Снимаем блокировку Apple id официально и бесплатно на iPad 4

Zapomněl jsem své Apple ID. Co dělat? Jak poznat své Apple ID?

dělat, když, apple

Hlavně nezoufat, vždycky existuje cesta ven! Najdete ji níže.

O tom, co je Apple ID a proč je potřeba, si přečti tady. Jak ji zde mohu vytvořit? Nebudu se opakovat.

Ačkoli vaše Apple ID je e-mailová adresa, na kterou jste si zaregistrovali účet, například i4negeek@gmail.com, dochází k případům, kdy uživatelé spolu s heslem zapomenou i to. Jak to děláte??

Pokud svůj e-mail používáte pouze k registraci, například na Odnoklassinka, nebo Instagram, nebudete si pamatovat svůj e-mail za měsíc. Co říci, když se při každé nové registraci náhodně vytvoří nová poštovní schránka?? Napište do komentářů, jak jste zapomněli své Apple ID. Takže otázka:

Jak se odhlásit z iCloudu bez hesla

Jiná situace nastane, pokud účet není váš, zapomněli jste adresu Apple ID nebo nemáte přístup k telefonnímu číslu, které je s účtem propojeno. V tomto případě doporučujeme použít nástroj PassFab iPhone Unlocker. Umožňuje obejít aktivační zámek a obnovit heslo k účtu Apple bez jakýchkoli problémů opětovnou aktivací iPhonu. Hlavní je důsledně dodržovat pokyny:

PassFab iPhone Unlocker umožňuje obnovit Apple ID bez hesla

Bez aktualizace iOS nelze obnovit Apple ID

Apple ID je smazáno a k iPhonu se již neváže

PassFab iPhone Unlocker je v podstatě univerzální nástroj, který vám umožní odhlásit se z iCloudu, pokud zapomenete heslo. Umožňuje provádět všechny manipulace tady a teď pouze pomocí kabelu a počítače, bez ohledu na to, který operační systém používáte macOS nebo Windows. Z čistě praktického hlediska je tedy lepší zvolit tento způsob obnovení Apple ID než jakýkoli jiný.

Odinstalování Apple ID pomocí iTunes a App Store

Pomocí iTunes můžete dokonce ze zařízení odebrat své Apple ID a obnovit ho. Toto je poměrně jednoduchá a účinná metoda, kterou můžete použít k vyřešení problému. Stačí mít v počítači nainstalovanou nejnovější verzi iTunes a funkční kabel USB. Postupujte podle níže uvedených kroků a celý proces zvládnete během několika minut.

 • 1. Spusťte iTunes v počítači a připojte iPhone k počítači pomocí synchronizačního kabelu USB.
 • 2. Po zobrazení příslušné zprávy na obrazovce je třeba kliknout na možnost „Trust this computer“ a zadat heslo k zařízení.
 • 3. Na horním panelu vyberte svůj iPhone. V podokně s přehledem se také zobrazí mnoho možností, klikněte na „Opravit iPhone“.

Nejprve se ujistěte, že přesně znáte heslo k Apple ID. Postupujte podle následujících kroků:

  Přejděte do „Nastavení“, vyberte „iTunes Store a App Store“. Nyní stiskněte tlačítko „Přihlásit se“. Pokud v horní části stránky vidíte cizí účet, klikněte na něj a vyberte možnost „Odhlásit se“. Zadejte své vlastní údaje (heslo a Apple ID) pro svůj účet (Apple ID je zde vaše e-mailová adresa).
READ  Nastavení Apple TV bez ovládacího panelu

Totéž můžete provést v počítači se systémem Windows nebo Mac. Těmto situacím můžete chtít předejít tím, že si při přihlašování k účtu předem aktivujete dvoufázové ověřování.

Dvoufázové ověření můžete povolit na této stránce: https://iforgot.Apple.com/en/. Uživatel musí kliknout na tlačítko „Configure“ v nabídce „Two-step verification“.

Obnovení

Pokud je vaše Apple ID zablokované a žádná možnost odblokování nefunguje, měli byste se obrátit na podporu.

Zde se objevují určité problémy:

 • Musíte prokázat vlastnictví zařízení. Měli byste používat pouze doklad o nákupu v autorizovaném obchodě. Pokud společnost dále prodává gadgety, například z Polska, nejsou tyto prodejní účtenky vhodné. Přijímají se pouze účtenky přijaté v polských obchodech.
 • Proces odblokování prostřednictvím technické podpory může trvat až měsíc. tyto záležitosti se řeší v centrální anglicky mluvící kanceláři, nikoliv prostřednictvím místních konzultantů.
 • Volání na podporu je zpoplatněno. Mohou trvat až 30 minut.

Prevence

Projdeme si, co je třeba udělat, abyste zajistili, že váš miniaplikační přístroj Apple ID nebude blokován:

 • Nezapomeňte si nastavit opravdu silné heslo k Apple ID a zapsat si ho do poznámkového bloku.
 • Pravidelně měňte svá hesla. Můžete změnit pouze 1 znak nebo písmeno, ale to stačí k tomu, abyste byli v bezpečí. Jen to nepřehánějte, aby to nesignalizovalo „podezřelou aktivitu“.
 • Neukládejte platební údaje do dočasné paměti zařízení. Je lepší kartu vytáhnout a zadat její údaje ručně, než aby se k ní za nešťastných okolností dostala zlomyslná osoba.
 • Nedovolte jiným lidem používat váš účet.
 • Neměňte nastavení Apple ID na základě požadavků nebo rad jiných lidí.

Nemohu si vzpomenout na své Apple ID, zapomněl jsem heslo Apple, co mám dělat?

Výhodou zařízení Apple je, že majitel iPhonu má své vlastní Apple ID, které poskytuje určité funkce a výhody ve srovnání s používáním zařízení se systémem Windows a Android. Přihlášením k Apple ID získá uživatel přístup k funkcím a vlastnostem. Stává se však, že majitel zařízení Apple zapomene své Apple ID a neví, co má v takovém případě dělat.

Společnost Apple naštěstí poskytuje uživatelům svých zařízení správnou úroveň podpory. V případě potíží s používáním iPhonu, iPadu, iPodu nebo MacBooku se zákazník může kdykoli obrátit na specialisty společnosti. Všechna vaše zařízení jsou navíc propojena s jediným účtem vlastníka, což vám umožní efektivněji využívat funkce vašich zařízení.

Obnovení hesla Apple ID

Pokud jste si zachovali přístup k poště, se kterou je váš účet propojen, můžete heslo obnovit a nastavit nové. Vezměte si svůj iPhone (může to být buď zařízení, které chcete odpojit od svého účtu, nebo jakýkoli jiný smartphone se systémem iOS, který vlastníte).

Přejděte na webovou stránku iforgot v libovolném prohlížeči.Apple.com a zadejte požadované Apple ID. Systém vám nabídne dva způsoby přístupu k vašemu účtu: prostřednictvím e-mailu nebo zodpovězením bezpečnostních otázek. Použijte možnost, která vám nejlépe vyhovuje, a nastavte nové heslo pro odemknutí účtu.

To vám umožní pokračovat v používání chytrého telefonu, aniž byste museli mazat stávající data, což může být užitečné, pokud máte staré zařízení, které uchovává fotografie a dokumenty z doby před lety, které již nejsou ve vašem současném zařízení. Pokud jej nepotřebujete a Apple ID již není relevantní, heslo vám umožní odhlásit se z účtu a přihlásit se k účtu, který právě používáte a ke kterému je připojeno vaše další zařízení Apple.

Někdy se však stává, že lidé zapomenou nebo neznají nejen své heslo, ale také své Apple ID. Pokud váš iPhone nebo iPad nemá heslo, můžete své Apple ID obnovit v Nastavení. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení → iCloud. Bude to e-mailová adresa, kterou jste použili při registraci svého Apple ID. Ve skutečnosti se jedná o vaše Apple ID.

READ  Co dělat, když chcete iPhone. iPhone 5s 16 gb

Další způsob, jak zjistit zapomenuté Apple ID. je zjistit, které Apple ID je spojeno s jednou ze zakoupených aplikací. Pokud jste si však aplikaci koupili nebo stáhli s jiným Apple ID, nebude to fungovat.

1: Otevřete iTunes na počítači, ke kterému jste naposledy připojili iPhone.

2: Klikněte pravým tlačítkem myši na jednu z nedávno zakoupených aplikací. Nachází se na kartě Knihovna médií.

3: Přejděte na Upravit → Podrobnosti → Soubor.

4: V části Kupující uvidíte své zapomenuté Apple ID.

Když už znáte své Apple ID, je čas obnovit nebo resetovat heslo.

Co dělat, když jste zapomněli Apple ID?

Zapomenutí uživatelského jména nebo hesla k účtu Apple ID. je pro každého frustrující, když uvážíme, kolik důležitých informací mají uživatelé uloženo ve svém systému.

Co dělat, když si nemůžete vzpomenout na své Apple ID nebo heslo k účtu??

Apple nabízí několik způsobů, jak obnovit zapomenuté přihlašovací jméno (přihlašovací e-mailovou adresu) nebo heslo.

Popsané způsoby vám pomohou obnovit zapomenuté nebo ztracené Apple ID (tj. e-mailovou adresu používanou k přihlášení) a/nebo resetovat heslo Apple ID.

To bude užitečné zejména pro ty, kteří nastavují nové zařízení, přecházejí na ID bez kreditní karty nebo mění Apple ID spojené se zařízením a nemohou si vzpomenout na příslušné přihlašovací údaje.

V případě problému se vždy můžete obrátit na oficiální podporu společnosti Apple. to je nejlepší možnost pro zmatené nebo zmatené uživatele.

Obnovení nebo resetování zapomenutého Apple ID nebo hesla na iPhonu a iPadu

To vše se provádí v zařízeních se systémem iOS a často je to nejjednodušší způsob, jak se znovu přihlásit k účtu Apple:

Otevřete aplikaci Nastavení, sjeďte dolů a klepněte na své jméno (nebo „iCloud“ ve starší verzi iOS).

Klepněte na e-mailovou adresu v horní části obrazovky nastavení služby iCloud.

Klikněte na modrý text pod heslem s nápisem „Zapomněli jste své Apple ID nebo heslo“?“, kde máte dvě možnosti:

Pokud znáte své Apple ID a nemůžete si vzpomenout na heslo, zadejte svou e-mailovou adresu a kliknutím na tlačítko „Další“ zahajte proces obnovení.

Pokud neznáte své Apple ID, klikněte na „Zapomenuté Apple ID“?“ a vyplňte své celé jméno a e-mailovou adresu, abyste obnovili přihlašovací údaje k Apple ID (ano, po získání Apple ID budete moci heslo obnovit)

Odpovězte na kontrolní otázky týkající se tohoto Apple ID a postupujte podle pokynů na obrazovce.

V této fázi je vše připraveno, můžete obnovit heslo k účtu a poté se normálně přihlásit.

Co dělat, když to nefunguje nebo když to nenajde vaše Apple ID??

Můžete vyzkoušet jednu ze dvou níže uvedených možností:

Vyhledání zapomenutého Apple ID podle e-mailu nebo staré e-mailové adresy

Pokročilejší technika pro vyhledávání ve více e-mailových adresách, která je nesmírně užitečná, pokud jste někdy změnili e-mailový účet a to způsobilo váš problém s přihlášením. To můžete provést pomocí libovolného webového prohlížeče v systému iOS, Mac OS X nebo Windows:

Как разблокировать iPhone? Как разблокировать Apple ID? Что делать если ничего не помните?

Otevřete správný webový prohlížeč a přejděte na tuto webovou stránku Apple iForgot na adrese https://iforgot.Apple.com/appleid.

Zadejte jméno a příjmení spojené s vaším Apple ID, aktuální e-mailovou adresu a všechny předchozí e-mailové adresy a zahajte proces obnovení

Odpovězte na bezpečnostní otázky týkající se uživatele a dokončete proces resetování

To vám pomůže najít vaše Apple ID, ale pokud si nemůžete vzpomenout na heslo k tomuto ID, musíte také přejít k dalšímu kroku.

READ  Počítač nevidí disk Flash vložit disk

Obnovení hesla Apple ID prostřednictvím prohlížeče

Proces obnovení hesla můžete spustit na oficiálních webových stránkách Apple ID, pokud máte webový prohlížeč, lze jej provést i na libovolném zařízení:

Přejít na https://appleid.Apple.com/ a v části „Správa vašeho Apple ID“ vyberte možnost „Obnovit heslo“ nebo „Odpovědět na bezpečnostní otázky“;

Zadejte e-mailovou adresu přidruženou k účtu a odpovězte na bezpečnostní otázky, abyste dokončili proces obnovení hesla.

Pokud jste zcela zahlceni a nic z výše uvedeného nefunguje, můžete se obrátit přímo na společnost Apple a ve většině případů budete mít k účtu opět přístup.

Jak obnovit Apple ID bez přihlášení?

Stává se, že lidé zapomenou nejen své heslo, ale také vlastní uživatelské jméno Apple ID, bez kterého nemohou heslo ani obnovit.

Nejprve zkontrolujte všechny dostupné poštovní schránky, zda v nich nejsou zprávy od podpory společnosti Apple: pokud tam nějaké jsou, pak je tato pošta vaším přihlášením z účtu.

Dalším způsobem, jak si zapamatovat své uživatelské jméno, je zeptat se přátel, jaký e-mail se zobrazil v korespondenci iMessage. Služba při odesílání zpráv často používá jako identifikátor místo telefonního čísla vaše Apple ID.

Když jste pravděpodobně psali lidem iMessage, váš kontakt se objevil jako jejich e-mailová adresa, což je jejich uživatelské jméno.

Co dělat, když zapomenete Apple ID?

Zapamatovat si uživatelské jméno a heslo může být složité. S obnovením hesla k e-mailovému účtu nebo účtu na sociální síti se setkal asi každý, ale co když zapomenete Apple ID?? Pojďme to vyřešit společně.

Při pohledu do nastavení.

Pokud používáte iCloud, iTunes Store nebo App Store na iPhonu nebo iPadu, zadáte své ID, které si můžete zobrazit v nastavení.

Chcete-li zkontrolovat svůj iPhone nebo iPad, přejděte do „Nastavení“ a vyberte své jméno nebo „Nastavení“ a poté „iTunes a App Store“ „Apple ID: [váš e-mail]“ „Zobrazit Apple ID“ a dostanete se do nastavení svého účtu.

Stejný postup můžete vyzkoušet i u jiných služeb:

 • „Nastavení“ „Účty a hesla“. Ze systému iOS 10.3 nebo starší, přejděte do Nastavení, vyberte možnost Pošta, potom Kontakty a stiskněte Kalendáře.
 • „Nastavení“, „Zprávy“ a stiskněte tlačítko Odeslat/Přijmout.
 • „Nastavení FaceTime.
 • „Nastavení“ „Pošta“, pak „Kontakty“ a stiskněte „Kalendáře“.

Podobně můžete zkontrolovat své Apple ID v nastavení služeb a dalších služeb na Macu.

 • Přejděte do nabídky Apple. „Systémová nastavení“ iCloud nebo „Internetové účty“ a vyhledejte tam účty iCloud.
 • Můžete také zkontrolovat své účty iTunes. Otevřete iTunes „Účet“ „Zobrazit“.

Chcete-li zkontrolovat, zda jste přihlášeni pomocí svého Apple ID, přejděte na stránku iCloud.com nebo na stránce účtu Apple ID.

Pokud jste se již přihlásili ke službě iCloud, klikněte na možnost „Nastavení“. Pokud se vám nepodařilo přihlásit, klikněte na možnost Zapomenuté Apple ID nebo heslo?“a postupujte podle následujících pokynů.

Hledání v nákupech iTunes.

Pokud jste nakupovali v iTunes Store, můžete zjistit, který účet jste použili.

Otevřete iTunes, přejděte do knihovny médií, klikněte na některou ze zakoupených položek.

 • Otevřete kartu „Upravit“ a vyberte „Podrobnosti“ „Soubor“ „Zakoupeno“.
 • Zobrazí se Apple ID, které jste použili při nákupu.

Забыл Apple ID, что делать? Как узнать Apple ID на устройстве?

Pokud plánujete změnit své Apple ID, po jeho nalezení se vyplatí aktualizovat ho pro všechny služby a aplikace Apple na obrazovce Nastavení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS