Jak odemknout Apple ID bez hesla

Závěr Pokud jste zapomněli na heslo Apple ID a mnohokrát jste zadali nesprávné heslo, vaše Apple ID je blokováno nebo deaktivováno, jak odemknout účet Apple ID / iCloud na iPhone / iPad bez hesla? Podívejte se na toto vedení a dozvíte se 4 řešení pro odstranění / obcházení Apple ID s iPhone bez hesla.

apple, nelze, použít, odemknutí

Z nějakého neznámého důvodu možná budete muset odemknout Apple ID, může se to stát kvůli skutečnosti, že jste si koupili použitý iPhone od eBay, ale nemohli jste jej nakonfigurovat, protože jeho bývalý majitel zapomněl odstranit jeho Apple ID; nebo někdo chce odstranit staré ID Apple, které již nebude používáno. V každém případě, pokud zapomenete na své Apple ID nebo heslo, bude pro vás obtížné odstranit účet Apple.

Navzdory skutečnosti, že odstranění Apple ID bez hesla je obtížným úkolem, máte stále příležitost jej dokončit, pokud dodržujete naše doporučení. Tento článek zmíní několik způsobů, jak odemknout Apple ID bez hesla. Posunout dolů.

Jak resetovat heslo na iPhone

Pro takové potřeby je lepší použít specializovaný software. Má nejen všechny potřebné sady softwarových košil pro všechny příležitosti, ale také pomocné nástroje, které vám umožní vyhnout se problémům s nuceným odemknutím. Skvělým příkladem takového softwaru je PassFab iPhone Unlocker. S tím můžete rychle a přirozeně odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo.

Během několika minut můžete odemknout iPhone prostřednictvím PassFab iPhone Undocker

Resetování hesla vyžaduje povinné zavedení iPhone do režimu DFU

Bez aktualizace iOS nic nebude fungovat

Postup odstraňování hesla je doprovázen povinnou instalací nejnovější verze iOS (jedná se o nepopiratelnou podmínku Apple, který musí být splněn pro bezpečnostní účely) a vymazán všechna data z paměti iPhone pro iPhone. Smartphone proto vyžaduje opětovné aktivaci s nastavením všech parametrů a pokud k němu máte přístup, obnovení záložní kopie. Předpokládá se, že pokud se někdo zmocňuje zařízení, data skutečného majitele zůstane tajná.

Použití zařízení dříve připojeného k Apple ID

Pokud máte zařízení Apple, které najednou zobrazuje zprávu na obrazovce, že identifikátor Apple IDI byl z bezpečnostních důvodů blokován, může to naznačovat, že jiná osoba, která zná vaši e.mailovou adresu z Apple ID, se snaží vybrat heslo vašeho účtu, ale všechny všechny, ale všechny Pokusy byly dosud korunovány selháním, protože účet byl blokován.

 • Když je na obrazovce zařízení zablokována zpráva „Apple ID“, pouze spusťte tlačítko „Odemknout účet“.
 • Na obrazovce se zobrazí okno s přístupnými metodami odemknutí: „Odemkněte pomocí e-mailu“ a „Otázky pro řízení odpovědí“.
 • Pokud si vyberete první položku, budete muset jít do své poštovní schránky, kde již budete čekat na příchozí dopis od Apple s odkazem na odemknutí účtu. Pokud jste vybrali kontrolní otázky, na obrazovce se zobrazí dvě otázky ze tří.
 • Po dokončení procedury obnovy nezapomeňte změnit heslo z profilu Apple Aidi.
apple, nelze, použít, odemknutí

Odemkněte Apple ID

Pokud vaše účetnictví není odstraněno, máte šanci jej odemknout

Jak vidíte, blokovaný účet Apple ID není trvalým jevem. Pokud si myslíte, že Apple jednal nepravidelně nebo se mýlil blokováním vašeho účtu, můžete vždy kontaktovat technickou podporu a prokázat svůj případ. Nejčastěji bude potvrzení docela jednoduché. Požádají vás, abyste buď potvrdili vaši identitu, nebo splnili nesplněné povinnosti. Je pravda, že jaké důkazy budou muset být předloženy, pokud jste byli usvědčeni z směsice, je obtížné říci.

READ  Jak zjistíte, jaký typ matice máte v televizoru Samsung?. Matrice Tft va: kompromis mezi ips a tn

I když však odemknete účet, na zařízení, které používáte, to s největší pravděpodobností nebude mít vliv. Můžete opustit účet a spustit nový a maximum, které ztratíte, jsou všechna data, která se nahromadila v cloudu, a záložní kopie. Začněte však používat zařízení z čistého listu, aniž byste obnovili stará data. Ale vzhledem k tomu, že Apple má volný přístup k uživatelským zařízením, je možné, že u některých zvláštních typů chyb je může společnost vypnout, i když takové případy nejsou pro nás neznámé.

Spravujte svůj účet

Můžete spravovat svá důvěryhodná telefonní čísla, spolehlivá zařízení a další informace od Apple, identifikátor účtu.

Uložte své důvěryhodné telefonní čísla před datem

Chcete.li použít ověřování dvou.faktorů, potřebujete alespoň jedno důvěryhodné telefonní číslo, kde můžete obdržet potvrzovací kódy. Zvažte možnost zkontrolovat další důvěryhodné telefonní číslo další telefonní číslo. Pokud je váš iPhone jediným důvěryhodným zařízením a chybí nebo poškozuje, nebudete moci dostávat potvrzovací kódy nezbytné pro přístup k účtu.

Při provádění následujících akcí můžete aktualizovat svá důvěryhodná telefonní čísla:

 • Přejděte na Apple ID na stránce účtu.
 • Zadejte svůj identifikátor Apple.
 • Přejděte do sekce zabezpečení a klikněte na tlačítko Upravit.

Pokud chcete přidat telefonní číslo, klikněte na tlačítko Add Trust Phone a zadejte telefonní číslo. Vyberte Zkontrolujte číslo pomocí textové zprávy nebo automatického telefonního hovoru a klikněte na tlačítko Pokračování. Chcete.li odstranit důvěryhodné telefonní číslo, klikněte na tlačítko vedle telefonního čísla, které chcete smazat.

Zobrazit a spravovat svá důvěryhodná zařízení

Seznam důvěryhodných zařízení si můžete prohlédnout a ovládat v části identifikátoru záznamu Apple.

Seznam zařízení ukazuje zařízení, která v současné době zadáváte do svého identifikátoru Apple. Vyberte zařízení a zobrazte model, sériové číslo a další užitečné informace, včetně toho, zda je zařízení spolehlivé a lze jej použít k získání identifikačních kódů ověření Apple.

Můžete také odstranit důvěryhodná zařízení. Odstranění důvěryhodného zařízení zaručí, že již nemůže zobrazovat potvrzovací kódy a přístup k iCloud a další službu Apple do zařízení, je blokován, zatímco znovu vstoupíte do systému pomocí ověření ověřování dvou faktorů. Pokud potřebujete zařízení najít nebo vymazat, než jej odstraníte ze svého důvěryhodného seznamu zařízení, můžete použít „Najít můj iPhone“.

Vytvořte aplikaci Paralle

Pomocí ověřování ověřování dvou faktorů potřebujete heslo aplikace pro zadání svého účtu pomocí aplikací a služeb třetích stran, jako je e.e.etail, kontakty a kalendář Apple Applications kalendář. Postupujte podle následujících akcí a vytvořte heslo aplikace:

apple, nelze, použít, odemknutí

Po vytvoření aplikace, heslo, zadejte nebo vložte do pole hesla aplikace, jako obvykle.

Odemčení odpojeného Apple ID bez hesla nebo iTunes

Když Apple zjistí jakýkoli typ porušení důvěrnosti, zpráva „Toto Apple ID je z bezpečnostních důvodů blokováno“. Pokud jste zapomněli své heslo a vaše Apple ID je zablokováno, Ukeysoft Unlocker by měl být pokusem, který nechcete nechat ujít.

Ukeysoft odemkněte pro iOS. Nejidovější způsob, jak odemknout Apple ID, zablokován z bezpečnostních důvodů, pokud neznáte heslo. Ve srovnání s iTunes rychleji a funguje 100%. Může odstranit různé zámky obrazovky pomocí iPhone a iPadu, včetně čtyřmístného / 6místného hesla, ID obličeje a dotyku ID. Jedná se o velmi často používaný nástroj, protože jej můžete také použít k obcházení obrazovky na iPhone se zlomenými trhlinami nebo ne na obrazovce. Nyní si přečtěte tento krok.by.krok průvodce a zjistěte, jak odemknout odpojené Apple ID bez hesla pomocí Ukeysoft Unlocker. Po odemknutí můžete přepnout na jiné Apple ID nebo vytvořit nové ID Apple pro vaše zařízení iOS.

READ  Co dělat, když si nepamatujete své Apple ID

Proč není iPhone aktivován

Pokud není iPhone aktivován, nejedná se o větu

Pokud jste tento článek otevřeli, pravděpodobně jste se již ujistili, že někdy nemůžu aktivovat iPhone. Píše. selhání aktivace nebo iPhone nemohlo být aktivováno, protože nebylo možné získat informace o aktivaci z toho. Důvody, proč k tomu dochází, mohou být velmi odlišné. Zde jsou jen ty nejběžnější:

 • Aktivace iPhone vyžaduje aktualizaci (váš iPhone funguje na zastaralé verzi OS a nelze jej aktivovat). opravitelný;
 • Aktivační server není k dispozici (v současné době je aktivováno příliš mnoho zařízení nebo „padl“). opravitelný;
 • Váš mobilní operátor vám neumožňuje odemknout tento iPhone (možná je váš iPhone spojen s jiným operátorem). je vyžadován Anglock;
 • Wi-Fi není buněčné připojení nebo připojení (aktivace se provádí pouze pomocí internetu a pro toto je důležitý stabilní signál)-fixable;
 • Itunes nemohl ověřit vaše zařízení (stane se to, pokud nějaké interní komponenty smartphonu nefungují)-opravitelné;
 • Iphone je blokován předchozím uživatelem (k tomu dochází, když je aktivace předchozího vlastníka aktivní na smartphonu). opravitelné.

Ve skutečnosti je většina důvodů, proč brání aktivaci, vyřešena docela snadno. Nezáleží na tom, co přesně vyvolalo selhání aktivace iPhone. potřebu aktualizovat, nepřístupnost aktivačního serveru nebo neschopnost iTunes ověřit zařízení. V druhém i ve třetích případech aktivujte iPhone, pokud píše „selhání aktivace“, můžete bez pomoci třetí strany. Jen počkejte, až server Apple vydělá peníze nebo bude fungovat buněčný signál.

apple, nelze, použít, odemknutí

Jak odstranit zámek Apple ID

Bez ohledu na to, zda se používá iPhone 4S, 5s nebo X, jsou všechny způsoby odstranění zámku Apple ID sníženy na 2 oblasti: resetujte data poštou nebo vytvořte klíště pro technickou podporu společnosti.

Metoda 1 pomocí e-mailu

Využijte oficiální metodu veřejného zotavení. Pokud se k obnovení účtu používá smartphone, měli byste přejít na „Nastavení“, vyberte „ITunes Store and App Store“, klikněte na tlačítko „Enter“ na této stránce. Pokud je zámek iCloud odstraněn a další služby jsou prováděny prostřednictvím počítače, postupujte podle odkazu stačí.

Jak odstranit blokování poštou:

 • Po uvedení jeho Apple ID se objeví okno, které hlásí blokování. Vyberte „Odemknout účet“.
 • Jsou poskytnuty 2 možnosti, jak odemknout účet Apple ID. Vyberte první.
 • E.mail přijde dopis, ve kterém existuje odkaz na resetování hesla a aktivaci účtu. Sleduj to.
 • Vložte nové heslo. Podle pravidel zdroje by heslo mělo obsahovat: od 8 znaků, kapitálu a malých písmen, alespoň 1 číslice.
 • Klikněte na „Vyhoďte heslo“.

Metoda 2 prostřednictvím podpůrné služby

Blokování obchvatu Apple ID lze často provádět prostřednictvím kontaktování specialistů na technickou podporu. Je možné použít metodu v určitém případě, je snadné určit s ohledem na zohlednění:

Není snadné přesvědčit operátora zákonnosti nákupu zařízení, přítomnost záručního kupónu nebo související dokumentace je užitečná.

Uživatel často nemá žádné certifikační dokumenty kvůli nákupu použitého gadgetu. Pokud jsou kontakty prodávajícího zachovány, měli byste se ho pokusit kontaktovat a požádat o odeslání odkazu na poštu.

Icloud je blokován. co dělat před a po kontaktu s technickou podporou?

 • Je důležité se chovat správně. Je třeba tvrdit, že smartphone byl zakoupen legálně v obchodě, hovořit o nákupu použitého. Nezapomeňte si všimnout přítomnosti všech potřebných dokumentace: zaškrtávací, políčko, záruka atd. Str.
 • Informace o prvním vlastníkovi smartphonu jsou zadány na serveru Apple, takže bude existovat logická otázka, proč jsou uvedeny další informace o uživateli. Chcete.li provést blokování ICLUD, je lepší říci, že konzultant zadal data, protože nebylo možné to zjistit sám.
 • Operátor vždy žádá o poskytnutí skenovací kopie dokumentů. Protože je nemožné odemknout iCloud na iPhone bez šeku, ale není to vždy tam, musíte si vytvořit šek sami. Existuje řada webů, které pomáhají pochopit, jak by měla vypadat šek. Mnoho příkladů na fóru 4PDA.
 • Po odeslání dokumentů na adresu určenou operátorem čeká na dobu odezvy. Proces posouzení aplikací trvá 3 až 30 dnů. Taktika chování jsou 2 typy: očekávání a denní objasnění informací. Druhá metoda vede k riziku příkazu k černé listině, je lepší zásobovat.
READ  Jak obnovit iPhone bez Apple ID

Další metody odemknutí

Vzhledem k tomu, že iclud odemkněte na iPhone 5s, 5 a další modely, je obtížný úkol, uživatelé hledají snadné způsoby, jak problém vyřešit. Hledání často vede k podvodníkům.

Abychom se chránili před útočníky, je důležité mít představu o skutečných a falešných metodách odstranění blokování:

 • S pomocí odpovědí na tajné otázky. Vývojáři doporučují tuto metodu použít nebo obnovit heslo poštou. Absolutně legální způsob, který je prováděn analogií s e-mailem.
 • Speciální aplikace nebo služby. Žádný program pro odemknutí iCloud nepomůže. Toto je upřímný podvod. Data o zařízení se zaznamenávají na serveru společnosti, jediným způsobem, jak zámek odstranit, je hacknout Apple a odstranit záznam. IH8SN0W Hacker, tvůrce útěku z vězení, odmítá vytvořit takové nástroje a pomáhá korporaci chránit se před vetřelci.
 • Odstranění profilu. Je nemožné rozvádět smartphone z Apple ID, protože v uzamčeném stavu jsou všechny akce s iPhone nepřijatelné.

Telefony pro podporu Apple pro podporu v Rusku: 8 800 555-67-34

Při kontaktu s technickou podporou Apple vás identifikujte jako vlastníka zadaného účtu, bude nutné odpovědět na řadu otázek od zaměstnanců společnosti. Bude velmi dobré, pokud bude váš účet použit na jakémkoli zařízení jako iCloud účet. V tomto případě budou specialisté na Apple schopni odeslat ověřovací kód, který musíte při kontaktu telefonicky nahlásit. Přítomnost kontrol o nákupu zařízení, na kterém byl zadán účet, bude další plus při kontaktování technické podpory Apple.

Samozřejmě asi stoprocentní doporučení, která vás určitě budou moci chránit před blokováním nebo hackováním Apple ID, nemůžete dát. Pokud však použijete několik obecných tipů, pak existuje šance minimalizovat rizika:

 • Použijte složité heslo pro Apple ID. Apple doporučuje použít heslo nejméně 8 znaků a používat v něm kapitálové a malé písmena, stejně jako čísla. Čím obtížnější bude heslo, tím obtížnější bude hacknout účet.
 • Pravidelně měňte heslo z účtu a pošta vázaná na Apple ID. Snažte se nepoužívat stejná hesla k zadání pošty a pro přístup k účtu. Tím se sníží riziko hackování vašeho účtu prostřednictvím e.naříznutí hacku.
 • Nenechte si uchovávat platební údaje uvnitř účtu. Zadejte údaje o bankovní kartě, pouze pokud potřebujete provést jakýkoli nákup v obchodě s aplikacemi nebo iTunes.
 • Neposkytujte přístup ke svému účtu, kohokoli kromě nejvíce proxy. Bohužel nemůžete znát záměry všech ai když jste byli jednoduše požádáni o účet, abyste mohli nastavit jakoukoli hru nebo program z obchodu s aplikacemi, kterou již máte, není to skutečnost, že po chvíli neztratíte Přístup k vašemu Apple ID.
 • Použijte dvoustupňový účet účtu.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS