímavé je také video. výchozí nastavení je 1080p, 60 snímků za sekundu a zobrazí se běžná nabídka fotoaparátu. Pokud zvolíte natáčení v rozlišení 4K s 60 snímky za sekundu, nabídka vypadá jinak. pro přepnutí mezi kamerami je třeba kliknout na číslo. Nahrál jsem ukázkové video na Yandex.Disk“, si můžete stáhnout a zobrazit zde, je to jen 4K (pokud se nepletu ve spěchu). Je tam pár fotek, v týdnu seženu další příklady.

A to není všechno: pro každý snímek můžete upravit poměr stran, zvolit jiný fotoaparát a dokonce i jiný program pro danou práci! Ještě jsem neměl možnost vyzkoušet Portrét a Panorama, zkusím to později. Nebo můžeme vytvořit speciálního průvodce s příklady jednotlivých režimů. Například si myslím, že noční režim byl výrazně vylepšen. ve srovnání s iPhonem XS Max je to jako nebe. Potřebujeme ale více fotografií, více času, musíme to porovnat s Pixelem, bez toho se neobejdeme.

Velmi špatné světlo, ale zdálo se, že funguje dobře!

Je tu vylepšení oproti iPhonu XS Max? Ano, rozhodně. Znovu opakuji, že mě baví natáčet to a to. Superširokoúhlý fotoaparát má úžasný potenciál v různých scénářích, například když fotografujete v omezeném prostoru a chcete pokrýt větší plochu. A tento fotoaparát malý špion. náhodou zachytil dívku převlékání na pláži v ne nejvhodnějším okamžiku, nebudu ukazovat fotografii, omlouvám se. Stála po mé pravici, normální fotoaparát tento záběr nezvládne.

Možnosti kreativity jsou úžasné. Pro mnoho blogerů a fotografů jsou iPhone 11 Pro a Pro Max všestrannými a spolehlivými společníky pro tvorbu všech druhů obsahu. Pomohou vám jak základní možnosti, tak mnoho chytrých programů, například Enlight, VSCO, Filmic Pro (není první, který se objeví ve vyhledávání, ale to je to, co potřebujete), LumaFusion. špičkový program pro střih, náš pan Kazakov ho používá pro své minutové recenze.

Je to náročný snímek, ale barva, rychlost a všechno je tak akorát!

Ještě jedna věc: až ji začnete používat, všimnete si, jak plynule a pěkně je provedena animace kamery, přechody mezi položkami, jaký druh písma, grafiky a podobně. Dokonalost.

Je těžké přestat zveřejňovat obrázky!

Anapa, 1979

Ty barvy, ty barvy!

Почему iPhone 11 ТАК ПОПУЛЯРЕН в 2022 году

Moje žena nechce pózovat, takže tady je sádrová socha

Výhody a nevýhody iPhonu 11 Pro Max: Měli byste si koupit vlajkovou loď společnosti Apple?

V září 2019 představili Cupertinští světu svou další vlajkovou loď, která dostala netradiční označení Pro Max. Jako obvykle se kolem designu a hardwaru objevilo značné vzrušení. Odborníci i běžní uživatelé začali zařízení zkoumat pod mikroskopem a hledat vady a konstrukční nedostatky.

Odborníci z internetového obchodu Stylus electronics.ua nevynechala ani iPhone 11 Pro Max. Posoudili všechny možnosti vlajkové lodi a jsou připraveni podělit se o svůj objektivní názor na její klady a zápory.

Design, obrazovka a velikost

Nejdůležitějším rozdílem mezi iPhonem 11 a iPhonem 11 Pro a iPhonem 11 Pro Max je samozřejmě fyzická velikost. Největším letošním iPhonem je model 11 Pro Max s rozměry 158 × 77,8 × 8,1 mm a hmotností 226 g. O něco menší než on není model 11 Pro, ale běžný iPhone 11 s rozměry 150,9 x 75,7 x 8,3 mm a hmotností 194 g. No, nejmenší iPhone 11 Pro: 144 × 71,4 × 8,1 mm, 188 g. Samozřejmě ne v obvyklé velikosti. Můj pocit je, že nejpohodlnější je iPhone 11, následuje iPhone 11 Pro, i když je pro mou ruku trochu malý, a 11 Pro Max je pro ty, kteří mají rádi velké smartphony, nikdy jsem si na ně nezvykl. Celkově je rozdíl mezi všemi iPhony znatelný, ale zanedbatelný.

iPhone 11 Pro (vlevo) a iPhone 11 (vpravo)

Mnohem důležitější pro výběr je podle mého názoru displej. iPhone 11 má 6.1 snímač Liquid Retina HD (IPS) s rozlišením 1792 × 828 pixelů a hustotou 326 pixelů na palec. iPhone 11 Pro a Pro Max mají vyšší hustotu pixelů 458 na palec a snímač Super Retina XDR (OLED). Jediný rozdíl je ve velikosti: u modelu 11 Pro je to 5.8 (2 436 × 1 125) a Pro Max má rozlišení 6 × 1,5 mm.5 (2688 × 1242).

Obrazovky iPhonu 11 a iPhonu 11 Pro

Čísla jsou jasná, Pro má o něco lepší a jasnější obrazovku, dobře se všemi výhodami HDR a OLED (na fotografii výše můžete jasně vidět rozdíl v černé na IPS a OLED matrici). Obraz je však ostrý na obou chytrých telefonech a pouhým okem rozdíl pravděpodobně nepoznáte.

Další pěkný obrázek obrazovek iPhonu

Těla smartphonů jsou si co nejvíce podobná, ale iPhone 11 Pro má na zadní straně velmi pěkné matné sklo, zatímco iPhone 11 má obvyklý lesklý povrch. Rám verze Pro je vyroben z chirurgické oceli, zatímco běžný rám je z hliníku.

Boční pohled na iPhone 11 a iPhone 11 Pro

Как LIKEE Помог БОГАТОМУ Школьнику Сене Купить Новый iPhone 11 Pro MAX

Pokud plánujete použít pouzdro, budou tyto nuance málo patrné. Ale musím přiznat, že držet iPhone 11 Pro v rukou je mnohem příjemnější bez pouzdra, miluji drsný povlak na telefonech.

Matný iPhone 11 Pro a lesklý iPhone 11

| Denial of responsibility | Contacts |RSS