Jak přesvědčit matku, aby si koupila iPhone

Na jaře 2020 provedla investiční banka Piper Jaffray průzkum mezi americkými středoškoláky, který smartphone by si v budoucnu chtěli pořídit. 86 % lidí, kteří se zúčastnili průzkumu, by si vybralo Apple iPhone. Současně pouze 10 % respondentů chtělo používat systém Android.

Průzkum jasně ukazuje, o kolik jsou produkty Apple v porovnání s konkurencí oblíbenější. A taková je situace nejen v Americe, ale i v Rusku. Minimálně každý druhý respondent chce iPhone, nikoli Xiaomi, Honor nebo Samsung.

V současné finanční situaci na národní i mezinárodní úrovni je však stále obtížnější požádat rodiče o nový iPhone. Zaprvé, příjmy klesly. Za druhé, zařízení jsou stále dražší. Co v takové situaci dělat? Budou se muset spokojit se smartphonem od málo známé společnosti??

Samozřejmě že ne. Pokud chcete iPhone, ale vaši rodiče ho odmítají koupit, musíte se je pokusit přesvědčit, že taková investice pro ně nebude špatná.

  • Ukažte rodičům, že jste pořádní, nerozbijte svůj starý smartphone a ukažte, že jste zodpovědný člověk;
  • Nehádejte se s rodiči před rozhovorem, plňte si své povinnosti a vyhýbejte se i těm nejmenším konfliktům;
  • Snažte se vyhnout problémům ve škole a získat dobré známky a pochvalu od učitelů;
  • Informujte rodiče, že iPhony nejsou drahé, protože existují cenově dostupné modely a iPhony se také výborně prodávají z druhé ruky;
  • Pokud je to možné, najděte si práci na částečný úvazek, abyste pokryli část nákladů na iPhone.

Nezapomeňte, že v Rusku můžete pracovat od 14 let, ale pouze se souhlasem rodičů. Omezení se zruší, jakmile dosáhnete věku 18 let.

Kromě uvedení výše uvedených tipů do praxe je třeba přesvědčit rodiče, že iPhone je nepostradatelným zařízením pro učení a kreativitu. Seznamte se se všemi výhodami telefonu Apple iPhone, které jsou společné dětem, dospívajícím a studentům všech věkových kategorií.

Podvodné programy rozdávání iPhonů

Vzhledem k vysoké poptávce po chytrých telefonech Apple se bezohlední lidé snaží vydělat pomocí podvodných schémat. Každý se může dostat do potíží. V lepším případě iPhone prostě nemůžete vyhrát, v horším případě jste podvedeni nebo se ocitnete v nebezpečí.

Abyste se tomu vyhnuli, doporučujeme vám seznámit se s nejčastějšími podvodnými schématy. Bylo by to nejen užitečné, ale i docela zábavné. Vždyť do jakých situací se mohou lidé dostat v naději, že získají vytoužený iPhone?

Starý iPhone se rozdává zdarma prostřednictvím sociálních médií

V sociálních sítích, například ve „“ ve skupinách s reklamami, můžete často najít příspěvky, kde lidé nabízejí rozdávat iPhone. Pověstný „velkostatkář“ požaduje zaplatit pouze za doručení na požadované místo. Zdá se, že částka za dopravu je malá (300-500). Proč za něj nezaplatit, abyste získali iPhone, jehož cena by mohla dosáhnout 100 tisíc?

Podnikavý „dárce“ tak dostává mnoho nabídek. Lidé převádějí na jeho účet několik set nebo tři sta v naději, že získají vytoužený gadget, a myslí si, že to udělali jen oni. Několik dní se podmíněný „major“ dokonce udržuje v kontaktu a říká, že již vrátil smartphone na poštu, ale brzy se osoba vypaří a účet v sociální síti je odstraněn.

Zamyslete se nad tím, zda by člověk, který je ochotný vzdát se svého iPhonu, neměl několik set dolarů na to, aby poslal smartphone. Zasláním peněz za zaslání zařízení nejenže přijdete o malou částku, ale také podpoříte bezohlednou osobu, aby pokračovala v manipulaci.

Co když je dotyčný ochoten iPhone rozdat zdarma osobně?? Další záměry „majora“ si můžete prohlédnout zde. Pravděpodobně se ocitnete v nepříjemné situaci, protože schůzka může být sjednána kdekoli. Ohroženy jsou zejména dívky, proto se nenechte těmito reklamami zmást.

Rozdávání iPhonu na akci Honor Anniversary nebo výhra na webových stránkách

Internet se hemží obrovským množstvím podvodných zdrojů. Kupují reklamu na webových stránkách, které si neváží své pověsti. Osobě, která stahuje film z torrentového trackeru, se může zobrazit vyskakovací okno s pestrobarevným obrázkem, který tvrdí, že je miliontým předplatitelem. Jediné, co musí „šťastlivci“ udělat, je poskytnout telefonní číslo nebo e-mailovou adresu. Splněním těchto podmínek se milovník snadného zisku sám stává obětí. Jeho data se dostanou do rukou kyberzločinců.

Zvažte další možnost, která se nachází na sociálních sítích nebo jednostránkových webových stránkách. Některé společnosti je 10 let, a nyní, na počest takové přelomové události, je připravena dát iPhone prvním 10 lidem, kteří reagovali na inzerát. Podmínky jsou jednoduché: poskytnout osobní údaje nebo převést malou částku peněz za doručení. Ale v takové situaci se průměrný člověk opět změní ze šťastlivce na smolaře.

READ  iPhone nevidí kontakty na kartě SIM. Jak zobrazit kontakty na SIM kartě v systému Android?

Skupiny značek na sociálních sítích mohou mít i několik tisíc odběratelů. To však neznamená spolehlivost značky. Podvod na malém počtu „mrtvých duší“ nestojí víc než pár tisíc a na podvádění lidí, kteří náhodou narazí na inzerát, můžete vydělat desetkrát víc.

Získání nalezeného iPhonu

Co lidé na ulici ztrácejí? Není tedy překvapením, že na diskusních fórech najdete zprávu, že někdo našel iPhone. Kdo by nechtěl „podvést systém“ a získat skvělý smartphone zdarma?

Výsledek takového scénáře je však stejně předvídatelný jako vždy. Existují však výjimky. Pokud se rozhodnete získat iPhone zdarma na základě odpovědi na inzerát, dostanete se v nejlepším případě do situace z následujícího videa.

Nyní si řekneme, co se děje nejčastěji. Při psaní osobě, která údajně našla iPhone, zpravidla začíná standardní dialog, který se skládá z následujících otázek:

Pokud někdo iPhone najde, riskujete, že se dostanete do trapné situace. V opačném případě je neuvěřitelně pravděpodobné, že odpovědi jsou správné. A tak uživatel, který zveřejnil inzerát, nastavil místo setkání a nabídl převod symbolické částky na kartu jako odměnu. Příběh však zpravidla končí tím, že dotyčný přestane komunikovat.

Je také vhodné být ostražitý, když autor inzerátu nabízí schůzku bez nároku na odměnu. Vystavujete se nebezpečí a nikdo neví, jak by takové setkání mohlo skončit.

iPhone pro repost

Velmi oblíbený podvod, který používají nové skupiny na sociálních sítích, aby přilákaly publikum. Podmínky „akce“ jsou co nejtransparentnější:

Po chvíli je čas shrnout výsledky. Skupina může dokonce živě vysílat, jak jsou jména soutěžících, včetně vašeho, zadávána do náhodného výběru. Správce stiskne tlačítko vítěze a iPhone získá Správná osoba, samozřejmě.

Nezřídka se v sociální síti VK setkáte se skupinami, které se specializují právě na soutěže v přeposílání příspěvků. V procesu „akcí“ roste publikum, objevují se nabídky inzerentů a cena opět není ve vašich rukou.

iPhone pro průzkum

Průzkumy pomáhají velkým společnostem jasně definovat jejich přitažlivost pro publikum. Značky si objednávají průzkumy u firem zabývajících se sociálním výzkumem a ty zase hledají lidi, kteří jsou ochotni odpovědět na několik otázek.

Téměř nikdo by samozřejmě nesouhlasil s tím, že se zúčastní průzkumu zdarma. Proto existuje mnoho služeb, které si za zodpovězení otázek účtují malé částky: 10-50. Někteří lidé se snaží vydělat peníze a vybrat několik tisíc za hodiny promarněného času.

A toto byl příklad služby pro průzkum veřejného mínění v dobré víře. Méně zodpovědné firmy mohou nabídnout účast v průzkumu a soutěž o nový iPhone. Firma potřebuje, aby se průzkumu zúčastnilo alespoň 10-15 tisíc lidí, aby se jí investice do mobilního zařízení vrátila. A je nepravděpodobné, že by tolik lidí bylo ochotno trávit svůj čas nadějí na účast ve významné soutěži.

Ukládání pro iPhone

Dnes jsme zjistili, že vyhrát iPhone je poměrně obtížné. Proto je lepší být trpělivý a šetřit si na nový gadget. takový, který není falešný. Náš odborník vám poradí, jak na to.

Odborník na digitální technologie a mobilní operátory. Neustále sleduji změny v oboru v Rusku i v zahraničí.

Cena nejlevnějšího iPhonu SE je v současnosti 40 tisíc. Existují také starší modely, které se prodávají ještě levněji. Částka tedy nevypadá nijak přehnaně.

Dobře se podívejte, za co obvykle utrácíte peníze. Podívejte se, jaké položky a služby si můžete objednat. Vyberte si z různých kategorií a postupně spořte. Nebo ještě lépe, nastavte si v bankovní aplikaci automatické odečítání peněz z kasičky.

Obchody nabízejí pořízení iPhonu na úvěr nebo na splátky. Důrazně vám to nedoporučujeme, protože za pár let bude váš iPhone irelevantní. Pokud však nemáte jinou možnost, je splátka jediným východiskem.

Přechod na nové zařízení je vždy tvůrčí vzpruhou

Nové iPhony mají špičkové fotoaparáty a nikdo mě nemůže odradit od opaku: v šikovných rukou a s pomocí různých programů a úprav v editoru jsou fotografie brilantní! Už je to dlouho, co jsem na Insta zveřejnila tolik obrázků. a je děsivé si představit, kolik jsem jich nezveřejnila!

Zkoušel jsem to takhle, takhle i šikmo. Střílel jsem v noci, ve dne i večer. Proč tomu tak je?? Protože sada fotoaparátů v iPhonu 11 Pro Max nabízí úžasné možnosti. takže se vyplatí přejít na nové zařízení pro kreativní zábavu. Nevadí, i když neumíte dobře střílet a vůbec vás to nezajímá, zkuste to! A vždycky se můžete posunout dál, koupit si optiku pro iPhone, malé stativy, držáky. a kdo ví, kam vás koníček zavede. Možná jste seriózní manažer, ale vaším skutečným povoláním jsou portréty nebo tvorba videí. Zejména nové iPhony umožňují také vysoce kvalitní úpravy (viz LumaFusion). LumaFusion).

„Dítě chce iPhone, co dělat??

Začátkem letošního roku provedli odborníci z České republiky studii, jejímž cílem bylo zjistit, kdy si dítě může koupit svůj první chytrý telefon. Podle výsledků odborníci označili za optimální věk 8-10 let. Ale to je Česká republika, a co my??

READ  iPhone x NFC nefunguje

Rodičovská fóra a sociální sítě jsou zaplaveny příspěvky typu: „Dítě chce iPhone, co máme dělat??“a „Potřebuje žák první třídy chytrý telefon??“. Podívejme se na situaci z různých úhlů pohledu a samozřejmě nezapomeňme na názory rodičů na tuto palčivou otázku.

dělat, když, chcete, iphone

Ujasněme si, že mluvíme o smartphonu, nikoli o běžném mobilním telefonu. Mluvíme o mnohem dražším a chytřejším přístroji, který lze používat nejen k volání, ale také k přístupu na internet, stahování aplikací a hraní her. Potřebuje vaše dítě takovou nádheru??

5 důvodů, proč nákup odložit

„Nepovedená Máša.“. Pokud vaše dítě v posledních měsících ztratilo ve škole čepici, sešit na matematiku, kalhoty na tělocvik a sadu barevných tužek, stojí za to zvážit, zda je na tak drahý majetek připraveno. Je normální, že děti bývají roztržité, takže pokud nejste připraveni na to, že se telefon zapomene na stole, v šatně nebo v jídelně, raději s jeho koupí počkejte.

„Dej mi svůj mobilní telefon.“. Měli byste si také dávat pozor na zneuživatele, kteří se snaží smartphone získat pro sebe. Při rozhovoru s cizími lidmi vždy zdůrazněte bezpečnostní pravidla a řekněte jim, že není dobrý nápad svítit si v uličce baterkou na iPhonu. Pokud se vaše dítě nechá snadno obelstít staršími dětmi, které neznáte, a řekne jim „nech mě hrát a já ti to dám později“, smartphone pro ně také ještě není vhodný.

„Následujte odkaz“. Kromě skutečných strýčků na ulici existují stejně skuteční strýčkové a tety na internetu, kteří mohou vašemu dítěti ublížit. Nebudeme zde zacházet do přílišných podrobností, protože každý ví, na kolik věcí mohou děti na celosvětové síti narazit.

„Všechna C“. Známky vašeho dítěte se mohou zhoršit, protože se soustředí na novou hračku. Nejlepší je stanovit některá pravidla pro používání gadgetu doma a ve škole a samotný dárek je ideálně načasován tak, aby se shodoval s prázdninami, abyste si mohli hrát až do školního času, abyste měli dostatek času.

„Proč to potřebujete?!“. A hlavní otázka pro rodiče zní: proč dítě vůbec potřebuje chladný telefon?? Hraní her ve třídě, psaní SMS s přáteli, pořizování selfie? Mnoho dětí nechápe, že levnější modely mají stejné funkce jako jejich chytré protějšky.

5 důvodů, proč neodkládat nákup

„Napsal jsem spolužákům na WhatsApp“. Moderní život nám diktuje nová pravidla, často se některé školní zprávy již nepíší do diářů (které jsou nyní elektronické), ale posílají se v messengerech. I dětem se bude hodit dozvědět se informace přes internet, stejně jako si „vygooglit“ neznámé slovo nebo najít zadanou domácí básničku, aniž by musely chodit do knihovny.

„Každý má“. Chytrý telefon dnes není jenom gadget, ale i symbol statusu. Měl jsi někdy v dětství špatný pocit, že všichni ostatní mají kolo a ty ne?? Teď je to stejné, jen objektem touhy je telefon. To je důležité zejména pro dospívající.

„Mami, jsem před domem.“. Spojení s dítětem bude snazší. Děti vždy upřednostňují „neosobní“ komunikaci před telefonováním. pokud mohou, častěji posílají textové zprávy než volají. Je tedy pravděpodobné, že vám váš syn nebo dcera při nákupu spíše sdělí nejnovější informace.

„Mami, dej mi ten tablet.“. Když si děti pořídí vlastní techniku, přestanou konečně vydírat tu vaši. Koneckonců byste měli souhlasit s tím, že se stává, že děti používají rodičovské gadgety ještě více než rodiče, často zahlcují zařízení hrami, aplikacemi a vlastními selfie.

„Sním o tom!“. Koneckonců, děti smartphone nechtějí, ale sní o něm. Blouzní celé dny a noci, přemlouvají, naříkají, prosí. Když dáte svému dítěti chytrý telefon, splníte mu jeho sen.

V kolika letech dávají rodiče svým dětem chytré telefony??

Podívali jsme se na stránky fóra u-mama.Vedeme rozsáhlou diskusi o nákupu pomůcek pro vaše dítě a přinášíme vám přehled toho, co si rodiče myslí.

Co píší rodiče dětí do 12 let

„Můj syn chtěl iPhone, bylo mu 7 let. Koupil jsem si iPhone 5s. Týden s ním chodil a říkal, že na iPhone zapomeňte, kupte si obyčejný telefon, jeho baterie zamrzá na ulici, jdete na procházku do sněhu a telefon se vybije. Koupil LG za 15 tisíc, je s ním spokojený.“.

„Můj nejmladší syn má 4. iPhone, v den svých narozenin říká: Je mi 7 let, potřebuji iPhone 7.je jasné, že je v háji.“.

„Pokud nechce nic jiného než iPhone, dejte mu peníze, ať si na iPhone našetří. Dávám své šestileté dceři 200 týdně, nejdřív je hned utratila, pak si našetřila a koupila si hračku za 1200 rublů a ještě týž večer plakala, protože peníze vyhodila, hračka ji nezajímala. Nyní našetřila 5000 a rozhodla se je utratit za telefon, není se svým telefonem spokojená. Všichni jsou šťastní. Dítě poznalo hodnotu peněz. „Peníze z prodeje jejích hraček putují do její vlastní kasičky.“.

„Dceři je 10 let, dvě ve 4. třídě, taky sny, no, slíbené k narozeninám a k ukončení ZŠ bez trojčat a za dobré chování. každopádně jí to dám, sny se musí plnit))“).

READ  Jak vymazat iPhone, aniž byste znali heslo

„Soused, 11 let, si koupil hodinky iwatch. Takže ten kluk není moc oblíbený. Myslím, že vůbec ne populární, vůbec ne. A to, že jste měli hodinky (a rodiče si je koupili, aby se socializovali a ukázali, že mají dítě rádi), na tom nic nezměnilo. Dítě je stejně neoblíbené s hodinkami i bez nich.

Co píší rodiče dětí starších 12 let

Výměna dat je obtížná

Přenos fotografií nebo videí z jednoho smartphonu se systémem Android do druhého je snadný, stejně tak není problém přenést je z iPhonu do iPhonu: zapněte AirDrop a můžeme začít. Pokud ale musíte odesílat ze systému Android do iPhonu, je to celé pátrání.

Teoreticky byste mohli nahrávat z jednoho zařízení do cloudu a pak stahovat do jiného, ale obvykle to musíte udělat tady a teď. Když nutně potřebujete odeslat několik stovek fotografií a signál mobilní sítě je sotva živý a neukazuje 4G ani LTE, ale spíše žalostný EDGE, přichází znepokojující okamžik.

Výměna skla

Výměna displeje iPhonu není levná záležitost, ale pokud je prasklý nebo silně poškrábaný, je čas pořídit si nový. Váš prst bude opět bez námahy klouzat po hladkém povrchu obrazovky a obraz bude stejně ostrý jako při koupi.

Věrně jste vyměnili fólii, která měla udržet váš smartphone ve stavu jako nový. Je vhodný čas zkontrolovat, jak se mu daří. Je pravděpodobné, že svůj iPhone najdete pod ochranným obalem ve výborném stavu a bude vypadat jako po vybalení z krabice.

Co dělat s iPhonem v krizové situaci? 5 snadných kroků

Obvykle píšeme tipy pro ty, kteří musí v krizi aktualizovat své smartphony. Dnes mluvíme o těch, kterým se podařilo získat iPhone za rozumnou cenu a nyní se bojí, že se zařízení něco stane. Zde se dozvíte, jak to udělat bezpečně.

Nastavení funkce „Najít iPhone“ a její vyzkoušení. Lékařská fakta: krádež iPhonů je nejnevýhodnější, protože je lze a) najít b) zablokovat. Samozřejmě, že náhodný kapesní zloděj vaše zařízení na součástky vyloží, ale možnost hledat iPhone zvyšuje šanci na jeho nalezení. Nebuďte líní.

Vložení peněz na účet Apple ID. Prozatím (text bude odeslán 25. března) vám Apple umožňuje propojit telefonní číslo s účtem a dobíjet peníze tímto způsobem. Tato funkce může být bohužel kdykoli vypnuta, takže si spočítejte, kolik měsíčně utratíte za předplatné, a vložte předem peníze na tři měsíce. Pak nepřijdete o iCloud ani o další služby.

Kupte si pouzdro a fólii/sklo, i když je nikdy nepoužijete. Oprava iPhonu (zejména s originálními díly) by nyní stála tolik, co výměna celé dlaždice na Tverské ulici. Lepší trochu trpět s filmem než chodit s prasklým a šetřit na nový displej.

Zkontrolujte všechny nabíječky, které používáte. Nemělo by mezi nimi být žádné paleo: bylo by hloupé zničit iPhone, který nyní stojí 50 tisíc nebo více, nabíječkou za 100. Adekvátní cena a logo Made for iPhone jsou našimi přáteli. Blátivým bezdrátovým nabíječkám se také raději vyhněte.

Položka pro paranoiky. V metru, obchodech apod. na iPhone zbytečně nesviťte. Ano, kamery jsou dnes téměř všude, ale nikdo neví, co mohou udělat ti, kteří už nemají co ztratit. Představte si, že se píše rok 2005, kdy se telefony zvedaly a vytahovaly jen takto. Poslouchejte hudbu nebo audioknihy nebo si od telefonu odpočiňte úplně. A mějte ji ve vnitřní kapse.

Aplikace iPhone Photo

Vlevo je galerie pro Android, vpravo galerie pro iOS

Nelíbila se mi ani aplikace Fotky. Jestliže můj Honor View 20 byl velmi šikovný při rozdělování videí, vlastních obrázků, stažených obrázků nebo snímků obrazovky do různých alb, iPhone 12 to tak úplně neumí. Ne, ne, Fotky v iOS mají také katalogizaci. Až na to, že snímky obrazovky, selfie a další typy obrázků nejsou z nějakého důvodu umístěny v albech na nejvýznamnějším místě, ale v podpoložkách menu.

Abyste se k nim dostali, musíte procházet dostupná alba a teprve pak zjistíte, že jich je více. Podle mého názoru je to naprosto neintuitivní. Protože se mi nechce procházet hromadu dílčích položek, které nemají žádné obrázky, ale jsou napsány jen slovy. Přestože společnost Apple byla vždy proslulá svou logikou při implementaci produktů, mám na ni spoustu otázek. Koneckonců Huawei odvedl lepší práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS