iPhone 7 — обзор нового смартфона от Apple

Než se podíváte do příručky, musíte pochopit, co způsobuje, že se iPhone nezapíná a na černé obrazovce svítí jablko. Níže jsou uvedeny tyto důvody:

Někdy je baterie vybitá, telefon je zcela vybitý, proto se objeví jablko. Zkuste znovu připojit nabíječku a po zhruba 20 minutách zkuste iPhone znovu zapnout.

Telefon při zapnutí zamrzne, pravděpodobně je poškozené tlačítko napájení. Stane se to při rozebírání iPhonu.

Zařízení Apple se dále nespustí. výpadek napájení. Často se to stává u telefonů při přepětí během nabíjení.

Iphone 7, 7, 8, 8, x black screen unresponsive, dead, won’t power on, quick and easy.

Řídicí jednotka nabíjení je rozbitá, došlo k výpadku napájení.

Problémy s napájecími obvody zařízení. Aplikace byla ponechána nabitá během výpadku proudu.

Problém se základní deskou, přestože telefon může někdy naběhnout a chvíli i fungovat. Je pravda, že se svítící jablko na iPhonu bude objevovat stále častěji, dokud se normálně nespustí vůbec.

iPhone se nezapne a obrazovka se nerozsvítí

Častým problémem iPhonů je, že nereagují na tlačítko napájení ani na žádnou jinou akci uživatele. Obrazovka zůstane zcela černá a na obrazovce se neobjeví ani ikona Apple Apple, která se normálně zobrazuje při spuštění. Příčinou je nejčastěji problém s baterií nebo firmwarem. Pokud se iPhone nezapne a obrazovka zůstává černá, doporučujeme provést následující kroky:

Pokud žádný z výše uvedených tipů nefungoval, můžete zkusit připojit iPhone k počítači pomocí kabelu USB. V takových případech by se měl smartphone zapnout automaticky. Pokud se tak nestane, může se jednat o problém s baterií.

Co dělat, když se zařízení nespustí

Pokud stisknete libovolné tlačítko a zobrazí se černá obrazovka nebo se rozsvítí logo Apple, ale zařízení se přesto nespustí, bude možná nutné provést několik kroků k nalezení problému. iPhone nerozebírejte bez profesionálního nářadí, protože hrozí poškození tlačítka napájení nebo ovladače napájení.

Následující kroky jsou nutné k tomu, abyste sami zjistili příčinu poruchy:

 • Zkontrolujte kryt a obrazovku iPhonu, zda na nich nejsou vrypy, škrábance a jiná poškození (nejčastěji se iPhone zapne před pádem a po pádu se vypne, protože došlo k poškození vnitřních prvků)
 • Zkontrolujte nabití baterie (telefon se nespustí, pokud není plně nabitý, proto jej připojte a počkejte 20 minut)
 • Proveďte komplexní reset (stiskněte současně tlačítka Power a Home)
READ  Aplikace z videa pro pořizování fotografií pro iPhone. Aplikace pro Android

Při nabíjení může zařízení také dlouho reagovat na stisknutí tlačítka napájení, protože je vadný napájecí adaptér. Připojte iPhone k notebooku a po chvíli čekání zkuste smartphone znovu spustit.

 • Používejte neoriginální příslušenství (nemusí dodávat dostatečný proud a může způsobit poruchy)
 • Instalace neověřených aplikací a softwaru
 • Nabíjení telefonu, pokud dochází k výrazným výkyvům napájení

Pokud se iPhone po pádu nezapne, jablko se rozsvítí a zhasne a tělo nebo obrazovka jsou poškozeny, je třeba provést mechanickou a softwarovou diagnostiku smartphonu a následně vyměnit modul displeje.

iPhone: jablko se rozsvítí, ale nezapne se. co dělat v tomto případě?

Problém, když se iPhone nezapne, jablko se rozsvítí a vypne se. Příčin není tolik. Mezi hlavní patří:

APPLE IPHONE 7 A1778 not loading, only shows an apple / не загружается, завис на яблоке

 • Nízké nabití baterie;
 • Porucha napájecího adaptéru, který nedokáže smartphone nabít;
 • Chyba softwaru;
 • Porucha vnitřních součástí zařízení.

Většinu těchto problémů lze vyřešit, aniž byste museli opustit svůj domov, důležité je postupovat podle určitého algoritmu, který je velmi snadné si zapamatovat.

Nejčastější a nejbanálnější příčinou je nedostatek energie pro spuštění systému. Stačí smartphone nabít a po zhruba 20 minutách ho zkusit znovu zapnout. Pokud se nic neděje, zkontrolujte napájecí adaptér, možná nefunguje nabíječka.

Selhání firmwaru. Během instalace aktualizace často visí černé jablko na bílé obrazovce. Pokud je iPhone v tomto případě připojen k počítači, je třeba jej odpojit. Poté stiskněte a podržte současně tlačítko Domů a tlačítko probuzení po dobu 5 sekund. 7 sekund u modelů před verzí 6.

apple, rozsvítí, nezapne, iphone

Chcete-li iPhone 7 restartovat, musíte současně stisknout a podržet tlačítko probuzení a tlačítko hlasitosti.

Na iPhonu 8 a všech novějších verzích jsou tlačítko probuzení a tlačítko hlasitosti vycentrované. Poté by se měl smartphone normálně spustit.

Pokud tento postup nefunguje, přejděte k obnovení. V tomto případě musí být iPhone připojen k počítači. Pokud používáte systém MacOS se systémem Windows před systémem Catalina, obnovujeme jej přes iTunes, v nejnovější verzi systému MacOS se interakce mezi smartphonem a počítačem provádí přes Finder. Pokud si nejste jisti režimem automatického zálohování, je lepší požádat o pomoc servisní techniky AppleLab.

Pokud všechny provedené manipulace nepomohly, jedná se pravděpodobně o problém s vnitřními součástmi zařízení. Přesnou příčinu problému lze zjistit až po diagnostice v servisním středisku. AppleLab poskytuje bezplatnou diagnostiku a poradenství po telefonu. Pokud tedy iPhone apple bliká a nic se neděje, zavolejte nám, pomůžeme vám vyřešit jakýkoli problém.

READ  iPhone se rychle vypouští v pohotovostním režimu

Pokud se na iPhonu rozsvítí jablko a systém se nespustí, jedná se nejčastěji o tento problém:

 • Provádění změn v souborovém systému.
 • Nekompatibilita tweaků nainstalovaných ze služby Cydia.
 • Problémy s upraveným firmwarem.
 • Poškození hardwaru telefonu.

Problém je specifický pro iPhone s jailbreakem. Obvykle stačí zařízení obnovit, ale existují i jiné způsoby.

iPhone zamrzl na jablku. Proč

Klíčem k úspěchu v těchto situacích je neztratit hlavu a udělat vše správně

Pokud váš iPad nebo iPhone zamrzne na logu jablka, nejúčinnějším řešením je použití nástroje Tenorshare ReiBoot. Praxe ukazuje, že jeho účinnost při obnově plné funkčnosti zařízení je špičková. Pokud příčinou zavěšení není hardwarový problém.

V tomto případě budete muset iPhone odnést do servisního střediska k opravě. Pokud se však iPhone nezapne a jablko se rozsvítí, ReiBoot to ve většině případů 100% zvládne:

 • Poškozená součást firmwaru;
 • Nedostatek paměti pro aktualizaci systému iOS;
 • Nedostatek paměti pro spuštění systému;
 • Nedostatečná aktualizace systému iOS;
 • Návrat z novější na starší verzi operačního systému.

iPhone se nezapne a jablko svítí, co dělat?!

Tablety a smartphony Apple mají již dlouho pověst spolehlivých zařízení. A operační systém iOS nedal mnoho důvodů ke stížnostem. Občas se však vyskytnou problémy. elektronika, ať už je jakkoli rozmarná, je podivná věc. Jedním z nejčastějších jevů je, že se iPhone nezapne a na obrazovce svítí jablko. V tomto okamžiku telefon zamrzne a nelze jej vypnout obvyklým způsobem. Existuje mnoho možných příčin problému. Snažme se jim porozumět a pokud možno se je snažme sami napravit.

Baterie je vybitá

Jednou z nejčastějších, ale banálních příčin. Uživatel je přesvědčen, že baterie telefonu je nabitá, ale je téměř úplně vybitá. Zkuste připojit nabíječku a po zhruba 20 minutách čekání zkuste iPhone znovu zapnout. Příčinou může být také vadná nabíječka. Uživatel si myslí, že je zařízení nabité, ale je úplně mrtvé. Zkuste nabíjení z počítače přes kabel USB.

Selhání softwaru

Pokud jste nedávno nainstalovali nějakou aplikaci, hrabali se v nastavení nebo se pokoušeli o jailbreak telefonu, je velká pravděpodobnost, že právě to způsobuje pád a že se vám zobrazuje svítící jablko. Často pomáhá provést tzv. tvrdý reset, který spočívá v resetování telefonu pomocí kláves Domů a Napájení, které držte stisknuté po dobu 8 až 10 sekund. Ve více než polovině případů se iPhone úspěšně spustí a funguje. Nezapomeňte jej odpojit od počítače nebo nabíječky. Nefungovalo? Pak stojí za to zkusit telefon přeflashovat. K tomu je třeba spustit iTunes v počítači a poté připojit iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Poté zařízení vypněte podržením tlačítek Domů a Napájení. Podržte jej stisknuté, dokud obrazovka nezhasne, pak uvolněte tlačítko napájení, ale neuvolňujte tlačítko Domů. Tím se iPhone přepne do režimu DFU. Obrazovka bude černá a počítač by měl zobrazit zprávu, že zařízení je v režimu obnovení. Uvolnění klávesy Domů. V aplikaci iTunes stiskněte tlačítko Obnovit, čímž zahájíte proces stahování a instalace nového firmwaru do telefonu.

READ  Jak připojit iPhone k televizoru Sony bravia. Jak mohu zrcadlit iPad na televizoru bez Apple TV?

Po tomto postupu získáte čisté zařízení bez úprav a dalších programů a kontrolka jablka na iPhonu by měla zmizet.

Problém s hardwarem

Bohužel se iPhone velmi často nezapne a na obrazovce svítí jablko kvůli problémům s hardwarem telefonu. A tady už flash nebo ne flash, a to nebude fungovat všechny stejné. Co může být příčinou?

Selhání tlačítka napájení Jedná se o velmi častou nepříjemnost pro ty, kteří odstranili kryt z iPhonu. A zdá se, že tlačítko napájení není tak křehké, ale přesto se může zlomit.

Problémy s napájecím obvodem zařízení Několikrát jsme takové telefony přinesli po bouřce. Spotřebič ležel při nabíjení během přepětí v síti.

Stejně jako předchozí problém je obvykle způsoben problémy s napájením. přepětími nebo výpadky v síti.

Baterie se nakonec vybila Tento problém často nastává, když vám iPhone nešťastně spadne, takže se baterie vnitřně poškodí. Baterie se může vybíjet také v důsledku nesprávného používání (nabíjení a vybíjení).

Paměť flash selhává Je možné datový paměťový čip NAND Flash a paměť Nor Flash modulu GSM, která ukládá síťové parametry operátora.

Problém se základní deskou Telefon se může dokonce spustit a chvíli fungovat. Je pravda, že svítící jablko na obrazovce iPhonu se bude objevovat stále častěji, dokud už nebude fungovat správně.

Bohužel tento druh poruchy vlastníma rukama opraví pouze ti, kteří se přátelí s páječkou a multimetrem, zbytek uživatelů jej musí pouze odnést do servisního střediska k opravě.

Chyba systému iOS

Pokud je porucha způsobena chybou softwaru iOS, neexistuje mnoho řešení.

V některých případech může pomoci jednoduchý „hluboký reset“. To znamená, že byste měli současně stisknout klávesu domů a klávesu zámku a počkat, až se mobilní telefon restartuje. Odpojte smartphone od počítače nebo jakéhokoli jiného zařízení, protože mohou narušit proces restartování. Pokud to funguje, odstraňte veškerý nedávný software, který mohl způsobit, že se iPhone nezapnul, pomocí rozsvíceného jablka.

Pokud se to nepodaří, doporučuje se podstoupit postup obnovy, který je navzdory „děsivému názvu“ poměrně snadný.

Připojte mobilní telefon k počítači pomocí originálního kabelu a spusťte na zařízení iTunes, poté klikněte na tlačítko „Opravit zařízení“ vedle názvu zařízení.

Poté je nejlepší nainstalovat novou verzi firmwaru zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS