Iphone se nezapne

Когда «iPhone» отключается, не заряжается и не включается (например, вибрирует, показывает логотип и сразу гаснет), не спешите ехать в сервис или вызывать мастера. V některých případech lze problémy s technikou Apple vyřešit bez kvalifikovaného zásahu. S pomocí našich tipů můžete diagnostikovat doma a eliminovat příčinu poruchy sami.

Příčiny rozpadu iPhone mohou být software a hardware. V případech, kdy je telefon pověšen nebo vypnutý, t.Na. Nesprávně nakonfigurované a buggy, s největší pravděpodobností, můžete jej opravit sami. Doma můžete také odpojit a připojit baterii, pokud máte zkušenosti s rozebíráním iPhone a máte nástroje: odstavec, sací pohár, pinzeta.

Pokud se iPhone nezapne kvůli složitým hardwarovým poruchám, je lepší okamžitě kontaktovat kvalifikovaného specialisty. Pokud máte podezření na tovární manželství, navštivte servisní středisko Apple. A naléhavě se poraďte s dílnou, pokud jste se rozlili na tekutinu iPhone: čaj, káva, džus nebo jiný nápoj. Displej nemůžete vyschnout pomocí vysoušeče účesu, musíte okamžitě přenést gadget k pánovi. Je důležité vyčistit kontaktní stránky a desky včas, aby se zabránilo korozi uvnitř iPhone.

 • Baterie byla zcela propuštěna nebo byla v chladu (v tomto případě musíte počkat. telefon se nezapne pouze dočasně).
 • Smartphone byl upuštěn, nesprávně opraven nebo zaplaven kapalinou.
 • Tovární manželství částí (například napájecí řadič, čip U2 nebo baterie. telefon se nezapne).
 • Práce softwaru (samotný iOS nebo samotný software) je rozbitá).

To je normální, pokud se telefon vypne po zcela propuštění baterie. V tomto případě musí být po 10-15 minutách nabíjeno a zapnuto. Pokud smartphone nedává známky života, nemusí se začít nabíjet. zkontrolujte, zda je v síti proud a zda je nabíječka rozbitá.

Proč se iPhone nezapne a neúčtuje se

Z nepříjemného překvapení ve formě černé obrazovky a nereagující tlačítka není nikdo v bezpečí, dokonce ani vlastníci spolehlivého iPhone. Poruchy softwaru, rozpad nabíječky nebo standardní kabely USB jsou snadno diagnostikovány a vyřešeny bez přechodu do servisního centra. Ale vážnější problémy s vnitřními prvky jsou schopny způsobit hodně bolesti hlavy. Podrobně budeme analyzovat nejčastější důvody, proč se iPhone nezapne, nepobírá se, co dělat v tomto nebo tomto případě a kdy je čas kontaktovat službu.

Způsoby řešení problému

Co dělat, pokud se iPhone 7 nezapne? Problém existují čtyři řešení.

Nucené restart

Provozní řešení problému. restartujte smartphone. Chcete.li to provést, přitiskněte tlačítko „Domů“ a „napájení“ prsty a poté počkejte 10 sekund. Když uplynulý čas uběhne, na obrazovce se objeví logo smartphonu. Gadget se zapne, poté připojte nabíjení k hnízdě a počkejte, až se baterie nabíjí.

dělat, pokud, iphone

Připojení k nabíječce

Někteří majitelé iPhone ušetříte při nákupu nabíjecích zařízení. A není překvapivé. originály nejsou tak levné a podobný model lze snadno zakoupit na Aliexpress. Problémy tohoto druhu s příslušenstvím jsou často. proto připojte telefon k původní nabíječce a podívejte se, co z toho přijde.

READ  iPhone 7 dfu režim jak vstoupit

Obnovení pomocí režimu DFU

Speciální režim DFU-Mode-IOS, který se používá k aktualizaci a obnovení gadgetů. Pokud dojde k mimořádné situaci, pokud smartphone nemůže aktualizovat, použijte tímto způsobem. Pokud se iPhone 7 Plus nezapne, musíte provést následující:

 • Spuštění počítače iTunes;
 • Připojte smartphone k PC pomocí firemního kabelu;
 • Vypněte gadget stisknutím tlačítka napájení;
 • Přidržením této klíče stiskněte tlačítko hlasitosti o 10 sekund;
 • Poté uvolněte tlačítko napájení, počkejte 5 sekund.

Itunes upozorní na připojení smartphonu. Nyní stiskněte tlačítko „Obnovit“ v iTunes, počkejte, až se spustí operační systém.

V případě obtíží zkuste si vybrat a nainstalovat předem určený firmware ručně. Chcete.li to provést, přejděte na iTunes podle výše uvedené metody a vyberte Recovery, držte klávesu Shift. Nyní vyberte soubor firmwaru a potvrďte volbu.

Apple Gadget někdy odmítá přesunout do režimu DFU. Tomu můžete pochopit řadou značek:

 • Logo společnosti hoří na obrazovce;
 • Ikona iTunes byla zobrazena na displeji (telefon je v režimu obnovy, neexistují žádné požadované body).
 • Itunes nevidí připojený smartphone.

Sledujte takové příznaky a opakujte přechodný postup do režimu DFU. Po dokončení zotavení se samotný telefon vstoupí do normálního stavu.

Co dělat, pokud žádná z výše uvedených metod nepomohla

Pokud výše uvedené metody nepomáhají, zbývá vzít zraněný gadget do servisního centra. Profesionální pánové takové problémy snadno eliminují a výdaje majitele zařízení nebudou tak vysoké jako při nákupu nového smartphonu.

Pokud má problém mírně odlišný znak: iPhone nezapne černou obrazovku, přečtěte si řešení v článku.

Výměna baterie

Životnost baterie závisí na provozních podmínkách. Pokud je baterie nesprávně nabíjecí/vypouštěcí režim, sníží se použití společností třetích stran nebo mechanické poškození ukazatelů baterie. Poruchy baterie se projevují postupně, autonomní čas je zkrácen, zařízení je rychle propuštěno nebo nabité po dlouhou dobu. Jediná výjimka, když je rozpis spojeno s vnikáním vody do těla. Rozhodnutí o výměně baterie je učiněno pouze Master v servisním středisku, kde se provádí diagnostika. Po objasnění, proč se iPhone vypnul a nezapnul se, kontaktujte obchod společnosti ve vašem městě. Podmínky a náklady na výměnu závisí na příčině problému, názvu modelu, na zemi a městě. Ceny najdete na webových stránkách Apple.

Expozice vlhkosti

Pokud jste vlastníkem iPhone 6s a nejmladšího modelu, pak váš gadget zcela není chráněn před vystavením vody. Bohužel, i když jste telefon upustili do vody asi před rokem, okamžitě jste vyschli a pokračoval v práci, vlhkost se dostala dovnitř a postupem času to pomalu, ale správně pokryje vnitřní prvky korozí. Po chvíli nemusí zařízení vydržet.

V tomto případě byste měli kontaktovat servisní středisko: Po provedení diagnostiky bude specialista schopen s jistotou říci, zda je telefon jako celek obnoven. Možná to bude muset nahradit některé prvky.

READ  Co dělat, když v iPhonu ztratím zvuk?. Část 2. Řešení pro opravu zvuku iPhonu

Začít

Pamatovat! Li-iontové baterie po dobu asi 3-4 let, nebo 300–400 cyklů náboje.

Pokud smartphone trvá déle než tentokrát, je čas jít do dílny!

Připojte se k nabíječce

Umístěte smartphone k nabíjení, je možné, že byl právě propuštěn. Po nějaké době, po připojení drátu (doporučujeme vám čekat nejméně 15 minut), by měl iPhone dát známky života: na obrazovce se objeví silueta baterie nebo logo, po které začne zatížení iOS.

Pokud nedojde k zařazení a na obrazovce svítí ikona červené baterie (smartphone je připojen k paměti), nabíjení je vadné a mělo by se měnit změnu. Zkontrolujte obslužnost kabelu a napájení na jiném telefonu. Problém může být v neriginálním nabíjení, zkuste hledat originální soupravu nebo její analogy MFI Lightning.

Doporučujeme, abyste si prohlédli konektor nabíječky blesku, obdélníková díra je často ucpaná prachem a nečistotami. Podrobné pokyny níže.

Alternativní čínské sady často selhávají, jsou krátkodobé, ztratí svou kompatibilitu se zařízením v průběhu času, mohou způsobit spontánní spalování iPhone nebo jednoduše zpožďovat a rozpadat se. K vadám často dochází uvnitř izolace, měděná žíla uvnitř se může odtrhnout a pracovník ve vzhledu přestane nabíjet telefon. Nejvyšší kvalita neriginálních. chargenových zařízení firem rocků a Orico se jim nestane.

Pokud smartphone nelze spustit po 15 minutách, obrazovka zůstává černá, podsvícení se ani nezapne nebo se zobrazí obraz výstupu a blesky, baterie byla vypouštěna „na nulu“. Pravděpodobně budete muset změnit Batarek na nový, ale více o tom níže.

dělat, pokud, iphone

Vytvořte „tvrdý“ restart

Můžete se pokusit „probudit“ zařízení sami: restartujte zařízení bez jeho odpojení od nabíjení. Chcete-li to provést, stiskněte zároveň tlačítka „Turning“ a „Home“ (nebo klíč redukce objemu pro modely ze 7. Generace), podržte 10-20 sekund. Chcete.li silně přetížit iPhone X, stiskněte klávesu hlasitosti a poté klikněte na tlačítko napájení, dokud se neobjeví značka Apple. Podrobné pokyny pro každý model Viz zde.

Po mrazu nebo těžkém teplotě

Pokud iPhone ponecháte dlouhou dobu pod slunečními paprsky, baterie přehřívá více než 45 stupňů a bude vyžadovat ochlazování před zahájením práce: ikona teploměru se objeví a nápis „teplota se zvýší, ochladí zařízení“. Dokud teplota nesníží, funkce přístroje budou nepřístupné.

dělat, pokud, iphone

Chladný níže.3.5 stupňů, také „vypne“ smartphone: Po podchlazení musí být zařízení drženo v teplu. Někdy se mobilní telefon okamžitě vypne v chladu, je to známka baterie, která se stala nepoužitelnou: existuje riziko, že bude muset být vyměněno.

READ  Najít iPhone 11

Obnovte iPhone přes Eiboot

Tenorshare Reiboot je jedním z nejlepších řešení pro řešení problémů iOS, například: Černá obrazovka a nekonečné cykly pro opětovné načtení (logo může blikat). Program nabízí rychlá a pohodlná řešení v několika kliknutích. Pokud některá z výše popsaných metod nepomůže a nekonečně odstraní kolo, štěpné logo nebo jen černá obrazovka na iPhone, musíte to udělat: Udělejte to:

Stáhněte si tenorshare reiboot a nainstalujte do počítače, připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Nechte zařízení rozpoznat Reiboot a kliknout na „Standardní opravu“.

Stáhněte si balíček firmwaru a pokračujte v procesu. 4. Spusťte standardní opravy a opravíte iOS 15 visící na černé obrazovce. 5. Připraven! Oprava je dokončena.

S řešeními, jako je Tenorshare Reiboot, si můžete být jisti, že smartphone Apple bude obnoven bez předsudků na vaše data. Díky nástrojům a schopnosti opravit téměř všechny hlavní problémy v systému iOS je to jeden z nejlepších nástrojů pro zotavení na trhu.

Standardní oprava reiboot (bez ztráty dat)

Zmrazení iPhone na logu Apple je často známkou vážného problému, který lze eliminovat pouze pomocí specializovaného softwaru. V příkladu budeme dále používat jednoho ze zástupců tohoto segmentu, jmenovitě produkt z Tenorshare.

 • Postupujte podle výše uvedeného odkazu, stahujte a nainstalujte program do počítače a poté jej spusťte.
 • Klikněte na „Start“ a připojte iPhone k počítači.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete stáhnout balíček iOS pomocí Reiboot, lze to provést ručně pomocí odkazu „Klikněte zde“ (označené číslem 3 na obrázku výše). Po dokončení tohoto postupu klikněte na „Importovat místní firmware“ (4) a přidat odpovídající soubor do programu.

Poznámka! Soubor firmwaru má v průměru asi 5 GB, proto s nedostatečně vysokou rychlostí internetu může jeho stahování trvat po dlouhou dobu.

Další akce

Zde přebýváme na některých dalších operacích, které mohou pomoci obnovit výkon telegramu na iPhone.

  Problémy s prací dotyčného posel mohou být způsobeny zastaralou verzí programu. Aktualizace zpravidla přicházejí nepřetržitě, ale jen pro případ, že by aplikaci zkontrolovali a aktualizovali ručně, pokud k tomu nedochází automaticky.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

dělat, pokud, iphone
| Denial of responsibility | Contacts |RSS