Společnost Activision oznámila, že Call of Duty Mobile se stala nejrychleji Activision a Blizzard, King mobilní hrou, která překonala 15 milionů předběžných registrací v obchodě Google Play.

bgmi, call, duty, warzone, mobile, získala

Začátkem tohoto měsíce byla v obchodě Google Play zahájena předběžná registrace hry Call of Duty Warzone Mobile pro systém Android. Půjde o battle royale hru pro mobilní zařízení, která vyjde později v příštím roce pro zařízení se systémem Android i iOS. Jen několik týdnů poté, co byla hra zpřístupněna k předregistraci, společnost Activision oznámila, že Warzone Mobile vytvořila rekord, když získala miliony předregistrací v Obchodě Play. Přečtěte si také. Activision oznamuje hru Call of Duty: Warzone 2.0: Zkontrolujte datum uvedení na trh a funkce

Activision prostřednictvím svého Call of Duty handle na odhalil, že Warzone Mobile se stal nejrychleji Activision a Blizzard, King mobilní hra překročila 15 milionů předběžných registrací na Google Play Store. To ukazuje vzrušení kolem titulu battle royale. Přečtěte si také. Activision oznamuje Call of Duty: Warzone Mobile: Zjistěte datum spuštění a další podrobnosti

Zajímavé je, že tato čísla se týkají pouze systému Android z obchodu Play. Hra má být v příštím roce vydána také na zařízeních iOS pro iPhony. To znamená, že skutečné instalace by mohly být impozantní, jakmile bude hra k dispozici ke hraní.

Ti, kdo si hru předregistrují v Obchodě Play, získají herní obsah. Obdrží Emblem. Dark Familiar a Vinyl. Foe’s Flame. Dále modrotisk X12 Prince of Hell a modrotisk zbraně M4 Archifiend. navíc budou k dispozici i tajemné odměny.

Zdá se, že Call of Duty Warzone Mobile směřuje k tomu, aby se stala jednou z nejoblíbenějších mobilních her společnosti Activision. Zda se však hra dokáže vyrovnat nadšení mobilního PUBG, se teprve uvidí. Po zákazu BGMI v Indii by Warzone Mobile mohl být dalším populárním battle royale titulem, ale opět si na to budeme muset počkat. A to až v příštím roce, kdy hra vyjde na platformách Android a iOS.

READ  Aplikace ukazuje, jak je zaznamenána v telefonu

V souvislosti s tím společnost Activision také prozradila, že beta verze Call of Duty Modern Warfare II se stala jednou z největších her v historii této série. I beta zaznamenala masivní hráčskou základnu na konzolích i PC. Hra bude celosvětově uvedena na trh příští měsíc 28. října.

Pro nejnovější technologické novinky z celého světa, nejnovější PC a mobilní hry, tipy triky, špičkové recenze gadgetů nejzajímavějších novinek sledujte BGR India přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube. Sledujte nás také na Messengeru pro nejnovější aktualizace.

SOURCE

Image:www.bgr.in

| Denial of responsibility | Contacts |RSS