Apple je odsouzen, nenávidím iPhone X

Když píšete o gadgetech, telefonech, chytrých telefonech a dalších elektronických nádobí, zvyknete si na to, že každý den vidíte nová zařízení. Vážení, levné, krásné a páchnoucí (kteří nevybalili čínské třetí smartphony, že život nebyl čichá). Takže v průběhu let jsou pocity nudné, ale stále existuje zájem. je zvědavé vidět, co se stane dál, pro koho je tato zařízení, která je kupuje a proč.

Existuje jen málo nejchladnějších hraček, Apple Ano Samsung. to jsou dva hlavní dodavatelé nejzajímavějších Giders. Iphone X vyšel, okamžitě se objevila spousta materiálů, kde autoři otočili telefon do svých rukou a mluvili o svých jasných vyhlídkách. Ale to tak není. Apple je odsouzen, společnost nemá žádné inovace, nemá budoucnost, a proto. Podíval jsem se na to, co podvodníci píšou, shromáždili všechno v hromadě, zdůraznil hlavní důvody nenávisti.

Baterie

V některých případech může iPhone X přehřát a konzumovat příliš mnoho energie. asi 20% baterie za půl hodiny. Jak uživatelé zjistili, stane se k tomu při sledování videa na YouTube a problém je pozorován na všech zařízeních s iOS 11. V blízké budoucnosti vydá Google novou verzi YouTube s eliminací chyby.

Vietnamská společnost BKAV ukázala hackerskou iPhone X pomocí masky. Specialisté společnosti říkají, že systém ID Face není tak spolehlivý jako Apple ujišťuje a vytvoření masky stojí 150

Dlouho očekávaný iPhone X potvrdil drtivou většinu úniků, ale stále byl schopen nastavit teplo na trhu mobilních zařízení. Ať se vám to líbí nebo ne, tento smartphone nedobrovolně vstává v popředí mobilního trhu a bude příkladem, který je třeba následovat. Proto se všichni ti, kteří plivali při pohledu na úniky, se ho nyní snaží milovat a lidé s velkými očekávání. Iphone X je skvělý jak pro první, tak pro druhé. Na jedné straně lze považovat za vrchol budovy smartphonů v roce 2017 na druhé straně, aby v něm našli desítky věcí, které by se určitě daly udělat lépe. Rozhodl jsem se vyzkoušet na obou pozicích a načrtnutím dvou sloupců hlavních výhod a nevýhod iPhone X.

apple, iphone

Bezdrátové poplatky existují již mnoho let a Samsung v Galaxy S8 | S8 byl dokonce schopen dobýt malou efektivitu ze zákonů fyziky a nabídnout uživatelům rychlé bezdrátové nabíjení. Na jedné straně iPhone X nenabízí nic nového, na druhém-snadno zahájí postupné odmítnutí konektoru v pouzdře, ať už jde o blesk nebo USB typ-C. Populární smartphone na světě nemůže nikdo ignorovat, takže v nadcházejících letech stojí za to čekat na rozmach bezdrátových nabíjecích stanic, objeví se v každém rohu a zároveň se konečně zmizí potřeba kabelového smartphonu na cokoli. Data se pravděpodobně vše naučila bez kabelu?

Až do dnešního dne vypadalo 99% smartphonů, jako by se před vstupem na trh probíhal baguette workshop. Tenké, silné, zaoblené, úhlové. jaké rámy kolem obrazovky jsme v průběhu let neviděli dost. Pokud by výrobci mohli snadno ignorovat ostré, Xiaomi a Essential Products, pak po iPhone bude každý rozhodně spěchat, aby odstranil rámečky kolem obvodu displeje ve svých vlajkových lodích. A poté, co tento mod dosáhne segmentu rozpočtu, jak to bylo jednou v případě kovových případů a tiskových skenerů. Mimochodem, ne každý bude schopen odmítnout skener. Pokud Samsung nebo Huawei mohou snadno namáhat své RD oddělení a způsobit, že lidé uznávají o nic horšího (a v některých ohledech mohou lepší) systém ID obličeje, pak pro většinu výrobců zmizení zmizení rámce bude znamenat povinný přenos skeneru výtisků dozadu panel.

Stejně jako podpora standardu QI se stane motivací pro aktivní vývoj bezdrátových nabíjecích stanic, po iPhonu X stojí za to čekat na rychlý růst dostupnosti obsahu HDR. První chytré telefony s touto technologií se již prodávají (například Sony Xperia XZ1) a po podpoře Apple HDR10 se bude stále více setkat jak v zařízeních, tak u dodavatelů obsahu.

Rozšířená realita se stane reálnější

Zatímco se Samsung spoléhá na virtuální realitu, Apple se rozhodl vyvinout rozšířené. Říkat, že je lepší z toho vyjít. obě technologie jsou stejně důležité a zajímavé. ale nemohou jen zaujmout skutečnost, že jsme na pokraji radikálních změn. Aplikace a hry doslova dosahují nové úrovně díky rozšířené realitě. Jaký je jediný demo střelec s roboty během prezentace, když smartphone zpracovává 1.2 miliony polygonů! Uživatelé mají nejen přístup k obrovskému počtu neuvěřitelných her a zábavy, ale nový impuls pro rozvoj obdrží navigaci, reference a další programy, které mohou používat rozšířenou realitu.

READ  iPhone se nezapne na nabíječce jablko svítí.

Zdá se, že Apple učí další výrobce s přední částí iPhone X, co dělat s přední kamerou. Hloupě rostoucí megapixely moc nepomáhají, zkopírování hlavní kamery na předním panelu vypadá divně, automatické zaostření je dobré, ale jen málo. Iphone X tento problém řeší velmi elegantně. nyní můžete fotografovat v režimu portrétu a změnit osvětlení obličeje na obrázku. Pravděpodobně budou výrobci nyní věnovat více pozornosti předních komorách a změny v nich se změnou generací zařízení stále nebudou kvantitativní, ale kvalitativní.

Když si koupíte iPhone X, většina aplikací App Store nebude optimalizována pro použití na obrazovce nového typu. Budete muset vydržet po velmi dlouhou dobu, abyste vydrželi integraci spuštěných programů, které nebyly na celé obrazovce a trpělivě čekaly na hlavní aktualizace od vývojářů. Na jedné straně Apple není za to vinen a samotní vývojáři jsou zodpovědní za aktualizace, na druhé straně by je pravděpodobně měli přinutit, aby rychle přidali podporu pro nové technologie. Netřeba dodávat, že u některých her a aplikací (dokonce i nejslavnější společnosti) nemůže podpora obrazovky iPhone X čekat ani na konci roku 2018?

Nejprve adaptér od Lightningu do 3.5 mm čas zapomenout jako noční můra. Apple nám vše říká o bezdrátové budoucnosti a ona vkládá nechutnou berlu pro hudbu do krabice. Za druhé, na jedné ze snímků prezentace Apple naznačil, že podpora rychlého nabíjení se objevila v novém iPhone. V soupravě doručení však najdete pouze nejběžnější adaptér napájení. Chcete se rychle nabíjet. pravděpodobně vaše cesta leží přes oddělení příslušenství. Pokud pro iPhone 8 lze takový vývoj událostí pochopit, pak v krabici s ultimatickým iPhone X chci vidět pokročilejší sadu příslušenství.

Na nejchladnější obrazovce iPad má dynamickou aktualizační frekvenci 120 Hz a technologie Truetone. Nejúžasnější iPhone má Truetone a HDR10. Je škoda, že mobilní zařízení Apple jsou rozptýlena a iPhone X se nestal kvintesencí všech nejlepších vývojů. Pokud se HDR pravděpodobně objeví v příští generaci tabletů, pak jsem stále chtěl vidět zvýšenou frekvenci aktualizace obrázku okamžitě v výročí iPhone a nezohlednit jeho nepřítomnost na zadní stranu budoucích modelů.

„Druhý řadič výkonnosti a speciální designové baterie umožňují iPhone X fungovat bez dobíjení až o dvě hodiny déle než iPhone 7“. hrdě uvedené na oficiálních webových stránkách Apple. Pokud je to delší než iPhone 7 Plus, je to pravda, která by měla popadnout. V současné situaci si můžete povzdechnout, že často je autonomie důležitější než tloušťka pouzdra. Apple by stále mohl hodit trochu miliampperskou hodinu na baterie-nebude zbytečný.

Všechny OLED obrazovky jsou vážnou nevýhodou: pixely na nich se opotřebovávají a září ještě nudně. Navíc se to děje nerovnoměrně: v závislosti na tom, co matice zobrazuje. jaké barvy a s jakým jasem.

Už jsem mluvil o tom, jak vypálila obrazovka mého smartphonu Samsung Ativ poté, co jsem nainstaloval hodiny s hodinami a nechal ho spuštěn v noci. Na matici byly stopy, které jsou na obrazovce neustále viditelné. Někteří doporučují v takových případech nechat smartphone pod jasným sluncem. ale v tomto případě jsou barvy na obrazovce zarovnány, pak pouze kvůli poškození všech pixelů. stávají se stejně nudnými.

Jakýkoli statický prvek, který se zobrazí na obrazovce po velmi dlouhou dobu (ikony aplikací, hodiny, navigační tlačítka, oznámení atd. Str.) ponechává nepříjemnou stopu na matici. Někteří výrobci tento problém řeší pravidelným přemístěním prvků, ale taková „berle“ nepomáhá vždy.

Proto jsou Avito, Julia a podobné weby vyhlášeny na prodeji Windows Windows pro velmi nízké a vyšší, v závislosti na modelu.

Iphone X je smartphone Apple Top (zatím), ale tento problém jej ani neprošel. Podívejte se, jak vypadá obrazovka tohoto zařízení po několika měsících použití jako demo-obraz okna:

V iPhone XS a iPhone XS Max budou také použity OLED obrazovky. Je nepravděpodobné, že bude možné se na nich zcela vyhnout spálení, ale je možné minimalizovat negativní účinek charakteristik použité technologie. Jak přesně. přečtěte si v tomto článku.

READ  Jak vložit heslo na iPhone WhatsApp

Iguides in Telegram. t.ME/IGIDES_RU IGUIDES V YANDEX.Zen. Zen.Yandex.ru/iguides.Ru dávejte dárky pro nejlepší články v blogy

Důvod pro tisk senzoru nebo FaceID

Faceid byl poprvé použit v iPhone X, tj. Rozpoznání obličeje s poměrně pokročilým senzorem, který vytváří mapu vaší obličeje. Apple nemohl zajistit, aby dodavatelé vytvořili dostatečný počet senzorů, a proto sevřeli své vlastnosti. To znamená, že v prvních šesti měsících budou v telefonech stát jak s vysokou kontrolním, tak i senzory horší. To by však nemělo mít vliv na kvalitu uznání obličeje, v žádném případě v oficiálních komentářích, které jsme o tom ujištěni.

apple, iphone

Ale protože pro senzor neexistoval místo pro senzor, můžete použít pouze odemknutí v obličeji. To není problém pro většinu situací, například všechno funguje dobře ve tmě nebo polovině, počet chyb je malý. Všechno funguje pro Apple Pay. Ale v programech třetích stran chybí podpora FaceID. Nyní v bankovních aplikacích musíte zadat heslo rukama, což je nesmírně nepohodlné. Jsem si jist, že banky a platební systémy budou aktualizovat své aplikace do šesti měsíců, ale zatím bude nutné vstoupit do všeho rukama. Pokud jde o mě, v produktu s takovým umístěním to vypadá nějak špatně.

ID tváře

Toto je určitě nejkontroverznější funkce nového iPhone. Toto je jediný způsob, jak odemknout telefon, nebudete strkat prsty do obrazovky a získat vyhledávaný digitální kód. Systém by měl fungovat dokonale a rozpoznat osobu ve všech situacích. Ale 100% důvěry v to není.

Digitální trendy píše, že stále potřebujete upravit ID obličeje. Toto je relativně pomalý způsob, jak odemknout zařízení, bylo to snazší s dotykem, ale není vždy jasné, zda je telefon odemknut nebo ne.

Verge věří, že systém funguje dobře ve většině standardních situací. Telefon je obvykle odemčen ve tmě, ale pod jasným sluncem jsou potíže. Někdy se musíte přizpůsobit telefonu, abyste si vybrali pohodlnou polohu.

Washington Post volá číslo: V 9 z 10 případů funguje ID Face bez problémů. Editor publikace nadává Apple více pro to, jak je ID obličeje spojeno s iOS než pro selhání při rozpoznávání. Protože je to nepohodlné, když se nemůžete okamžitě dostat na pracovní obrazovku a při pohledu na telefon. Chcete.li to provést, musíte také spustit prst podél displeje, přidat další gesto.

apple, iphone

Neexistují žádná další tlačítka, takže učte nová gesta. Ale ne každý má rád, zde je několik příkladů.

Tomův průvodce slibuje, že si zvykne na nové pohyby. První den používání jsem musel namáhat mozky a rekvalifikovat, vzpomenout si na gesta: Pohyb prstu nahoru po displeji posílá na hlavní obrazovku a vidět běžící aplikace, musíte také spustit prst, Držení na obrazovce. Dříve bylo na tlačítko Domů dost kliknutím na tlačítko Domů, nebo dva, když bylo nutné přepínat mezi programy.

Engadget také přidává oleje do ohně a vyčítají Apple, že nyní jednoduché akce vyžadují zbytečné úsilí. Je nepříjemné, že musíte stisknout prst na obrazovce a přidržet jej, a poté opět stisknout ikonu křížem zavřít aplikaci.

Deset důvodů je pojmenováno k nákupu Apple iPhone X

Analytická mobilní výzkumná skupina Eldar Murtazin zveřejnila zdlouhavý článek o nedostatcích smartphonu iPhone X od společnosti Apple, který varoval rizika vlastnictví nového gadgetu.

„Dobrý iPhone X je, to je špatné, a seniorský aparát je 91 990. Nejedná se o luxusní smartphone, nemá nic pozoruhodného pro materiály případu. stejný sklo, kov a obrazovku od Samsung, což je neúměrně drahé a z pohledu technologie není příliš nové. Toto je obrázek a jediný obrázek. Cena iPhone X nemůže být v žádném rozměru adekvátní, protože pro tyto peníze prostě není nic, “nazývá Murtazin hlavní věc, ale ale ale ale však.

Kromě nejmodernější cenovky je přístroj majitele „desátého“ iPhone také čekat na další potíže.

Za prvé, pro iPhone X si budete muset koupit tlustý případ proti suggetaci, protože

Za druhé, majitel na displeji obtěžuje výstřih „návrháře“, který „neznají“ rozumné aplikace rozumně a místo toho ponechá mezní část obrázku.

Zatřetí, v iPhone X byl senzor potištěného prstu nahrazen senzorem rozpoznávání obličeje, který za určitých podmínek funguje správně. Pokud například takové podmínky chybí, systém „nepozná“ vlastníka nebo není jednoduše podložen aplikací, uživatel bude muset ručně zadat heslo. Pokud mluvíme o bankovních aplikacích, může to být jen nebezpečné.

READ  jak propojit kartu s novým telefonním číslem. Proč je nutné propojit kartu s telefonem?

Pátým důvodem přemýšlení o koupi iPhone X je nedostatek standardní zvukové vady 3,5 mm. Uživatel takového smartphonu je odsouzen k vyhledávání a nákupu nových sluchátek nebo nákupu adaptérů za 800 za kus. Posledně jmenované se zlomí a ztratí. Nejlevnější sluchátka s konektorem Lightning jsou 2390.

Šestým je Frank Redness of Apple, která inzerovala funkci rychlého nabíjení pro iPhone X, ale do zařízení nevložil poměrně výkonný adaptér do krabice. Sada obsahuje nabíječku 5 wattů a pro použití rychlého nabíjení musíte samostatně koupit „vidličku“ od 29 wattů.

Sedmým důvodem není koupit iPhone X. „Shyness“ operačního systému iOS 11.Jeden. „IPhone X přichází na iOS 11.1, a ve verzi beta již existuje iOS 11.2, které zřejmě budou vydány v polovině.listonu, aby se odstranily závady, které budou nalezeny v iPhone X. A určitě budou nalezeny, protože software se v roce 2017 stal softwarem Achilles Fift Apple. Miliony stránek jsou psány o tom, proč iOS 11 funguje špatně a buggy. Dokonce ani čínštinu v suterénu si nic takového nedovolují, “píše Murtazin.

Osmé a deváté důvody jsou dráždivým uživatelem způsobu iPhone X, který vyžaduje připojení Wi-Fi pro aktualizace, i když existuje vysokorychlostní mobilní internet, stejně jako obecná absence technologických inovací. Apple byl v minulosti jednoduše zaseknutý a zaměřil se na reklamu a marketing.

A konečně, desátý, ale ne poslední důvod, je nedostatek druhé SIM karty, a to je v době, kdy by mnoho uživatelů bylo v jejich aparátu s potěšením a třetí, aby využíval výhody tarifů různých poskytovatelů.

„Uživatel společnosti musí zaplatit za každý dech a nejlépe co nejdražší. Toto je kvintesence demonstrativní spotřeby luxusu a okázalých, bez jakýchkoli slev, “uzavírá odborník.

Dříve Ridus hovořil o tom, jak krátkodobé zaměstnanci společnosti Apple vedli k tomu, že miliony majitelů iPhone riskují odhalení hackerů údajů o jejich Apple ID.

Lepší autonomie a lepší příjem

Baterie v iPhone 11 má kapacitu 3 110 mAh, což je o 394 mAh více než kapacita iPhone X. V praxi to dává asi jednu nebo dvě hodiny autonomie denně s mými scénáři používání. To znamená, že smartphone je odstraněn z nabíjení v 8 ráno a žije ne až 23, ale až do půlnoci nebo dokonce jednoho ráno. Zde se zjevně nemluví o dvou dnech, ale celý den „od volání k volání“ drží pevně. Maličký, ale pěkný.

Důležitější výhoda iPhone 11 oproti iPhone X leží v novém modemu od Intel. A tady nemluvím o podpoře sítí Gigabitu LTE, které ještě nejsou v Rusku a v blízké budoucnosti se neočekávají, ale o stabilnější techniku. Uvedu tři příklady ze života:

  • Můj dům se nachází mezi regionálním úřadem Beeline, zavěšen po celém obvodu antén a kancelářskou budovou Rostelecom, na které je nainstalováno několik antén Tele2. Obě budovy jsou na stejné křižovatce diagonálně navzájem a ve svých okolích se iPhone X vždycky šílí i se sim kartou MTS, jejíž předplatitelem jsem. Recepce je kompletní, ale mobilní internet a hlasová komunikace sotva fungují. S iPhone 11 na stejném místě je internet přinejmenším, ale funguje to, jako volání.
  • Pokud iPhone X ve výtahu mého domu chytil pouze 3G a pak se iPhone 11 podaří ukázat ještě polovinu holí. Ne vždy, samozřejmě, ale 3G je neustále.
  • Recepce ve vlaku na trase Belgorod. Moskva se mi zdála stabilnější. Místa, kde mobilní internet fungoval, spíše než nefungoval, bylo to subjektivně, více.

Recepce byla tedy opravdu vylepšena, je to patrné, a proto je dobré. Budeme dále testovat.

Iphone s funkcemi

Navzdory dobré pověsti ve světě technologií Apple poprvé přinesl na trh produkt, který nebyl vůbec připraven na začátek prodeje. Společnost má před námi další vážnou fázi. Novoroční svátky, během nichž poptávka po vybavení obvykle roste, takže vývojáři by nyní měli založit produkci.

Podle analytiků výzkumu TechAnalysis, pokud Apple nezavádí prodej na prázdninách, kupující nebudou čekat do března a jednoduše utratí peníze za staré modely nebo něco jiného. Kromě toho nespokojenost uživatelů zcela nového iPhone X roste každý den a kdo ví, možná nadšení kupující iPhone X první vlny budou poslední.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS