Problém je s největší pravděpodobností v iPhonu. Ve většině případů, kdy se setkáme s problémy s hodinkami Apple Watch, zjistíme, že všechny souvisejí s některým aspektem nevyzpytatelného chování iPhonu, které lze obvykle odstranit malou změnou nastavení.

Распаковка и обзор Apple Watch SE. Почему они лучшие?

Jedním ze způsobů, jak tento problém vyřešit, je zkusit spárovat Apple Watch s jiným iPhonem. Pokud se vám to podaří, potvrzuje to, že hodinky Apple Watch fungují správně a hlavní problém souvisí s iPhonem.

apple, watch, nepřipojí, iphonu

Problémy se spárováním / opětovným spárováním jsou způsobeny problémy s připojením mezi oběma zařízeními. Mohou souviset s nastavením Bluetooth nebo sítě.

Какие Apple Watch купить в 2022? Только не Series 3 ПОЖАЛЕЕШЬ!

Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků a zjistěte, zda se problém se spárováním vyřeší. Před pokusem o opravu problému hodinky Apple Watch plně nabijte. Někdy vedou problémy s nízkou spotřebou energie k problémům s připojením.

Tento článek popisuje, jak připravit nové hodinky Apple Watch na používání s iPhonem.

K nastavení a používání hodinek Apple Watch potřebujete iPhone s nejnovější verzí systému iOS.

watchOS 6 je kompatibilní s Apple Watch Series 1 a novějšími modely. Upgrade na watchOS 6 vyžaduje modely iPhone 6s nebo novější s iOS 13 nebo novějším.

Také se ujistěte, že je iPhone vybaven funkcí Bluetooth a má připojení Wi-Fi nebo mobilní připojení.

Pokud jsou hodinky Apple Watch již nastavené, ale chcete je používat s jiným iPhonem, můžete nastavení a obsah hodinek Apple Watch přenést do nového iPhonu.

Apple Watch se k iPhonu nepřipojí?

Občas se uživatelé setkají se situací, kdy se jejich Apple Watch nepřipojí k iPhonu. Tento problém samozřejmě značně omezuje funkčnost chytrých hodinek. V tomto článku vám poradíme, jak to vyřešit.

READ  Vytvoření Apple ID v iPhonu. iTunes

Tady je pro vás dobrá zpráva: ve většině případů můžete problém s párováním iPhonu s Apple Watch rychle vyřešit. Pokud se hodinky Apple Watch nepřipojí k iPhonu, postupujte následovně.

Apple Watch se nepřipojí k iPhonu? Co dělat

Apple Watch se nepřipojují k iPhonu? Tento problém není neobvyklý, ale ve většině případů jej lze vyřešit během několika minut.

Apple Watch jsou příslušenstvím k iPhonu a chytré hodinky fungují nejlépe, když máte poblíž připojený smartphone. Problémy s připojením mohou vzniknout z různých důvodů. Někdy jsou způsobeny chybami systému, které lze odstranit resetem nebo restartem.

Zde je několik různých způsobů, jak vyřešit problémy s připojením Apple Watch k iPhonu. Níže uvedené tipy platí pro všechny modely Apple Watch se všemi verzemi watchOS.

Kontrola připojení na hodinkách Apple Watch

Nejprve je třeba zkontrolovat připojení na hodinkách Apple Watch prostřednictvím Ovládacích panelů. Přejetím od spodního okraje obrazovky Apple Watch nahoru otevřete ovládací prvky. Pokud se zobrazí zelená ikona iPhone, znamená to, že je váš smartphone připojen k hodinkám. Pokud je ikona červená, připojení neexistuje. Zkuste smartphone přiblížit k hodinkám a propojit je. Také se ujistěte, že hodinky podporují Wi-Fi.

Restartování hodinek Apple Watch

Pokud problém stále není vyřešen, může to být způsobeno chybou systému. Opravíte to jednoduchým resetováním hodinek Apple Watch. Stisknutím bočního tlačítka na hodinkách Apple Watch vyvoláte nabídku vypnutí. Přejetím posuvníku hodinky vypnete. Poté hodinky Apple Watch zapněte opětovným stisknutím bočního tlačítka. Zkuste jej znovu připojit k iPhonu.

Resetování hodinek Apple Watch

V některých případech běžný reset nestačí a je třeba Apple Watch resetovat. To provedete tak, že na hodinkách Apple Watch přejdete do základního nastavení a úplně dole vyberete možnost Obnovit. Tím se z hodinek Apple Watch vymaže veškerý obsah a budete je muset nastavit znovu.

Odpojení hodinek Apple Watch od iPhonu

Pokud výše uvedené metody nefungují, můžete zkusit Apple Watch od iPhonu odpojit. To je v podstatě totéž jako resetování. Obě metody vymažou z hodinek veškerý obsah.

Poté je třeba hodinky Apple Watch znovu připojit k iPhonu prostřednictvím stejné aplikace. Poté můžete obnovit data z kopie nebo nastavit hodinky jako nové.

Doufejme, že vám některé z výše uvedených informací pomohly vyřešit váš problém. Pokud problém přetrvává, obraťte se na odborníka. Možná budete muset hodinky nechat opravit.

READ  Nastavení Apple ID trvá velmi dlouho

Jak připojit chytré hodinky k telefonu

Chytrá zařízení už dávno dobyla svět. Vyspělý člověk by místo hodinek, které jen ukazují čas, raději měl gadget, který mu řekne počasí, připomene kurz dolaru a popřeje obchodnímu partnerovi k narozeninám. Toto zařízení lze používat s kartou SIM a přijímat na něm zprávy SMS, telefonovat, používat internet. Abyste však mohli plně využívat funkce tohoto gadgetu, musíte vědět, jak připojit chytré hodinky k telefonu, aby správně fungovaly. U moderních zařízení by samozřejmě neměly vznikat problémy se spárováním. V tomto článku vám však řekneme, na co si dát pozor a proč se chytré hodinky nepřipojí k vašemu smartphonu se systémem Android nebo iPhonu.

Koupili jste si chytré hodinky, otevřeli krabici s nákupem a hodláte je poprvé použít. Nejdříve si přečtěte návod k obsluze, který je součástí gadgetu, a poté techniku nabijte. Pokud hodinky fungují se SIM kartou, měli byste nejprve zkontrolovat, zda funguje v telefonu, a poté ji nainstalovat do nového gadgetu. Před připojením chytrého zařízení k telefonu zkontrolujte, zda funguje. Stiskněte tlačítko napájení, nastavte správný čas, datum a polohu. Po provedení tohoto úkonu gadget opět vypněte a po zapnutí Bluetooth v telefonu stiskněte tlačítko napájení. Tím se zabrání připojení jiných zařízení k hodinkám a zmatení nastavení. Při přípravě na připojení hodinek k telefonu se také ujistěte, že jste v návodu našli pin kód a znáte název svého nového gadgetu.

Je známo, že přihlášení do obchodu Apple AppStore způsobuje problémy při párování zařízení. V tomto případě lze spárováním zařízení bez AppStore obejít případné chyby a vyřešit problém s připojením.

 • Spárování zařízení zahájíte pomocí kamery vedle hodinek Apple Watch.
 • Až budete vyzváni k zadání hesla k iTunes Store, klepněte na tlačítko Přeskočit (v dolní části obrazovky). Přeskočení tohoto kroku pro vstup do obchodu iTunes Store
 • Poté v iPhonu zadejte další související funkce, jako je Siri atd. Д.
 • Nyní počkejte, až bude proces párování dokončen, a zkontrolujte, zda párování mezi zařízeními funguje správně.

Co dělat, když iPhone nevidí Apple Watch

Pokud dojde k problémům s připojením při párování hodinek Apple Watch, je třeba zařízení spárovat znovu:

 • Umístění hodinek Apple Watch a spárovaného iPhonu do těsné blízkosti.
 • Otevřením možnosti „Správa“ zkontrolujte, zda iPhone nemá povolený režim letadlo a zda jsou aktivovány Wi-Fi a Bluetooth.
 • Když se na obrazovce objeví ikona režimu vzduchu, přejděte do části „Správa“ a deaktivujte ji.
 • Restartování připojených zařízení.
READ  Reproduktor na iPhonu nefunguje, co dělat. Nesprávné nastavení oznámení

Vymazání nastavení sítě iPhone

iPhone ukládá informace o všech připojených zařízeních, aby bylo opětovné připojení plynulejší a rychlejší. Pokud byla tato data poškozena, může to znemožnit připojení iPhonu k hodinkám Apple Watch.

V takovém případě musíte obnovit nastavení sítě iPhonu. Uvědomte si, že vás to může donutit znovu zadat hesla pro Wi-Fi a některé sítě. Proto si je zapamatujte.

Jak obnovit nastavení sítě iPhone:

 • Spusťte panel nastavení na iPhonu.
 • Vyberte možnost Obecná nastavení.
 • Přejděte dolů a úplně dole vyberte a stiskněte tlačítko Obnovit nastavení sítě.
 • Můžete být vyzváni k zadání hesla pro potvrzení výzvy.

Vybíjení baterie iPhonu v hodinách

Někteří uživatelé měli problém s rychlým vybíjením baterie iPhonu při používání hodinek Apple Watch. Pokud se vám zdá, že hodinky doslova „vysávají“ energii z telefonu, otevřete nabídku Baterie a zkontrolujte, zda je aplikace Hodinky na prvním místě seznamu Využití baterie.

Ujistěte se, že jsou Apple Watch a iPhone spárovány přes Bluetooth, protože tento typ připojení spotřebovává nejméně energie.

Otevřete aplikaci Watch ve smartphonu a zakažte všechna nežádoucí oznámení.

Přejděte do „Nastavení“ „Obecné“ „Aktualizace softwaru“ a zkontrolujte, zda je iOS v iPhonu aktuální.

Otevřete aplikaci Watch ve smartphonu, přejděte do sekce „Moje hodinky“, „Obecné“, „Aktualizace softwaru“ a zkontrolujte, zda je software hodinek aktuální.

Распаковал Apple Watch SE. Series 6 не нужны?

Otevřete aplikaci Watch na iPhonu, vyberte „Moje hodinky“ a spárujte je s nimi. Po dokončení operace zařízení znovu nakonfigurujte.

Obnovení továrního nastavení hodinek (a vymazání veškerého obsahu) někdy vyřeší problém s nadměrnou spotřebou energie. Vyberte „Nastavení“ „Základní“ „Obnovit“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“. Po dokončení je třeba znovu nakonfigurovat připojení hodinek k ostatním zařízením.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS