Prohlížeč v televizoru Samsung Smart TV: instalační algoritmus

Od zavedení této technologie se péče o technologie stala o něco složitější, například nyní je třeba aktualizovat prohlížeče a různé aplikace, programy. Televizory Samsung s funkcí Smart TV mají přístup k internetu, a pokud chcete, můžete si stáhnout potřebné aplikace z obchodu „Samsung App TV“. Většině uživatelů se nelíbí vestavěný prohlížeč v obchodě, a proto se zajímají, jak prohlížeč v televizoru Samsung Smart TV aktualizovat, nebo dokonce nainstalovat prohlížeč třetí strany. Níže vám poradíme, jak na to.

Které prohlížeče pro Smart TV jsou oblíbené

Stejně jako na PC a mobilních platformách vede Google Chrome. Kromě pokročilých karet, hesel a synchronizace stránek má prohlížeč předvídatelné uživatelské rozhraní a nabízí bezproblémovou interakci se zpravodajskými a zábavními službami (například Twitch a YouTube). Žádný problém není ani se zabezpečením, Chrome chytře skrývá reklamy a chrání před spamem.

Opera je výkonnou alternativou ke společnosti Google, která udává trendy. Bleskurychlé vykreslování stažených webových stránek s funkcemi pro úsporu provozu (obrázky jsou komprimovány, reklamy se přestanou načítat na pozadí) a mimořádně výkonným režimem.

Yandex.Prohlížeč založený na jádru Chrome a podporující také synchronizaci, zpracovává webové stránky a zábavní obsah, zpravodajské portály, e-mailové klienty a webové verze messengerů. Nabízí spoustu možností (včetně úvodní stránky) a umožňuje vám nedělat si starosti s reklamami, bannery a vyskakovacími reklamami, které mohou být velmi rušivé.

Jaký prohlížeč nainstalovat do televizoru??. záleží na osobních preferencích a požadovaném výsledku, ale je lepší experimentovat a zjistit podrobnosti: co nefunguje, jak by mělo, a kde je více možností.

Ruční aktualizace televizoru přes USB

Pokud televizor není připojen k internetu nebo dáváte přednost lokální instalaci softwaru / aktualizace firmwaru, máte možnost ji provést přes USB.

Chcete-li tuto možnost použít, musíte nejprve stáhnout aktualizaci do počítače nebo notebooku:

Do pole podpory vyhledávání zadejte číslo modelu televizoru. Tím byste se měli dostat na stránku podpory pro váš model televizoru.

Vyberte informační stránku.

Vyberte možnost „Ke stažení“ nebo přejděte dolů na „Návody a soubory ke stažení“.

Vyberte možnost Stáhnout nebo Zobrazit více.

READ  Jak připojit zrcadlení obrazovky k televizoru Samsung. Jak zobrazit iPhone/iPad na televizoru LG nebo Samsung Smart TV

Stažení aktualizací softwaru / firmwaru do počítače nebo notebooku.

Soubor firmwaru stažený z webové stránky je komprimovaný soubor s příponou EXE.

Spuštění staženého souboru. Po zobrazení dotazu, kam chcete obsah souboru rozbalit, vyberte jednotku USB s dostatečnou kapacitou.

Po dokončení stahování a rozbalení klíče USB jej připojte k portu USB televizoru.

Pokud máte více než jeden port USB, ujistěte se, že k žádnému z nich nejsou připojena jiná zařízení USB.

Pomocí dálkového ovladače televizoru vyberte ikonu Domů nebo ikonu Smart Hub. Poté na obrazovce televizoru vyberte ikonu „Nastavení“, která vypadá jako ozubené kolečko.

Přejděte dolů a vyberte možnost Podpora.

Vyberte možnost Aktualizace softwaru a poté vyberte možnost Aktualizovat nyní.

Vyberte možnost USB. Na obrazovce se zobrazí zpráva „Scan USB“. To může trvat déle než 1 minutu.“.

Chcete-li zahájit proces aktualizace, postupujte podle následujících pokynů.

Po dokončení procesu se televizor Samsung Smart TV automaticky vypne a znovu zapne, což znamená, že aktualizace softwaru je správně nainstalována a připravena k použití.

Вышло обновление на Smart TV Samsung UE49K5550AU, которому 5 лет!

Chcete-li dále potvrdit, že jste aktualizovali svůj software, můžete vstoupit do „Nastavení“. Vyberte možnost „Aktualizace softwaru“. a poté „Aktualizovat nyní“. Na televizní obrazovce se zobrazí nejnovější aktualizace.

Během procesu aktualizace televizor nevypínejte. Televizor musí zůstat zapnutý až do dokončení aktualizace. Po dokončení aktualizace softwaru se televizor automaticky vypne a zapne, čímž dojde k restartu televizoru. V závislosti na povaze aktualizace lze po aktualizaci softwaru obnovit výchozí nastavení zvuku a videa.

Jak aktualizovat software televizoru Samsung

Pro zachování správné funkce televizoru je třeba čas od času aktualizovat software. Pokud se tento proces neprovede, zhorší se kvalita aplikací, Smart TV má nedostatečný výkon, sníží se rychlost internetu. Některé aplikace mohou hlásit chybu při běhu. Jinými slovy, výhody vašeho zařízení se výrazně ztrácejí. Zde je návod, jak aktualizovat televizor Samsung vlastními silami.

Použijte důvěryhodnou službu. Vyhýbejte se kontroverzním službám a platformám. Nepoužívejte odkazy na fórech. Místo aktualizací získáte řadu škodlivých virů, které zničí funkčnost vaší techniky. Podívejte se na webové stránky společnosti Samsung. Po otevření přejděte na stránku „Technická podpora“. V seznamu vyhledejte svůj model televizoru. Poté klikněte na položku nabídky „Downloads“. Přejetím na konec stránky zobrazíte seznam aktuálního firmwaru. Klikněte na požadovaný soubor. Spusťte proces stahování a počkejte na jeho dokončení. Předtím vyberte složku ke stažení.

Tato metoda je aktuální pro zařízení Smart TV. Ostatní modely vyžadují použití externího paměťového zařízení nebo paměti USB. Postup je jednoduchý:

 • Připojení televizního zařízení k internetu. Zkontrolujte kvalitu signálu. Vezměte prosím na vědomí! Špatná WI-FI nevydrží během aktualizací.
 • Pomocí dálkového ovladače otevřete nabídku zařízení a přejděte do složky „Technická podpora“.
 • V rozevíracím seznamu najděte položku „Aktualizace softwaru“.
 • Klikněte na tlačítko „Aktualizovat nyní“ a pokračujte dále.
 • Televizor začne upravovat nová nastavení. V případě poruchy se na displeji zobrazí zpráva.
 • Potvrďte operaci a stiskněte tlačítko „OK“. Zařízení se restartuje a znovu spustí.
READ  Přihlášení do systému Sony Playstation

Tato metoda je bezplatná a poměrně jednoduchá. Existuje pouze jedna nevýhoda. Během aktualizace může dojít k výpadku napájení. V této situaci se nastavení ztratí. Zařízení nebudete moci opravit sami. Budeme potřebovat pomoc profesionálního technika. Přesto je třeba systém neustále aktualizovat. Zadání nových nastavení pomůže synchronizovat několik zařízení s televizorem. Nyní trávíte čas na sociálních sítích, aniž byste se otevřeli od sledování filmu nebo seriálu.

Další snadný způsob opravy služby Netflix na televizoru Samsung Smart TV. je odhlásit se z účtu a znovu se přihlásit. Ještě lepší je, že můžete téměř vrátit do hry starý kód společnosti Konami. Na domovské obrazovce služby Netflix musíte zadat následující sekvenci: nahoru, nahoru, dolů, dolů, doleva, doprava, doleva, doprava, nahoru, nahoru, nahoru, nahoru.

Odinstalování aplikací v Samsung Smart TV T, Q, LS

 • V zařízení OneRemote vyhledejte tlačítko Domů
 • Najděte položku „Nastavení“, ikonu ozubeného kola.
 • Přejděte na položku „Podpora“ a pod ní vyberte možnost „Údržba zařízení“
 • Zobrazí se rychlé skenování televizoru, takže několik sekund počkejte
 • Vyberte aplikace, které chcete odinstalovat, a klikněte na ně.

Jak aktualizovat televizor Samsung Smart TV přes internet?

Tato metoda funguje pro zařízení s integrovaným Smart TV. Ostatní modely vyžadují externí disk nebo USB disk. Postup je velmi jednoduchý:

 • Připojení televizoru k internetu. Kontrola kvality signálu. Pozor! Špatná WI-FI nezvládne zátěž během aktualizace.
 • Pomocí dálkového ovladače otevřete nabídku zařízení a přejděte do složky Podpora.
 • V rozevíracím seznamu vyhledejte položku Aktualizovat software.
 • Klikněte na tlačítko Obnovit nyní a pokračujte.
 • TV pokračuje v nastavování nových nastavení. Pokud se vyskytne problém, na obrazovce se zobrazí signál.
 • Potvrďte operaci a stiskněte tlačítko OK. Jednotka se restartuje a znovu zapne.

Zvláštní upozornění! Nevypínejte televizor sami. To způsobí poruchu systému widgetů. V takovém případě je nutné nastavení nakonfigurovat ručně.

aktualizace, televizoru, samsung, smart

Tato metoda je jednoduchá a bezplatná. Existuje pouze jedna nevýhoda. Během procesu aktualizace může dojít k výpadku napájení. Pokud k tomu dojde, vaše nastavení se ztratí. Nelze opravit zařízení. Budete potřebovat odbornou pomoc. Přesto se jedná o systém, který je třeba neustále zlepšovat. Představení nových nastavení vám pomůže synchronizovat více zařízení s televizorem. Nyní můžete trávit čas na sociálních sítích, aniž byste se museli otevřít sledování filmů nebo televizních pořadů.

READ  Jak vytvořit fotografii na volání Samsung

Aktualizace softwaru pro televizor Samsung

Proč aktualizovat Smart TV? Bez aktualizace nebude vaše zařízení správně fungovat, systém se zhroutí, nebudete mít správný přístup k internetu. Chcete se vyhnout zamrznutí? Včasná aktualizace firmwaru!

Technici v servisním středisku Samsung Service Plaza nakonfigurují software televizoru, nainstalují aktualizace, nastaví aplikace a všechny funkce!

Jak odborníci aktualizují software?

Objednávejte online prostřednictvím našeho online asistenta na webových stránkách, na sociálních sítích nebo nám zavolejte telefonicky. Manažer dohodne čas a datum příjezdu technika. Mistr přijde k vám domů do Minsku a

 • kontroluje zařízení, nejnovější aktualizace;
 • identifikuje softwarové chyby a opravuje je;
 • nainstaluje novou verzi firmwaru z USB disku, potřebné aplikace.

Kontaktujte naše call centrum a zjistěte si podmínky. A náklady na další práce vyvolané mistrem: cena se liší v závislosti na počtu prací a přítomnosti softwarových problémů v zařízení.

Instalujeme licencovaný software a aktualizace: naše centrum je oficiálním servisem společnosti Samsung v Bělorusku. Společnost nás autorizovala v roce 2015.

2020 обновление ПО смарт ТВ Самсунг

Pokud přinesete své zařízení do našeho centra v ulici Jakuba Kolase, do 5 minut vás přijme konzultant.

Proč Samsung Service Plaza?

Call centrum, které je otevřeno od 10 do 20 hodin. Dostanete radu, objednávku, odpovědi na otázky a bude k vám vyslán technik.

Možnost sledovat stav oprav. Pokud vaše zařízení potřebuje opravu nebo seřízení v servisním středisku, sledujte připravenost prostřednictvím speciálního formuláře na webových stránkách. Standardní lhůty jsou 1-2 dny, pokud není třeba objednávat díly.

Autorizovaná záruka. Odeslání televizoru k opravě? Na naši práci získáte 4měsíční záruku.

Specializovaní inženýři. Naši specialisté jsou vyškoleni v technologických centrech výrobce.

Obraťte se na Samsung Service Plaza a užívejte si svůj Smart TV bez jakýchkoli poruch!

Zjistěte, jak upgradovat televizor Samsung Smart TV a vybrat správný software?

V dnešní době již televizor není jen obyčejným přístrojem určeným výhradně ke sledování televizního vysílání, jak tomu bylo před několika desetiletími. Váš televizor je nyní počítač, který vyžaduje specializovanou péči. Tento článek obsahuje informace o tom, jak aktualizovat televizor Samsung Smart TV.

Samsung je jedním z prvních, kdo úspěšně synchronizuje televizor a počítač a navíc má dobré připojení k internetu. Během dlouhého vývoje společnost uvedla na trh multifunkční model Samsung Smart TV.

Как исправить проблему с регистрацией Samsung Smart TV ошибка sso1000


| Denial of responsibility | Contacts |RSS