Stáhnout software pro snímání obrazovky

Bezplatný software pro nahrávání a snímání obrazovky si můžete stáhnout zdarma. Přečtěte si popisy, prozkoumejte a vyberte si své oblíbené programy, které vám umožní uložit video nebo fotografii obsahu monitoru počítače na disk. Zatímco snímek obrazovky lze pořídit pomocí systémových nástrojů (klávesa PrnScr), nahrávání akcí na obrazovce a tvorba videoklipů vyžaduje použití speciálního softwaru pro snímání obrazovky, který je uveden v této části našich webových stránek. Jejich použití není obtížné, i když některé z nich vyžadují určité znalosti, pokud jde o použití kodeků a nastavení kvality nahrávané obrazovky. Ale není těžké je zjistit. Programy pro pořizování snímků obrazovky mají oproti systémové funkci PrnScr rozšířenou sadu funkcí. například zachytit určitou oblast obrazovky, upravit nebo odeslat výslednou fotografii na internet. Programy jsou oficiálně zdarma, nevyžadují platbu a poskytují plnou funkčnost, která je v nich popsána.

Bezplatný software pro nahrávání obrazovky se systémovými zvuky a mikrofonem a převod výsledného videosouboru do formátu AVI nebo Flash.

Malý bezplatný program pro záznam videa a zvuku z obrazovky počítače.

Malý software pro snímky obrazovky se skvělými funkcemi, je zde funkce kreslení přímo na obrazovce, editace, pipeta, hodiny, kalendář, budík a další funkce.

Další bezplatný program pro nahrávání videa s možností hlasového doprovodu mikrofonem.

Program pro záznam videa z obrazovky počítače do formátu AVI se zvukem přes mikrofon a pořizování snímků obrazovky.

Bezplatný nástroj pro nahrávání videí pro konverzace přes Skype.

Malý bezplatný program pro vytváření snímků obrazovky s možností rychlých úprav.

Nahrávání 3D her ve formátech videa AVI, WMV, MOV, RM.

Bezplatný program zachytí video z obrazovky a uloží ho do souboru AVI.

Skvělý software pro záznam videa na obrazovku se zvukem. Snadné použití a možnost kreslit na monitor během nahrávání.

Malý nástroj, který umožňuje vytvářet snímky obrazovky, zpracovávat obrázky. Možnost dávkového zpracování obrázků, odesílání snímků obrazovky na internet, získání krátkého odkazu na obrázek.

Bezplatný nástroj pro pořizování snímků obrazovky ze stejnojmenné webové služby pro ukládání a sdílení obrázků.

Bezplatný software, který umožňuje ukládat snímky obrazovky, upravovat je pomocí online editoru a jedním kliknutím odesílat snímky obrazovky na internet a přijímat na ně krátké odkazy.

Nástroj pro přetaktování grafické karty s možností záznamu z obrazovky počítače pomocí grafické karty.

Bezplatný program pro nahrávání videoobrazovky s režimem pro nahrávání her se zvukem a dobrou kvalitou ve formátech MP4, FLV, MOV, AVI a dalších, kvalitu můžete nastavit výběrem kompresních kodeků.

Oblíbený software pro pořizování snímků obrazovky s možností úpravy obrázků, jejich odesílání na internet nebo ukládání na disk.

Snadný bezplatný program pro zachycení, úpravu a uložení snímků obrazovky z instant messengeru QIP creators. Možnost odesílání snímků obrazovky na internet do fotohostingu qip.

Bezplatný praktický program pro pořizování snímků obrazovky a sdílení pořízených snímků na internetu.

Přenosný software pro snímky obrazovky, velmi jednoduchý s funkcí rychlého automatického snímání.

Bezplatný software pro nahrávání akcí na obrazovce do videosouboru se zvukem, včetně pohybů myši se zobrazením kliknutí myší, stisků klávesnice a textových vysvětlivek.

Studio OBS

Bezplatný multifunkční program, který umožňuje nahrávat a vysílat (v případě potřeby) nejen veškeré dění na obrazovce, ale také video z jiných míst. podporuje klávesové zkratky; např. z webové kamery.

Několika kliknutími myši můžete rychle upravit velikost a polohu okna, nastavit stupeň komprese, kodeky atd. (velmi užitečné, pokud chcete snímat z několika zařízení najednou).

Snímání plochy a hry současně!

Mimochodem, tento software byl (nedávno) specifikován výrobci některých audio a video zařízení jako základní pro použití s jejich zařízeními (např. zachytávací karty, videokamery atd.).).

 • Zdarma s mnoha možnostmi a nastaveními;
 • Umožňuje snímat z několika zdrojů najednou: z plochy, webové kamery (nebo jiných zařízení) atd. zařízení), z her atd.д.;
 • možnost nejen nahrávat video, ale také jej vysílat do sítě;
 • Umožňuje ukládat videa ve více formátech: mp4, flv, mkv atd.;
 • podpora klávesových zkratek;
 • dostupnost dostatečně velkého počtu zásuvných modulů;
 • Funguje v systémech Windows, Linux a macOS (podporuje ruštinu)!).

Funkce „Nahrávání obrazovky

V mobilních zařízeních Apple je nativní funkce, která umožňuje nahrávat bez počítače nebo programu třetí strany. Hotové nahrávky se ukládají do standardní aplikace Fotografie, kde je lze upravovat.

Jak nahrávat video na obrazovku iPhonu nebo iPadu pomocí vestavěné funkce

 • Přejetím od okraje displeje otevřete ovládací prvky.
 • Pokud se na obrazovce objeví ikona ve tvaru kruhu uzavřeného v kroužku, přejděte k dalšímu kroku. Pokud není k dispozici, zavřete ovládací prvky a přejděte do Nastavení → Ovládací prvky → Konfigurace ovládacích prvků. Stiskněte znaménko plus vedle tlačítka „Nahrávání obrazovky“ a znovu otevřete ovládací prvek.
 • Chcete-li spustit nahrávání bez externího zvuku, klepněte na ikonu ve tvaru kruhu ohraničenou kroužkem.
 • Chcete-li spustit nahrávání s externím zvukem, podržte dotyk na výše uvedené ikoně, klikněte na tlačítko mikrofonu, které se zobrazí, a vyberte možnost „Spustit nahrávání“.

Placené programy pro nahrávání her a pracovní plochy

A nyní o placených programech stejného profilu, pokud nemůžete najít funkce, které potřebujete ve volných nástrojích, nebo pokud z nějakého důvodu nejsou vhodné pro vaše potřeby.

Bandicam je placený a pravděpodobně nejoblíbenější software pro nahrávání videa z her se systémem Windows a stolních počítačů. Snímky obrazovky jsou zaznamenávány pomocí programu Fraps, který má jednoduché a přehledné rozhraní, které je snadno pochopitelné i pro začínající uživatele.

Hlavní okno Bandicam

Jak se na komerční software sluší, Bandicam má jednoduché a přehledné rozhraní v ruštině, kterému rozumí i začátečník. Ani s Bandicamem jsem nezaznamenal žádné problémy, doporučuji jej vyzkoušet (zkušební verzi si můžete stáhnout z oficiálních stránek). Další informace: Nahrávání videa na obrazovku pomocí Bandicam.

Fraps

Fraps je nejznámější software pro nahrávání videa z her. program se velmi snadno používá, umožňuje nahrávat video s vysokým FPS, dobrou kompresí a kvalitou. Fraps má velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní.

Pomocí Fraps můžete nejen nahrávat video a zvuk ze hry, ale také provádět testy výkonu ve hře nebo pořizovat snímky obrazovky ze hry. Pro každou akci můžete přizpůsobit klávesové zkratky a další nastavení. Většina těch, kteří potřebují nahrávat video pro profesionální účely, volí Fraps kvůli jeho jednoduchosti, skvělé funkčnosti a vysoké kvalitě. Může nahrávat v téměř libovolném rozlišení a rychlostí až 120 snímků za sekundu.

FRAPS se mi nepodařilo vyzkoušet v práci (prostě na počítači nejsou žádné hry). Také, pokud jsem pochopil, program nebyl dlouho aktualizován a z podporovaných systémů jsou pouze Windows XP. Windows 7 (ale běží i na Windows 10). Přesto jsou recenze tohoto softwaru, pokud jde o nahrávání herních videí, většinou pozitivní.

READ  Zkontrolujte Samsung pro originalitu od IMEI

Dxtory

Hlavní aplikací jiného programu, Dxtory, je také nahrávání herního videa. Pomocí tohoto softwaru můžete snadno nahrávat obrazovku v aplikacích, které pro zobrazení používají DirectX a OpenGL (což jsou téměř všechny hry). Podle oficiálních webových stránek http://exkode.com/dxtory-features-cs.html, se pro záznam používá speciální bezeztrátový kodek, který zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu výsledného videa.

Samozřejmě je podporováno nahrávání zvuku (ze hry nebo mikrofonu), úprava FPS, tvorba snímků obrazovky a export videa do nejrůznějších formátů. Zajímavá funkce navíc: Pokud máte dva nebo více pevných disků, software je může použít všechny k nahrávání videa současně a nemusíte vytvářet pole RAID. vše se provede automaticky. Co vám to přinese? Vysoká rychlost zápisu a žádné zpoždění, které jsou u takových úloh běžné.

Akce Ultimate Capture

Třetí a poslední program pro nahrávání herní obrazovky. Všechny tři programy jsou pro tento účel profesionální. Zde je oficiální webová stránka ke stažení programu (30denní zkušební verze zdarma): http://mirillis.com/en/products/action.html

Jednou z hlavních výhod programu oproti výše popsaným je, že má menší prodlevy při nahrávání (ve výsledném videu), což se občas stává, zejména pokud nemáte výkonný počítač. Interiér aplikace Action Ultimate Capture je přehledný, jednoduchý a atraktivní. Nabídka obsahuje karty pro nahrávání videa, zvuku, testů, pořizování snímků obrazovky her a nastavení klávesových zkratek.

Můžete nahrávat celou plochu systému Windows při 60 FPS nebo můžete zadat jednotlivé okno, program nebo segment obrazovky, který se má nahrávat. Pro přímé nahrávání obrazovky ve formátu MP4 je podporováno rozlišení až 1920 × 1080 pixelů při 60 snímcích za sekundu. Zvuk se nahrává do stejného cílového souboru.

Bandicam

Bandicam je skvělý software pro zachytávání videa z monitoru, nahrávání her, filmů a pořizování snímků obrazovky. Všimněte si, že během nahrávání můžete zachytit určitou část obrazovky; stačí zvýraznit oblast zájmu.

Výsledný obsah je kompaktní a kvalitní. Snímky obrazovky lze získat v oblíbených příponách BMP, JPEG a PNG. Na rozdíl od většiny konkurentů je Bandicam známý svými rozumnými systémovými požadavky, které nezatěžují procesor ani paměť RAM. Budete moci nahrávat hru bez zpoždění v perfektní kvalitě FullHD.

 • Pořizujte snímky obrazovky a ukládejte je později;
 • Práce ve vysokém rozlišení;
 • Vytváření kompaktních materiálů;
 • V případě potřeby nastavte pauzu nebo zastavení v zadaném čase;
 • Můžete zachytit video ve formátu AVI, aplikace založené na technologii DirectX;
 • Podpora hardwarové akcelerace AMD VCE a Intel QSV;
 • Pracuje s formáty Xvid, MP2, MJPEG, PCM a MPEG-1.

Software pro snímání obrazovky

Náš přehled představuje nejlepší programy pro nahrávání videa z obrazovky počítače nebo notebooku. Speciální nástroje dokáží zachytit video z pracovní plochy, webové kamery, internetových stránek atd. Budete moci přidávat různé efekty a zvýrazňovat své akce pomocí myši. Jedna aplikace umožňuje doladit parametry nahrávání videa a upravovat výsledný obsah. Jiné nabízejí široký výběr formátů pro ukládání záznamů a jsou schopny je streamovat na YouTube a další služby.

Movavi Video Suite. populární software s pokročilými funkcemi pro vytváření a manipulaci se soubory. Dodává se s praktickým ruskojazyčným tipem s pokyny pro začínající uživatele. Podporuje mnoho přípon včetně swf, avi, uvf, exe, flv, mp4, mov, mkv, ts atd.д.

Rychle nahrávejte video z jakéhokoli zdroje, například z her, utilit, online videopřenosů, webinářů, sportovních přenosů z prohlížeče, videochatů a videohovorů přes Skype, Viber a mnoho dalšího. K dispozici je užitečný nástroj pro nahrávání zvuku z mikrofonu, reproduktorů nebo sluchátek připojených k počítači při nahrávání videa z obrazovky monitoru.

Pomocí vestavěného editoru videa můžete vystřihnout nežádoucí fragmenty videa, upravit jas, kontrast a rozmazání, nastavit rozlišení a datový tok. Lze překrývat různé scény, přechody, spořiče obrazovky, obrázky a textové komentáře. K dispozici je široká škála předvoleb pro zařízení se systémem Android a iOS. Hotové klipy lze převést a uložit v libovolném formátu na pevný disk. Mimochodem, obsah lze nahrát na různé sociální sítě.

 • Stáhněte si klipy z YouTube do počítače;
 • Získejte vysoce kvalitní klipy;
 • K dispozici je komprese videa MJPEG po jednotlivých snímcích;
 • Hardwarová akcelerace pro grafické karty Nvidia a AMD;
 • Upravuje snímkovou frekvenci a velikost videa;
 • Umožňuje vybrat efekty videa online
 • Vypaluje zvuk, video a fotografie na disky DVD a Blu-ray;
 • Povolení/zakázání možnosti Game DVR jediným kliknutím.

Movavi Screen Recorder. výkonný software pro záznam videa. Bohaté funkce, jednoduché rozhraní a uživatelsky přívětivé ovládání. Nástroj pro snímání obrazovky je součástí sady Video Suite.

Během natáčení můžete kreslit na obrazovku, používat filtry, vkládat gify a ukazatele, přidávat text a hlasové poznámky. Po dokončení snímání obrazovky můžete výstupní materiál oříznout a zvolit požadovanou kvalitu a formát exportu. K dispozici jsou různé šablony videa pro zařízení se systémem Android, iPhone, iPad, PSP, Xbox atd.

 • Ručně vybere část displeje pro záznam obrazovky;
 • Pracuje v rozlišení 720p, 1080p a Ultra HD;
 • Integrace s YouTube, Twitch, Vimeo, Live;
 • Umí nahrávat zvuk ve formátech MP3, WAV, WMA, MP2, OGG, AAC a MIDI;
 • Vytvářejte snímky obrazovky v různých formátech BMP, JPEG, PNG, GIF, TGA;
 • Podporuje kodeky Lagarith, H.264, XVID, DIVX, ffdshow, H.265;
 • Pravidelné aktualizace programu Movavi Screen Capture od oficiálního vývojáře.

Kamera s obrazovkou 4.0 otevře široké možnosti záznamu dění na obrazovce vaší počítačové stanice. Používání nejmodernějších nástrojů pro kvalitní mediální obsah. V případě potřeby získáte nápovědu od průvodce krok za krokem, který vás upozorní na jakoukoli funkci prostřednictvím vyskakovacího okna.

Software Screen Capture vám pomůže snadno vytvořit prezentaci nebo video lekci se zvukem. K dispozici jsou pokročilé editační nástroje, které umožňují zpracovávat videa a obrázky, používat vizuální efekty, přizpůsobovat prvky videa, nastavovat spořiče obrazovky atd. K dispozici je praktický záznamník obrazovky, přehrávač médií a konvertor, který podporuje formáty mp4, avi, flash, quicktime, wmv, rm a mnoho dalších.

 • Snadno pochopitelné rozhraní, pohodlné ovládání;
 • Jedním dotykem spustíte nebo pozastavíte nahrávání;
 • Neomezená maximální velikost souboru;
 • Vytváření vlastních šablon smartphonů;
 • Můžete odstranit nedokonalosti displeje a šum na pozadí;
 • Upravte vyvážení barev, sytost a kontrast;
 • Můžete podsvítit kurzor, vložit nápisy, ikony a ukazatele.

Camtasia Studio. univerzální program pro nahrávání obrazovky počítače nebo notebooku. Profesionální nástroje pro snímání a úpravu obrazovky. Umožňuje přidávat nejrůznější efekty, hudbu, text a další prvky. Zachycuje zvýrazněné prvky a ukládá vaši práci v libovolném formátu. Může nahrávat z konkrétní aplikace nebo hry i online.

 • Přidejte vlastní hlas a zvukové efekty;
 • Automatická stabilizace streamovaného obsahu;
 • Ořízne nepotřebný fragment, sloučí několik klipů do jednoho;
 • Video soubory lze prohlížet v přehrávači a upravovat v editoru;
 • Může zobrazovat akce z aplikací PowerPoint, Adobe Animate, Windows Media Player atd.д.

Akce Mirillis!. multifunkční nástroj určený k profesionálnímu snímání videa. Nabízí širokou škálu filtrů a efektů, umí nahrávat online video v HD s hudbou, umožňuje přidat hlas na pozadí. Vestavěný praktický editor médií. Finální klip lze uložit v oblíbených formátech avi, wmv, asf atd.

 • Snímá obrazovky ve formátu jpeg, bmp, png;
 • Vytváří výuková videa s návody na hračky;
 • Testování výkonu grafické karty;
 • Streamování, podrobná úprava nastavení vysílání;
 • Zobrazuje podrobné a aktuální informace o stavu počítače.
READ  Jak nahrávat konverzaci na Huawei

Bandicam dokáže nahrávat video z obrazovky počítače ve vysoké kvalitě. Funguje v kompaktním režimu i v režimu celé obrazovky. Nabízí mnoho nastavení videa a zvukové stopy.

Během natáčení můžete přidat spoustu speciálních efektů. K dispozici je integrovaný editor videa. Stisknutím červeného tlačítka spustíte nahrávání. Hotové projekty lze exportovat do formátů swf, avi, uvf, mp4, mkv atd.д.

Aplikace pro snímání videa na obrazovce

V našem přehledu najdete nejlepší programy pro záznam videa z obrazovky počítače nebo notebooku. Speciální nástroje umožňují zachytit video z plochy, webové kamery, internetových stránek a dalších zdrojů. Můžete přidávat různé efekty a zvýrazňovat akce pomocí myši. Jedna aplikace umožňuje doladit nastavení nahrávání videa a upravovat výsledný obsah. Jiné nabízejí širokou škálu formátů pro ukládání obsahu a umožňují streamování na YouTube a další služby.

Movavi Video Suite je oblíbený program s pokročilými funkcemi pro vytváření a úpravu souborů. Dodává se s praktickou nápovědou v ruštině s pokyny pro začínající uživatele. Podporuje mnoho přípon včetně swf, avi, uvf, exe, flv, mp4, mov, mkv, ts atd.д.

Rychle nahrávejte video z jakéhokoli zdroje, včetně her, nástrojů, online videí, webinářů, sportovních přenosů z prohlížeče, videochatů a videohovorů přes Skype, Viber a mnoho dalšího. Užitečný nástroj pro nahrávání zvuku z mikrofonu, reproduktorů nebo sluchátek připojených k počítači, zatímco nahráváte video z obrazovky monitoru.

Pořízené video lze zpracovat ve vestavěném editoru, vystřihnout nežádoucí části, upravit jas, kontrast a rozmazání, nastavit rozlišení a datový tok. Překrývání různých scén, přechodů, spořičů obrazovky, obrázků, textových komentářů je možné. K dispozici je široká škála předvoleb pro zařízení se systémem Android a iOS. Převádějte svá videa do libovolného formátu a ukládejte je na pevný disk. Mimochodem, svůj obsah můžete nahrát na různé sociální sítě.

 • Stahuje klipy z YouTube do počítače;
 • Pořizujte vysoce kvalitní video;
 • K dispozici je časosběrná komprese videa ve formátu MJPEG
 • Hardwarová akcelerace pro grafické karty Nvidia a AMD;
 • Nastavení snímkové frekvence a velikosti videa;
 • Umožňuje vybrat efekty videa online;
 • Nahrává zvuk, video a fotografie na DVD a Blu-ray;
 • Zapnutí/vypnutí možnosti Game DVR jedním kliknutím.

Movavi Screen Recorder je výkonný software pro záznam videa. Bohaté funkce, jednoduché rozhraní a snadné ovládání. Snímání obrazovky je součástí sady Video Suite.

Během nahrávání můžete kreslit na obrazovku, používat filtry, vkládat gify a ukazatele, přidávat text a hlasové poznámky. Po dokončení snímání videa lze výsledný materiál oříznout a poté zvolit kvalitu videa a formát exportu. K dispozici jsou různé šablony videa pro zařízení se systémem Android, iPhone, iPad, PSP, Xbox atd.

 • Ručně vyberte část displeje pro záznam obrazovky;
 • Pracuje v rozlišení 720p, 1080p a Ultra HD;
 • Integrace s YouTube, Twitch, Vimeo, Live;
 • Umí nahrávat zvuk ve formátech MP3, WAV, WMA, MP2, OGG, AAC a MIDI;
 • Vytváření snímků obrazovky v různých formátech BMP, JPEG, PNG, GIF, TGA;
 • Podporuje kodeky Lagarith, H.264, XVID, DIVX, ffdshow, H.265;
 • Pravidelné aktualizace programu Movavi Screen Capture z oficiálních stránek vývojáře.

Snímání obrazovky 4.0 otevře široké možnosti záznamu dění na obrazovce vaší počítačové stanice. Používání nejmodernějších nástrojů pro zachycení kvalitního mediálního obsahu. V případě potřeby můžete požádat o pomoc průvodce krok za krokem, který vás na funkci upozorní formou vyskakovacího okna.

Software Screen Capture vám pomůže snadno vytvořit prezentaci nebo videolekci se zvukem. Pokročilé editační nástroje umožňují manipulaci s filmy a obrázky, použití vizuálních efektů, přizpůsobení prvků videa, nastavení spořičů obrazovky a další funkce. Snadno použitelný snímek obrazovky, přehrávač médií a konvertor podporující formáty mp4, avi, flash, quicktime, wmv, rm a mnoho dalších.

 • Srozumitelné rozhraní, pohodlné ovládání;
 • Jedním kliknutím spustíte nebo pozastavíte záznamník;
 • Neomezená maximální velikost souboru;
 • Vytvářejte vlastní šablony smartphonů;
 • Můžete odstranit nedokonalosti displeje a šum na pozadí;
 • Úprava vyvážení barev, sytosti a kontrastu
 • Umí zvýraznit kurzor, vkládat popisky, ikony a ukazatele.

Camtasia Studio. univerzální software pro nahrávání obrazovky počítače nebo notebooku. Profesionální nástroje pro snímání a úpravu obrazovky. Umožňuje přidávat nejrůznější efekty, hudbu, text a další prvky. Zachycení zvýrazněné oblasti a uložení práce v libovolném formátu. Může nahrávat z konkrétní aplikace nebo hry i z internetových zdrojů.

 • Přidejte vlastní hlas a zvukové efekty;
 • Automatická stabilizace vysílaného obsahu;
 • Oříznutí nepotřebného fragmentu, sloučení několika klipů do jednoho;
 • Video soubory lze prohlížet v přehrávači a upravovat v editoru;
 • Může zobrazovat akce z aplikací PowerPoint, Adobe Animate, Windows Media Player atd.д.

Akce Mirillis!. Multifunkční nástroj určený pro profesionální záznam videa. Nabízí širokou škálu filtrů a efektů, umí nahrávat online video v HD s hudbou, umožňuje přidat hlas na pozadí. Pohodlný editor médií je integrován. Výsledný klip lze uložit v oblíbených formátech avi, wmv, asf atd.

 • Snímá obrazovky ve formátu jpeg, bmp, png;
 • Vytváří videonávody, které vás provedou vašimi hračkami
 • Testování výkonu grafické karty;
 • Streamování, podrobná úprava nastavení vysílání;
 • Zobrazení podrobných aktuálních informací o stavu počítače.

Bandicam dokáže nahrávat video z obrazovky počítače ve vysoké kvalitě. Funguje v kompaktním režimu i v režimu celé obrazovky. Nabízí mnoho úprav video a audio stopy.

Při natáčení lze přidat řadu speciálních efektů. Má integrovaný editor videa. Stisknutím červeného tlačítka spustíte nahrávání. Hotové projekty lze exportovat do formátů swf, avi, uvf, mp4, mkv atd.д.

Programy, které zaznamenávají dění na obrazovce

Tato sekce obsahuje softwarové produkty, které vám pomohou vytvářet výuková videa, nahrávat prezentace, jakékoli momenty ze hry. Aplikace jsou užitečné pro programátory a hráče, ale i pro běžné uživatele. Mohou nahrávat nejen video, ale i zvuk. Najděte to nejlepší z bezplatných aplikací na softikboxu.

 • Streamované video
 • Zvukové přehrávače
 • Střihači zvuku
 • Přehrávače videa
 • Nahrávání videa z obrazovky
 • Střihači videa
 • Záznam a manipulace s disky
 • Rádio
 • Převodníky
 • Přehrávače Flash
 • Kodeky
 • Pro webové kamery
 • Televize
 • Různé

Tento multifunkční program umožňuje zachytit video z obrazovky počítače a uložit výsledné video.

Šikovný program, který vám umožní sledovat obrazovku, poslouchat zvuk pomocí.

CamtasiaStudio je oblíbený program s kodekem, který má příjemné uživatelské rozhraní a usnadňuje zachycení.

AVS Video Recorder je program, který bude užitečný pro majitele TV tunerů, videokamer a webových kamer. Aplikace.

Screen Camera je určena k nahrávání videa z obrazovky počítače a vytváření videonávodů.

Super Webcam Recorder je určen k zachycení videa přenášeného z webové kamery s následujícími funkcemi.

SMRecorder je bezplatný program pro zachycení videa a zvuku z obrazovky monitoru. Pomocí něj můžete nahrávat.

Screencast-O-Matic je snadno použitelná aplikace, která je ideální pro vytváření všech druhů.

READ  Jak nastavit univerzální dálkový ovladač pro televizor LG. Proč potřebujete univerzální dálkový ovladač?

Game Capture Software je program určený speciálně pro zachytávací karty Elgato. S ním.

PlayClaw je bezplatný software pro živé vysílání. Software je určen k zachycení monitoru.

Curse Voice je bezplatný software určený výhradně pro hráče. Hráči s ním mohou.

OBS Studio neboli Open Broadcaster Software je bezplatný software pro nahrávání klipů a streamování vlastních screencastů.

Recordzilla Screen Recorder je bezplatný software, který umožňuje zachycovat a nahrávat obrazovku.

PlayClaw je aplikace, která umí pořizovat snímky obrazovky a zachycovat video z obrazovky.

WM Recorder je kompaktní aplikace pro zachytávání a nahrávání video a audio streamů z místních sítí a z internetu.

Free Screen Video Recorder. speciální program, který pořizuje snímky obrazovky a zachycuje video na obrazovce. С.

Bandicam je výkonná aplikace, která umožňuje zachytit a uložit všechny vaše akce.

oCam Screen Recorder je užitečná aplikace, která dokáže zachytit video z činností uživatele a také.

Ezvid je jednoduchý, všestranný program, který dokáže zachytit činnost na obrazovce, nahrávat s.

iSpy je multifunkční software pro sledování zvuku a videa. Pomáhá vám sledovat, co se děje.

Hlavním účelem aplikací v katalogu je zaznamenávání aktivit na obrazovce a procesů. Kromě těchto funkcí mohou některé aplikace pořizovat snímky obrazovky (Jing) nebo umožňují opravovat chyby ve filmech pomocí speciálních nástrojů pro úpravu (HyperCam). Některé nástroje umožňují výpočet FPS, analýzu výkonu hry, záznam zvuku z mikrofonu (Fraps).

0 nejlepších aplikací pro nahrávání obrazovky

Sada programů pro nahrávání obrazovky je výběr nejlepších aplikací, s nimiž můžete provádět snímky obrazovky, přehrávání videoher, prezentace nebo výuku pomocí snímků obrazovky, textu, zvuku a dalších užitečných komponent.

V naší sadě najdete programy s různými funkcemi, placené i bezplatné. Práce s těmito programy je zpravidla založena na následujícím principu: zadáte složku pro nahrání záznamu, nastavíte kvalitu snímání, kodeky videa, některé parametry zvuku a textové komentáře. Bezplatné i placené aplikace umožňují zachytit celou obrazovku i jedno aktivní okno. Nastavení klávesových zkratek pro spuštění, pozastavení a zastavení nahrávání tak, aby se proces zastavení nezobrazoval v nahraném videu. Některé programy pro záznam obrazovky umožňují vytvářet snímky obrazovky a mají vestavěné nástroje pro úpravu, které vám pomohou odstranit nedostatky bez nutnosti instalace speciálních editorů.

Studio OBS. Bezplatný software určený pro nahrávání a streamování na Twitch, YouTube a další podobné služby. Nabízí širokou škálu funkcí a výkonné rozhraní API, které vám umožní nahrávat a upravovat živá videa na YouTube, GoodGame, Twitch, SC2TV, Hitbox.TV a další.

Zachycení a prolínání zvuku. Možnost náhledu před zahájením nahrávání. Možnost přepínání mezi scénami. Umožňuje zobrazit různé informace. Úprava souborů pomocí různých filtrů. Podpora zásuvných modulů VST. Převod videa a jeho uložení do počítače.

Kvalita vysílání závisí na síle signálu internetu.

Curse Voice je bezplatná aplikace pro hráče, která jim umožňuje nahrávat streamovaná videa online, pořizovat snímky obrazovky, ukládat je do počítače nebo je vysílat do TWICH. Na rozdíl od svých analogů program podporuje zvukové hovory a online vysílání v tandemu několika uživatelů. To znamená, že hráči mohou hrát hru online na dálku pomocí streamování do sítě.

Distribuováno zdarma. Má ruské rozhraní. má flexibilní systém přizpůsobení. Umožňuje živé vysílání videa, chatování mezi hráči. Umožňuje upravovat video v reálném režimu. Uložení klipu v libovolném formátu.

Žádná verze pro Linux, MAC OS. Je vyžadována registrace a účet na Twitchi.

oCam Screen Recorder je bezplatná aplikace, která umožňuje nahrávat uživatelské akce z plochy systému Windows nebo z aktivní oblasti okna. Software umí pracovat se dvěma monitory, vytvářet snímky obrazovky. Uživatel může nastavit počet snímků za sekundu, nastavit zvuk, nastavit automatický časovač.

Zachycení obrazu vybraného okna nebo celé obrazovky. Záznam videa na obrazovce. Ruční a automatický výběr formátu. Kvalitu zvuku a videa můžete nastavit ručně.

Ruštinu lze zvolit v nastavení.

SMRecorder. Aplikace pro zachycení videa a zvuku z obrazovky monitoru. Umožňuje nahrávat video z obrazovky, vytvářet prezentace, videonávody a videochat. Video lze nahrávat a ukládat ve formátu AVI nebo MP4. Nahrávání vybrané části plochy nebo celé obrazovky. Podporuje mnoho pokročilých nastavení pro přizpůsobení nahrávání.

Záznam videa a zvuku z počítače a externích zdrojů. Přidání poznámek k videu. Nastavení kvality videa a zvuku. Zachycení snímků obrazovky. Rychlý přístup ke všem funkcím a možnostem během nahrávání.

Free Screen Video Recorder je bezplatný program, který umožňuje nahrávat video z obrazovky a pořizovat snímky plochy a jednotlivých obrazovek. Pomocí něj můžete zachytit jakoukoli činnost na monitoru počítače: hraní her, videoukázky, prezentace, užitečné materiály, uložit je do počítače nebo je vysílat online.

Záznam videa a zvuku z počítače a externích zdrojů. Zvýrazněte oblast, kterou chcete natáčet, aby byla zřetelnější. Zachycení kurzoru. Pořizování snímků obrazovky. Uložte obrázek ve formátech BMP, JPEG, GIF, TGA nebo PNG.

PlayClaw je online streamovací software. Slouží k zachycení monitoru, vysílání hry, vytváření snímků obrazovky a úpravě hotového materiálu. Skvěle se hodí pro hráče, kteří roky přehrávají videa nebo pořádají vlastní vysílání na YouTube, Twitch nebo jiných kanálech. Software podporuje několik herních pluginů, takže hráč může do vysílání přidávat video z kamery, text z chatu nebo další informace, časovač a hodiny, údaje o snímcích za sekundu, charakteristiky hardwaru.

Umožňuje zachycovat a komprimovat video, nahrávat hru nebo jednotlivé herní úseky. Umožňuje změnit velikost snímku během vysílání. K dispozici je funkce pro vytváření snímků obrazovky, přidávání textu z chatu do videa. Je možné nahrávat zvuk z externího zdroje.

Zkušební verze funguje pouze 30 dní.

Bandicam je placená aplikace, která vám umožňuje nahrávat a ukládat jakoukoli činnost, která se odehrává na vaší ploše. Zachycení hry, aktivního okna, chatování, vytváření výukových programů a příruček. Kromě snímání videa program umožňuje vytvářet snímky obrazovky a ukládat je v jednom z několika oblíbených formátů.

Vytváření a ukládání videí a snímků obrazovky celé plochy nebo určité oblasti plochy. Podpora automatického zastavení nahrávání videa v určitou hodinu. Můžete vybrat možnosti rozlišení, kvality a formátu vytvářených souborů. Funkce monitoru FPS.

HyperCam. Placený program určený k zachycení činnosti na obrazovce a záznamu videa a zvuku do souborů AVI, WMV/ASF. Lze jej použít k nahrávání videoher, výukových programů, prezentací, klipů atd. Podporuje také vytváření snímků obrazovky. Výsledné soubory můžete upravovat pomocí vestavěného editoru médií a nahrávat je na YouTube a další populární zdroje nebo je ukládat do počítače či na flash disk.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS