? Jak odejít ze základny? Stejně jako nejlepší vtipy na toto téma!

Nyní na prvním místě ruského obchodu s aplikacemi je mazaná aplikace, která vám umožní zjistit, jaké jméno je toto nebo toto číslo zaznamenáno v kontaktech jiných telefonů. S pomocí aplikace můžete deanonymizovat libovolné číslo obecně. Dokonce i ten, ze kterého jste vydírali 100, že „omylem“ byl vyhozen do vašeho účtu. Je pravda, že existuje několik výhrad.

Aplikace vidí pouze ty kontakty, které jsou ucpané do telefonů, na nichž je také nainstalován GetContact

Druhým bodem je informační zabezpečení. Budete muset „sloučit“ všechny své kontakty na základnu aplikace. A ne skutečnost, že vaše číslo nespadne do rukou nějakého nepříjemného spammeru.

Je důležité pochopit, že i když jste neinstalovali GetContact, GetContact vás již nainstaloval. Spíše, každá osoba, která má vaše číslo a která žádost podala, vás již předala se všemi giblety velkého bratra.

Říkají, že existuje cesta ven.

Otevřete aplikaci a přejděte do nastavení GetContact, poté v „Nastavení účtu“. Tam klikněte na „Odstranit účet“.Ale to není všechno! Přejděte na webové stránky GetContact a přejděte na kartu s ukvapením. Zadejte své telefonní číslo a klikněte na „Nestanoté“.Číslo bude smazáno do jednoho dne. Ale není to přesně.

Popularita nové hračky právě začala propagovat své čepele, ale skandály jsou již všude. Obyvatelé Kazachstánu neměli čas na ochutnání a rozložili snímky obrazovky z GetContact, protože to bylo kvůli zákonu o osobních údajích zakázáno. Kazaši však stále vyložili spoustu nálezů do sítě s otevřením intimních detailů osobního života. Mimochodem, v Ázerbájdžánu byla novinka také zakázána.

Zjistěte kontakty pomocí aplikace GetContact

Jedna z nejslavnějších a ověřených aplikací tohoto plánu se nazývá GetContact. Získal zvláštní popularitu v roce 2018. Ve společnosti Play Market a App Store to dosáhlo prvních míst ve stahování. Ostrý skok v popularitě nevznikl nejméně díky sociálním sítím. lidé sdíleli své zkušenosti pomocí aplikace. Kromě toho byl kontakt HET dokonce v mnoha zahraničních a domácích zpravodajských kanálech.

Getcontact zpočátku měl jiný účel. aplikace byla použita k identifikaci volajících uživatelů. I když jste neměli člověka v kontaktech, můžete se dozvědět o tom, kdo to je, pokud je známý vašim přátelům.

aplikace, telefonu

Funkce prohlížení jejich jména mezi ostatními byla sekundární, ale nakonec to byla ona, kdo přinesl aplikaci největší popularitu.

Výhody a nevýhody aplikace GetContact

Výhody nevýhody
Můžete zjistit, kdo volá
Můžete vidět, jak vás nahrávají jiní lidé Pracovní podmínky jsou neprůhledné
Pohodlná interakce Aplikace získá přístup k osobním údajům, včetně telefonického notebooku
READ  Jak můžete zkontrolovat, zda je váš iPhone originální, nebo ne. Jaké je sériové číslo?

Pro Android

Pokud nevíte, jak vidět, jak vás nahrávají jiní lidé na Androidu, pak vám aplikace Numbuster pomůže! Samotná aplikace je zdarma, můžete ji použít stejně tak. Ale pokud chcete vidět, jak jste nahráni z jiných kontaktů, budete si muset zakoupit předplatné. Stojí to asi 1 (za rok 2018).

Být nejvíce stylový! Použijte super efekty:

Další banda životních hacků, zpracování tajemství, nejlepší filtry a neobvyklé masky. Stejně jako to, jak vyrobit duhu na obličeji, uveďte text, správně rozloží rozložení na fotografii, je popsán v národním týmu ve velkém článku. Klikněte na obrázek!

Nyní víte, jak vidět, jak jste nahráni u jiných lidí! Spíše si stáhněte program a podívejte se, jak je váš přítel zaznamenán na podezřelém No, nebo se jen podívejte na to, jak vás vaši příbuzní, přátelé nebo kolegové zaznamenali do vašeho telefonního knihu.

Alternativní metody

Můžete získat informace o tom, jak je číslo zaznamenáno od ostatních uživatelů, nejen pomocí specializovaných aplikací. Na webu jsou weby, které se zabývají přestávkou v číslech, hackerských účtech a jiných ne zcela právních službách. Nedoporučuje se kontaktovat podobné zdroje, protože žádná z nich nedává žádné záruky a v případě podvodu bude velmi obtížné vrátit utracené prostředky.

.

Jak zjistit, jak jste nahráni v telefonu od jiné osoby?

Jak zjistit, jak jste nahráni v telefonu od jiné osoby? Tato otázka se obává mnoha majitelů smartphonů. Zdá se však, že je to nemožné, ale dnes není nic nemožného. Existuje mnoho špionážních aplikací, které lze snadno stáhnout na trhu. Jednou z těchto aplikací lze zdůraznit, získejte kontakt. Díky mu můžete pochopit, jaký název je váš telefon zahrnut do jiného smartphonu.

Vzhledem k této aplikaci, jak již bylo uvedeno, lze určit, jak jsou kontakty zaznamenány u cizinců. Je třeba poznamenat, že aplikace nemohou fungovat samostatně Ptáte se. proč tento program, proč to bude potřebovat? Odpovíme na tuto otázku.

Z velké části lidé píšou nový kontakt ve svém mobilním telefonu, takže v budoucnu by bylo snadné pochopit, kdo to je. Za takových podmínek se zpravidla jmenuje snížena, přidávají se emotikony, přezdívky jsou často řízeny, místa, kde lidé vstoupili do práce telefonního seznamu. Na základě podpisu kontaktu můžete často pochopit, jak se člověk skutečně vztahuje na vás, kdo napsal váš kontakt ve svém smartphonu.

Tyto informace jsou staženy v automatickém režimu, bezprostředně po instalaci softwaru na gadgetu Zde jsou neustále umístěny a v případě potřeby jsou na vyžádání přenášeny uživateli služby. Pokud do vašeho telefonu přijde hovor z neznámého čísla, pak aplikace určí toto číslo, přičemž jej vyřadí ze základny.

aplikace, telefonu

Stejný postup při kontrole telefonního čísla. Díky cloudu máte příležitost dostat se do telefonu svého přítele.

READ  Jak smazat facebook z telefonu

Zvažte je.

 • Když používáte tuto službu, okamžitě pochopíte, kdo vám volá. Proto jste v bezpečí;
 • Okamžitě pochopíte, jaké jméno vás zaznamenávají vaši přátelé;
 • Pomocí této aplikace můžete vytvořit místní databázi při zachování dat na příchozích hovorech.
 • Instalací programu otevřete přístup ke svým důvěrným datům;
 • Program přenáší vaše informace do veřejné základny;
 • Při volání je určeno vaše vlastní číslo a další uživatel se stanete známými.

Hlavním rozdílem mezi aplikací je schopnost určit, jaký název je telefonní číslo zaznamenáno jinými uživateli Chcete.li získat takové informace, musíte zadat telefonní číslo uživatele, koho chcete, jak se zobrazí váš vlastní telefon. Vzhledem k tomu, že takové informace mají osobní povahu, mají distributoři a vývojáři tohoto softwaru problémy s právní povahou.

Aplikace, ve které můžete zjistit, jak jste zaznamenáni do telefonu od ostatních, měli byste nejprve nainstalovat. K tomu můžete použít trh Play nebo iTunes. Poté budou vaše kontaktní informace přeneseny do cloudu. Pak budete mít příležitost použít aplikaci pro svůj účel. Můžete zkontrolovat své číslo.

aplikace, telefonu
 • Nejprve stahování získáte kontakt;
 • Nainstalovat aplikaci;
 • Program požádá o povolení k použití vašich dat. Potvrďte tento požadavek;
 • Uveďte své telefonní číslo pro registraci v aplikaci;
 • Dále obdržíte zprávu SMS, kde bude uveden potvrzovací kód;
 • Dalším krokem bude vytvoření vašeho účtu. Zadáte několik osobních údajů. To zahrnuje příjmení, jméno, e-mail. Chcete.li program používat, budete muset tyto kroky provést;
 • Po zadání osobních údajů musíte kliknout na tlačítko „Full“.

To je vše, nainstaluje se kontakt. Po instalaci se doporučuje provést restart zařízení. Po kterém je program připraven na práci.

Jak zjistit, jak jste nahráni v telefonu od jiné osoby?. Aplikace Get Contact je pro to nejlepší volbou. Podrobně jsme zkoumali, jak nainstalovat tento program. Ale jak to zkontrolovat. Když je software nainstalován, máte takovou příležitost. Uvidíte, jak je vaše vlastní číslo podepsáno v telefonní knize vašich přátel nebo v zásadě od jakéhokoli jiného uživatele.

 • Otevřený software
 • . Je nutné nainstalovat tento běžec pro vyhledávání podle názvu;
 • Klikneme na vyhledávání. Výsledkem je, že po nějaké krátké době bude vytvořen seznam, kde budou uvedena jména vašeho telefonu v adresářích vašich přátel, kteří mají tuto aplikaci. Hmatatelná mínus této metody je skutečnost, že software neposkytuje informace, které vám uživatel podepíše ve svém telefonním knize. Pokud však váš telefon zná pouze omezený počet lidí, můžete snadno určit, kdo „volá“, máte rádi vás.
READ  Jak zjistit hesla v telefonu se systémem Android.

Getcontact. pokyny pro použití

Jak nainstalovat mobilní aplikace z Google Play, které již pravděpodobně znáte.

Proto se okamžitě přesuneme k jeho použití:

 • Kliknutím na ikonu programu v hlavní nabídce spustíte GetContact;
 • V horní části hlavní nabídky aplikace stiskněte šipku doleva;
 • Do vyhledávacího řádku zadejte telefonní číslo a stiskněte tlačítko Enter na virtuální klávesnici Android;

Tato metoda je možná, pokud mají vaši přátelé také aplikaci GetContact. Telefonní knihy bez přílohy nelze prostřednictvím tohoto programu zobrazit. Ale nezoufejte, protože existují i ​​jiné způsoby, jak zjistit, jak jste na zaznamenávání od svých přátel na telefonu. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení s iOS.

Getcontact. pokyny pro použití

Jak nainstalovat mobilní aplikace z Google Play, které již pravděpodobně znáte.

Proto se okamžitě přesuneme k jeho použití:

 • Kliknutím na ikonu programu v hlavní nabídce spustíte GetContact;
 • V horní části hlavní nabídky aplikace stiskněte šipku doleva;
 • Do vyhledávacího řádku zadejte telefonní číslo a stiskněte tlačítko Enter na virtuální klávesnici Android;

Tato metoda je možná, pokud mají vaši přátelé také aplikaci GetContact. Telefonní knihy bez přílohy nelze prostřednictvím tohoto programu zobrazit. Ale nezoufejte, protože existují i ​​jiné způsoby, jak zjistit, jak jste na zaznamenávání od svých přátel na telefonu. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení s iOS.

Přečtěte si také

Věková kategorie místa 18

Síťová vydání (stránka) je registrována Roskomnadzorem, osvědčení o EL č. FS77-80505 z 15. Března 2021. Editor.in.Chief.Sungorkin Vladimir Nikolaevich. Hlavní editor stránky-Nosova Olesya Vyacheslavovna.

Příspěvky a komentáře od čtenářů webu zveřejněné bez úprav. Redaktoři si vyhrazují právo je odstranit z webu nebo upravit, pokud tyto zprávy a komentáře jsou zneužívání svobody hromadných sdělovacích prostředků nebo porušením jiných požadavků zákona.

JSC „id“ Komsomolskaya Pravda „. Cín: 7714037217 OGRN: 10277739295781 127015, Moskva, Novodmitrovskaya d. 2b, Tel

| Denial of responsibility | Contacts |RSS