časový, limit, příběhu, instagramu

Naposledy aktualizováno: 28. září 2022 v 06:16 UTC02:00

Instagram dostává novou aktualizaci své aplikace, která zvyšuje časový limit každého příběhu z 15 sekund na 60 sekund. V současné době je délka každého příběhu na Instagramu omezena na 15 sekund. Pokud nahrajete video nebo zveřejníte obsah, který je delší než tato délka, Instagram video automaticky rozdělí na několik 15sekundových klipů.

Prohlížení Příběhů po rozdělených částech není příjemný zážitek. Když tyto Příběhy uložíte, uloží se jako několik 15sekundových videí. Znamená to, že musíte projít více klipů, kdykoli se chcete na tato videa podívat v galerii telefonu. Ještě nepříjemnější je, že pokud chcete do videa nebo obsahu, který je ve Stories delší než 15 sekund, přidat text, nálepky, hudbu nebo nějaký efekt, musíte je přidat do každého 15sekundového klipu zvlášť a zarovnat obsah mezi všemi těmito Stories, aby vypadaly konzistentně.

Tak tohle všechno už nemusíte podstupovat. Aplikace Instagram dostává novou aktualizaci, s níž budete moci nahrát a zveřejnit nepřerušované video nebo obsah, který má až 60 sekund.

Instagram neprozradil, která verze aplikace tuto novou funkci přináší a kdy začne aktualizaci zavádět. Pomocí aplikace Instagram v254 jsme však mohli nahrávat a zveřejňovat 60sekundová videa.0.0.19.109 na našem Galaxy S22. Vzhledem k tomu, že se jedná o aktualizaci na straně serveru, je možné, že tuto funkci nebudete moci používat okamžitě.

READ  jak vytvořit koláž na instagramu v systému android.

Mohlo by se vám také líbit

Nativní funkce fotoaparátu Galaxy S22 fungují v aplikacích Instagram, Snapchat a TikTok

Přestože Samsung v podstatě používá podobný hardware fotoaparátu, podařilo se mu u řady Galaxy S22 zlepšit kvalitu fotoaparátu. Dobrou zprávou je, že všechna tato vylepšení fotoaparátu se neomezují pouze na aplikaci stock fotoaparátu. Společnost spolupracovala s giganty sociálních sítí, aby vám pomohla zveřejňovat ty nejlepší fotografie a videa přímo prostřednictvím Instagramu, []

  • Autor: Asif Iqbal Shaik
  • Před 8 měsíci

Instagram vás brzy upozorní, když je nefunkční, abyste si netrhali vlasy

Instagram spolu s a WhatsApp měl nedávno velký výpadek. Drobné výpadky jsou tu a tam běžné, ale tento byl obrovský a na mnoho hodin vyřadil všechny velké služby. Ne všichni však věděli, že jde o celosvětový výpadek, což je vedlo k domněnce, že problém je pouze na jejich straně, []

  • Autor: Abhijeet Mishra
  • Před 12 měsíci

, Instagram a WhatsApp nefungují a nemůže za to váš telefon

Všechny tři služby se právě teď potýkají s výpadkem a jsou mimo provoz pro miliony uživatelů po celém světě.

  • Autor: Abhijeet Mishra
  • Před 12 měsíci

Instagram nefunguje na telefonu Galaxy? Nejste v tom sami

a WhatsApp prý fungují dobře, ale Instagram je mimo provoz.

  • By Abhijeet Mishra
  • Před 1 rokem

Instagram by mohl brzy vnutit nežádoucí obsah mezi příspěvky vašich přátel

Některý z navrhovaných obsahů, ke kterým se přihlásíte, by mohl mít přednost před příspěvky vašich přátel, což by mohlo být frustrující.

  • Autor: Anil Ganti
  • Před 1 rokem

Sledujte SamMobile na Instagramu a buďte v obraze o všem, co se týká společnosti Samsung

SamMobile se neustále snaží zlepšovat uživatelský komfort svých čtenářů a zdokonalovat své metody poskytování zpráv a informací komunitě. Naše každodenní zpravodajství vám přináší nejnovější střípky informací týkajících se světa produktů Samsung a najdete nás na různých platformách sociálních médií včetně LinkedIn, []

READ  Nastavení Apple TV bez ovládacího panelu

SOURCE

Image:www.sammobile.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS