Testovací jednotka: Co jsou bezdrátové sluchátka AirPods Max

První plicí plíce v plné velikosti pod značkou Apple AirPods Max stojí 62 990 a jsou k dispozici v pěti barvách: „šedý prostor“, stříbro, zelená, růžová a „modrá obloha“-V této barvě jsme testovali sluchátka. Bude na ni muset počkat nejdéle: jak na americkém i ruském webu Apple-A-měsíc a půl (6-7 týdnů), zbývajících možností-„pouze“ 4-5 týdnů. Na webových stránkách jiných maloobchodníků se může čekací doba lišit.

Váží zařízení s krytem více než 500 gramů. Kromě případu leží pouze kabel Lightning-USB-C v soupravě. Stojí za to získat AirPods Max z krytu (fungují ve spojení), jako iPhone nebo iPad ležící poblíž, nabídne se k nim připojit. Stejně jako v případě jiných AirPod a rytmů se značkovými zvukovými čipy W a novým H1, k konjugaci dochází okamžitě a další použití se všemi ekosystémovými zařízeními Apple spojenými jedním iCloudem je „bezproblémová“. Podívejte se na film na MacBook nebo Apple TV a oni vám volají na iPhone? Sluchátka vyzvednou hovor. Rozhodli jsme se vidět, co je nového na YouTube? Sluchátka již pracují s iPadem. Apple není jediný s takovou příležitostí, řada výrobců má podobnou funkci.

Tlačítko AirPods Max je pouze jedno. je třeba přepínat mezi redukcí šumu a „průhledným“ režimem. Druhým ovládacím prvkem je digitální korunní kolo-výhodně jako v Apple Watch, s výjimkou snad větší. Svitky jsou upravovány svazku, s krátkými lisy. začleněním a přepínáním stop a dlouhodobým. voláním Asidského asistenta Siri. Skladbu můžete dát do pauzy jinak. po odstranění sluchátek a pokračovat ve hře. opět nosit AirPods. Intuitivita správy sluchátek je opravdu na úrovni.

Apple představil první plné velikosti sluchátek AirPods Max a ohodnotil je na 63 tisíc

Dnes, 8. Prosince, Apple představil AirPods Max. zcela nový produkt v rodině společnosti bezdrátových sluchátek společnosti. Nová AirPods Max byla první sluchátka Apple plně velikosti. Dva 10jádrové zvukové procesory, kola digitální koruna, jako Apple Watch, aktivní redukce hluku, módní barvy a to vše pro báječné peníze.

Titulek AirPods Max je vyroben z tkaniny sítě, která distribuuje hmotnost a snižuje tlak na hlavu uživatele. Navíc, díky mřížce bude titulek „dýchat“. Rám je vyroben z nerezové oceli. proto se můžete spolehnout na trvanlivost a spolehlivost struktury. Poháry jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku.

To poskytuje vylepšenou pasivní zvukovou izolaci. Ve spojení s aktivním snižováním šumu by absorpce vnějšího šumu měla být ještě lepší.

Společnost slibuje zvuk vysoce kvality. V AirPods Max použil Apple 40 mm ovladače vlastního vývoje. Každý z nich má dva prstencové neofyzické magnety. Jak je uvedeno ve společnosti, princip jejich práce je podobný reproduktorům v profesionálních podlahových sloupcích. Kvůli tomuto designu by měla být minimalizována harmonická zkreslení při všech frekvencích. Zvuk by proto měl zůstat vysokou kvalitou i ve velkém objemu.

Neméně zajímavé je náplň sluchátek: AirPods Max byla nainstalována až dva 10jádrové čipy Apple H1 (jeden v každé sluchátko). Procesory jsou zapojeny do výpočtů pro práci s aktivním redukcí šumu, upravují zvuk v závislosti na poloze a přizpůsobení sluchátka (pro toto jsou mikrofony zabudovány také do misek, které chytí to, co slyšíte). Také díky procesoru je funkce prostorového zvuku implementována v sluchátkách. jedná se o simulaci objemového zvuku s ohledem na polohu sluchátek. Při otočení hlavy máte pocit, jak se mění pozice virtuálních zdrojů zvuku. Účinek přítomnosti v kině je vytvořen. Tato funkce se poprvé objevila v AirPods Pro.

K ovládání se používá kolo digitální koruny a fyzický klíč na horní části pravé misky sluchátek. Pomocí digitální koruny můžete objem upravit otočením. Jediný lis na digitální koruně je zodpovědný za zastavení a pokračující přehrávání, dvojnásobek. zahrnutí další skladby, Triple. návrat k předchozímu, dlouhý tisk zahrnuje Siri (lze také nazvat hlasovým příkazem: „Ahoj, ahoj, Siri!“).

Fyzický klíč je zodpovědný za zapnutí a odpojení aktivní redukce šumu a funkce „průhlednosti“ (v tomto režimu mikrofony zabudovány do sluchátek reprodukují zvuky, které vás obklopují reproduktory). Do sluchátek je zabudováno osm mikrofonů. Dvě z nich jsou uvnitř misek a používají se k analýze konečného zvuku a šest je nasměrováno a během konverzace zachytí externí zvuky a váš hlas.

Nabíjení sluchátek je dostačující až 20 hodin práce bez dobíjení. Včetně způsobu konverzace, aktivní redukce šumu a prostorového zvuku. Při odstraňování sluchátek bude reprodukce pozastavena.

Případ inteligentního případu bude také zahrnut s nimi, ve kterém sluchátka půjdou do režimu spotřeby supernariální energie. Nabíjení AirPods Max bude prováděno prostřednictvím světelného konektoru.

Existuje pět barev: „šedý prostor“, „modrá obloha“, stříbrná, růžová a zelená. Prodej začne 15. Prosince.

Je pozoruhodné, že společnost neprováděla online události pro prezentaci sluchátek, ale jednoduše zveřejnila tiskovou zprávu a přidala zařízení do internetového obchodu. Cupertinisté jednali v roce 2019 stejným způsobem a představili AirPods Pro. Během roku 2020 média často publikovala materiály s vnitřními sluchátky Apple. V září jsme zveřejnili materiál, ve kterém byla spolehlivá fotografie sluchátek.

Vzhled a snadnost použití

Mluvte o designu sluchátek, které byly uvedeny v roce 2016 s iPhone 7 a Watch Series 2, nebudu se stát, protože během této doby bylo vydáno mnoho různých materiálů na téma „uší“ z Apple. Řeknu jen jednu věc: AirPods. nejznámější bezdrátová sluchátka. Je nepravděpodobné, že odlišujete jakýkoli meizu pop od samsungových galaxických pupenů v davu, ale AirPods vždy vyčnívá s bílým plastem a „stonkem“ s chromovou špičkou. Nyní samozřejmě trh zaplavil nouses podobného druhu, ale jedná se pouze o zařízení, které je podobné sluchátkám Apple, ve kterém se budete stále učit AirPod.

Osobně se mi líbí jejich vzhled: docela přísný, stylový, ne křik, univerzální a stručný. Některé airpody se však mohou zdát primitivní a obyčejné. Nevylučuji to.

Jak rozumíte, musí být sluchátka vytvořena ve formě „zástrček“/„kapiček“/vakua, aby se provedla pasivní izolace od šumu. Takové gadgety však nejsou vždy vhodné pro auricle a často vytvářejí nepohodlí s prodlouženým nošením.

Ve skutečnosti tedy Apple snad experimentoval a vyráběl AirPods, aby vyhovovali téměř všem. Existuje šance, že „uši“ mohou být špatně drženy, ale je to lepší, než kdyby způsobily nepříjemnosti.

Osobně se mi líbí sluchátka typu vakua, protože zvuk jasně vstupuje do ucha, nerozmiluje se plus trochu zvukové izolace funguje.

Sluchátka AirPods v mém ušském dřezu sedí relativně dobře, nevypadají, ale pocit, že jsou o tom, ale oni vypadnou, stále existuje. „Slos“ se téměř necítí. Navzdory typu vložky mají AirPods stále pasivní zvukovou izolaci a docela efektivní: Hlasité a ostré zvuky jsou odříznuty a slyší řeč a vyjádřené zvuky. Pro moskevské metro samozřejmě nejsou vhodné, ale spravedlivě stojí za zmínku, že jakékoli jiné „uši“ různých druhů bez aktivní „Schumoddava“ také nebudou fungovat. Například, Meizu Pop je odvezen téměř do mozku, ale stojí za to zapnout v metru pouze na maximálních botách.

Obecně, když jsem si přečetl na internetu o úbotu Apple Airpods, pokud jde o snadné použití, dospěl jsem k závěru, že takové texty byly napsány příliš pečlivě a zaujaté. Podle mého subjektivního názoru jsou bezdrátová sluchátka společnosti Apple docela dobrá, pokud jde o výsadbu v uších a světlé zvukové odolnost.

Pokud jde o případ, je to malé, tenké a pohodlné. Snadno se hodí do kapsy košile. Většina z těchto zařízení má mnohem více případů a těžší Mimochodem, AirPods, spolu s „rakví“ nejsou přístupné opravě ze slova „úplně“.

Jediná věc, kterou jsem v tomto případě neměl dost, je adekvátní ukazatel doby „života“: No, alespoň tři LED pro jasnost. IOS samozřejmě zobrazuje informace, ale to není tak pohodlné. Pokud chcete získat maximální možnosti-zařízení Apple „Yuzai“.

READ  Google Pixel řady 7 přichází s nižšími cenami.

„Krok nad modely ANC a BOSE ANC“-Co jsou redakční články psány v podrobných recenzích Apple AirPods Max

Krátce po oznámení bezdrátových sluchátek z Apple se objevilo několik „prvních pohledů“, ve kterém se autoři soustředili na design a pohodlí. Po přijetí AirPods Max na prodej, velká vydání a bloggerové vydali podrobné recenze s přízvukem pro kvalitu zvuku. vybrali jsme si od nich hlavní věc.

apple, airpods, více

Diskuse o designu a pohodlí pro všechny recenzenty jsou přibližně stejné: sluchátka jsou velká a pohodlná a zcela kovový design jim umožňuje, aby se nehorkovali a ne křupali, jako většina plastových konkurentů. Ocelové a hliníkové šálky však mají jednu nevýhodu. jsou těžké. Airpods Max váží 384 gramů. o více než 100 gramů těžší než bezdrátová sluchátka od Bose a Sony.

Pokud v nich sedíte nehybně, můžete dokonce zapomenout, že jsou na vaší hlavě, ale jakmile se začnete pohybovat, otočit nebo vyhodit hlavu, váha se okamžitě začne cítit.

Pro taková těžká sluchátka jsou překvapivě pohodlná, ale neočekávám, že budou přitahovat absolutně každého, zejména na lidi s velkým krkem. Bylo by to pro mě pohodlnější, kdyby byly 20% snazší, ale design nadpisu se síťmi pomáhá odstranit část tlaku z koruny.

Nejhorší nevýhodou AirPods Max Blogger Marquez Brownley nazývá úplný případ je jediný způsob, jak převést sluchátka do režimu úspory energie, ale je nepohodlné vložit do něj sluchátka a téměř nechrání takové jemné detaily jako lehká látka jako lehká látka hlava a kolo digitální koruny. Bez učitele mohou nadpisy samostatně jít do „snu“, ale pouze pokud se jich nedotknete do dvou hodin. celou tu dobu budou propuštěny stejným způsobem jako při používání.

Tento idiotský obal, nenávidím všechno spojené s tím. Jeho vzhled je tato bezvýznamná výřezy, výstřih pro nabíjecí port je špatně zlevněný. Hlavy jsou nepohodlné, aby neustále vkládaly kryt a vystoupily z něj a magnet na hoře je velmi malý a pouzdro není vždy poprvé zavírá. Nesnáším, že nechrání nadpis sítě a vypadá jako malá dámská kabelka. A nenávidím, že Apple přesně přijal všechny tyto věci k zvážení během jeho designu, ale stále to tak učinil.

Ale vyměnitelné obložení na magnetech chválí všechno. navzdory skutečnosti, že je často nutné je často měnit, je příjemné koupit nový pár na oplátku pro ty, kteří rostli z mnoha let, a pouze je nainstalovat bez zbytečných obtíží.

Současně většina recenzentů navíc poznamenává, že používání AirPods Max je úhledně. nemají ochranu vlhkosti a prachu, a když padají na hliník, škrábance a promáčknutí se mohou zdát, že se nemůžete dostat ven ven. David CNET použil sluchátka, včetně sněžení v New Yorku, ale v přezkumu nespecifikuje, jak chlad ovlivňuje baterii a zda ocelový oblouk v nadpisu neochladí hlavu hlavu.

Pokud jde o zvuk, všichni recenzenti chválí AirPods Max. sluchátka Apple vytvářejí podrobnou scénu s „živým“, jasným zvukem a šťavnatými basy. Je pravda, s rezervací. se zvukovými kabelovými sluchátky nejsou srovnatelné.

Airpods Max poskytuje čistič, navržený zvuk bez stopy zkreslení ve velkém objemu. ale hrají ne tak hlasité. Nemohou se rovnat dvojici kabelových sluchátek třídy Hi-End, jako jsou otevřené modely Magnanar, řekněme, od Hifiman. Ale jsou to určitě krok nad Sony [WH-1000XM4] a Bose [NC700].

Pokud sedíte a přemýšlíte o tom, jak se tato sluchátka vypořádají s vysoce kvalitními bezeztrátovými dopravami s vysokým bitokem, pak zjevně nejsou pro vás. Potřebujete kabelová sluchátka, nejlépe s otevřeným designem, kapesní zesilovač s vysokou kvalitou a zdrojem s vysokým bitokem. a lidé, pro které AirPods Max poslouchá Spotify, Apple Music, Sledujte YouTube a poslouchat podcasty a pro ně pro ně a pro ně a pro ně účely, kvalita zvuku je prostě fantastická.

Nebudou nahradit několik kabelových sluchátek připojených k audiofilnímu DAC, aby poslouchali hudbu ve vysokém rozlišení, ale takové nastavení vyžaduje zcela odlišnou úroveň zapojení, sestává z několika komponent a je dražší. A AirPods Max zní dobře za všech podmínek a prostě je nosit s sebou.

Zároveň recenzenti přátelsky nazývají novinka Apple „Kings of Active Noise Reduction“. nadřazenost nad Sony a Bose je malá, ale stále existuje.

Všechny tři páry sluchátek se vyrovnávají s potlačením vnějšího šumu přibližně stejného. Výhodou AirPods Max je však to, že jejich systém snižování hluku je mnohem méně syčení. Prostě znějí čistší. obvykle se objeví tichý syčení, když hluk. disposal, ale tady to prakticky necítí. A AirPods také nevytváří pocit tlaku na ušní bubínek, který se u některých lidí objevuje při používání redukce hluku na jiných sluchátkách.

V Rusku stojí AirPods Max 63 tisíc, ale zatím jsou k dispozici pouze na předobjednávce-oficiální web Apple naznačuje pravděpodobnou dodací lhůtu v rozmezí 12-14 týdnů, tj. Do března 2021.

Takže jsou 3krát dražší.

Typické lízání Apple v recenzích Tato novinka za cenu koně nespadlo.

„Nová sluchátka Apple. Nejlepší sluchátka v kategorii až 30k. Protože jsou mnohem dražší.“

No, ne, pokud soudíte RRC, pak dvakrát. Sonyki pro 30k prodáno

O krok vyšší ve zvuku a 3 v ceně. Dobrý nadpis by byl

Takže toto je klasika. Stejně jako na úrovni úrovně „Porovnejte rozpočet Android a některé iPhone 17, což je 6krát dražší“.

Vezměte si sluchátka za 60k a poslouchejte MP3 320 Kbps z SpotFai. Rozumět!

Pokud máte dalších 60k a jsou pohodlné/příjemné/pozorné, pak je to problém?)

Vezměte příslušenství pro iPhone a MacBook za cenu půl kouzelníka, který vydrží spoustu let a přežije spoustu generací a změnu zařízení

AAS 256 v sluchátkách a iPhone už neví, jak na to

Chtěli jste říct až 160 KB/S Pá, verze Spotifai již nedává

Ne reklama pro, ale například srovnání, existuje trochu známé značky Meze s modelem 99. Existuje verze s dřevěnými miskami, ale je tu s plastovými, zvukem. Srovnatelný. Znějí krásně, pohodlně sedí, budou stát, protože to chápu mnohem levnější než zabloudit z jablka. Ve hrách, elegantní efekty a umístění, nejlepší ze všech těchto stylových her 5.1. Kabelové.

Kvalita zvuku

Abychom vyhodnotili zvuk v AirPods Pro, znovu jsme se uchýlili k pomoci standardizované subjektivní metodologii FSQ (rychlá kvalita zvuku), vyvinutá v roce 2001 akustickým centrem katedry vysílání a elektroakustiky Moskevské technické univerzity a informatiky ( Mtusi). Zdálo se, že FSQ vyhodnocuje automobilovou akustiku jako alternativu k běžné metodologii IASCA (Inernational Auto Sound Challenge Assotiace) a následně byla přijaty AES (Audio Engineering Society Society). Poměrně rychle se FSQ začalo používat při testování reproduktorů domů („Hyphastium“ a Multimedia).

Těm, kteří chtějí zkontrolovat své vlastní sloupce nebo sluchátka, se doporučuje stáhnout disk „FSQ AUDIO.OCATOR“ a testovací pokyny ze stránky akustického centra MTUSI, protože hlavní výhodou této metody je jasná kritéria pro hodnocení, která částečně kompenzují kompenzaci, která částečně kompenzuje za kompenzaci. Jeho subjektivní povaha. Ve většině testů musí odborník pouze odpovědět, zda zvuky, které by v něm měly být, nebo naopak, jsou ty, které by neměly být v záznamu.

Metoda FSQ ve své standardní verzi zahrnuje 14 testovacích cest, s nimiž jsou hodnoceny následující charakteristiky akustického systému:

 • Rezerva zvukového traktu podél nepodporované úrovně hlasitosti;
 • Správné fázování zvukového zařízení;
 • Přítomnost cizích duchů, hluku a rušení ve zvukovém traktu;
 • Schopnost zvukového traktu reprodukovat nejnižší zvukové frekvence;
 • Nerovnoměrná frekvenční odezva zvukového traktu;
 • Linearita stereo.chtartin podél šířky zvukové scény;
 • Mikrodynamika a echelonace zvukové scény do hloubky;
 • Postavení a zaostření stereo.stran v horizontálních a vertikálních rovinách a přirozenost přenosu hudebního útoku;
 • Hudební a zabarvovací rovnováha zvuku hudebních nástrojů a vokálů;
 • Linearita zvukového obrazu z hlediska objemu a makrodynamiky.

Důsledně uvedeme výsledky poslechu testovacích záznamů FSQ na třech modelech sluchátek Apple. dráty první generace a bezdrátových AirPods AirPods Pro Wireless AirPods. Každý test je doprovázen stručným popisem z pokynů pro „Audio.Cattle FSQ“. Zkušební záznamy byly přepracovány z WAV do formátu Apple Betentless (ALAC) a byly reprodukovány na MacBook Pro pro MacOS 10.Patnáct.Jeden.

apple, airpods, více

Rezerva neléčeného objemu

Magic Pump, „Otevřete dveře“ RDM, CD RDM 801201 „, naše ve městě“

READ  Je možné připojit sluchátka Airpods k zařízení Samsung se systémem Android?

Úroveň nedotčená hlasitost je určena první stopou zkušebního disku. Zní to hudební fragment, kde jsou večírky vokálů a basy navíc komprimovány. Úroveň hlasitosti se zvyšuje z nuly před začátkem přetížení, když nelineární zkreslení vnímané uchem jako sípání začne poslouchat basy a vokály

Fázování zvukového traktu mezi kanály

Hlas hlasatele ve fázi/antiphase, CD (300–3 000 Hz), RF (5 000–22 500 Hz), LF (10–150 Hz)

Hlas hlasatele se slovy: „Průměrné frekvence jsou zaznamenány na cestě. Fáze“. Tato slova by měla být slyšet ze středu zvukové scény. Dále vyhlašovatel říká: „Průměrné frekvence. Antiphase „. V tomto případě by se text hlasatele měl hrát s nižší úrovní hlasitosti a (nebo) rozostřen pro posluchače a (nebo) se posunul jedním nebo druhým směrem z centra. Podobně je fázování kontrolováno v RF Strip a v pásu NF

Přítomnost rušení, chrastítka, cizí duchy a hluk ve zvukovém traktu

Posuvný tón, levý/pravý kanál (20-15 000 Hz)

Tónový (sinusový) signál, jehož frekvence hladce se mění z nejnižší na horní frekvence. Samostatně, nejprve po levé straně a potom pravé kanály

Sada frekvence pro kontrolu nízkofrekvenční skladby

Fonogram, nejprve vlevo a poté pro pravé kanály, obsahuje záznam řady pevných zvukových frekvencí non-MP. Za prvé, hlasatel hlásí, že frekvence podpory 60 Hz zní. Pak hlasatel oznámí: „20 Hz“, „25 Hz“, „30 Hz“ a tak dále. První čistý nízkofrekvenční tón (bez zkreslení a turbulentních Sles), který se shoduje s hlasitostí s podpůrnou, určuje nižší provozní frekvenci zvukového traktu. V ideálním případě by objem zbývajících tónů do 150 Hz měl být stejný

Nerovnoměrnost v oblasti středních zvukových frekvencí

Fonogram je vysoce kvalitní stereo záznam potlesku velkého počtu diváků v hale. Klínky v rukou v poněkud ozvěně místnosti jsou ekvivalentní spektru rovnoměrně distribuované ve spektru. hluk. Na pozadí tohoto monotónního šumu se však lidské ucho podaří rozlišovat mezi samým začátkem bavlny (výbuchy). Na zvukovém traktu s lineární frekvenční odezvou opravdu slyšíte potlesk, ale s nerovnoměrným („plotem“) se stanou podobným hluku silného deště

Linearita stereo.kapel podél šířky zvukové scény

Moving Drum, IASCA Competition CD

Fonogram obsahuje sedm rytmů bubnu, jemně se pohybuje zleva doprava podél celé šířky stereo. Rámy jsou přesně lokalizovány ve směru a jejich pohyb ve vesmíru je lineárně, t. E. Úhly mezi údery jsou stejné

Mikrodynamika a hloubka zvukové scény

Alex Rostotsky Trio, „Intro“, papež Musik PM1014-2, „vařený Borsht“

Fonogram je malý hudební fragment se dvěma nástroji. dvojitý bass a šoková jednotka. Oba hudebníci jsou na zadní straně jeviště. Nepřijatelná hloubka zvukové scény se zvažuje, pokud jsou hudebníci vizuálně v popředí. S neuspokojivou mikrodynamikou se neslyší tiché útoky na bubny a talíře a hra s lukem na Smugu je špatně rozlišitelná. Mikrodynamika může být považována za uspokojivou, pokud jsou slyšeny bubny, talíře a dvojité basy, ale ve zvuku dvojité basy neslyšíte prsty hudebníka a (nebo) při hraní pašeráka s lukem, zjevně neslyšíte „klidový“ pohyb luku podél strun. A mikrodynamika bude dobrá, pokud budou prsty pašeráků slyšet jasně a jasně. Zvukový trakt má vynikající mikrodynamiku, pokud je slyšet velmi tichý šustě

Provozní doba, doba nabíjení

V iOS při připojení vidíte úroveň poplatku obou sluchátek i krytí.

Apple uvádí, že provozní doba sluchátka se snížením hluku a objem asi 50% bude asi 4.5 hodin (pro iPhone bude Android menší). Případ nabíjení umožňuje několikrát nabíjet sluchátka, celková provozní doba bude 24 hodin. Podle mého názoru je to více než dost na to, abych chodil se sluchátky na několik dní a nevím žádné problémy.

Za pět minut nabíjení sluchátka získáte příležitost je použít asi jednu hodinu. Bezdrátové nabíjení trvá asi 1.5-2 hodiny, vše záleží na vaší nabíječce. Nabíjení drátu z počítače trochu rychleji. Za 35-40 minut dosáhnete 70% nabíjení, ale proces se pomalu probíhá.

Pokud plánujete tyto sluchátka používat s cmartphonem Android, připravte se na skutečnost, že budete muset hledat způsoby, jak se podívat na úroveň poplatku. Existují způsoby, ale nejsou nejjednodušší.

Jsou airpody maximální poškrábání

Za měsíc, kdy není nejpřesnější použití, jsem na sluchátcích nenašel jediné poškrábání. I tam, kde se poháry navzájem bijí, nejsou ani. Pravděpodobně se objeví v průběhu času. S největší pravděpodobností se to začne dostat ven, když budeme znovu cestovat, protože v letadlech a trénincích je riziko poškrábání sluchátek mnohem vyšší. Ale pokud si koupíte AirPods Max pro domov, určitě byste se o ně neměli starat.

Měsíc použití a ne jediné poškrábání.

„Zametá jako nové auto“. co bloggerové a novináři, kteří byli první, kteří vyzkoušeli články z článku Apple AirPods Max

Technobloglery a novináři velkých západních publikací se již pokusili vyzkoušet Apple AirPods Max v podnikání a sdílet první dojmy. vybrali jsme hlavní věc z jejich recenzí.

 • Airpods Max jsou dodávány v krabici s kabelem a krytem Lightning-USB-C, v soupravě není nic víc, dokonce ani samolepky s jablkem.
 • Poháry jsou vyrobeny z hladkého hliníku s koktejly pod devíti mikrofony a ovládacími prvky
 • Těžká sluchátka-386 gramů proti Sony WH-1000XM4, které váží pouze 250 gramů.
 • Airpods Max nelze vypnout ručně. převedeno pouze do režimu hibernace umístěním do úplného krytu. Pokud je prostě necháte na stole, „usne“ a také se téměř nevypouštějí jako modely Inserto AirPods.
 • Airpods plné velikosti lze připojit ke zdrojům zvuku pomocí ligtningového kabelu. 3,5 mm. Apple to prodá 3590.
 • Veškeré vedení se provádí pomocí kola na levém šálku. je větší než Apple Watch, ale princip je stejný. Marquez Brownley poznamenává, že mechanická tlačítka a kola jako celek jsou obvykle spolehlivější a intuitivnější než smyslové náhražky.
 • . Marquez Brownley poznamenal, že AirPods Max není přinejmenším horší než AirPods Pro, ale se sluchátky „Best On The Market“ s hlukem.dodržování od Sony je ještě třeba porovnat.
 • „Revoluční“ upevnění pohárů do oblouku se ukázalo jako kovový závěs. navzdory rozměrům se sluchátka opravdu sedí na hlavách, přizpůsobují se a rovnoměrně distribuují váhu kvůli hlavě měkké sítě.
 • Obrysy tkaniny sítě jsou připojeny pomocí magnetů a v případě potřeby se snadno odstraní bez dalších nástrojů. Apple prodává další páry různých barev na oficiálním webu za 7,5 tisíce.
 • Z krabice sluchátka voní „jako nový stroj“. novinář The Verge navrhl, že se jedná o kombinaci látky, pěny s paměťovým efektem a hliníkem.
 • Hlava teleskopického, přitáhněte jej do požadované délky s mírným úsilím. Neexistují žádné zarubok nebo kliknutí, určitě můžete rozměry upravit podle svého vkusu.
 • Ochrana proti potu, dešti a prachu není uvedena, použití AirPods Max během sportu nebo za špatného počasí na ulici se nedoporučuje.
 • Kompletní kryt vypadá konkrétně a prakticky nechrání nic ze všech stran na něm, relativně křehká kola kontroly nejsou pokryta ničím a tkáňový nadpis, který lze obarvit nebo zachytit stopu, se má použít jako rukojeť pro nesoucí.
 • Téměř nikdy nemluví o zvuku v náhledu. Recenzenti poznamenávají, že zvuk je „dobrý“, ale toto téma nechte na podrobné recenzi.
 • Marquez Brownley navrhl, aby AirPods Max je nezbytný nejen s jinými bezdrátovými modely v plné velikosti, jako je Sony WH-1000XM4 (které stojí o 200 levnější a jsou dodávány s kabelem 3,5 mm a normálním případem v soupravě), ale také s prémiovým zvukem- vyplněné hlavy, které jsou ještě dražší.

Pokud jde o zvuk, rád jsem poslouchal AirPods Max několik hodin v řadě. zvuk je jasný, jasný a scéna je širší než moje Sony. Necítil jsem žádné zkreslení ani při maximálním objemu. Ale v recenzi vám o tom řeknu více.

Airpods Max jsou k dispozici v pěti barvách a jsou dodávány s pobouřením. Na fotografii je příklad různých kombinací, pokud si koupíte druhý pár samostatně

Apple oznámil plně velikost sluchátka za 550 (63 tisíc v Rusku) 8. Prosince a začnou je dodávat od 15. Prosince (ti, kterým se podařilo kázat první den). Nyní ruské místo Apple slibuje doručit předčasné zařazení nejprve než březen.

O zvuku by to bylo hezké ještě podrobněji. To jsou sluchátka, bez ohledu na to.

READ  Jak stáhnout na Instagramu z počítače

Mluvíme zde o značkovém gadgetu. Nové slovo ve zvukovém vybavení. Inovace v designu. Jaký zvuk, blázen?

Hudba v těchto sluchátkách není nutná k poslechu. Ano, dokonce je připojte k telefonu. Koneckonců, pak bude možné dostat váš nový iPhone z kapsy a odpovědět na hovor! Kombo! Na krku. Apple AirPods Max, u ucha. Nový iPhone, na zápěstí ruky, se kterým ji držíte. Nové Apple Watch. Ano, samotné slunce v tuto chvíli začne závidět a osvětlit pouze vás!

Prodávají emoce a pocity. Tady kurva na vlastnosti.

Obávám se, že srovnání není pro Apple

Co bych měl řict? Toto je Bluetooth s AAC a nějaký druh ekvalizéru tam. Bude to obyčejný zvuk. Ale budou povýšeny na maximum, i když pouze prodat.

Populární Imalchik Mardvisibrivnly vám řekl, že jsou kočička, takže jděte běžet do Labase s penězi.

Zvuk je navržen speciálně pro vrcholy grafu všech druhů služeb.

Téměř nikdy nemluví o zvuku v náhledu. Recenzenti poznamenávají, že zvuk je „dobrý“, ale toto téma nechte na podrobné recenzi.

Ano, ne nejhorší význam věci

Za tento druh peněz si budete pamatovat vůni a každý detail, i když ekvivalent těchto uší Shinky pro 15k

Umístěte třídu, která čichala nová auta. Podívejme se, kolik z nás je bez auta.

Tady se rozruší, protože každá nová věc má vůni. Auto má čip, že uvnitř je jeho vlastní zóna, odkud aromatické látky nemohou zmizet

Marquez Brownley navrhl, že porovnání AirPods Max je nutné nejen s jinými bezdrátovými modely plné velikosti. Ale s prémiovým zvukově naplněným drátěným sluchátkem, které jsou ještě dražší.

Do prdele? Audiofily stále nekupují tyto uši kvůli úpravám zvuku. ? Přehled sluchátka bez rozdílu zvuku je samozřejmě top. Maximum je, že dobře sedí

Audiofily také malovali zvuk, nemalujte monitory pro soundéry

Ano, i když se porovnávají s zadkem, je vám líto nebo tak něco?)

Toto je podobnost chycených pedaphilů a sluchátek Apple. Sedí dobře

Hlavní věc je, že audiofil porovnává, a ne nějaký blogger

Heavy Suite Apple AirPods Max. Zkontrolujte, kdo jste chudoba nebo mistr života

Apple není vůbec charakteristický pro výrobu produktů jeden po druhém, ale bez zvláštních preludů společnost vydala své první plné velikosti sluchátka Apple AirPods Max. Všechno v nich je v pořádku k poslednímu šroubu a ohýbání, ale zároveň toto zařízení nejsou sluchátka. Toto je nejlepší na planetě definice chudoby a také zařízení, které je schopné přesně naznačovat, do kterých kast patříte, kde jste v Maslow Pyramid. Níže, kde je veškerý rozpad nebo na vrcholu světa, odkud se podíváte na dolní.

Musím odhalit tajemství, stejně jako většinu světové populace, patřím do chudoby ohledně sluchátek Apple AirPods Max. Důvodem je banální a leží na povrchu: Nebyl jsem dán, abych si uvědomil velikost tohoto produktu jako sluchátka, protože to chybí, a my o tom budeme podrobně hovořit níže. Jako racionální osoba nikdy nebudu kupovat sluchátka s průměrným zvukem za 550 plus daně nebo za skromných 63 tisíc.

apple, airpods, více

Zde samozřejmě musíte otevřít všechny karty, aby mezi námi neexistovaly žádné opomenutí. Mám rád dobrý zvuk, mám rád sluchátka, která ho mohou poskytnout. Opravdu se mi líbí Oppo PM-1 (sluchátka roku 2014), náklady na ně v době nákupu byly asi 1 000

Samozřejmě nemám Orpheus ze Sennheiser. Ale nemáte servisní stanici, díky přátelům, které jsem měl příležitost je poslouchat, je to jen něco. Podíváte se na) a chápete, že koncept levné expeenzie je vymazán, přístupný nebo ne. Sluchátka stojí přesně tak, jak jste za ně připraveni zaplatit. Pro Orpheus jsou lidé, kteří mají v tomto životě všechno, připraveni platit, i když to samozřejmě jsou to stovky kusů na celé planetě. To je místo, kde exkluzivní.

Ale zpět k mým levným sluchátkům, která se v průběhu let hromadila. Obyčejná sluchátka od Vertu, někteří to dali, jiní jednou dali přílohu zbrusu nový smartphone vertu. Ležící zabalené, protože jejich ruce se k nim nedosáhly. Z mých oblíbených sluchátek uvedu audio-techniku, Beyerdynamic, nepamatuji si čísla, ale sluchátka v plné velikosti stojí 1 000 každý. Důvodem jejich nákupu bylo to, že jim umožnilo velmi dobře poslouchat hudbu z domácího systému, a to zjevně nejsou sluchátka pro chůzi nebo něco takového. Nedokážu si představit osobu, která takové sluchátka připojí k smartphonu, i když můžete být zmatení, zapněte přenosný zesilovač, připojte k němu sluchátka. Ale proč? Jednotky se do toho zabývají a je nemožné to nazvat něčím správným. Pro promyšlené ponoření do hudby jsou potřebná dobrá sluchátka.

Apple vyrábí sluchátka po mnoho let, která se stala standardem pro trh. Kabelové earpody byly odlišeny strašlivou ergonomií a plastovým zvukem, který byl kvůli vnímání značky Apple považován za odkaz. Koneckonců, iPod nemůže znít špatně, iPod byl vytvořen Apple a ubohá univerzální sluchátka s nulovou izolací vnějšího šumu je to, co potřebuje každý. Bez vtipů by Apple mohl vzdělávat několik generací lidí, kteří nikdy neslyšeli kvalitní zvuk, a nemusí to nutně synonymum pro drahé sluchátka a HIFI systémy. Skvělý zvuk lze získat v levných sluchátkách, stačí se postarat o jeho vyhledávání.

A pak to šlo a šlo, Appleova hegemonie na trhu TWS, absorpce rytmů, která se sama stala synonymem pro zkreslený zvuk, ale velmi módní značka. A v Apple Release AirPods Max.

Tato sluchátka jsem neposlouchala, ale určitě to udělám na konci prosince. Ale dobře vědět, co a jak Apple dělá, mohu vám říct, proč tato sluchátka nemusí ztratit hudbu vůbec, nezáleží na nich.

Co je dnes Apple? Je to příležitost ukázat celému světu, že jste v pořádku a můžete si koupit příslušenství, které doplňuje obraz úspěšného člověka. Sluchátka Apple je příběh lidské marnosti, kdy byla sluchátka drahá, ale bylo snadné je rozpoznat v uších nošení. Kvalita zvuku a náhlavní souprava zmizela do pozadí, je to další módní a drahé doplňky, což prokazuje světu, kdo jste, a mluví o dostupnosti peněz v kapse.

Něco podobného se stalo s rytmy, nosili se jako límce téměř všichni módní kluci a začali je od prvních dnů doslova předstírat. Byl to kulturní kodex „jeho vlastní“, a to je přesně to, co se Apple snaží reprodukovat se sluchátky AirPods Max.

Proč nevěřím v génius inženýrů Apple? Odpověď je ve všech předchozích produktech souvisejících se zvukem, jsou průměrné. Navíc je Max Headdress sluchátka, tj. Samozřejmě v regionu, ne o kvalitě zvuku, ale o snadnější použití v letadle nebo v jiném dopravě. A na tomto území je stálým vůdcem Sony z jejich WH-1000XM2/3/4, které nikdo nemohl vyhrát.

V Sony stovky inženýrů pracují na zvukových technologiích a promění se v železo a software Ano, existují nováčci, ani silní hráči nemohli vytvořit přiměřenou reakci na sluchátka Sony se snížením hluku, všechny modely jsou velmi pozadu. I Sony WH-1000XM4, stejně jako předchůdci, vypadají jako druh kosmické lodi mezi vozíky taženými koňmi. Optimalizace pro lidskou anatomii a poté, zda nosí brýle nebo ne, analýza okolního tlaku, spoustu dalších senzorů, které mění nastavení sluchátek, a nejúčinnější systém redukce šumu ze všech existujících. Tato sluchátka způsobují čisté potěšení a po nich se zdá, že všichni ostatní jsou stejní jako přeprava podrobení koně ve věku letadla. A popularita všech zástupců linie to dokazuje, Sony odešla daleko od konkurentů. Apple nemá inženýry nejen úroveň Sony, ale úroveň čínských výrobců sluchátek, která je, bohužel, je dána. Nevěří? Pamatujte, kolik let společnost neúspěšně bojuje za bezdrátové nabíjení, ale nemohla je „vymyslet“ v normální verzi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS